4 znaki zodiaku, które nie widzą siebie w małżeństwie

Jeśli chodzi o ślub, możesz się założyć, że te znaki zodiaku się na to nie zgodzą. Potrzeba dużo odwagi, by poświęcić się drugiemu człowiekowi do końca wspólnego życia. Jedno jest pewne: poważne związki nie są dla wszystkich. Wiele osób obleje się zimnym potem i ma ataki paniki na samą myśl o spędzeniu z jedną osobą przez resztę życia. To naturalna reakcja. Fakt, że będziesz z kimś związany romantycznie na całe życie, może być przerażający.

Ale w przypadku niektórych znaków zodiaku relacje na całe życie są uważane za całkowicie niezrozumiałe. Gdyby nikt wcześniej o tym nie pomyślał, nigdy by o tym nie pomyślał. Nie mówimy, że te 4 znaki zodiaku nigdy nie będą szczęśliwe w miłości, tylko sama idea długotrwałego związku (tj. małżeństwa) z drugą osobą w ogóle nie jest dyskutowana. W rzeczywistości ludzie należący do tych 4 Znaków mogą być nawet lepszymi kochankami niż większość innych ludzi. Po prostu nie reagują dobrze na ideę małżeństwa. To ironia, że ​​wiele innych Znaków nie ma problemu z długotrwałymi związkami, ale zawsze są zagubione i nieszczęśliwe w miłości.

Na tym świecie są miliony ludzi gotowych oddać się całkowicie małżeństwu. Są tacy, którzy trochę się wahają, a mimo to znajdują odwagę, by wcześnie się na to zdecydować. Są ludzie tacy jak te 4 Znaki, którzy po prostu odmówią i uciekną od jakiegokolwiek poważnego związku dalej niż widzą. Oto 4 znaki, które są bardzo mało prawdopodobne, aby zawiązać węzeł.

Baran (21 marca – 19 kwietnia)

Baran żyje według kodu. To ludzie, którzy ustalają zasady i standardy życia; i starają się jak najlepiej przestrzegać tego zestawu zasad. Baran jest silnym wyznawcą zasad i wartości i nigdy nie wycofuje się, jeśli chodzi o swoje podstawowe przekonania. Rzadko są skłonni poświęcić swoje zasady dla wygody lub harmonii w związkach. Dlatego wielu potencjalnych partnerów i przyjaciół odchodzi od Barana, gdy zdają sobie sprawę, że ich dotkliwość nie jest tylko fazą, przez którą przechodzą.

Baran również lubi poruszać się w swoim własnym, bardzo szczególnym rytmie. Nie chcą być w sytuacji, w której muszą wybierać między czekaniem na partnera i pozostawaniem w tyle lub po prostu zostawianiem partnera w kurzu. To zbyt ciężki wybór, a Baran w zasadzie woli unikać takiego scenariusza. Baran zawsze wie, że jest priorytetem i nigdy nie będzie mógł tak po prostu oddać się innej osobie. Cenią się tak bardzo, że wiele osób uzna ich za samolubnych.

READ
Kim chcą, żebyśmy byli

Bliźnięta (21 maja – 20 czerwca)

Musisz wiedzieć, że Geminis są świetne w prowadzeniu rozmowy. Mają urok, elokwencję i pewność siebie, aby prowadzić rozmowę w sposób, który jest zarówno znaczący, jak i zabawny. Ale jeśli chodzi o długoterminowe relacje, zobaczysz, że Bliźnięta nie mają nic do powiedzenia. Przejdą w tryb cichy i odmówią wypowiedzenia swoich przemyśleń na ten temat.

Bliźnięta najbardziej pasują do niezobowiązujących randek, ponieważ lubią spędzać czas towarzysko, ale po prostu nie radzą sobie z atakiem długotrwałego związku.

Strzelec (22 listopada – 19 grudnia)

Strzelec jest doskonałym przykładem osoby, która uwielbia płynąć z prądem. Są niesamowicie zrelaksowanymi ludźmi i nie lubią brać życia zbyt poważnie. Cenią swoją samotność, a także uwielbiają spędzać czas z przyjaciółmi w swobodny sposób. Przyciąga ich idea niezobowiązujących randek, ale mają tendencję do zamykania się, gdy sprawy stają się zbyt poważne.

Strzelec zawsze ceni wolność i niezależność bardziej niż cokolwiek innego. Wydaje im się, że poważny związek może jedynie zdusić ich rozwój i odwrócić ich uwagę od realizacji życiowych celów, których naprawdę pragną.

4. Wodnik (20 stycznia – 18 lutego)

Wodnik to bardzo ciekawy przypadek. Bardzo dobrze czują się w głębokich i intymnych związkach z ludźmi, ale nadal nie są zbyt gotowi do głoszenia miłości poprzez długotrwałe związki. Wodnicy mają bardzo nierówną osobowość i może być trudno przewidzieć ich działania minuta po minucie. Dlatego prawie niemożliwe jest znalezienie osób, które są w stanie być z nimi przez długi czas.

W jednej chwili wszystko w związku może być dobre, ale potem budzi się spontaniczna osobowość Wodnika i wszystko rozpada się w mgnieniu oka.

4 znaki zodiaku, które nigdy nie zobaczą, że biorą ślub przez Kluber

opublikowane na novostiifakty.ru zgodnie z materiałami cluber.com.ua

Nie wszyscy chcą zawiązać węzeł. Wielu woli wolność i niezależność. Czują się bardziej komfortowo mieszkając samotnie niż próbując dostosować się do cudzych zasad i podstaw.

Astrologowie uważają, że te gwiazdy wpływają na kształtowanie się charakteru i od nich zależy, czy dana osoba chce założyć rodzinę, czy wybierze samotność. Poniżej zostanie wyjaśnione, które znaki zodiaku nie oznaczają, że kiedykolwiek się ożenią.

READ
O czerwonej nitce na ramieniu wokół nadgarstka

Przedstawiciele tego znaku zodiaku nie są przyzwyczajeni do życia według ogólnie przyjętych zasad. Baran ustala własne zasady i trzyma się ich. Ten znak zodiaku nie toleruje narzucania mu zasad zachowania i wskazuje, jak powinno wyglądać życie. To powoduje protest w duszy Barana.

Mogą rozpocząć romans, ale jeśli zrozumieją, że są popychani do urzędu stanu cywilnego lub zmuszani do życia według własnych zasad, Baran może natychmiast zerwać relacje.

Przedstawiciele tego znaku zodiaku nie są gotowi na nawet drobne kompromisy. Barany wierzą, że wszystko powinno być tak, jak chcą. Nawet w związkach przestrzegają tej zasady. Barany nie ustępują, zawsze bronią swojego punktu widzenia i nie są gotowe do poświęceń w imię utrzymania relacji.

Główne cechy postaci:

 • popędliwość;
 • niezależność;
 • bunt;
 • niecierpliwość;
 • optymizm;
 • energia;
 • odwaga;
 • egoizm.

Ze względu na tak trudny charakter, Baranowi trudno jest budować relacje, w tym przyjaźnie. Dla przedstawicieli tego znaku na pierwszym miejscu jest tylko ich własne „ja”, wszystko inne jest drugorzędne. Nie wszyscy są gotowi pogodzić się z takim egoizmem Barana.

Bliźnięta

Bliźnięta to jeden z najbardziej towarzyskich znaków zodiaku. Potrafią znaleźć „wspólny język” z niemal każdą osobą. Przedstawiciele tego znaku zodiaku mogą wspierać każdy temat rozmowy. Geminis są łatwe do komunikowania się i zabawy. Dotyczy to jednak tylko przyjaźni i krótkotrwałych romansów.

Przedstawiciele tego znaku zodiaku nie są gotowi na poważny związek. Wynika to z faktu, że Bliźnięta lubią komunikację, flirty, randki. Poważne związki pozbawiają przedstawicieli tego znaku zodiaku takich radości.

Z tego powodu nie spieszą się z wiązaniem węzła, a nawet rozpoczynaniem długotrwałych romansów. Jeśli przedstawiciele tego znaku zodiaku czują, że partner liczy na coś więcej niż przelotną przygodę, natychmiast zakończą związek.

Główne cechy postaci:

 • nieprzewidywalność;
 • umiejętności interpersonalne;
 • pomysłowość;
 • zmienność.

Strzelec

Jedną z głównych wartości Strzelców jest wolność. Przedstawiciele tego znaku zodiaku cenią sobie niezależność bardziej niż relacje. Strzelcy uwielbiają spędzać czas z przyjaciółmi.

Jeśli będziesz musiał wybierać między nimi a ukochaną osobą, wybór zostanie dokonany na korzyść przyjaciół. Z tego powodu trudno jest budować relacje z Strzelcami.

READ
20 rzeczy, które powinieneś zacząć robić w wieku 30 lat. Lepiej wcześniej!

Przedstawiciele tego znaku zodiaku uważają, że rodzina jest przeszkodą w osiągnięciu własnych celów. Mogą nawiązać związek, ale sprawa może nigdy nie trafić do urzędu stanu cywilnego.

Możesz zawiązać węzeł ze Strzelcem tylko wtedy, gdy pasujesz do ich ideałów i nie próbujesz ograniczać wolności. Jeśli przedstawiciele tego znaku zodiaku zrozumieją, że nie muszą zmieniać rodziny i ograniczać komunikacji z przyjaciółmi, to mogą zgodzić się na ślub.

Główne cechy postaci:

 • celowość;
 • dynamizm;
 • optymizm.

Wodnik

Wodniki nie są gotowe do wiązania węzła, ale jednocześnie nie akceptują samotności. Z tego powodu są uważane za jeden z najbardziej kontrowersyjnych znaków zodiaku.

Wodniki utrzymują relację ze stałym partnerem, ale nie uważają, że to ich do niczego zobowiązuje. Z tego powodu para często się rozpada. Jednak inicjatywami pożegnania nie jest Wodnik, ale osoba, z którą przedstawiciel tego znaku zodiaku buduje relacje, gdy rozumie brak perspektyw na rozwój relacji.

Sam Wodnik może wywołać lukę. Zwykle dzieje się to spontanicznie, gdy się nudzi lub pod wpływem chwilowego impulsu. Dlatego przedstawiciele tego znaku zodiaku nie potrafią budować silnych relacji i często pozostają samotni do końca życia.

Główne cechy postaci:

 • reagowanie;
 • życzliwość;
 • niestabilność;
 • brak poczucia własnej wartości.

O tym, które znaki zodiaku nie wiedzą, jak kochać, opisano w poniższym filmie.

odkrycia

 1. Astrologowie twierdzą, że gwiazdy wpływają na kształtowanie się osobowości człowieka i to z powodu ich wpływu pojawiają się zawzięci kawalerowie i nienawidzący ludzi.
 2. Istnieją 4 Znaki Zodiaku, które myślą, że nigdy nie zawiążą węzła.
 3. Baran jest znakiem zodiaku, który ma trudności z budowaniem relacji ze względu na swoją egoistyczną i samolubną naturę.
 4. Bliźnięta to kolejny znak zodiaku, który unika poważnego związku, ponieważ uważają, że małżeństwo będzie wymagało zmiany stylu życia.
 5. Strzelcy cenią wolność i niezależność i wierzą, że poważne relacje utrudniają rozwój osobisty i osiąganie celów iz tego powodu mogą nie wiązać węzła na resztę życia.
 6. Wodnik to kontrowersyjny znak zodiaku, którego przedstawiciele mogą budować relacje z jednym partnerem na dłuższy czas, ale bez poważnych zobowiązań.

Pomimo tego, że przedstawiciele tych Znaków Zodiaku uważają, że życie rodzinne nie jest dla nich przeznaczone, wszystko może się zmienić, jeśli miłość zagości w sercu.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: