4 biologiczne oznaki zewnętrzne kobiety, których nie przegapi żaden mężczyzna

Z pewnością każdy ma ładną, ale samotną dziewczynę. Dlaczego nie ma partnera? Czy faceci są tak tchórzliwi, że boją się spotkać damę? A może takiej dziewczyny nie widać z innych powodów?

Wiele osób płci pięknej naiwnie wierzy, że piękno zewnętrzne odgrywa niezwykle ważną rolę w przyciąganiu mężczyzny. Wcale nie podejrzewam, że jest to po prostu dalekie od najważniejszego. Tak, dżentelmen może dziobać wygląd, ale po krótkiej rozmowie z osobą, którą lubi, może od razu wyjść. Musiałeś spotkać wiele samotnych, nieszczęsnych piękności i szczęśliwych, ale zwyczajnych, a czasem nijakich pań. Dlaczego to się dzieje? Faktem jest, że czasami dziewczyny popełniają te błędy, przez co stają się niewidoczne dla facetów.

1. Dziewczyna zachowuje się sztywno, postawa ciała jest zamknięta

Spotykając się lub poznając kobietę, mężczyzna podświadomie ocenia nie tylko dane zewnętrzne, ale także mowę ciała wybranki. Nawet jeśli ma odważne przemówienia, skromna dziewczyna nie będzie w stanie odegrać prawdziwych emocji i uczuć. Spętane, zaciśnięte ruchy dają panu sygnały, że dziewczyna nie jest z niego zadowolona, ​​nie chce z nim być i ogólnie dalej się komunikuje. Zamknięta postawa, taka jak ręce skrzyżowane na klatce piersiowej lub noga przerzucona na drugą, mogą całkowicie odstraszyć chłopaka. Nawet nie ośmiela się podejść. Chociaż kobieta w tym momencie może pomyśleć o tym, jak wspaniale byłoby kogoś poznać.

2. Mężczyzna nie ma o czym rozmawiać z tą kobietą.

Dziewczyny, z którymi nie ma o czym rozmawiać, stają się niewidzialne dla facetów. Zdjęcie © Shutterstock

Dziewczyny, z którymi nie ma o czym rozmawiać, stają się niewidzialne dla facetów. Zdjęcie © Shutterstock

Piękno w kobiecie nie jest tak ważne, jeśli chodzi o zainteresowania. Możesz podziwiać towarzysza przez pierwsze dziesięć minut, a potem mężczyzna po prostu się znudzi. Dlatego kolejnym powodem, dla którego dziewczyna pozostaje niewidoczna dla płci przeciwnej, jest brak wspólnych zainteresowań. To dość ważny aspekt dla relacji. Nawet jeśli na jakiś czas zostaniecie kochankami, w końcu partner wybierze tego, z którym będzie o czym dyskutować.

3. Pani cierpi na wysoką samoocenę

Innym częstym błędem samotnych i niewidocznych dla panów kobiet jest zawyżona samoocena. O takich osobach zwykle mówią „nie da się podjechać na krzywą kozę”. Ze specjalnym, który początkowo patrzy z góry na wszystkich mężczyzn, uważając wszystkich za niegodnych, bardzo trudno jest znaleźć wspólny język. Kto by się ucieszył, gdyby od razu skonfrontowano go z faktem, że nigdy nie osiągniesz poziomu, który zadowoli taką osobę. Okazuje się więc, że takie „królowe śniegu” pozostają same i wciąż czekają na nieistniejących książąt.

READ
32 wnioski, które należy wyciągnąć przed 32 rokiem życia

4. Albo dziewczyna ma zbyt niską samoocenę

Mężczyźni przestają zauważać nawet piękne kobiety, jeśli te panie mają niską samoocenę. Zdjęcie © Shutterstock

Mężczyźni przestają zauważać nawet piękne kobiety, jeśli te panie mają niską samoocenę. Zdjęcie © Shutterstock

Inny przypadek to sytuacja, w której kobieta nie jest tak pewna siebie, jak to możliwe. Przygarnia się, stara się jak najmniej zwracać na siebie uwagę, ubiera się dyskretnie i mówi cicho. Przy rzadkiej komunikacji z silniejszym seksem taka osoba może nawet nie spojrzeć mężczyźnie w oczy. Następnie podświadomie daj mu sygnał strachu. Nerwowość damy zostanie przeniesiona na dżentelmena, a to nie doprowadzi do niczego dobrego. Nawet jeśli kobieta naprawdę chce się zakochać i znaleźć mężczyznę swoich marzeń, bardzo trudno będzie jej to zrobić z niską samooceną. Warto najpierw zająć się problemem postrzegania siebie.

5. Kobieta boi się straty i zdrady.

Kolejna cecha zachowania dziewczyny wynika z poprzedniego akapitu, na którą chłopcy raczej nie zwrócą uwagi. Strach wiąże i nie pozwala cieszyć się chwilą. Ta kobieta, która w przeszłości doświadczyła zdrady, może jeszcze długo wierzyć, że wszyscy partnerzy potraktują ją tak samo brzydko jak poprzednią. W międzyczasie nie ma mężczyzny w pobliżu, nie można się martwić bólem serca. Dzięki takiemu nastawieniu kobieta podświadomie unika możliwości spotkania lub porozumiewania się z płcią przeciwną, odpycha facetów mową ciała lub gestami.

6. Dziewczyna była zła na wszystkich mężczyzn z powodu niepowodzeń w poprzednich związkach.

Niewidzialność dla mężczyzn od młodej damy może być również spowodowana jej gniewem. Zdjęcie © Shutterstock

Niewidzialność dla mężczyzn od młodej damy może być również spowodowana jej gniewem. Zdjęcie © Shutterstock

Niewidzialność dla mężczyzn młodej damy wywołuje w niej złość. Możesz rozstać się z kiedyś ukochaną osobą z różnych powodów, ale jeśli nie odpuścisz sytuacji, nie pojawią się nowe możliwości, by stać się szczęśliwym. Chłopaki nie lubią agresywnych dziewczyn, które demonstracyjnie pokazują niezależność i niezależność od facetów. Nie zwracają na nie uwagi, bo rozumieją, że bez niego poradzi sobie. W związku partner dla damy serca chce być niezawodnym wsparciem i silnym obrońcą. Dlaczego miałby marnować czas na kogoś, kto wierzy, że wszyscy mężczyźni są takimi osobistościami?

7. Pani nie umie przyjąć komplementów

Wydawałoby się, że to najbardziej niepoważny powód, dla którego kobiecie może brakować męskiej uwagi. Ale w tym akapicie kryje się znacznie więcej, niż mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Mówimy o dziewczynie, która nie przyjmuje zalotów i komplementów, nie zachęca facetów do szukania jej mocniej, jak przywykliśmy to oglądać w filmach, odpycha panów. Osoba, która nie jest w stanie przyjąć zwrotów podziwu skierowanych w jej kierunku, wydaje się wyniosła w stosunku do płci przeciwnej. Tak, i szkoda słyszeć, że twoje słowa nie są traktowane poważnie, próbując rzucić wyzwanie. Faceci nie lubią takich kobiet i szybko przestają się z nimi komunikować.

READ
27 zdjęć dowodzących, że na świecie istnieją tylko dwa rodzaje kobiet

10 niedoskonałości, na które kobiety mają obsesję, ale mężczyźni nie zauważają

Czy Twoje uda są zbyt pełne, zbyt cienkie lub nie tak jędrne?

Wiele kobiet jest niezadowolonych ze swojego wyglądu, obsesję na punkcie pewnych części ciała, które uważają za niedoskonałe. Jednocześnie większość mężczyzn patrzy na kobietę jako całość i uważa ją za atrakcyjną we wszystkich kształtach i rozmiarach.

Oto kilka rzeczy, których kobiety nie lubią w sobie, ale mężczyźni twierdzą, że kochają.

O co więc kobiety martwią się najczęściej?

1. Nadwaga

nadwaga

Jednym z największych kompleksów wielu kobiet i dziewcząt jest ich waga. Chociaż nadwaga i otyłość są z różnych powodów niezdrowe, niewiele osób martwi się o zdrowie.

Nawet dziewczyny o średniej wadze często kompleks o swoim cieleponieważ nieustannie porównują się do modeli w rozmiarze zero.

Nawet jeśli ich wskaźnik masy ciała mieści się w normalnym zakresie, są zbyt skupieni na nadmiarze tłuszczu w określonych miejscach: brzuch, boki, ramiona, podbródek i tak dalej.

Jednak mężczyzn pociągają kobiety o różnych rozmiarach i kształtach. Niektóre lubią szczupłe dziewczyny, inne są większe, a jeszcze inne są całkiem zadowolone i szczęśliwe ze swojej dziewczyny, nawet jeśli przez całe wspólne życie przybiera na wadze.

Wielu mężczyzn ma atrakcyjność nie zależy od Twojego numeru na wadze.

2. Rozmiar piersi

Źródłem kolejnego poważnego kompleksu u wielu kobiet jest klatka piersiowa. To ciekawe a te, które mają za małe lub za duże piersi, są bardzo niepewne tego.

Osoby z małym biustem boją się, że nie zostaną uznane za atrakcyjne lub seksowne. To samo można powiedzieć o tych, których piersi są bardzo duże lub straciły kształt.

Jednak w końcu piersi są piersiami i mężczyźni kochają kobiety, które są pewne swojej atrakcyjności, niezależnie od rozmiaru biustu. Jeśli chcesz poczuć się bardziej komfortowo i pewniej, załóż piękną bieliznę, a zrozumiesz, że Twoje zmartwienia poszły na marne.

3. Rozstępy

rozstępy

© Getty Images Podpis

Może to dla Ciebie nowość, ale rozstępy są naturalną częścią naszego doświadczenia. Mówią, że ciało się zmienia i rozwija, a wystarczy trudno znaleźć osobę, która nie ma ani jednego rozstępu.

Rozstępy mogą wystąpić, gdy wzrost twojego ciała nagle przyspiesza, przekraczając zdolność skóry do wytwarzania wystarczającej ilości kolagenu.

READ
Jak wybrać prywatną szkołę dziecięcą dla dziecka?

Dlatego, jeśli zacząłeś gwałtownie rosnąć w okresie dojrzewania, to całkiem normalne jest, że pojawiają się rozstępy na twoim ciele – nawet jeśli w ogóle nie cierpisz na nadwagę. Rozstępy mogą pojawić się również u osób, które drastycznie i szybko schudły lub u kobiet po porodzie.

Często czujemy, że ciało z rozstępami nie spełnia standardów gładkiej, nieskazitelnej skóry, które widzimy na Instagramie. Jednakże obecność rozstępów wskazuje, że jesteś prawdziwy, i nie martwi tak bardzo mężczyznę, który cię lubi.

4. Cellulit

Mężczyźni mogą nie lubić cellulitu, ale nie nienawidzą go tak bardzo jak kobiety.

W rzeczywistości członkowie płci przeciwnej podnieca ciało kobiety jako całośći uważają, że kobiety mają obsesję na punkcie pewnych części.

Są tacy, którzy w zasadzie nie wiedzą, czym jest cellulit, ale ogólnie, jeśli młody człowiek cię lubi, nie skupi się na takich drobiazgach.

5. Brzuch

Marzysz o idealnym płaskim brzuchu? Dla mężczyzn to nie ma większego znaczenia. Co więcej, wielu członków silniejszej płci nawet wolą dziewczyny, które mają mały brzuszek.

Martwienie się o to, co twój nowy chłopak myśli o twoim niedoskonałym brzuchu lub innej części ciała, może zrujnować twój nastrój i uniemożliwić dobrą zabawę.

Lepiej skupić się na tym, jak dobrzy jesteście razem, a nie na tym, co myśli o twoich kostkach. Nie ma powodu, aby wstydzić się swojego brzucha.

6. Duże pośladki

duże biodra

Wiele kobiet z wydatnymi pośladkami martwi się tym, a nawet próbuje ukryć je pod workowatymi ubraniami.

Ale nie martw się, ponieważ wielu mężczyzn lubi krągłe pośladki. Uwielbiają swój kształt i miękkość w dotyku.

Nie musisz dążyć do nadmiernej szczupłości. Ponieważ mężczyźni mają bardziej kanciastą sylwetkę, piękne, zaokrąglone kształty kobiety wywołują szczególne podniecenie wśród silniejszego seksu.

7. Piegi

Piegi są również często źródłem wątpliwości u niektórych dziewcząt. Wynika to z odwiecznego pragnienia posiadania idealnej skóry bez pigmentacji i niedoskonałości.

Na szczęście coraz więcej osób zaczyna to sobie uświadamiać piegi są bardzo uroczą atrakcjąto czyni cię wyjątkowym.

Co więcej, wiele dziewcząt specjalnie rysuje na sobie piegi, a nawet robi kosmetyczne tatuaże, aby nadać sobie piegowaty wygląd.

READ
Pozytywne we wszystkim: jak zachowują się przedstawiciele znaków zodiaku na bezludnej wyspie?

8. Zmarszczki

zmarszczki

Prawie każda kobieta zaczyna walkę ze zmarszczkami, na długo przed ich pojawieniem się. Uciekają się do różnych zabiegów kosmetycznych, aby usunąć zmarszczki na czole, wokół ust i oczu. W porządku, jeśli tego chcesz!

Ale wiele osób myśli zmarszczki, zwłaszcza linie uśmiechu i zmarszczki wokół oczu, są bardzo atrakcyjne.

Zmarszczki nadają wyraz, zmiękczają twarz i nadają jej głębi, a zmarszczki uśmiechu sprawiają wrażenie ciepłych i opiekuńczych.

9. Włosy na ciele

Do włosów na ciele kobiet postawy w społeczeństwie są wciąż sprzeczne. Niektórzy uważają, że obecność włosów na nogach, pod pachami i w okolicach intymnych jest nieestetyczna.

Inni dopuszczają niewielką ilość włosów u płci pięknej, zdając sobie sprawę, że włosy są naturalne.

Chociaż większość mężczyzn nadal woli, aby kobieta była elegancka, jeśli z jakiegoś powodu nie była w stanie usunąć włosów, mały zarost nie powinien być wielkim problemem.

10. Bez makijażu

Kobiety często czują się niekomfortowo bez makijażu, woląc nosić go zawsze, gdy wychodzą z domu.

Jednak wielu mężczyzn woli zobaczyć dziewczynę z minimalnym lub nawet bez makijażu.

Nie lubią tego, makijaż czasami znacząco zmienia wygląd kobiety, a ona staje się niepodobna do swojej naturalnej esencji.

W rzeczywistości mężczyźni lubią trochę makijażu na kobiecie, ale tylko w ilości, która będzie prawie niezauważalna.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: