40 ciekawych i delikatnych zdjęć manicure z ostrymi paznokciami

Ostry manicure uważany jest za najciekawszy i najbardziej ekstrawagancki rodzaj manicure dla płci pięknej, poszukującej najbardziej kreatywnych rozwiązań. Ten rodzaj manicure daje możliwość zastosowania różnorodnych technik zdobienia paznokci, które służą do uzyskania najbardziej nietypowego manicure.

Manicure monochromatyczny w jasnych i pastelowych odcieniach, z zastosowaniem dżetów i wzorów, kamyków i perełek, nacierania i flokowania, manicure lustrzany i francuska marynarka – to wszystko, co można zrobić pięknie i elegancko na długich paznokciach i uzyskać doskonały efekt.

Ostry manicure: główne trendy i cechy sezonu 2021-2022

Jak wiesz, ostry manicure nie ma granic w realizacji najśmielszych fantazji. Manicure 2021-2020 dla ostrego kształtu paznokcia może mieć różne warianty. Może to być francuski manicure lub minimalistyczny manicure ze wzorami (najbardziej realistyczne rysunki na palcach).

Kocie oko może służyć jako rysunek w sezonie 2021-2020 – świetny pomysł na realizację. Perłowe odcienie emalii doskonale zaprzyjaźniają się z ostrymi paznokciami, a ich niezwykłe wzory urzekają nie tylko właściciela, ale także wszystkich wokół niego. Często ten wybór manicure nie wymaga dużo dekoracji, a sam monochromatyczny wzór świetnie wygląda na palcach.

Manicure na ostre paznokcie średniej długości: nowe wzory 2021-2022

Spiczasty kształt nie wygląda zbyt dobrze na krótkich paznokciach. Krótka długość nie pozwala na płynne przejście do ostrej krawędzi, przejście staje się ostre, co psuje wygląd paznokci. Średnie paznokcie są idealne do spiczastego kształtu. Aby płytka paznokcia nabrała ostrego kształtu, konieczne jest zwiększenie optymalnej długości, a następnie korekcja płytki paznokcia. Jeśli potrzebujesz płynnego przejścia, musisz uformować owal i wyostrzyć wolną krawędź w miarę jej wzrostu.

W przypadku, gdy długość płytki paznokcia nie jest bardzo duża, mistrzowie zalecają preferowanie lakieru metalicznego, który jednocześnie wizualnie powiększa i zwęża płytkę paznokcia. Aby uzupełnić ten projekt, stosuje się nie tylko lakier żelowy lub zwykły lakier do paznokci z efektem metalicznym, ale także serwetki przeznaczone do paznokci.

Nadadzą też luksusowego połysku, a dla odmiany możesz użyć dowolnych metalowych części. Na przykład miniaturowy obraz w kilku palcach lub kwiatowa abstrakcja. Piękne są również tak zwane wzory dziewiarskie na ostrych paznokciach. W tej chwili są bardzo popularne.

READ
60 nieodpartych pomysłów na pedicure na lato 2023

Trendy w modzie pokazują, że gradient wygląda bardzo szykownie i luksusowo w latach 2021-2020. Ponadto dobrze jest robić to z umiarkowanie spokojnymi tonami i jasnymi kontrastowymi tonami. Szpiczaste paznokcie można uzupełnić gradientem, ale lepiej nie być gorliwym i ozdobić tylko dwa palce, na przykład środkowy i serdeczny. Fajnie byłoby również stworzyć niezwykły manicure księżycowy, podwójną kurtkę.

Długie ostre paznokcie: jaki projekt wykonać, opcje 2021-2022

Posiadacze długich paznokci mogą łączyć wybrane przez siebie kolory i jednocześnie wybierać różne błyszczące (lub matowe) tekstury. Aby uzyskać najbardziej odważne pomysły i wzory, udekoruj kilka palców niezwykłymi abstrakcjami lub oryginalnym origami.

Ten obraz jest ostatnio bardzo popularny. Jeśli manicure wykonujesz w domu, nie będziesz potrzebował ogromnego arsenału narzędzi do ich zdobienia. Najłatwiej jest kupić gotowe naklejki designerskie, które często wyglądają nie gorzej niż w lakierniach. Gotowe suwaki wyglądają naprawdę ładnie, dzięki czemu możesz urozmaicić ostre paznokcie różnymi. Spiczasty kształt pasuje do kobiet o cienkich palcach.

W przeciwnym razie wybierz najdelikatniejszy kształt migdałów, który nie tworzy dużego kontrastu. Na długich paznokciach z pewnością możesz zastosować więcej opcji. Szyk nie oznacza szoku. Nawet świąteczny manicure powinien wyglądać na powściągliwy i wyrafinowany.

Manicure z lakierem hybrydowym i szelakiem na ostrych paznokciach: różne odcienie

Ostry manicure wykonany szelakiem i lakierem hybrydowym pozwala uzyskać wysokiej jakości efekt i długotrwały efekt. Ponadto otwiera się cała masa opcji projektowych, a także świeże pomysły, które umożliwiają stworzenie niezwykłego wizerunku. Zdjęcia nowego ostrego manicure z szelakiem i lakierem żelowym pozwalają wybrać najlepszą opcję dla siebie.

Ostry manicure z designem: ciekawe rysunki, piękny wystrój z dżetów

Tworząc ostre płytki paznokcia, skup się na fakturze i fakturze. Wzory i motywy nie zawsze wyglądają odpowiednio i często wydają się zbyt dziecinne w kontekście surowej formy. Wybierając genialny odcień do zdobienia paznokci w nocy, dodaj 1-2 cyrkonie lub udekoruj płytki paznokcia iskierkami.

Manicure z brokatem, cyrkoniami i wzorem z reguły wygląda ciekawiej niż matowy jednolity kolor. Wybór pastelowego odcienia może zwiększyć złożoność i różnorodność projektu. Nie staraj się być modny, nosić ubrań ani robić tego, co kochasz.

Nie zapominaj jednak o poczuciu proporcji i wyrafinowania. W przypadku krótkich paznokci najlepiej wybrać lakiery metaliczne, które zwężą płytkę paznokcia i optycznie wydłużą kształt paznokci. Zamiast zwykłych lakierów żelowych i metalicznych, ten manicure wykorzystuje specjalne tarcie, które nadaje nieodparty połysk. Odcienie pastelowe są często wykorzystywane do stworzenia delikatnego manicure na ostrych paznokciach. Z reguły wybór tej opcji pozwala uszlachetnić paznokcie i stworzyć bardziej dyskretny manicure.

READ
Zima 2023: 34 pomysły na delikatny manicure w ciepłych odcieniach

Najlepsze pomysły na ostre paznokcie: co nowego w latach 2021-2022?

Jako bazę możesz użyć lakieru hybrydowego w kolorze miętowym, różowym, beżowym, liliowym i mlecznym. Po nałożeniu bazy możesz dodać cyrkonie, które powinny znajdować się bliżej otworu w gwoździu.

Nie należy jednak nakładać dżetów na wszystkie paznokcie, lepiej wybrać dwa. Niezwykły manicure z kamieniami Wybór jasnych kolorów lakieru będzie zauważalny na paznokciach o absolutnie dowolnej długości i kształcie. Co więcej, jeśli mówimy o ostrych paznokciach, jaskrawoczerwony manicure będzie wyglądał bardzo imponująco. Wiosenne i letnie obrazy wyróżniają się obecnością jasnych kolorów, które kojarzą się z ciepłymi porami roku.

Właścicielka paznokci może wybrać absolutnie dowolny kolor, nawet najbardziej „błyskotliwy”. Na ostrych paznokciach nawet najjaśniejsze kolory wyglądają całkiem naturalnie i nie wyzywająco. Oprócz dżetów możesz użyć brokatu, folii, wstążek i innych nietypowych ozdób. Jednak nie powinieneś dać się ponieść emocjom.

Obraz musi być przemyślany z góry. Na spiczastych paznokciach świetnie wygląda wzór wcierania, gradientu i blendowania. Nie wyklucza się zdobienia paznokci w kolorach jasnozielonym, pomarańczowym i jasnozielonym. Jasny i wyraźny manicure będzie pasował do dziewcząt o jasnym kolorze skóry.

Trendy w modzie uległy znaczącym zmianom: naturalne formy o gładkich krzywiznach zostały zastąpione niezwykłymi, z ostrymi narożnikami. 2022-2023 to czas, aby zdecydować się na jeden z nich, skontaktować się z mistrzem i dokonać rozszerzeń. Kilka godzin pracy i modny manicure gotowy. Projekt paznokci dobierany jest z uwzględnieniem życzeń klienta – może to być klasyczna kurtka lub jasne zdobienie paznokci z dżetów lub błyskotek. Nie ma ograniczeń – najważniejsze jest zwrócenie uwagi na kształt talerza. W zależności od długości możesz wcielić się w dowolne nowości fotograficzne, które wydają się interesujące.

Ostry kształt paznokci: trendy w modzie manicure, zdjęcie 2022-2023

W latach 2022-2023 istotne są projekty geometryczne, na przykład wariant wykorzystujący czarne trójkąty i linie. Te ostatnie są ułożone równolegle do siebie w dwóch lub trzech częściach i przecinają powierzchnię od krawędzi do podstawy. Trójkątne kształty łączy się z kwadratowymi: małe kwadraty umieszczone w centrum wyglądają odważnie i ciekawie. Geometria nie jest kompletna bez punktów, ale nie należy ich umieszczać losowo – lepiej układać je jeden po drugim od większych do mniejszych lub odwrotnie.

READ
15 stylizacji na złotą jesień 2023

Pomysły z cyrkoniami są atrakcyjne, jednak tutaj nie można przesadzić, w przeciwnym razie projekt okaże się przeładowany. Lepiej wybrać kamienie tej samej wielkości i ułożyć je w dwóch prostych liniach przecinających płytkę od krawędzi do podstawy. Jako tło sprawdzi się każdy neutralny odcień, taki jak beż czy krem. Paznokcie, które nie mają cyrkonii, można ozdobić holograficznym przetarciem. Jest to specjalny proszek, po którym powierzchnia staje się lustrem.

Ostry manicure dla średnich paznokci: pomysły na zdjęcia na sezon 2022-2023

Średnie i krótkie paznokcie można ozdobić wstążkami i zwierzęcym nadrukiem – małymi plamkami, które przypominają kolor lamparta. Są ułożone losowo, aby naśladować futro dzikiego kota. Dwie taśmy o różnych rozmiarach są przymocowane do środka drugiej płytki. Jeden z nich jest szeroki, drugi wąski. Błyszczące paski przecinają paznokieć poziomo i łączą jego lewą i prawą krawędź, co jest niezwykle ważne na lata 2022-2023.

Matowy manicure z kryształkami to kolejny trend na lata 2022-2023. Jako tło zastosowano białą bazę kamuflażową. Z jego pomocą powstaje nie tylko piękny ton, ale także nierówności, które mogą występować na nakładaniu się płyty. Kamienie znajdują się na głównym. Jest ich wiele – kilkanaście. Cyrkonie o różnych rozmiarach – widać małe i duże. Nie ma określonej kolejności – przyklejają się losowo. Na średnich i krótkich paznokciach ten pomysł wygląda niezwykle atrakcyjnie.

Ostry manicure na długie paznokcie: nowości projektowe 2022-2023

Czarny marmur to najlepsza rzecz do zobaczenia na długich paznokciach. Jako tło zastosowano bogaty czarny kolor, który pokrywa płyty. Żyły narysowane są na szaro, imitując wzór na naturalnym kamieniu. Najważniejsze to unikać spójności, ponieważ wzory powinny być przypadkowe i wyglądać naturalnie. W latach 2022-2023 przeważają powściągliwe dekory, więc cyrkonie i koraliki nie są potrzebne – będą zbędne.

Kolejny marmurowy wzór ma różowe tło. Wygląda bardziej jak kwarc niż marmur. Żyły są narysowane na biało. Jest ich znacznie więcej niż w poprzedniej wersji. Taka kolorystyka była modna kilka lat temu, ale trendy powracają, dlatego w latach 2022-2023 znów modne są „kamienne” dekoracje – nie tylko do marmuru i kwarcu, ale także do innych minerałów. Dzięki nim długie paznokcie wyglądają szczególnie elegancko.

READ
Manicure z przezroczystą dziurką: 27 zwiewnych pomysłów na inspirację
Lakier hybrydowy i szelak na ostrych paznokciach: trendy, zdjęcia 2022-2023

Żel do polerowania i szelak pozwalają tworzyć nietypowe projekty, na przykład wzór z szerokim czarnym paskiem przecinającym płytkę w poprzek, jakby dzieląc ją na dwie części. Tło pozostaje neutralne – różowe lub beżowe. Pasek może być narysowany lakierem lub być taśmą przymocowaną do tła. To piękna propozycja dla tych, którzy nie przepadają za wzorzystym manicure.

Innym pomysłem jest kocie oko. Będzie wymagał specjalnego lakieru z cząsteczkami magnetycznymi. Po nałożeniu trafia na nią magnes, za pomocą którego uzyskuje się nieskomplikowane wzory. Idealny do czerni i fioletu. Wygląda magicznie i hipnotyzująco. Warto zauważyć, że przed rozpoczęciem pracy z tą techniką warto przestudiować schematy, które pokazują, jak osiągnąć ten lub inny wzór.

Ostry manicure 2022-2023 z wzorem: rysunki, cyrkonie i iskierki na ostrych paznokciach

Delikatny design – motyle. Można je umieszczać parami na wielu talerzach. Jako kolor nadaje się niebieski – delikatny odcień, który budzi skojarzenia z czystością i niewinnością. Jeśli nie masz doświadczenia w rysowaniu owadów, możesz użyć naklejek. Sprzedawane są w wyspecjalizowanych sklepach i przeznaczone są do manicure. Gdy klient zdecyduje się na zmianę projektu, naklejka jest usuwana wraz z powłoką.

Ciekawą opcją jest Hello Kitty – mały biały kotek, znany z dzieciństwa. Jedna z płyt jest ozdobiona jej wizerunkiem, na drugiej widnieje nazwa serialu animowanego, trzecia jest pokryta welurem, reszta pozostaje błyszcząca. Niektórym taki manicure może wydawać się dziecinny, ale taki nie jest – najczęściej wybierają go dorosłe dziewczyny i kobiety, które chcą dodać swojemu wizerunkowi nutę niewinności.

Najlepsze ostre pomysły na manicure 2022-2023, aktualne wiadomości ze zdjęć

Jeden z najlepszych pomysłów jest następujący. Aby go zaimplementować, potrzebujesz dwóch lakierów – czarno-białego oraz dużej liczby dżetów o różnych rozmiarach – od małych do dużych. Kamienie są przymocowane do płytek pokrytych pierwszym kolorem. Umieszczone są losowo, jakby rozrzucone po powierzchni. Drugi kolor nakłada się na lustro. Inną opcją jest powłoka perłowa, która wygląda równie dobrze.

Ciekawy wystrój z paskami przecinającymi powierzchnię w poprzek. Każdy pasek jest pomalowany na trzy kolory – czarny, biały i bordowy, które znajdują się jeden nad drugim, reprezentując małe prostokąty. Pozostałe talerze pokryte są wiśniowym kolorem.

READ
Francuski z geometrią: ponad 60 nowych i fajnych pomysłów 2023
Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: