4 żeńskie znaki zodiaku, z których mężczyźni są zachwyceni

Kobietom tych 3 znaków zodiaku zazdroszczą wszyscy!

Kobieta została stworzona z miłości, ale wśród całego kręgu zodiaku warto wyróżnić 4, z których mężczyźni są po prostu szaleni. Kim oni są?

Skorpion

To oni potrafili napisać książkę o tym, jak oczarować i podbić człowieka, zmusić go do poddania się własnej woli i złamać mu serce. A wszystko to nie tylko z powodu własnego uroku, ale także dużego doświadczenia w komunikowaniu się z płcią przeciwną.

Nie powie nawet słowa, ale własnym milczeniem zdobędzie serce mężczyzny. Skorpiony są urocze i tylko zupełnie obojętny mężczyzna nie zauważy i nie zareaguje na jej błyskotliwość i wewnętrzną energię.

4 żeńskie znaki zodiaku, z których mężczyźni są zachwyceni

Jeśli Scorpio poznała swojego mężczyznę niejako w cudzysłowie, to wewnętrznie wie, jak go oczarować i jak się zaprezentować, aby nie tylko zaimponować, ale ujarzmić i zrobić z niewolnika podmiot. A ci drudzy po prostu nie mają rozsądku i siły, by się oprzeć – po prostu nie zobaczą ani nie usłyszą nikogo w pobliżu.

I nawet jeśli dama nie jest zbyt przystojna – jedno oko bez dna będzie prawdziwym światem, kosmosem dla jej wybranki. Najważniejszą rzeczą do zapamiętania jest to, że Skorpiony nie lubią skąpych partnerów, zwłaszcza chciwych. A jeśli mężczyzna zaprosi cię do restauracji lub na wyspy, zapłaci w całości. Z miłości Skorpiony wykazują maksymalną powagę – to nie żart, a jeśli żona zdecyduje się połączyć swój los z pewnym partnerem, to na zawsze.

Bliźnięta

Kobiety tego znaku są gotowe zastąpić harem jednym – są wirtuozami i za każdym razem stają przed mężczyzną w różnych przebraniach, zaskakując i zmuszając do spojrzenia na siebie w nowy sposób. Gemini przyciąga nie tylko pięknem ciała – są doskonałymi rozmówcami i słuchaczami, zawsze udzielają cennych i praktycznych porad.

Jednocześnie w postaci Bliźniąt kryje się też cała paleta uczuć i emocji, dlatego często po prostu nie wystarczy mieć u jej stóp jednego kochanka. Najważniejsze, żeby nie próbować związać jej ze sobą – silny duch nie pozwoli ci siedzieć jak ptak w klatce. Dlatego często może wykazywać brak serca w stosunku do mężczyzny, ale jeśli zaakceptujemy go jako partnera, jesteśmy gotowi wiele wybaczyć.

Królowa z natury, żona Leo zabłyśnie jak królowa w polu zodiaku – to jak przepiękna dekoracja w witrynie sklepowej, przy której zastygam z podziwu. Tak samo jest z mężczyznami – należy ją podziwiać, ubóstwiać i paść jej do stóp. Jednocześnie sama kobieta może nie kochać, ale po prostu zaakceptować zaloty dżentelmena.

READ
Ponad 20 wynalazków, których projektanci powinni być całowani za ich geniusz

kocham i jestem z tobą szczęśliwy

Jednocześnie powinna nie tylko zajmować wysoką pozycję w życiu dżentelmena, ale także być jedyną. Ale prawda jest taka, że ​​takie ograniczenie jej nie powstrzyma – w końcu z natury jest drapieżnikiem i na widok nowego dżentelmena zawsze zejdzie na wojenną ścieżkę. I znów podbijesz silniejszy seks.

Ale często bywają samolubni, zarozumiali w stosunku do płci przeciwnej, ale jednocześnie życzliwi i często problemy partnera przechodzą przez nich samych, przez ich własny świat. Aby zawsze być w formie – Lwy potrzebują zmian i jeśli partner może je dać, to jego dama serca zawsze będzie z nim.

Wodnik

Zawsze chcą być postrzegani jako obiekt pożądania seksualnego. Wodnicy zawsze stawiają zbyt wysokie wymagania, zarówno sobie, jak i własnemu otoczeniu, a zwłaszcza partnerowi. I ta główna zasada jest taka, że ​​Wodnicy nie lubią się spieszyć i sami nie chcą być poganiani. Dlatego partner powinien pamiętać – jeśli zaprosił Wodnika na pierwszą randkę, nie należy liczyć na jego zakończenie w łóżku. Dlatego tak ważne jest, aby przekonać ją, że nie jest dziewczyną na jedną noc, ale jego wybranką na całe życie.

5 najbardziej namiętnych i uwodzicielskich znaków zodiaku

Wodniki są przyzwyczajone do wszystkiego na własną rękę, często biorą całą pracę, nawet pracę mężczyzn, na swoje barki, zawsze biorą odpowiedzialność za każdą decyzję. I dzięki tej determinacji wiele osiągają sami, wiedząc, jak pracować w zespole.

Wodniki kochają piękne rzeczy, a nawet męskie ciało, a dla mężczyzny warto to wziąć pod uwagę – maksymalne komplementy za to, jak dobra jest. Wady charakteru to pewna nerwowość i wytrwałość, nadmierne wydatki, ponieważ ważniejsza jest dla nich własna wygoda. Ale jeśli chodzi o miłość i oddanie, Wodniki są na pierwszym miejscu.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: