4 charakterystyczne cechy Rosjanki za granicą

Jakie wrażenie robi Rosjanka na obcokrajowcach? Dlaczego rodzicielstwo jest tak różne w Rosji i na Zachodzie? I dlaczego Rosjanki są naprawdę szanowane na całym świecie?

Poprosiliśmy odnoszącą sukcesy australijską piosenkarkę Perukuę, znaną na całym świecie jako „Głos Matki Ziemi” i „Głos Tajemnej Kobiecości”, aby opowiedziała o tym. Urodzona i wychowana w muzycznej rodzinie, ukończyła Akademię Sztuk Pięknych w Australii ze stopniem wokalistyki jazzowej, karierę jako piosenkarka zbudowała w Sydney, a potem zaczęła tworzyć zupełnie inną muzykę, występując na koncertach na całym świecie. Ponadto piosenkarka jest autorem tak popularnych technik jak „Vocal Yoga” i „Emotional Cleansing”. Peruquois przyznaje, że „ma bardzo ciepłe relacje z narodem rosyjskim” (po pierwsze ma męża Rosjanina; po drugie często występuje w Rosji).

Jaka jest więc specyfika rosyjskich kobiet według australijskiej piosenkarki?

Feminizm i postawy wobec kobiet

Podczas gdy ruch feministyczny rozwija się na Zachodzie, „kobiecość” – kobiecość – jest aktywnie kultywowana w Rosji. Sama idea zmysłowej żywej kobiety żyjącej w zgodzie ze swoją naturą została jakoś zapomniana w latach globalnej industrializacji i cyfryzacji, ale teraz ten wektor powraca.

Dzieje się tak, ponieważ świat rozwija się cyklicznie. Żyliśmy już w czasach, gdy kobietę uważano za boginię, potem przyszedł czas mężczyzn, teraz znów powraca cykl, w którym kobiety będą odgrywać kluczową rolę w rozwoju społeczeństwa. Współczesny świat, budowany według męskich kanonów, w zasadzie doznał całkowitego załamania. Dokonaliśmy znacznego postępu technicznego, ale ponieśliśmy sromotną porażkę jeśli chodzi o miłość. Współczesny, sztywny, logiczny świat wysycha z braku miłości. A strażnikami miłości na planecie są kobiety. I to im przypisuje się rolę w tej fazie rozwoju świata, w przywracaniu tej jakości z powrotem na planetę.

Edukacja

W czasach sowieckich kobiety i mężczyźni znajdowali się w podobnej sytuacji. Wynagrodzenia ustalane były na podstawie kwalifikacji, a nie powiązań czy przywilejów. Na Zachodzie nie było takiej sceny. Dlatego w Rosji kobiety są wyraźnie lepiej wykształcone niż na Zachodzie. Wiele kobiet we współczesnej Rosji jest odnoszącymi sukcesy przedsiębiorcami. Są niezależni, dynamiczni i inteligentni. Na Zachodzie odsetek takich kobiet jest znacznie mniejszy.

Macierzyństwo

Niezwykle wysoka jest też wartość Rosjanki w roli matki i żony. Nieporównywalnie wyższe niż za granicą. To ważne w dzisiejszym świecie! Ma to jednak wadę: kiedy mężczyzna stawia swoją kobietę w roli matki, niejako podświadomie wyjmuje ją z roli „kochanki”. A potem zaczyna szukać tej „kochanki” na boku, zaczynając powieści.

READ
Modne wiatrówki damskie w 2023 roku

Samorealizacja

Dla rosyjskich kobiet pojęcie „sukcesu” jest nierozerwalnie związane z obecnością mężczyzny, dzieci i rodziny (co z reguły nie jest charakterystyczne dla współczesnych kobiet zachodnich). Te wartości w Rosji są przekazywane z mlekiem matki. Z jednej strony jest niesamowicie piękny, bo tak działa ten świat. Ten świat to harmonijne połączenie kobiety i mężczyzny, z którego wyłania się wszystko inne: dzieci, kreatywne projekty, pomysły na biznes. Ale w realiach współczesnego świata wszystko nie jest takie gładkie. Często mężczyźni cieszą się takim „uwielbieniem” od kobiety, jak dzieci.

Wychowywanie dzieci

Chłopcy stają się szczególnie twardzi, matki w Rosji często poświęcają im zbyt wiele uwagi, zaczynają im patronować. Wynika to z faktu, że wchodząc w rolę matki, kobieta pozostawia rolę „kochanki” w oczach męża, który przyjmuje kochankę. W tym momencie chłopak zajmuje miejsce mężczyzny w oczach kobiety, a ona zaczyna wypełniać nim całe swoje życie. Tacy chłopcy często dorastają jako „synowie mamy”, a nie samowystarczalni mężczyźni.

nadużywać

Wiele kobiet w Rosji jest przekonanych, że wszyscy mężczyźni są tacy sami, a i tak jest lepiej, więc lepiej znosić . W Rosji jest wyrażenie „bicie oznacza miłość”. Ta cierpliwość i wszechstronna akceptacja jest oczywiście niesamowita.

Na Zachodzie kobiety też mogą znieść. Sama część mojego dzieciństwa spędziłam na polu nadużyć. Drugi mąż mojej matki był zamożnym człowiekiem, szanowanym lekarzem, ale najwyraźniej w jakiejś formie psychopatą. Po roku wspólnego życia, kiedy wszystko było cudowne, nasza rodzina pogrążyła się w świecie strachu i przerażenia. W pewnym momencie mój ojczym był nie tylko twardy, ale raczej okrutny i zaczął bić matkę. Ten okres nie ciągnął się latami. Po pewnym czasie mama nabrała odwagi i złożyła wniosek o rozwód. Chociaż byłam 12-letnią dziewczynką, stałam się wsparciem i wsparciem dla mojej mamy. Przeżyliśmy razem najcięższy rok, chodziłem z nią do kancelarii prawnych, do sądów i tak dalej. W końcu moja mama wygrała proces, dostała to, czego chciała, w tym zakaz zbliżania się do nas na odległość mniejszą niż 100 metrów. Nie myśl więc, że tak nie jest na Zachodzie. Ale moje doświadczenie w pracy z kobietami mówi, że generalnie kubek cierpliwości zachodnich kobiet przepełnia się szybciej i zrywają z przestępcami.

READ
Horoskop Ryby na rok 2023

Więzy rodzinne i tradycje

W Rosji więzi rodzinne są znacznie bardziej cenione niż na Zachodzie. Za granicą, kiedy rodzice odwiedzają swoje dzieci, jest to bardziej formalna wizyta w Boże Narodzenie i inne rodzinne święta.

Wiele problemów rosyjskich kobiet wiąże się z przeszłymi negatywnymi doświadczeniami seksualnymi. Gwałt, nadużycia, trudne doświadczenia seksualne, w których kobiety zgadzały się na seks bardziej z powodu służby mężczyźnie niż z miłości. Ale warto powiedzieć, że problemy kobiet w sferze seksualnej są wszędzie takie same. Wyrażane są na różne sposoby, ale ich podstawą jest znajomość.

Kiedy się spotykamy, czujemy nowość, ekscytację, blask chwili. Stopniowo pary wkraczają w codzienność, w przewidywalność i pojawia się poczucie zażyłości. Nic nie może zabić związku bardziej niż ta zażyłość. Często wyrasta z tego nieuczciwość, która przeradza się w niewierność. W końcu, gdy nie dostajemy od partnera tego, po co weszliśmy w związek: on jest kobiecą energią, ona jest mężczyzną… partnerzy zaczynają jej szukać z boku lub wcześniej wchodzić w stan hibernacji na oczach Telewizor, a teraz przed ekranem telefonu. W każdym razie oboje zabijają miłość, a bez miłości nie będzie harmonijnego związku. Kiedy miłość odchodzi, zastępują ją problemy, w seksie to nudne lekceważenie interesów partnerki, albo poddanie się mu po prostu jako spełnienie „obowiązku”, a nie do woli… W życiu te są skandale lub ignorują się nawzajem. Formy są różne, ale przyczyna jest najczęściej ta sama.

Zawodowy copywriter z wykształceniem filologicznym. Mam szerokie spojrzenie.

Sędzia – Margarita Lopukhova

Psycholog rodzinny. Od 8 lat ratuję „rodzinne komórki” przed rozpadem. Pomagam parom odzyskać miłość i zrozumienie.

prawdziwa rosyjska dziewczyna

Tak jak wszystkie kobiety mają cechy wspólne, tak dziewczęta tej samej narodowości mają coś wspólnego. Mentalność społeczeństwa, struktura życia i inne cechy życia w każdym kraju są różne, co znajduje odzwierciedlenie w zachowaniu i charakterze kobiet, jak na pozór – mieszanina narodów w wyniku migracji i innych faktów historycznych. Czym więc ona jest – prawdziwą rosyjską dziewczyną?

Dane zewnętrzne

Zapisy podróżnych (na przykład Pavel Alepsky) wskazują, że Rosjanki w większości przypadków mają blond włosy. Odcienie są zróżnicowane – jasny blond, blond, czysty blond. Oczy są również jasne – niebieskie, szare lub zielone i ich odcienie. Rodzaj wyglądu skłania się ku północnemu, fińsko-bałtyckiemu. Ich rysy twarzy są regularne i wyrafinowane. Ale na południu dziewcząt są większe.

READ
Ocena najbardziej sprzecznych znaków zodiaku

Karl Lagerfeld podczas swojej podróży do Rosji powiedział: „Jestem w szoku. Tylko dwa dni w Moskwie, a nigdy w życiu nie widziałem tylu pięknych kobiet i brzydkich mężczyzn.

Wygląd Rosjanki to nie tylko genetyka i cechy ludzi. To także dbanie o siebie. W Rosji, jak mówią ludzie z innych krajów, dziewczyny używają więcej kosmetyków niż gdziekolwiek indziej w Europie.

Cechy charakteru

Nie bez powodu pojawiły się słynne frazy, takie jak „Galopujący koń przestanie…”! Prawdziwa Rosjanka ma cechy, które nie są charakterystyczne dla innych ludzi na świecie.

Na przykład rosyjskie dziewczyny są powściągliwe, narzekające i cierpliwe. Wskazują na to nawet statystyki. Na przykład na Ukrainie iw Rosji głównym powodem rozwodu jest pijaństwo męża i problemy materialne w rodzinie. Jednocześnie rozwody stanowią 61% ogólnej liczby małżeństw na Ukrainie i 53% w Rosji. Tyle, że Rosjanki są gotowe znosić te problemy i dużo wybaczają swoim mężczyznom. Co jeszcze uderza w dziewczęta z Federacji Rosyjskiej? Oto kilka zabawnych faktów.

Oszczędność

Jest zawsze gotowa na każdy kataklizm lub apokalipsę zombie. Każda kobieta ma miejsce na balkonie lub w mieszkaniu, gdzie umieszcza wszystkie rzeczy, które uważa za przydatne. Ich rezerwy starczą na kilka miesięcy wygodnego życia. Obejmuje to sól, cukier, zapałki, mydło, lekarstwa, ubrania, koce itp. W bardziej nowoczesnych dziewczynach ten asortyment obejmuje kosmetyki i produkty do higieny osobistej. Taka ilość słoiczków, jaką mają, wystarczy na co najmniej 5 dziewczynek.

Ogrodnictwo

Ogrodnictwo i rolnictwo są rozpowszechnione na całym świecie. Ale rosyjskie kobiety zrobiły z ogrodu prawdziwy kult. Uprawiają kwiaty, pachnący ogród, przeznaczają ogromne plantacje ziemniaków. I mogą nawet nie żyć w tym splendorze! Nigdzie indziej na świecie nie ma narodu, w którym kobieta wnosi urodę (manicure, pedicure, depilację), opuszcza tydzień pracy, aw weekendy przychodzi do daczy kopać ziemię i sadzić kartofle.

Dodatek do oszczędności

Oprócz tego, że Rosjanki uprawiają żywność, również ją konserwują. Co to zrobić, aby zmusić całą piwnicę, a następnie biegać wokół sąsiadów i prosić o podniesienie kilku puszek, inaczej zniknie!

Bujne uczty

Rodzinne obiady i kultura biesiadowania rozprzestrzeniła się na cały świat. Ale tylko w Rosji dziewczyny przygotowują się do wakacji z wyprzedzeniem. Kupują jedzenie z tygodniowym wyprzedzeniem, a przygotowania zaczynają być przygotowywane w 2-3 dni. W rezultacie żywności jest tak dużo, że możesz nakarmić kompanię żołnierzy. I bez względu na to, jak bardzo kobieta cierpi z powodu tego, że musi to wszystko ugotować, i jest zmęczona, w głębi duszy czerpie przyjemność z nakrywania do stołu i demonstrowania obfitości swojego domu.

READ
20 wskazówek dotyczących makijażu, dzięki którym będziesz wyglądać jak modelka

I tak, nigdzie na świecie nie jest powszechną praktyką zabieranie dużych garnków i misek z jedzeniem na balkon, bo nie zmieści się do lodówki.

Rosyjskie dziewczyny są solidarne

Nie chodzi o feminizm, ale o prawdziwą „kobiecą solidarność”. W Rosji dziewczyna jest w stanie walczyć z mężczyzną, który obrazi jej przyjaciółkę, siostrę, znajomą lub po prostu kobietę siedzącą obok niej w autobusie w jej obecności.

Dziewczyny z Rosji

Szyk, blask, piękno

Rosyjski szyk polega na wyrzuceniu śmieci, ale wcześniej nałóż makijaż, umyj i wymodeluj włosy, załóż coś ładniejszego. Lub jeździć metrem w futrze z norek. Prawdziwa Rosjanka podkreśla swoją urodę, niechlujny wygląd jest dla niej nie do przyjęcia. Nawet jeśli musisz biec do sklepu za rogiem domu. Co jeśli spotkam byłego? A może znajoma suka?

Jednocześnie „lokalni” mężczyźni nie zawsze potrafią docenić zalety rosyjskiej słabszej płci. Ale cudzoziemcom to uderza w oczy. Bo z boku jest zawsze bardziej widoczny.

Spojrzenie obcokrajowców na rosyjskie kobiety

Małżeństwa z obcokrajowcami są bardzo popularne wśród rosyjskich dziewcząt. Wielu marzy o nich, wierząc, że są lepsi / bogatsi / piękniejsi niż Rosjanie. Cokolwiek to jest, jest wzajemne. Cudzoziemcy słyszeli także o walorach i urodzie słowiańskich dam. We Włoszech nawet książka to „Jak poślubić Rosjanina” autora Gianniego Bandiera. Jaki jest powód takiego zainteresowania?

Rosyjska miłość do piękna

Pełne zaangażowanie w związek

Cudzoziemcy zauważają, że kobiety z Rosji oddają całą swoją miłość i troskę w związkach. Wkładają w nie swoją duszę i nie bawią się uczuciami. Nawet jeśli małżeństwo jest jasno określone na podstawie obliczeń, Rosjanka tego nie pokaże. Będzie wierną, czułą i troskliwą żoną, wspiera męża. Jest bardziej altruistyczna niż dziewczyna z Europy, która myśli o karierze, pieniądzach i innych aspektach swojego życia.

Możesz przeczytać więcej o miłości rosyjskiej dziewczyny w naszym artykule w dalszej części linku.

Nie boję się trudności

Dla nich ryzyko, kłopoty czy problemy nie są takie straszne. Nie boją się tak bardzo wyjazdu za granicę. Życie w innym kraju wydaje im się lepsze, więc wytrwale przeczekują brak pracy męża, problemy z zarobkami czy chwilowy brak środków.

Pielęgnacja i uroda

Zagraniczni zalotnicy dobrze widzą, jak piękne są Rosjanki. Pochlebia im, że o siebie dbają, ponieważ postrzegają to jako chęć zadowolenia ich. Co więcej, plotki o urodzie rosyjskich dziewcząt krążą po całym świecie.

READ
Vasilisa Volodina: horoskop na rok 2023

Rosyjska uroda

Nawet słynny aktor Keanu Reeves powiedział: „Rosjanki są bardzo piękne i mają głębię…”.

Zdobycie piękna to powód do dumy każdego obcokrajowca.

Brak wysokich wymagań

Mężczyźni zauważają, że Rosjanki nie robią skandali, nie wymagają od mężczyzn dodatkowej uwagi, pieniędzy, wrażeń itp. Kobietom wystarcza już to, że podbili obcokrajowca. Dlatego „pranie mózgu” nie jest ich przywilejem w takim związku.

Emancypacja

Nie tylko w komunikacji, ale także w seksie. Szczególnie lubią to Turcy i Kaukascy, ponieważ dziewczyny z ich narodu są dość ograniczone i skromne, mają pewne ograniczenia w komunikacji z facetami. A Rosjanka opowie dowcip, podniesie się na duchu i wymyśli coś nowego w seksie.

Mądrość

Oczywiście nie wszystkie dziewczyny w Federacji Rosyjskiej urodziły się jako psychoanalityczki, ale wiele z nich czuje nastrój swojego męża i wie, jak załagodzić sytuację w sytuacji konfliktu. W związku z tym życie z nimi jest bardziej spokojne i harmonijne.

Rosjanka

Gotowy dla dzieci

W krajach europejskich kobiety skupiają się na samorealizacji. Często się żenią i mają dzieci po trzydziestce. W Rosji dziewczęta na ogół marzą o jak najszybszym ślubie, urodzeniu dzieci i wyposażeniu rodzinnego gniazda. Przyciąga również mężczyzn z zagranicy.

Prawdziwa rosyjska dziewczyna jest różnorodna i interesująca. Jej wizerunek jest opisywany w książkach, śpiewanych w poezji. I, jak powiedział w wywiadzie Antonio Banderas: „Rosynki są magiczne! I z pewnością mają swoją unikalną magię.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: