4 kobiece znaki zodiaku, których mężczyźni zawsze pragną

Oczywiście wszystkie kobiety są piękne i atrakcyjne dla mężczyzn. Chcą być kochane, rozpieszczane, noszone w ramionach. Ale są przedstawiciele niektórych znaków zodiaku, którzy po prostu doprowadzają mężczyzn do szaleństwa swoim wyglądem, urokiem, charyzmą, gestami, zachowaniem i myśleniem.

Te urocze piękności, od których wszyscy mężczyźni szaleją

Kobieta Skorpion

Możesz wziąć od niej lekcje uwodzenia mężczyzn. Urocze, urzekające, zdolne do natychmiastowego podbicia każdego! Ma pociągający chód, namiętny wygląd, nienaganne maniery, zniewalający głos. Jest ucieleśnieniem miłości, pasji i pożądania. Nie lubi nudnych mężczyzn, którzy nie umieją rozmawiać i dobrze się bawić. Energiczna, bystra, całym sercem oddaje się każdemu zajęciu. Zakochana, namiętna i impulsywna, chce zwyciężać, ale zawsze stawia opór.

Nie da się go rozwikłać do końca, jest tak tajemniczy i niesamowity. Oddana partnerka, niezawodna w związku, jest gotowa rozerwać wszystkich wokół swojego ukochanego mężczyzny.

Bliźnięta Kobieta

Jest tak nieuchwytna, tajemnicza i inna, że ​​każdy mężczyzna natychmiast poddaje się jej osobie. Nikt nie może odgadnąć, co jest w głowie tej kobiety, dokąd pójdzie później, co tak naprawdę myśli o określonej sytuacji. Dowcipny, interesujący rozmówca, który wydaje się gotowy do rozmowy na każdy temat, umie słuchać, wczuwać się, uważnie słucha problemów innych ludzi i udziela przydatnych rad. Jest z nią naprawdę ciekawie, poza tym nigdy nie siedzi w miejscu. Kobieta Gemini zna wszystkich dookoła, ale przyjaźni się tylko z elitą, zawsze będzie wspierać swojego partnera, komplementować, doradzać.

Stara się zadowolić wszystkich wokół, ale sama nie przywiązuje się do ludzi. I jeszcze bardziej przyciąga mężczyzn. Dziś jest gorąca i namiętna, a jutro nagle ma kilka ważnych spraw, które trzeba pilnie załatwić i nie może poświęcić czasu dżentelmenowi. Drażni, wabi, trochę odpycha, mężczyźni lubią takie zabawy.

Lew Kobieta

Prawdziwa śmiertelna piękność, tak namiętna i promieniująca tą samą pasją. Jest taka bystra i nie dopuszcza mężczyzn do siebie, zawsze trzyma ich na dystans, jednocześnie uwodząc ją swoimi nawykami, zachowaniem, słowami. Tylko stojący mężczyźni zbliżają się do niej, w dosłownym tego słowa znaczeniu. Obok lwicy powinien być pan, który zapewni jej wygodne życie i będzie mógł wydać duże pieniądze na jej „małe” prośby. Dla swojego mężczyzny chce być wyjątkowa i niepowtarzalna, jest wobec siebie surowa i tak samo traktuje swojego partnera.

Potrzebuje uwagi innych, chce być zawsze w centrum uwagi i słuchać pochwał o sobie, ale jest miła i sympatyczna. W związku z mężczyzną weźmie, ale w zamian nic nie da i nigdy nie podda się mężczyźnie. Inne kobiety jej zazdroszczą, bo ciągle łapie pełne podziwu spojrzenia mężczyzn. Aby rozbawić swoją dumę, jest gotowa flirtować ze wszystkimi.

READ
20 przydatnych wynalazków dla kobiet, które wydają się pochodzić z przyszłości

Kobieta Wodnika

Lubi, gdy postrzegana jest jako obiekt namiętności, domaga się szacunku od mężczyzn. Nie lubi, gdy wpada w związek, więc zanim mężczyzna osiągnie z nią intymność, będzie musiała długo i pięknie się nią opiekować i udowodnić swoją szczerość. Osoba zmysłowa, a także intelektualista, towarzyska, ma wielu przyjaciół, nie umie kłamać, jest otwarta w komunikacji. Nieustannie wyznacza sobie cele i uwielbia je osiągać. Pewna w siebie, swoje mocne strony, swój wygląd i wcale nie da się jej przekonać. Wie, jak wczuć się w ludzi i chce widzieć tych samych ludzi w pobliżu.

Jeśli nie uda jej się osiągnąć tego, czego chce, może się długo zniechęcać, a wtedy na pewno ruszy z nowymi siłami i nowymi pomysłami. Uwielbia piękno we wszystkich jego przejawach, jeśli chcesz osiągnąć jej pozycję, to często powinieneś podziwiać jej wygląd. Czysty, delikatny, uprzejmy. Często drażliwy, zrzędliwy i uparty. Bardzo łatwo jest pożegnać się z pieniędzmi, a ludzi, którzy mają obsesję na punkcie rzeczy materialnych, uważa za ograniczonych, podczas gdy on kocha wygodne życie ze wszystkimi jego zaletami.

4 żeńskie znaki zodiaku, których mężczyźni zawsze pragną

4 kobiece znaki zodiaku, których mężczyźni zawsze pragną. Od kobiet urodzonych pod tymi znakami zodiaku mężczyźni szaleją. I chociaż każda kobieta jest niezwykła na swój sposób, te panie są naprawdę och, tak-hoo!

4 żeńskie znaki zodiaku, których mężczyźni zawsze pragną

SCORPIO
23 października – 21 listopada

4 żeńskie znaki zodiaku, których mężczyźni zawsze pragną

Mogłaby napisać książkę o tym, jak chodzić, rozmawiać i patrzeć, kiedy oczarujesz mężczyznę. Jest bardzo urocza. Tylko zupełnie obojętny mężczyzna nie odpowie na namiętność w jej oczach i głosie. Bez żadnego dźwięku potrafi mówić o miłości we wszystkich możliwych językach.

Kiedy spotyka atrakcyjnego mężczyznę, wie, jak wyróżnić go z tłumu, a dzieje się to na długo przed tym, zanim zdąży zauważyć jakąkolwiek inną kobietę. Nie ma sensu, by się opierał. Nie będzie już wyboru, nieodparta siła działa na niezwykle plastyczny przedmiot. Nawet jeśli nie jest zbyt ładna, jej duże, hipnotyczne oczy tłumią wolę oporu. Zrozumie, jak czuje się nieszczęsny królik, zahipnotyzowany przez kobrę.

Nie lubi nudnych partnerów. Gdziekolwiek się pojawi, uwielbia podróżować pierwszą klasą, a ty lepiej uśmiechaj się i płać. Jeśli jesteś zszokowany jej sposobem obchodzenia się z pieniędzmi, nie okazuj tego, w przeciwnym razie wraz z pieniędzmi zostaniesz szybko zapomniany.

Jej energii wystarczy dla kilku kobiet. Lubi ciężko pracować i dobrze się bawić. Cokolwiek robi, ma skłonność do przesady. To może być urocze, ale męczące. Z nią nigdy nie będziesz się nudzić, ale zapragniesz spokojnego, zrównoważonego życia.

Poważnie traktuje miłość. Podobnie jak mężczyzna tego znaku, jest owocem własnych pasji. Jej pasja życia istnieje niezależnie od mężczyzn. Dlatego nie są w stanie się jej oprzeć, starają się ją sobie podporządkować. Ale nawet jeśli im się to uda, z trudem przenikną do tajemnych głębin jej ukrytej zmysłowości.

READ
3 najbardziej idealne żony według astrologii! Czy znalazłeś się na tej liście?
Przeczytaj także: 3 sekrety, które musisz znać o swoim telefonie komórkowym

Kobieta Skorpion może być wierną kochanką, która będzie Cię chronić przed innymi, walczyć o Ciebie w najtrudniejszych warunkach, nie przejmując się opiniami sąsiadów. Nie wycofuj się ani nie poddawaj, bo jej energia zwróci się przeciwko tobie.

GEMINI
21 maja – 20 czerwca

4 żeńskie znaki zodiaku, których mężczyźni zawsze pragną

Tylko ona jest w stanie zastąpić cały harem. Dziesięć różnych kobiet nie będzie w stanie konkurować z jej wirtuozerią. Jak dżin w butelce, za każdym razem będzie wyglądać inaczej, sprawiając, że podziwiasz, poczujesz się tajemniczo i zakochasz się w jej uroku. Potrafi przyciągnąć uwagę każdego, ponieważ jest wspaniałą rozmówczynią, dowcipną i czarującą. Ponadto jest uważnym słuchaczem, który z zainteresowaniem przyjmie Twoje problemy. Powiedz jej o swoich intencjach, pragnieniach, obawach i bądź przygotowany na wysłuchanie odpowiedzi. Niektórzy widzą pewną arogancję w próbach rozwiązywania problemów innych ludzi na swój własny sposób. Ale w przypadku Bliźniąt tak nie jest, lubią analizować sytuacje, szukać motywów i udzielać porad.

Łatwo nawiązuje przyjaźnie, ale generalnie nie jest zainteresowana długotrwałymi, bardziej wymagającymi przyjaźniami. Dołoży wszelkich starań, aby uszczęśliwić przyjaciół. Nawiasem mówiąc, będzie mogła wysłać uroczą notatkę, zadzwonić na czas, powiedzieć komplement. Wszystkim swoim przyjaciołom wydaje się słodka i serdeczna, ale nikt nie będzie miał do niej praw.

Chce zadowolić wszystkich, choć sama niekoniecznie jest przywiązana do wszystkich. Zwykle jest niezadowolona, ​​gdy ktoś zajmuje jej zbyt dużo czasu lub zrzuca na nią problemy, które już rozwiązała w sposób dla niej satysfakcjonujący.
Nieustannie poszukuje nowych rynków zbytu dla swojej latającej energii. Jest gotowa od razu wyruszyć w dowolne miejsce, bez zastanawiania się nad zaletami i wadami, i często jest w stanie podejmować ważne decyzje równie szybko, bez zastanowienia. Opiera się na swoim refleksie, a nie osądzie.

Trudno jej robić to samo przez długi czas, ponieważ szybko daje się ponieść czemuś nowemu. Nic poza nowością tak jej nie urzeka. W rezultacie nie załatwia sprawy. Szczerze próbuje to zrobić, ale nie może. Gdy tylko jest w połowie drogi, już chce skręcić na jakąś nieznaną ścieżkę, która, jak jej się wydaje, obiecuje coś ciekawego, ekscytującego.

Będąc bardzo emocjonalną, jest w stanie zagrać całą skalę, gdy inni mają tylko czas na uderzenie trzech nut. Trudno jej jednak podporządkować się jednej emocji, a także ograniczyć się do jednego kochanka, jednej pracy, jednego planu. Nie próbuj jej wiązać. Ma wolnego ducha, nieodpowiedniego dla ptaka w złotej klatce. Nic tak nie podnosi jej na duchu jak przybycie do ukochanego miasta, a wręcz przeciwnie, opuszczenie znienawidzonego. To samo dotyczy również ludzi.

READ
8 dobrych powodów, dla których powinieneś jeść 2 ząbki czosnku dziennie
Zobacz też: Jak wygrać mężczyzn z różnymi znakami zodiaku?

Potrzebuje psychicznej zgodności z partnerem, nie zgodzi się na nierówną pozycję. Wolałaby być kobietą biznesu niż gospodynią domową. To prawda, którą z tych dróg preferuje, doskonale poradzi sobie ze swoimi obowiązkami. Jeśli jednak działa wbrew własnej woli, szybko poniesie porażkę.

W relacjach z mężczyznami często gra w bezduszne gry. Ale obrażona jest zwykle skłonna wybaczyć i zapomnieć, jeśli jest gotowa go zaakceptować. Ci, którzy mogą się z nią porozumieć, będą zadowoleni. W końcu gdzie indziej możesz znaleźć kobietę, która uczyniła twoje życie tak pięknym? Jest urocza, uwielbia dokuczać – prawdziwa kobieta.

LION
23 lipca – 22 sierpnia

4 żeńskie znaki zodiaku, których mężczyźni zawsze pragną

Jest stale wyeksponowana – piękna biżuteria na wystawie sklepowej, przy której wszyscy przechodnie zamierają z podziwem. Na ważnej imprezie towarzyskiej będzie najlepszą ozdobą. Nawet jeśli chwilowo jest za kulisami, czuje się jak gwiazda czekająca na występ przed podziwiającą publiczność. Dla niej nie ma nic ważniejszego niż mężczyźni, którzy są przez nią porywani i wyrażają swój zachwyt. Ona sama nie zawsze jest zakochana. W pewnym sensie wystawia seks na sprzedaż, ale jej zapłatą jest satysfakcja, jaką czuje z myśli, że jest tak wysoko ceniona.

Powinien nie tylko zajmować ważne miejsce w życiu partnera, ale być jedynym. Jednak takie ograniczenia nie dotyczą samej siebie. Chce zachować całkowitą swobodę wyboru nowej ofiary. Zwykle nie zajmuje to dużo czasu, sama ofiara chętnie idzie naprzód. Kobiety Leo są najbardziej znanymi myśliwymi.

Kocha ludzi, ale jest samolubna. Woli dominować, ale jest szanowana. próżny, ale miły – utkany ze sprzeczności, postrzega problemy innych ludzi tylko przez pryzmat własnego “ja”. Jest niecierpliwa, nieprzewidywalna, atrakcyjna. Jej emocje są zwykle powierzchowne. Często jest zakochana, ale rzadko potrafi kochać. Jest pozbawiona zdolności podporządkowania się drugiej osobie, nie umie dawać.

Jeśli romans staje się zbyt wygodny, staje się leniwa i bierze wszystko, co dzieje się w łóżku, za pewnik. W rezultacie ogień, który rozpaliła w swoim kochanku, zostaje ugaszony. A bez adoracji, której potrzebuje, jej własne intymne pragnienia powoli umierają. Aby być w formie, potrzebuje zmiany. Ale z powodu jej bezczynności zmiana jest trudna. W rezultacie często znajduje się w ślepym zaułku.

Jest oddana tym, którzy ją kochają, ale jeśli miłość do niej zniknie, odchodzi. Często może zaangażować się w „trójkąt miłosny”, popychając dwóch mężczyzn. Jest szczęśliwa tylko wtedy, gdy jest w centrum uwagi. Jeśli ludzie nie przestrzegają jej zasad, nigdy się nie obwinia. Cierpiąc na załamanie emocjonalne, ma tendencję do dramatyzowania sytuacji, wcielając się w rolę tragicznej bohaterki. To żart, chęć osiągnięcia efektu, a nie przejaw prawdziwych emocji. W rzeczywistości sama stwarza własne problemy.

READ
Pamiętaj, czego nie robić w „krytyczne” dni

Uważa się za zbyt idealistyczną, więc często przeżywa rozczarowanie. Często kocha „niewłaściwą” osobę lub odrzuca „właściwą” z powodu zbyt wysokich wymagań w miłości. Ma rzadki talent do prowokowania własnych nieszczęść. Nie dba o pieniądze. Lubi je wydawać, a przede wszystkim na siebie. Ta istota, która kocha luksus, woli więc partnera, który może go zapewnić.

Zawsze ulegał własnym słabościom. Często chodzi do fryzjera, kupuje wyzywające ubrania, uwielbia biżuterię i futra. Jednym z jej ulubionych hobby jest ciągłe dekorowanie domu. Prezentuje drogie prezenty, organizuje ekstrawaganckie przyjęcia. Doskonała gospodyni, potrafi zabawiać gości, otaczając ich uwagą i troską (nie dotyczy to jednak nieproszonych gości). Jak możesz liczyć na gościnność, jeśli osobiście nie zaprosiła?

Zobacz też: Jaki los czeka Cię według znaku zodiaku.Po prostu super!

Inne kobiety jej zazdroszczą, bo wokół niej będą wszyscy atrakcyjni mężczyźni. Pociągają ją mężczyźni, być może dlatego, że uważa, że ​​to sprawiedliwe, że ją doceniają. Jeśli uśmiecha się do mężczyzny, może to być mylące, ponieważ nie zawsze oznacza to, że go lubi. Ciągle potrzebuje podziwu i będzie flirtować z każdym, aby go zdobyć.

Towarzyszący jej mężczyzna nie powinien jednak ani przez chwilę dawać jej okazji, by wątpić, że jest słońcem na jego niebie. To jest niedopuszczalne. Niesprawiedliwe? Oczywiście. Tak jednak jest. A mężczyzna, który jest nią zainteresowany, musi nauczyć się żyć według takich zasad.

AQUARIUS
20 stycznia – 18 lutego

4 żeńskie znaki zodiaku, których mężczyźni zawsze pragną

Nie lubi być postrzegana jako obiekt seksualny. Ma wysokie oczekiwania, których nie stara się lekceważyć, i nalega, aby kochanek traktował ją z należytym szacunkiem. Nie lubi być poganiana. Jeśli jesteś na pierwszej randce, nie oczekuj, że skończysz ją w łóżku, ponieważ to nie zadziała. Druga randka również nie zaprowadzi cię do jej sypialni. Nie jest przesłodką dziewczyną, ale musisz ją przekonać, że nie uważasz jej za przystawkę na jedną noc. Kobieta Wodnik zmysłowy i ma bardzo silny intelekt. Żyje głównie w umyśle.

Inspirują ją przyjaciele. Uwielbia imprezy i ludzi, świetnie czuje się w towarzystwie i zawsze jest gotowa w ostatniej chwili przyjąć zaproszenie od kogoś, kogo lubi. Przeważnie szczera i otwarta, nie umie kłamać, bo nie chce kłamać. Jeśli kogoś kocha, zwykle otwiera przed nim swoją duszę, często niezbyt stosownie.

READ
Czego absolutnie nie można zrobić dla dziewczyn z suchą skórą

Kobiety Wodnika uczestniczą w czyimś życiu. Czasami dają bezużyteczne rady, których nikt nie chce słuchać. Podejmuje męską pracę. W razie potrzeby może pracować jako mechanik samochodowy, drogowiec, murarz. Ale najczęściej zajmuje dość wysokie stanowiska.

Lubi coś osiągnąć. Wychodzi na spotkanie każdej nowej okazji, bierze odpowiedzialność za nowe rzeczy, bo czuje, że osiągnie każdy cel, wykona każde powierzone jej zadanie.

Ponieważ jest mądra, chce spróbować swoich sił w różnych dziedzinach, rozumie motywy, które kierują ludźmi, to zwykle jej przedsięwzięcia kończą się sukcesem. Jest dobra w pracy w zespole, a John Rockefeller powiedział również, że za tę jakość zapłaciłby więcej niż za jakąkolwiek inną. Jest prawdziwą humanistką, bardzo przejmuje się problemami świata. Szukaj jej na czele walk o sprawiedliwość społeczną, a nie zobaczysz jej wśród pokonanych.

Jest wrażliwa na cierpienie innych. Nie wymaga jednak miłości i zrozumienia w zamian za swoje starania. Jest tak pochłonięta samą pracą, że traci z oczu ludzi, dla których się stara. Nawet jeśli wykazuje wystarczające zainteresowanie nimi, jest neutralna i powściągliwa. Poza tym jest osobą, która ma dość odwagi, by do końca bronić własnych przekonań. Jeśli jej plan się nie powiedzie, nie popadnie w depresję, bo wie, że uczy się na własnych błędach. Wartościowy biznes, który zakończył się niepowodzeniem, znaczy dla niej więcej niż mniejszy, który przyniósł sukces, ponieważ jest to wezwanie do ponownego spróbowania swoich sił.

Zobacz też: Co mówią twoje pocałunki. 11 głównych typów

Chociaż jest urocza, zabawna i zaradna, czasami może być uparta. Na przykład wiele kobiet z Wodnika wierzy w okultyzm i nie będziesz w stanie ich odwieść. Jeśli są czegoś pewni, nie będą zdezorientowani żadnymi argumentami ani nawet faktami. Uwielbia piękne rzeczy, w tym ludzkie ciało. Lepiej pamiętaj, by komplementować jej figurę. Trzeba ją docenić. Jest niesamowicie skrupulatna. Po tym wszystkim, co się wydarzyło, kiedy jesteś zbyt leniwy, by się ruszać, może wstać i zacząć ścielić łóżko. Może być nachalna, nerwowa i, jeśli coś ją sfrustruje, zrzędliwa.

Inną wadą jest skłonność do dużych wydatków i ekstrawaganckich wygód osobistych. Oczywiście nie zgodzi się, że to wada. Nie lubi ludzi, których interesują tylko problemy finansowe, uważając ich za małostkowych i trochę szalonych. Jedyną dobrą rzeczą w pieniądzach jest to, co można za nie kupić. I zrobi wszystko, by dostać to, czego chce. Czy znalazłeś się na tej liście? Podziel się swoją opinią w komentarzach!

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: