4 znaki zodiaku, które bardzo dbają o swój wygląd

Istnieje opinia, że ​​wygląd mężczyzny nie jest najważniejszym punktem jego atrakcyjności dla kobiet. Niemniej jednak ceteris paribus, ten przedstawiciel silnej połowy ludzkości, który jest przystojny i wygląda nieskazitelnie, wygrywa. Najpiękniejsi mężczyźni według znaku zodiaku – kim oni są? Spójrz na wynik badania przeprowadzonego przez astrologów. Być może rozpoznasz swojego wybranego na tej liście.

Kurs Psychologii Poznawczej

Dowiesz się skąd bierze się lęk i kiedy przestaje być normą. Znajdziesz w sobie myśli, które sprawiają, że czujesz się źle na sercu. Naucz się rozumieć swoje emocje i uczucia. Zrozumiesz, jak pokonać niepotrzebny niepokój, zyskać większą pewność siebie i nie polegać na czyjejś opinii.

W tej konstelacji po prostu nie ma brzydkich mężczyzn. Rządzą nimi Księżyc i Wenus, a ta ostatnia uważana jest za uosobienie piękna. Są niezwykle atrakcyjne i nie mogą pozostać niezauważone. Duże oczy z luksusowymi rzęsami, smukłe mocne ciało – nic dziwnego, że Byk przyciąga do siebie kobiety jak magnes.

Większość Byków uwielbia sport i jest w dobrej formie fizycznej. Włosy są zwykle złotobrązowe lub blond, oczy brązowe, niebieskie lub szare. Szczęśliwą cechą Byka jest możliwość zachowania szczupłej sylwetki bez nadwagi, nawet w starszym wieku. Łączą w sobie również atrakcyjność zewnętrzną, naturalny urok z rozwagą i praktycznością i są w stanie zapewnić kobiecie niezawodną ochronę. Jednym słowem idealni partnerzy życiowi.

Najbardziej atrakcyjny na zewnątrz Byk urodzony w okresie 1-10 maja.

Bliźnięta

Inny typ mężczyzn, którym natura obdarowała więcej niż hojnie. Ponadto Bliźnięta bardzo dobrze się prezentują: po mistrzowsku maskują wady, dyskretnie podkreślając zalety wyglądu.

Charakterystyczne cechy takich piękności: wysokie, szykowne włosy (falowane lub kręcone, czerwonawo-złoty odcień), zmysłowe usta. Ciało jest nieco szczupłe, ale bardzo smukłe. Z wiekiem Bliźnięta nie tracą swojej atrakcyjności. Postać pozostaje taka sama, a eleganckie siwe włosy nadają mężczyźnie wyjątkowego uroku.

Mężczyźni tego znaku odważnie eksperymentują ze swoim wyglądem, mogą łatwo zmienić fryzurę i styl ubioru. Wyróżnia je łatwość komunikacji, dobre poczucie humoru, które urzeka kobiety od młodych do starszych.

Strzelec

Uważa się, że pod tym znakiem rodzą się najbardziej atrakcyjni mężczyźni. Prawidłowe rysy twarzy i piękna sylwetka są charakterystyczne dla większości Strzelców. Mężczyźni tego znaku znajdują się pod patronatem Jowisza, więc ich zewnętrzna atrakcyjność natychmiast przyciąga wzrok: wysokie, duże oczy, luksusowe włosy, grube brwi.

READ
Wybór pralki: na co zwrócić uwagę?

Włosy z reguły są ciemne: od czekolady po płonącą czerń. Strzelcy są nieco nieśmiali, ale to nie przeszkadza im dosłownie doprowadzać kobiety do szaleństwa. Uwielbiają uprawiać sport, utrzymują dobrą formę fizyczną nawet w wieku dorosłym. Są bardzo czyste, ubrania wyglądają nienagannie.

Strzelec nigdy się nie nudzi. Mężczyźni tego znaku są inteligentni, odważni, hojni, szczerzy, otwarci na nową wiedzę i uwielbiają podróżować. Wszystkie te cechy razem tworzą niezwykle atrakcyjny, niemal idealny obraz. Istotną wadą Strzelca jest miłość.

Według astrologów najbardziej atrakcyjni mężczyźni Strzelce rodzą się między 23 listopada a 2 grudnia.

Mężczyźni urodzeni w gwiazdozbiorze Ryb nie są pozbawieni uwagi płci przeciwnej. Uważnie kontrolują swój wygląd, zawsze nienagannie ubrani, mają dobre maniery.

Ryby wiedzą, jak oczarować kobietę. Chłopiec spod tego znaku od dzieciństwa cieszy się popularnością wśród rówieśników. Ryby doskonale zdają sobie sprawę z potęgi swojego uroku i wykorzystują go bezwstydnie. Sekret naturalnego magnetyzmu Ryb tkwi w ich plastyczności. Twarz może odbiegać może od klasycznych kanonów piękna, ale muzyka ruchów jest tak doskonała, że ​​nie można oderwać wzroku od takiego mężczyzny.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: