3 znaki zodiaku, które sprawiają, że dziewczyny są najgorsze w związkach

Świat relacji może być niesamowity, ale także bezlitosny. Nie stajesz się młodszy iz każdym rokiem wywierasz na sobie coraz większą presję, aby znaleźć dziewczynę, z którą będziesz mieć naprawdę silny związek. I nie chcesz, aby starzał się sam.

Chcesz żyć z kimś wyjątkowym. Ten, na którym naprawdę możesz polegać nawet w najgorszych momentach swojego życia.

A wszystko zaczyna się od dat. Możesz być facetem, który nie odniósł zbytniego sukcesu w tej dziedzinie. A może wciąż masz zbyt małe doświadczenie. Niezależnie od tego, nadal chcesz się upewnić, że jesteś na dobrej drodze do znalezienia kobiety swoich marzeń.

Chcesz zwiększyć swoje szanse na sukces niemal pod każdym względem. A do tego trzeba zacząć od siebie. Musisz być pewna, że ​​jesteś zdolna do dojrzałego związku. Upewnij się, że masz do tego odpowiednie nastawienie i temperament. Być dobrym partnerem w związku. W przeciwnym razie, bez względu na to, jak wspaniała jest dziewczyna, nie będziesz w stanie utrzymać z nią związku przez całe życie.

Ale co, jeśli byłeś gotowy przez długi czas i nadal nie odniosłeś sukcesu w całej swojej praktyce randkowej? Wtedy prawdopodobnie istnieje duże prawdopodobieństwo, że spotykasz się z niewłaściwymi dziewczynami w kółko. Wszechświat mówi nam, że są dziewczyny, które nie są stworzone do związków. Musisz tylko trzymać się z dala od przedstawicieli tych znaków.

Warto zauważyć, że wcale nie oznacza to, że dziewczyny urodzone pod tym znakiem nigdy nie będą szczęśliwe i udane w romantycznych związkach. Po prostu mają wyraźne cechy osobowości, które uniemożliwiają im utrzymanie zdrowego związku pełnego miłości. A jeśli desperacko pragniesz znaleźć swoje szczęście, podwójnie ważne jest, abyś znalazł osobę, z którą związek ma większe szanse powodzenia. Aby następny związek był z pewnością ostatnim. I najprawdopodobniej, jeśli twój wybrany urodził się pod jednym z tych znaków, znów będziesz miał pecha.

  1. Baran (20 marca – 20 kwietnia)

Dziewczyna Barana będzie bardzo kontrolująca i nieugięta w każdym najmniejszym aspekcie związku. To nie tak, że nie szanuje cię jako osoby. Jest po prostu taka, jak jest zrobiona. Baran wszystko planuje. I nawet wszelkiego rodzaju drobiazgi w związku, wszystko powinno być na swoim miejscu.

READ
5 typów kobiet, które na zawsze pozostaną w kochankach

Na początku, ze względu na swoją pewność siebie, są bardzo ujmujące. Ale później ta pewność siebie objawia się hiperkontrolą i autorytetem, z którymi nie jest tak łatwo się dogadać. A wtedy dziewczyna Barana nie odwzajemni się komuś, którego osobowość nie jest tak silna i wybitna jak jej własna.

Ale nie chcą walczyć o władzę w związku, o czym zawsze należy pamiętać.

Panna (23 sierpnia – 22 września)

Jedną z rzeczy, które mają Virgos, które sprawiają, że są bardzo nieatrakcyjne dla innych ludzi – niezależnie od tego, czy są w związku romantycznym, czy nie – jest jej krytyczna i osądzająca natura. Mają bardzo wysokie standardy i są perfekcjonistami.

Będzie oczekiwała od ciebie więcej niż to, do czego jesteś zdolna. I będzie za tym tylko wtedy, gdy będziesz się źle czuł, że nie mogłeś jej dorównać. Uważa, że ​​ma prawo stawiać poprzeczkę bardzo wysoko i nie obchodzi ją, jak bardzo starasz się do niej dotrzeć.

Skorpion (23 października – 21 listopada)

Ze wszystkich znaków zodiaku Skorpiony są prawdopodobnie najciekawsze i najbardziej oryginalne. Zwykle wcale nie są strasznymi ludźmi. Po prostu mają wiele wspaniałych cech. Są inteligentni, spostrzegawczy, zorganizowani i zaskakująco odpowiedzialni. Ale naprawdę mają problemy z podejmowaniem zobowiązań i trzymaniem się ich.

Mają swoje specjalne podejście do rzeczy i nie lubią, gdy muszą dostosować się do czyichś pragnień. Aby osiągnąć poważny związek kobiety Scorpio ze wszystkimi konsekwencjami, musisz być niezwykle cierpliwy i poświęcić się jej. A mimo to istnieje duża szansa, że ​​będziesz rozczarowany.

Nowe wideo:

Czy znasz znaki, które tak naprawdę nie są dla Ciebie stworzone?

Zdjęcie: Brooke Cagle na Unsplash

Możesz pracować nad swoim związkiem tyle, ile chcesz, ale jeśli między partnerami nie zaiskrzyła iskra, najprawdopodobniej prędzej czy później się rozproszą. W pewnym momencie po prostu przestajecie się rozumieć i uświadamiacie sobie, że jesteście naprawdę nieszczęśliwi.

Kurs Psychologii Poznawczej

Dowiesz się, dlaczego mózg nas oszukuje. Pozbądź się postaw, które rujnują twoje życie. Zrozumiesz, jak zwiększyć poczucie własnej wartości, rozpoznać depresję i radzić sobie z lękiem.

READ
6 par zodiaku, które mają najgłębsze połączenie

Zgodnie z przynależnością do określonego znaku zodiaku niektórym partnerom trudno jest znaleźć wspólny język nawet na wczesnych etapach ich związku. Niektóre związki są początkowo skazane na niepowodzenie z powodu absolutnej niezgodności partnerów, którzy nie są w stanie zrozumieć i zaakceptować siebie takim, jakim są.

Astrologia wyraźnie identyfikuje co najmniej jeden znak zodiaku, z którym na pewno nie będziesz mieć normalnego związku.

Baran jest znany ze swojej niecierpliwości, więc gdy są sparowane z wrażliwymi rakami, nic dobrego z niej nie wychodzi. Baran uwielbia podejmować ryzyko i łatwo godzi się na każdą przygodę, więc niezdecydowana natura Raków i ich ciągła chęć analizowania i planowania wszystkiego wokół nich szybko zaczyna im przeszkadzać.

Zmiany zwykle nie są zbyt popularne wśród Byków, którzy wolą, aby rzeczy zawsze pozostały takie, jakie są. Wodnicy rzadko potrafią oprzeć się łamaniu zasad. Ponieważ Byk nie ma prawa im zabraniać, po prostu wolą nie mieć z nimi żadnego związku.

Bliźnięta

Bliźnięta uważają Koziorożce za jednego z najnudniejszych partnerów. Ich wrodzona uczciwość działa na nerwy Bliźniąt, ponieważ Koziorożce zawsze mówią prawdę, nawet w przypadkach, gdy obiektywnie tylko pogarsza to sytuację. Ponadto spontaniczność Bliźniąt często koliduje z planowanym stylem życia Koziorożca.

Szalenie emocjonalne Raki będą pasować do partnera, który doskonale zrozumie, co czują i zawsze wesprze w razie potrzeby. Zbyt krytyczna Panna, która stara się stłumić swoje uczucia, z pewnością nie będzie najlepszym wyborem pod względem związków.

Wesołe, niesamowite i zalotne Lwy nie są najlepszą parą ze Skorpionami, które łatwo ulegają zawiści i zazdrości. Ponadto Lwy zawsze starają się uzyskać aprobatę i pochwały od swojego partnera. Z drugiej strony Skorpiony nie zachowują się w ten sposób.

Mówiąc najprościej, Strzelce uwielbiają drażliwość, ale Panny w ogóle nie wierzą w takie podejście. Strzelce uwielbiają czuć się wolne i często zachowują się dość nieodpowiedzialnie, nawet nie zauważając, jak takie zachowanie rani ich partnerów z Panny.

Skorpiony są zawsze gotowe do bezinteresownej walki o wszystko, co kochają i cenią. Konflikty i konfrontacje nie sprawiają im trudności. Waga, jako naturalny rozjemca, desperacko próbuje ustanowić harmonię w każdej dziedzinie swojego życia, więc po prostu nie rozumieją, po co przeklinać, jeśli można rozwiązać każdą sytuację pokojowo.

READ
Słabe punkty mężczyzn według znaku zodiaku, które pomogą się w nim zakochać

Skorpion

Skorpiony i Baran początkowo znajdują wspólny język ze względu na ich wrodzoną chęć pokonania wszelkich przeszkód na drodze do osiągnięcia ich upragnionego celu. Jednak z czasem rozpoczęta przez nich walka o wyższość zaczyna coraz szybciej niszczyć ich związek.

Strzelec

Strzelcy uwielbiają zmiany i zawsze starają się nawiązać jak najwięcej nowych znajomości. Ich miłość do spontaniczności i ciągłe pragnienie wywrócenia wszystkiego do góry nogami są źle rozumiane przez bardziej racjonalnych i przyziemnych partnerów Taurusa.

Koziorożec

Śmiech i zabawa to główne składniki życia Strzelców, którzy są przyzwyczajeni do flirtowania na prawo i lewo. Praktyczne i opanowane Koziorożce są po prostu zirytowane tak ekscentrycznym i frywolnym podejściem Strzelca zarówno do ich życia, jak i związków.

Wodnik

Wyjątkowość i niezależność tkwiąca w Wodniku motywuje ich do wybierania na partnerów tych samych wyjątkowych i niezależnych ludzi. Ryby dla nich zawsze były uważane za zbyt nachalne. Nieustannie domagają się od Wodnika uwagi na swoje problemy, podczas gdy ci drudzy są zbyt skupieni na ważniejszych i wspanialszych rzeczach.

Ryby zawsze poszukują tej właściwej i jedynej partnerki, z którą mogłyby raz na zawsze połączyć swoje życie. Dlatego Bliźnięta, które często nie są świadome swoich poczynań i nie wahają się spotykać z kilkoma różnymi osobami naraz, są dla nich zupełnie nieodpowiednie.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: