3 znaki zodiaku, od których ucieknie każdy mężczyzna

Przyjaciele, z góry ostrzegam, że ten artykuł nie dotyczy złych znaków zodiaku. Temat komfortu i niewygody, wygody i niewygody jest na swój sposób bardzo indywidualny i specyficzny, bo wpływa na nasze uczucia, a uczucia są wartością zmienną.

Wielu z nas zdaje sobie sprawę, że z kimś ze znaków zodiaku jest to łatwe, wygodne. A w przypadku innych pojawia się nieporozumienie lub ich obecność dosłownie miażdży. Szczególnie dotkliwie odczuwamy takie rzeczy, będąc w stałym kontakcie z człowiekiem.
Pamiętamy o naszych uczuciach, komunikując się z ludźmi, którym przynajmniej nie jest wygodnie przebywać w pobliżu i chcą uciec.

Czy można wyróżnić „napięte” znaki w związku?

Oczywiście uczciwie będzie odpowiedzieć, że wszyscy jesteśmy różni i kompatybilni ze sobą na różne sposoby. Astrologia wyraźnie pokazuje, kto jest kim i gdzie jest jego strefa komfortu.
Jednak interesujące było dla mnie podzielenie się swoimi przemyśleniami w bardziej złożonym obszarze relacji: dotknięcie aspektu dyskomfortu lub niedogodności z objawami. Czy istnieje taka zależność i jakie znaki najczęściej „prowokują” innych do skrócenia czasu bliskiego kontaktu? Albo wszystko wymyśliłem.

Od razu powiem, że moje rozważania i wnioski nie są bezpodstawne, jest to temat czysto astrologiczny oparty na wiedzy. Doceniam jednak coś przez siebie. Czekam na opinie i wyjaśnienia. Chcę poznać wasze zdanie, drodzy czytelnicy z waszych stanowisk.

Czy powinienem zwracać uwagę na dyskomfort i co robić? Spróbujmy wspólnie zrozumieć temat. Czekam na Wasze oceny i komentarze.

Dlaczego z Baranem jest to trudne?

Wydaje się, że co może być lepszego niż konkretny i bezpośredni Baran. Tak, może być surowy, ale czy jest absolutnie szczery w swojej prawdzie? Wszystko to jest tak, a nie tak. Nie będę pisał o tym, że nie każdemu potrzebna jest jego prawda.

Mówię o czymś innym: Baran żyje w spektrum dwóch kolorów – białego i czarnego. A kiedy nie ma cieni, jest to bardzo smutne. Czarno-biały obraz świata, miłość lub nienawiść w jednym kroku nie pozwala na długie przebywanie obok niego.

Baran kocha wszystko jasne i głośne i nie ma w tym nic złego, ale denerwującego.
Kiedy Baran jest stale na szczycie swojej potężnej fali energii, inne znaki zaczynają być słabe i matowe. To nie dodaje ciepła i zrozumienia do związku.

READ
Dziewczyna o nietypowym wyglądzie zaskoczyła wszystkich swoimi zdjęciami

Ponadto żaden Baran nie pozwoli im kontrolować. I to też nie podoba się innym znakom zodiaku. Nie możesz nawet zgodzić się z nim na przyszłość, bo dziś powie ci „tak”, a jutro powie „tak” drugiemu i wszystko wywróci się do góry nogami. W efekcie Baran jest „cały na biało”, bo w obecnej chwili jest uczciwy do końca, a Ty jesteś zmuszony szukać kolejnego kochanka, kolegi, partnera biznesowego i nawiązywać kontakty.

W Baranie nie chodzi o umiar i stabilność, chodzi o kontrasty w uczuciach, życiu i preferencjach. Nieprzewidywalność i brak kontroli Barana mówią same za siebie. Nie oznacza to, że nie da się ich pokochać – wręcz przeciwnie. Życie z nimi może być trudne, a bez nich jeszcze trudniejsze.

Skąd bierze się nadmierna krytyczność Panny?

Tylko to, co czyste i schludne, jest piękne – motto Matki Bożej i trudno z tym polemizować. Uczucia to uczucia, ale nie powinny spędzać czasu tak, jak muszą – tak kłóci się Panna. Nie trzeba dodawać, że kontrola zmysłów przez umysł może bardzo denerwować innych?

Stąd bierze się tendencja do spierania się.

Tyle, że Panny dostrzegają wszystkie szczegóły i wiedzą, co jest nie tak. Nie można ich za to winić. Wtykają nosem w wady, nawet jeśli nie chcą. Co im jeszcze zostało, jak nie wytykać „problemu”? A komu się to spodoba? Skorpion czy Byk? A może Lew i Baran?
Ale najtrudniejszą rzeczą jest bliski związek dwóch Pann. Jest już gdzie się wędrować.

Kłopoty związane z Panną

Jak niewygodne Panny są znane tylko tym, którzy komunikują się z nimi blisko i przez długi czas. Trzeba mieć dużo cierpliwości i zrozumienia, aby z nimi zagłębić się we wszystkie szczegóły i pod lupą spojrzeć na niekonsekwencje. Tak, nie jest to łatwe, ale co możesz zrobić?

Zachęcam wszystkich, którzy rozumieją, o co toczy się gra, aby zmiękczyć i zrelaksować ludzi tego znaku. Nie skręcaj się i nie biegaj tam, gdzie spojrzysz. Potem musisz jeszcze wrócić, aby dalej się komunikować. Czasami lepiej od razu się zgodzić, zanotować i przejść dalej. Więc pozbędziesz się dyskomfortu, a Panna będzie szczęśliwa, że ​​została wysłuchana.

READ
10 kosmetycznych hacków, które powinna znać każda leniwa dziewczyna

Znak Skorpiona: tam, gdzie potrzeba intensywności, nie ma miejsca na harmonię

Będziesz czuć się komfortowo ze Skorpionem, o ile aktywnie uczestniczysz i czerpiesz adrenalinę w intensywnej, pełnej pasji walce z nim lub przeciwko niemu.
A na szczycie pokus można tylko skutecznie spaść w przepaść i spaść na samo dno. Wtedy doświadczysz ciężkiego kaca, wykrwawisz się. To będzie twój powrót do równowagi i harmonii.
Nacisk Skorpiona jest niesamowicie orzeźwiający, pobudza krew i wprawia innych w stan czujności. Ekstremum jest potrzebne od czasu do czasu, a przez resztę czasu lepiej stać na uboczu. To właśnie robią najbardziej świadomi ludzie, spotykając po drodze zahartowanego Skorpiona.

Potrafi grać w swoje gry, tłumiąc twoją czujność: chowając się za maską hojnego rycerza, miękkiego i puszystego kota, oddanego psa, ale od razu poczujesz niepokój i podniecenie. i chcesz uciec. Nie powstrzymuj się w tym impulsie.
Skorpiony to „też ludzie” i często szczerze nie rozumieją, na czym polega problem. Pokaż im ten artykuł i pomyśl, że zrobiłeś dobry uczynek.

Właśnie dzisiaj w komentarzach poruszyliśmy temat tego, kiedy należy dozować komunikację.

W sytuacji ze Skorpionami jest to zawsze prawda. Ludzie tego znaku mają moc magnetyczną, którą trudno wyjaśnić w prostych słowach. Ale staram się to zrobić za pomocą dostępnych mi w sekcji środków. Zostawiam link do jednego z moich artykułów o Skorpionach.
Mam nadzieję, że informacje będą przydatne dla wszystkich zainteresowanych tym tematem.

Czytaj artykuły, komentarze do studiów, czekam na opinie i opinie, przypadki z życia. Wymyślmy to razem.

3 znaki zodiaku, z którymi komunikujesz się, z którymi chcesz się chronić

# dekrytyczność # znak dziewicy # opis skorpiona # znak zodiaku skorpion # baran

Astrologowie nazwali kobiety według trzech znaków zodiaku, które najczęściej wykazują nadmierną emocjonalność i impulsywność w relacjach z mężami. Wydaje im się, że ciągle muszą „znęcać się” nad swoją panią, w przeciwnym razie nic nie będzie działać. Jednak prędzej czy później takie żony zostają same – mężowie po prostu uciekają.

Zrzędliwy i skrupulatny

Baran

Astrologowie uważają, że to kobiety Barana najczęściej reagują zbyt gwałtownie na wszelkie konflikty i wszelkie działania męża, które nie pasują do ich wyobrażeń o tym, jak powinno być. Takie kobiety znajdują winę w każdym słowie swojej towarzyszki, w każdym ruchu, podczas gdy nie są zaspokojone w dzień ani w nocy. Z powodu drobiazgów są gotowi na skandal.

READ
7 nieoczekiwanych zmian, które zachodzą w ciele kobiety po porodzie

Strzelec

Według portalu progorodnn.ru kobiety Strzelca są skrupulatne i wymagające. W niektórych przypadkach wymagana jest jakość. Ale w życiu osobistym, w domu, jeśli przekracza pewne granice, zamienia się w piekło dla rodziny. Z takimi paniami nie zrelaksujesz się. Ale każdy chce wrócić do domu po pracy i czuć się spokojnie i komfortowo. W rezultacie małżonkowie nieustannie wysuwają do siebie roszczenia, a ich związek pęka.

Wodnik

Bardzo często kobiety Wodnika myślą, że są mądrzejsze i bardziej doświadczone niż ich mężczyzna. Mądra kobieta, nawet jeśli tak myśli, nigdy tego nie pokaże, zwłaszcza publicznie. Ale tu nie chodzi o kobiety Wodnika. Lubią ciągle szturchać męża i przed wszystkimi, a czasem naśmiewają się z niego. Czasami nie zdają sobie sprawy, że mężczyzna nie odpowiada, bo nie chce się kłócić z kobietą i nie lubi skandali. Kobiety Wodnika postrzegają tę pokorę jako znak uznania przez mężczyznę ich słuszności. Ale przychodzi taki czas, kiedy mężczyzna uderza pięścią w stół lub po prostu znika za drzwiami. Całe życie rodzinne kończy się tutaj.

NEP 2.0: pięć kroków do wzrostu

Eksperci nazwali kształcenie ustawiczne niezbędnym wymogiem dla nowoczesnych profesjonalistów

Czas podróży: turystyka krajowa może stać się lokomotywą rozwoju regionów

Przemysły kreatywne na Syberii mogą zyskać nowy impuls do rozwoju dzięki wydarzeniom kulturalnym

Co jeszcze przeczytać

Nowy premier Wielkiej Brytanii, Rishi Sunak, postanowił zapewnić sobie jasną korzyść na otwierającym się w przyszłym tygodniu szczycie G20 i obiecał „pociągnąć Rosję do odpowiedzialności”

Na szczycie GXNUMX Riszi Sunak zebrał się, by pociągnąć Rosję do odpowiedzialności

Philip Kirkorov pojawił się na jubileuszowym pokazie Evgeny Plushenko, który zaprezentował w Moskwie

„Krew w strumieniu, noga jest spuchnięta”: Philip Kirkorov został poważnie ranny

Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski skomentował rosyjskie ataki w Donbasie, według niego codziennie toczą się niezwykle zacięte walki

Zełenski skomentował rosyjskie ataki na Donbasie: „To piekło”

Użytkownicy Twittera skomentowali słowa prezydenta USA Joe Bidena o konflikcie na Ukrainie

Użytkownicy Twittera byli przerażeni słowami Bidena o konflikcie na Ukrainie

Rosyjska operacja specjalna na Ukrainie rozpoczęła się 24 lutego 2022 roku

Interes Narodowy przewidział cztery scenariusze rozwoju wydarzeń na Ukrainie

W regionach

Transakcja zbożowa zawieszona z powodu ataku terrorystycznego w Sewastopolu

Moskwa postanowiła zawiesić udział w umowie zbożowej w związku z atakiem na okręty Floty Czarnomorskiej Federacji Rosyjskiej w Sewastopolu

Już 15 zabitych: liczba ofiar w centrum rozrywki „Polygon” nadal rośnie

Liczba ofiar nocnego pożaru w centrum rozrywki „Polygon” w Kostromie stale rośnie

Czy żołnierz z Jekaterynburga był sprawcą pożaru w Kostromie „Polygon”?

Naczelnik obwodu Jarosławia powiedział mieszkańcom Jarosławia, co mają zrobić z otrzymanymi wezwaniami

„A więc pojawiły się wymówki”: biznesmen z Jamalu, który przeklinał Rosjan i gloryfikował Ukrainę na portalach społecznościowych, prosił o wybaczenie za swoje słowa. Wideo

Przejechał 3000 km: kobieta z Pskowa próbuje wrócić do domu zmobilizowany mąż z prawem do odroczenia

Aktualności

Lokomotiv ogłosił powołanie Michaiła Galaktionowa na głównego trenera

Kobieta podejrzana o udział w ataku w Stambule

Synoptycy przewidują czarny lód w Moskwie na początku tygodnia

WSJ: Sullivan namawiał Zełenskiego do myślenia o „realistycznych” pozycjach negocjacyjnych

Doktor Myasnikov opowiedział, jak gotować placki ziemniaczane, które zastępują preparaty farmaceutyczne potasu

Nie ciepło i nie zabawne

Najczesciej czytane

RIA Novosti: po Chersoniu Rosja będzie musiała odpowiedzieć na cholerne pytanie swojej historii

Po Chersoniu Rosja będzie musiała odpowiedzieć na cholerne pytanie o swoją historię, podzielił się swoim punktem widzenia dziennikarz RIA

Ujawniono pomysł Putina na Chersoń

Czasami historia powtarza się nie jako farsa i tragedia (choć jako tragedia też – Putin używał już tego określenia na opisanie bieżących wydarzeń na Ukrainie), ale przede wszystkim jako zawrotny dramat polityczny ze zwrotami akcji.

Działka Zdjęcie 468317

READ
Nieprzyjemna strona przedstawicieli różnych znaków zodiaku

Koledzy opowiedzieli o losach rosyjskich wojskowych, które zrzuciły granaty z helikoptera Sił Zbrojnych Ukrainy

Rosyjski żołnierz, który odparł atak ukraińskiego drona granatami, przeżył i dawno wyzdrowiał

auto wygląd

Nie same Chiny: Którzy zagraniczni producenci samochodów nadal pracują w Rosji

„W ogóle nie piję”: jakie słowa kierowcy są szczególnie niepokojące dla inspektorów policji drogowej

Dla których zagranicznych samochodów w Rosji części samochodowe nie podrożały

kobieta hit

Kadra tygodnia: Meladze wrócił do Rosji, Barnabas był kontuzjowany po rozłamach

Nawyki kobiet, które zabijają męską pasję

5 zimowych rzeczy, które beznadziejnie psują sylwetkę

Łowcy.ru

Nie rozpalaj ognia podczas wędkowania

Państwowi inspektorzy łowiectwa otrzymali prawo do używania broni

Mężczyzna skazany za nielegalne polowanie z bronią domowej roboty

Komsomolety Moskwy

Czytelnicy

Dla reklamodawców

Zgodność z prawami autorskimi: Wszelkie prawa do materiałów opublikowanych na stronie www.mk.ru należą do redakcji i są chronione zgodnie z ustawodawstwem Federacji Rosyjskiej. Korzystanie z materiałów opublikowanych na stronie www.mk.ru jest dozwolone tylko za pisemną zgodą właściciela praw autorskich oraz z obowiązkowym bezpośrednim hiperłączem do strony, z której materiał został wypożyczony. Hiperłącze należy umieścić bezpośrednio w tekście, który odtwarza oryginalny materiał mk.ru, przed lub za cytowanym blokiem.

Dla czytelników: W Rosji organizacje FBK (Fundusz Przeciw Korupcji, uznany za agenta zagranicznego), Kwatera Główna Nawalnego, Narodowa Partia Bolszewicka, Świadkowie Jehowy, Armia Ludowa, Rosyjski Związek Narodowy, Ruch przeciwko Nielegalnej Imigracji są uznawane za ekstremistyczne i zakazane ”, „Prawy Sektor”, UNA-UNSO, UPA, „Trójzęb im. Stepan Bandera”, „Dywizja Mizantropijna”, „Mejlis Tatarów Krymskich”, ruch Artpodgotovka, ogólnorosyjska partia polityczna „Woła”, AUE, bataliony Azowski i Ajdar. Uznane za terrorystów i zakazane: Ruch Talibów, Emirat Kaukaski, Państwo Islamskie (ISIS, ISIS), Dżabhad al-Nusra, AUM Shinrikyo, Bractwo Muzułmańskie, Al-Kaida w krajach Islamskiego Maghrebu, „Sieć”, „Kolumbina” . W Federacji Rosyjskiej działania Open Russia, publikacji Project Media, są uznawane za niepożądane. Uznawane są media-zagraniczni agenci: kanał telewizyjny „Deszcz”, „Medusa”, „Ważne historie”, „Głos Ameryki”, radio „Wolność”, The Insider, „Mediazona”, OVD-info. Towarzystwo/Centrum „Memoriał”, „Centrum analityczne Jurija Lewady”, Centrum Sacharowa są uznawane za agentów zagranicznych. Instagram i Facebook (Meta) zakazane w Rosji za ekstremizm

© JSC „Redakcja gazety „Moskovsky Komsomolets” Elektroniczny periodyk „MK.ru”

READ
Najbardziej żenujące fakty o każdym znaku zodiaku

Zarejestrowany przez Federalną Służbę Nadzoru Komunikacji, Informatyki i Mediów (Roskomnadzor). Numer rejestracyjny El nr FS77-79310 Wydanie – JSC “Redakcja gazety” Moskovsky Komsomolets “. Adres redakcji: 125993, Moskwa, ul. 1905, dom 7, budynek 1. Telefon: +7(495)609-44-44, +7(495)609-44-33, e-mail info@mk.ru. Redaktor naczelny i założyciel – P.N. Gusiew. Reklama osób trzecich

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: