4 żeńskie znaki zodiaku, od których wszyscy mężczyźni tracą głowy

Od kobiet urodzonych pod tymi 4 znakami zodiaku wszyscy mężczyźni są dosłownie szaleni. Jest mało prawdopodobne, że znajdzie się przynajmniej jeden szaleniec, który odmówi bliższego poznania którejkolwiek z tych piękności!

Dlaczego biorą mężczyzn? Astrologowie podzielili się sekretami magicznej atrakcyjności tych gwiezdnych uwodzicieli.

1. Lew Kobieta (23.07-22.08)

Kobieta Leo nieustannie obnosi się z piękną biżuterią. Dla niej nie ma nic ważniejszego niż mężczyźni, którzy są nią szczerze namiętni. Ona sama jest często zakochana, ale rzadko potrafi kochać. Dumna Lwica nie jest w stanie nikomu być posłuszna i nie umie dać z siebie wszystkiego. Często kocha „niewłaściwą” osobę z powodu jej wysokich wymagań w miłości.

Lwica potrafi być wierna mężczyźnie, który ją kocha. Kiedy przywiązanie do niej znika, natychmiast odchodzi. Kobieta Leo często też jest uwikłana w „trójkąt miłosny”, stając się obiektem uwielbienia dla dwóch mężczyzn. A wszystko dlatego, że jest szczęśliwa tylko wtedy, gdy jest w centrum uwagi. Inne kobiety jej zazdroszczą, ponieważ zawsze przyciąga uwagę najbardziej atrakcyjnych facetów.

Kobieta Lwa pragnie nie tylko zajmować ważne miejsce w życiu swojego partnera, ale także być jego jedyną. Jednocześnie ona sama będzie miała całkowitą swobodę wyboru nowej ofiary. Zwykle nie ma z tym problemów, ponieważ ofiara sama chętnie wychodzi jej na spotkanie. Lwice to najlepsi łowcy!

2. Kobieta Skorpion (23.11)

Kobieta Scorpio jest niesamowicie urocza. Na świecie jest bardzo niewielu męskich przedstawicieli, którzy potrafią spokojnie odpowiedzieć na pasję w jej oczach i głosie. I dlaczego, bo opór jest bezużyteczny. Nawet jeśli Kobieta Skorpiona nie wygląda zbyt ładnie, zapomnisz o wszystkim patrząc jej w hipnotyczne oczy. Obok przedstawiciela tego znaku mężczyzna czuje się jak mały królik zahipnotyzowany przez kobrę.

Kobieta ze Skorpiona bardzo poważnie traktuje miłość. Jej pasja istnieje niezależnie od obecności mężczyzn w jej życiu. Dlatego nie potrafią się temu oprzeć. I nawet jeśli mężczyźnie uda się tymczasowo ujarzmić zakochaną kobietę Skorpiona, jest mało prawdopodobne, aby był w stanie przeniknąć do tajemnych głębin jej ukrytej zmysłowości.

Kobieta Skorpiona może stać się wierną żoną i kochanką, która w najtrudniejszych sytuacjach zawsze będzie bronić swojego wybrańca, plując na opinie innych. Po prostu niech nie myśli o wycofaniu się lub poddaniu, w przeciwnym razie cała jej magiczna energia zwróci się przeciwko niemu!

READ
12 błędów, przez które kobieta źle wygląda na zdjęciu

3. Wodnik Kobieta (20.01-18.02)

Kobieta Wodnika ma bardzo wysokie wymagania, których nigdy nie lekceważy. Dlatego zawsze nalega, aby mężczyźni traktowali ją z należytym szacunkiem. Nie oczekuj zakończenia swojej pierwszej randki z Wodnikiem w łóżku. Jednak podobnie jak druga… Nie jest nieśmiałą, ale najpierw chce się upewnić, że nie jest dla ciebie „przystankiem na jedną noc”.

Kobieta Wodnika ma niesamowicie silny intelekt, więc żyje swoim umysłem. Chętnie podąża za każdą nową szansą, bo wie, że jest w stanie osiągnąć każdy cel. Poza tym Wodnik jest prawdziwą humanistką, bardzo dba o światowe problemy. Jest bardzo wrażliwa na cierpienie ludzi, ale nigdy nie wymaga dla siebie miłości i zrozumienia.

Przedstawiciele tego znaku są czarujący, oryginalni i pomysłowi, ale czasami są niesamowicie uparci. Tak więc wiele kobiet Wodnika wierzy w okultyzm, ale nigdy nie będziesz w stanie ich od tego odwieść. Wszyscy Wodnicy bardzo lubią piękne i harmonijne rzeczy, w tym ludzkie ciało. Dlatego nie zapomnij podziwiać jej figury. Tę kobietę trzeba docenić!

4. Bliźnięta (21.05-20.06)

Jedna kobieta Gemini może zastąpić cały harem! Żadna inna kobieta nie może konkurować z jej wirtuozerią w związkach miłosnych. Za każdym razem poznasz ją na nowo, podziwiając jej umysł i całkowicie uzależniając się od jej uroku.

Przedstawiciel tego znaku jest w stanie przyciągnąć uwagę każdego mężczyzny, ponieważ jest nie tylko dowcipnym rozmówcą, ale także uważnym słuchaczem, gotowym z dużym zainteresowaniem słuchać problemów innych ludzi. Aby uzyskać świetną radę, po prostu opowiedz jej o swoich marzeniach i obawach!

Niestety Gemini trudno jest podporządkować się jednej rzeczy. Jest mało prawdopodobne, aby ta kobieta mogła ograniczyć się do jednego kochanka, jednej pracy i jednego marzenia na całe życie. Nie próbuj jej wiązać! Ma wolnego ducha, w żaden sposób nie nadaje się dla ptaka w złotej klatce.

Kobieta Bliźniąt nigdy nie zgodzi się na nierówną pozycję w rodzinie. Jednocześnie wolałaby być kobietą biznesu niż gospodynią domową. W małżeństwie ta kobieta często gra w bezduszne gry i idzie na krawędzi. Ale mąż zwykle wybacza jej wszystko, zapominając o wszelkich pretensjach. W końcu gdzie indziej można znaleźć kobietę, która może tak rozjaśnić życie?

READ
Horoskop miłości na rok 2023

Czy zgadzasz się z tą listą najbardziej nieodpartych kobiet? Podziel się swoją opinią w komentarzach!

4 kobiece znaki zodiaku, których mężczyźni zawsze pragną

Zawsze pozostawało tajemnicą, dlaczego niektóre kobiety są skazane na otoczenie wielbicielami, podczas gdy inne są same. Może pierwsze panie znają jakiś sekret, jeśli umysłowi uda się przyciągnąć mężczyzn jak magnes. Może chodzi o piękno, umiejętność pysznego gotowania lub inne talenty?

Możliwe, że tak też jest, ale według astrologów chodzi o to, pod którym konstelacją narodziła się płeć piękna.

Okazuje się, że jeśli przyjrzeć się bliżej, to pewne znaki zodiaku wydają się być stworzone po to, by się w nich zakochać bez oglądania się za siebie. Kim oni są?

Kobieta Leo i jej postać: dlaczego mężczyźni szybko się zakochują.

Kobiety Skorpion

Te panie to tylko źródło energii. Skorpiony nie zawsze mogą pochwalić się atrakcyjnym wyglądem, ale to nie jest ważne. Mężczyźni po prostu nie zauważają, że taka dama ma nadwagę, piegowaty lub haczykowaty nos. Skorpiony są tak silne energetycznie, że nawet uparte i dumne Lwy stają się z nimi jak kocięta, a Byk jest gotowy do posłuszeństwa, sumiennie opuszczając rogi. „Cuda!” – tak wykrzykują inni, szczerze zdumieni, jak kobiety tego znaku mogą łatwo „przekręcić” przedstawicieli silnej połowy ludzkości.

Patrząc na kobietę Scorpio, mężczyźni widzą spełnienie swoich najdzikszych fantazji. To są cuda, które może stworzyć niepohamowana energia.

4 kobiece znaki zodiaku, których mężczyźni zawsze pragną

Panie Ryby

Jeśli chcesz uzyskać opis tego znaku, pamiętaj o wierszach Bloka „Nieznajomy” „. zawsze bez satelitów, sam, oddychając duchami i mgłami, siedzi przy oknie . ”. Ryby są tajemnicze, nie do zdobycia, jakby skrywały jakąś smutną tajemnicę. Ta zagadka przyciąga mężczyzn, próbują zrozumieć Ryby, nie zdając sobie sprawy, że nikt nie może tego zrobić. Można sobie wyobrazić, że przedstawicielkami tego znaku są indyjskie księżniczki, są jakby okryte jedwabiem i zakryte welonem, nie są dostępne i właśnie to tak bardzo przyciąga mężczyzn. I to nie jest dobra gra, po prostu Ryby żyją uczuciami, często same nie wiedzą, jak zachowają się w danej sytuacji, a niepewność sprawia, że ​​mężczyźni zawsze są w napięciu.

Capricorns

Niedostępność i niezależność. Jeśli czytałeś bajkę o Królowej Śniegu, możesz łatwo wyobrazić sobie typ kobiety Koziorożca. Dlaczego mężczyźni chcą być blisko takiej lodowej damy? Dzieje się tak, ponieważ wierzą, że lód można stopić, a pod nim będzie ciepłe serce. I to prawda. Jeśli mężczyźnie uda się rozdzielić królową, będzie miał przed sobą najbardziej temperamentną kobietę. Nie będzie krążyć w kółko, Koziorożce są przyzwyczajone do bezpośredniego wyrażania swoich pragnień. I bardzo, bardzo trudno jest oprzeć się szczerej sympatii.

READ
Znaki zodiaku, które bardzo trudno pokochać

TOP 4 znaki zodiaku, których przedstawiciele mają mężczyznę.

Wodnik

To niesamowite, jak te panie potrafią zdobyć zaufanie i stać się bliskimi ludźmi. Dosłownie po kilku minutach rozmowy wydaje się, że znasz tę dziewczynę od dawna i po prostu nie możesz bez niej żyć. Jednocześnie Wodnik wcale nie jest nachalny, zakochują się w nich, ale nie oni. A te kobiety potrafią zniknąć niezauważone. Za nimi ciągnie się szlak złamanych serc, a oni są już gotowi na nowe znajomości i przygody. Jest kochanką i przyjaciółką, zrozumie i wybaczy. Z nią jest zabawnie i łatwo. Sprawia, że ​​mężczyzna wierzy w jego wyłączność, ale potem z taką samą łatwością o nim zapomni. Jeśli mężczyzna przynajmniej raz spotkał taką dziewczynę z Wodnika, zapamięta ją przez całe życie.

Oczywiście nie można powiedzieć, że inne kobiety są skazane na to, by być poza strefą uwagi mężczyzn, ale to właśnie te znaki zodiaku to panie, którym dedykowane są wiersze i piosenki, i o których marzą we śnie i w rzeczywistości.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: