3 znaki zodiaku, pod którymi rodzą się najbogatsi ludzie, to.

bogatie-ludi-po-znakam-zodiaca

Magazyn Forbes sporządził niedawno listę najbogatszych ludzi na świecie. Ale to nie wszystko: magazyn dał miłośnikom astrologii okazję do uświadomienia sobie pewnych prawidłowości na tej liście, dowiadując się, które znaki zodiaku najlepiej przyciągają pieniądze. Magazyn ustalił daty urodzenia 613 najbogatszych ludzi świata i jak się okazało, prym wiodą przedstawiciele znaku Panny: spośród 793 najbogatszych, co stanowi 12% wszystkich najbogatszych ludzi na planecie, a spośród 613 osób, których daty urodzenia są dokładnie znane, 70 z nich to ludzie. To na przykład druga najbogatsza osoba na świecie – amerykański inwestor Warren Buffett, którego majątek szacuje się na 42 miliardy dolarów, a także 15. w rankingu – szef Oracle Larry Ellison, którego aktywa wynoszą 16 miliardów dolarów.

I nie ma w tym nic dziwnego: w astrologii uważa się, że ludzie urodzeni pod znakiem Panny odznaczają się godną pozazdroszczenia ciężką pracą, determinacją i skupieniem na szczegółach. Ponadto mają analityczne nastawienie, dążą do osiągnięcia doskonałości i motywują ich nie tylko osobiste korzyści, ale także chęć bycia użytecznymi dla innych.

Ale ci, którzy nie urodzili się pod złotym znakiem Panny, nie powinni być szczególnie zdenerwowani, piszą w Forbes. Około 8% najbogatszych na świecie należy do znaków Barana i Wodnika. Tak więc najjaśniejszymi przedstawicielami Barana są założyciel IKEA, Ingvar Kamprad (warty 28 miliardów dolarów – 4 miejsce) i przedstawiciel Microsoftu Steve Ballmer (warty 13,6 miliarda dolarów – 24 miejsce). A pod znakiem Wodnika narodziła się znana Oprah Winfrey (majątek 1,4 miliarda dolarów – 562 miejsce). Do niedawna najbogatszy człowiek na świecie, Bill Gates, urodził się pod znakiem Skorpiona.

*nawiasem mówiąc, najbogatszy Rosjanin – Roman Abramowicz – jest także Skorpionem

Jak mówią astrologowie, znaki te mają niezwykły urok, dzięki czemu odnoszą sukces. Jako przykład podają system operacyjny Windows: ludzie nienawidzą tego programu, ale nadal go kupują. Ponadto Skorpiony starają się zrobić wszystko, co możliwe, aby inni zrobili to, czego potrzebują.

Najmniej miliarderów urodził się Strzelec – tylko 6%. Strzelcy są zbyt zdezorganizowani, nie zwracają uwagi na szczegóły i są przyzwyczajeni do liczenia na fortunę i Boga. To prawda, że ​​brak wytrwałości w biznesie z nawiązką rekompensują twórczymi skłonnościami. Nic dziwnego, że najwybitniejszym przedstawicielem tego znaku wśród najbogatszych ludzi na świecie jest reżyser Steven Spielberg i filmowiec Arnon Milchan.

Ale rosyjscy miliarderzy reprezentowani na liście Forbesa przekształcają wszystkie statystyki na swój własny sposób. Spośród 33 najbogatszych Rosjan znane są dokładne daty urodzenia 24 osób. Najbardziej „pieniężnymi” znakami zodiaku w Rosji są Ryby i Waga: po cztery osoby.

READ
3 типа женского характера, который обожают мужчины

Wagi są właścicielem Siewierstala Aleksieja Mordaszowa (7,6 mld dolarów fortuny – 64. miejsce) i szefa AFK Sistema Władimira Jewtuszenkowa (6,3 mld dolarów – 93 miejsce).

Wśród najbogatszych dew-miliarderów w Rosji znajduje się szef ŁUKOILA Wagit Alekperow (11 mld dol. – 37. miejsce) i współwłaściciel Michajłowskiego GOK Aliszer Usmanow (2,6 mld dol. – 278. miejsce).

Warto zauważyć, że jedynym znakiem zodiaku, który nie jest reprezentowany na liście najbogatszych ludzi w Rosji, jest rak.

bogachi(1)

bogachi(2)

bogachi(3)

Jak widać z tej tabeli, znak Byka stał się liderem setek pod względem liczby najbogatszych i odnoszących największe sukcesy ludzi na planecie Ziemia.

Nic dziwnego: ten znak zodiaku od dawna uważany jest za przyciągający bogactwo, dobrobyt i sławę. Byki są jednymi z nielicznych, które potrafią zarządzać swoimi wydatkami tak, aby pozycja dochodu była stale większa w ich budżecie. Wykazują również niezbędną ilość cierpliwości i staranności, aby osiągnąć swoje cele. Wśród Byka jest wielu ludzi skłaniających się do nauk ekonomicznych, pedagogiki i kreatywności.

W pierwszej setce Panna i Baran dzieliły drugie miejsce, ale jeśli weźmiemy pod uwagę całkowitą liczbę miliarderów (nie tylko TOP 100), to Panna jest tutaj poza konkurencją. Według wielu astrologów przywództwo Panny w kwestii finansów wynika z ich pracowitości i skrupulatności w szczegółach ich pracy. Wielu z nich posiada godne pozazdroszczenia zdolności analityczne i poczucie celu, którego celem jest nie tylko osiągnięcie zysku, ale także możliwość przyniesienia korzyści społeczeństwu.

Nowotwory mają najmniejszą liczbę miliarderów w pierwszej setce, a pod względem całkowitej liczby miliarderów Strzelcy zajmują ostatnie miejsce. Możliwym powodem tak niskiego miejsca na liście tych znaków, według astrologów, jest dezorganizacja i częste obliczanie szczęścia w wielu sprawach życiowych, które wymagają przemyślanych działań. Ale do pewnego stopnia rekompensują to wielką energią twórczą i bogatym światem wewnętrznym.

Znak zodiaku Liczba miliarderów
Byk 12
Panna 11
Baran 11
Wodnik 8
Koziorożec 8
Lew 8
Bliźnięta 7
Ryby 7
Strzelec 6
Waga 4
Skorpion 4
rak 2

Jak już wspomniano i pokazano w tabeli, najbardziej monetarnym znakiem zodiaku, zgodnie z banalną logiką, jest Byk. Ale nie każdy miliarder ma taką samą fortunę. Rzeczywiście, Carlos Slim Elu ma fortunę 7 razy większą niż Eik Batista. Można powiedzieć, że nie wniósł większego wkładu w „pieniądze” swojego znaku zodiaku. Oczywiście nie jest faktem, że taka logika będzie bardziej poprawna, ale dla zainteresowanych jest taki znak:

bogachi(5)

Najbogatsi ludzie na świecie według znaków zodiaku

Najszczęśliwsze i najbogatsze znaki według chińskiego horoskopu W Chinach najszczęśliwszymi ludźmi są ci, którzy urodzili się w roku Smoka, Wołu, Konia, Koguta, Małpy, Węża i Dzika. Spróbujmy przeanalizować listy najbardziej utytułowanych i najbogatszych ludzi na świecie w różnych dziedzinach działalności na ten rok, aby zrozumieć, czy tak jest… czytaj więcej

READ
9 rzeczy, na które nie ma miejsca w życiu kobiety po 30

Najbogatsi ludzie na świecie według znaków zodiaku

Money and the Zodiac Aries to prawdziwy przedsiębiorca, innowator i pionier. Zawsze musisz być pierwszy. A szczęście sprzyja kreatywności i biznesowi. Dlatego od razu chcę udzielić porady: załóż własny biznes . czytaj więcej

Najbogatsi ludzie na świecie według znaków zodiaku

Horoskop hojnych i chciwych znaków zodiaku Baran jest hojny, ale rozważny, nigdy tak nie wyda pieniędzy, zawsze pracuje na przyszłość, nazywa to „inwestycją w przyjaźń” i „inwestycją w miłość/rodzinę”. więcej

2017-06-20 Irina Władimirowna

Wśród przedstawicieli których znaków zodiaku jest najwięcej miliarderów lub jakie cechy charakteru pomagają Pannie, Rakowi, Bykowi i innym znakom odnieść sukces w biznesie? Przedstawiamy ocenę najbardziej udanych znaków zodiaku!

12. Strzelec

23.11 – 21.12

Strzelcy są prawdziwą duszą firmy, a ich koledzy po prostu ich uwielbiają, ale władze są niezwykle sceptycznie nastawione do przedstawicieli znaku ognia. Chodzi o to, że Strzelec z natury jest imprezowiczem, wesołymi towarzyszami i poszukiwaczami przygód. Przy tak intensywnym stylu życia przedstawiciele tego znaku po prostu nie mają czasu na wykonywanie obowiązków służbowych: mogą być ciasni w biurze, nie lubią ścisłych ograniczeń i często mają problemy z dyscypliną. Strzelec tych, którzy wolą spełnić niezbędne minimum, aby uciec z pracy dokładnie o szóstej i udać się do klubu. Aby odnieść sukces, ten znak ognia może założyć własny biznes: w ten sposób będzie cieszyć się swoją pracą i kontrolować swoje godziny pracy. Nawiasem mówiąc, według Business Insidera wśród Strzelców jest 8-dolarowych miliarderów.

11. Wodnik

21.01 – 20.02

Niezależnym i wolnym duchem Wodnikom bardzo trudno jest awansować. Z reguły tacy pracownicy mają własne wyobrażenie o tym, jak praca powinna być zbudowana i co będzie najlepsze dla firmy (i zwykle mają rację, ale władze nie zawsze są gotowe ich wysłuchać). Wodniki są zasadniczo indywidualistami, a praca zespołowa może być dla nich trudna. Dlatego osoby urodzone pod tym znakiem są zazwyczaj najszczęśliwsze, gdy pracują jako nauczyciele, profesorowie, indywidualni przedsiębiorcy – w tych zawodach wszystko zależy wyłącznie od ich wytrwałości i ciężkiej pracy. Dlatego im większą autonomię mają w swoim życiu i karierze, tym większy sukces osiągną. Wśród Wodników jest 12 miliarderów.

10. Koziorożec

22.12 – 20.01

Wśród wszystkich przedstawicieli kręgu zodiaku Koziorożce są najbardziej ambitne i energiczne, a sukces jest dla nich równie ważny jak tlen i woda. Dlaczego przedstawiciele żywiołu ziemi nie znaleźli się na szczycie naszej listy? Okazuje się, że Koziorożce są tak skupione na sukcesie, że patrzą tylko przed siebie i zapominają rozejrzeć się i rozważyć inne możliwości. Ponadto Koziorożce są bardzo samokrytyczne, nigdy nie są zadowolone z tego, co osiągnęły: po pokonaniu kolejnej przeszkody przedstawiciele znaku natychmiast rzucają się do bitwy i tak dalej w nieskończoność. Dlatego tak trudno jest im nacieszyć się smakiem sukcesu. Z drugiej strony, jeśli Koziorożec nauczy się kontrolować swoje impulsy, stanie się najbardziej niezwyciężonym członkiem drużyny, który samą siłą woli poprowadzi ją do zwycięstwa we wszelkich przedsięwzięciach.

READ
Antyhoroskop. Wady i wady różnych znaków zodiaku.

9. Bliźnięta

21.05 – 20.06

Bliźnięta są dobre we wszystkim: doskonale analizują sytuację i znajdują najkorzystniejszy i najskuteczniejszy sposób na pokonanie wszelkich przeszkód. Jest to jednak niebezpieczeństwo: przedstawiciele znaku chcą spróbować swoich sił w absolutnie wszystkich dziedzinach, spróbować różnych zawodów. Z tego powodu może być im trudno skupić się na jednym zadaniu i wybrać dla siebie wektor rozwoju kariery. Bliźnięta nieustannie poszukują czegoś nowego, więc często mogą zmieniać pracę, i oczywiście taki niepokój może dezorientować menedżerów, a samym Bliźniakom może być trudno zbudować własny biznes. Ale są świetni w pracy projektowej, nie boją się podejmować ryzyka i próbować nowych rzeczy. Aby odnieść sukces, ważne jest, aby Bliźnięta przestały patrzeć na innych i ciągle się z nimi porównywać, a wtedy na pewno będą w stanie znaleźć swoją wyjątkową ścieżkę i swoje przeznaczenie.

8. Rak

21.06 – 22.07

Raki to bardzo życzliwi i sympatyczni ludzie, którzy starają się unikać sytuacji konfliktowych. Przedstawiciele tego znaku są kochani przez kolegów, doceniani przez władze, a klienci nie mają w sobie duszy, ponieważ Raki zrobią wszystko, aby osiągnąć dla nich najkorzystniejsze warunki. Najczęściej przedstawiciele żywiołów wody odnoszą sukcesy w tych obszarach, w których od pracowników wymagana jest empatia i inteligencja emocjonalna. Ale jeśli Rak buduje karierę w dużych kampaniach, gdzie musi stawić czoła prawdziwym rekinom biznesu, szybko może poczuć się bezradny i bezbronny. Mimo to wśród przedstawicieli tego znaku nie brakuje miliarderów – aż 20.

7. Leo

23.07 – 23.08

Przedstawiciele ognistego znaku są dumni i ambitni. Jeśli Leo zdoła przejąć kontrolę nad tymi cechami swojego charakteru, stanie się prawdziwym „królem” kamiennej dżungli. Niestety Leo nie zawsze radzi sobie ze swoimi impulsami. Tak więc duma nie pozwala Leo zgodzić się na gorzej płatną, ale bardziej obiecującą pracę. Przedstawiciele znaku uważają za niegodziwe angażowanie się w mało prestiżowe, rutynowe zadania, a także nie lubią być posłuszni przełożonym. Jednocześnie nadmierna ambicja prowadzi do tego, że Leo zgadza się budować karierę w obszarze, który jest dla niego zupełnie nieciekawy, ale przynosi dużo pieniędzy. Niemniej jednak, nawet w celowo przegranej sytuacji, Lwy są w stanie odnieść korzyści dla siebie, a z czasem stają się niezastąpionymi specjalistami w swojej dziedzinie.

READ
Najczęstsze mity o bieliźnie pod kątem mody i medycyny

6. Ryba

21.02 – 20.03

Największą trudnością dla astrologów przy ocenie udanych znaków są Ryby. Według list Forbesa przedstawiciele znaku wodnego zajmują zaszczytne drugie miejsce w liczbie najbogatszych ludzi na świecie. Jednak Ryby w ogóle nie wiedzą, jak zarządzać pieniędzmi: uwielbiają luksus i piękne bibeloty i potrafią wydać dużą fortunę na prezenty dla przyjaciół i dla siebie, bliskich. Ryby są romantyczne, często w chmurach, w dodatku są bardzo wrażliwe i drażliwe, a ich przywódca będzie musiał starannie dobierać słowa, aby nie skrzywdzić podwładnego. Sukces finansowy niewiele znaczy dla przedstawicieli znaku, więc motywacja materialna nie sprawdza się w ich przypadku. Co sprawia, że ​​Ryby odnoszą sukcesy? Chodzi o ich niesamowite szczęście, umiejętność znajdowania wspólnego języka z innymi i bycia ulubieńcami władz.

5. Panna

24.08 – 23.09

Pannę można nazwać całkowitym przeciwieństwem Ryb. Materialna strona problemu jest tym, co ich interesuje w pierwszej kolejności, więc raczej nie spotkasz pracownika, który jest bardziej skoncentrowany na zwiększaniu i przepełnianiu planu niż ci pracoholicy. Virgos sprawdzają się nie tylko jako zwykli pracownicy, ale także w miejscu liderów – są ambitni, celowi i mądrzy, dzięki czemu będą w stanie doprowadzić swój dział do maksymalnego zysku i szkolić swoich podwładnych w taki sposób, aby stali się najlepsi pracownicy firmy. Panna perfekcjonistom – można im spokojnie powierzyć wypełnianie dokumentów i raportowanie: wszystko jest klarownie i zgodnie z przepisami pod zwierzchnictwem przedstawicieli znaku ziemi. Tymczasem Panny są bardzo samokrytyczne, mają tendencję do przyjmowania zbyt dużej odpowiedzialności i z tego powodu istnieje niebezpieczeństwo wypalenia emocjonalnego. Jeśli więc chcesz odnieść sukces, pozwól sobie czasem na relaks. Wśród Panny jest 11 miliarderów.

4. Baran

21.03 – 19.04

Mocny, ambitny Baran jest zdeterminowany, aby odnieść sukces jak nikt inny. Przedstawiciele znaku ognia nie boją się podejmować ryzyka, próbować nowych rzeczy i działać jak innowatorzy. Szybko dostosowują się do trudnych sytuacji i widzą wyjście nawet tam, gdzie go nie ma (w razie potrzeby Baran po prostu uderzy w nowe przejście w ścianie). Baran czerpie korzyści z rywalizacji – warto rzucić im wyzwanie, a Baran zrobi wszystko, co możliwe i niemożliwe, aby prześcignąć przeciwnika. Może być trudno znaleźć kompromis z przedstawicielami znaku, nie lubią krytyki, ale trudności tylko łagodzą charakter Barana i to pozwala im odnieść sukces we wszystkich przedsięwzięciach.

READ
Moda i styl

3. Byk

20.04 – 20.05

Byki są najbardziej niezawodne nie tylko w życiu rodzinnym, ale także w karierze: kierownikowi trudno będzie znaleźć pracownika, który byłby tak bezinteresowny i oddany swojej pracy. Byka nie interesują imprezy i dalekie podróże – wolny czas wolą spędzać w domu z rodziną, więc w biurze są pełni sił i energii. Ważne jest również to, że Byk jest bardzo konserwatywny. W niektórych obszarach może to stać się przeszkodą w rozwoju, ale jeśli chodzi o przestrzeganie przepisów i procedur biurokratycznych, Byk nie ma sobie równych. Przedstawiciele znaku ziemi bardzo niechętnie zmieniają miejsca pracy i obszary działalności, co pozwala im rozwijać się we właściwym kierunku. Wśród nich jest 20-dolarowych miliarderów.

2. Skorpion

24.10 – 22.11

Z zewnątrz może wydawać się, że Scorpio ma trudności z budowaniem relacji z kolegami i przełożonymi, a przez to może mu być trudno przebić się na sam szczyt. Jednak w rzeczywistości wszystko okazuje się dokładnie odwrotne: Skorpiony to idealni negocjatorzy, którzy do końca będą bronić wartości i interesów firmy, dzięki czemu zawierają najbardziej dochodowe transakcje, znajdują najbardziej obiecujących klientów i zawsze spełniają plan sprzedaży, nawet jeśli muszą spędzić noc w pracy. Przedstawiciele żywiołów wody są skoncentrowani, zebrani i szczerze mówiąc, w niektórych sytuacjach potrafią działać bez skrupułów, a nawet przemykać nad głowami tych, którzy spotykają ich po drodze. Sukces Scorpios w dużej mierze zależy od tego, jak dobrze czują się u siebie w domu, dlatego ważne jest, aby wybrali solidnego partnera. Wśród Skorpionów jest 16 miliarderów.

1. Waga

24.09 – 23.10

Najwięcej miliarderów ma Waga – według Business Insider jest ich 27, a to absolutny rekord wśród znaków zodiaku. Taki sukces nie dziwi: są towarzyscy, łatwo znajdują wspólny język nawet z najbardziej problematycznymi klientami i partnerami. Jednak mocne strony Wagi nie ograniczają się do tego – są dojrzali emocjonalnie i dokładnie wiedzą, czego chcą i jak to osiągnąć. Sukces Wagi to coś więcej niż drogi samochód i luksusowa rezydencja. Waga jest bardziej nastawiona na samorozwój niż inni, starannie dobiera krąg bliskich osób, które podzielają ich wartości i ambicje, dzięki czemu tył przedstawicieli tego znaku jest zawsze bezpiecznie osłonięty.

Możesz również polubić te treści:

Być świadomym!

Raz w tygodniu udostępniamy artykuły i aktualności na tematy związane z modą, urodą, świadomością i życiem gwiazd

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: