3 rzeczy, na które inteligentne dziewczyny nie mogą sobie pozwolić

7 rzeczy, których mądre i mądre kobiety nigdy nie robią

Mądrą kobietę łatwo rozpoznać po jej zachowaniu. Mówiąc dokładniej, mądrą kobietę można rozpoznać po braku pewnych działań, które od czasu do czasu wykonują krótkowzroczni przedstawiciele płci pięknej.

Pomimo tego, że inteligencja jest na pierwszym miejscu, czasami zdarzają się sytuacje, w których trzeba „włączyć głupca”. Bardzo ważna jest umiejętność dostosowania się do każdych okoliczności. To jeden z głównych „chipów” mądrych kobiet: mają elastyczny charakter i potrafią analizować to, co dzieje się wokół.

Nie stawiają miłości ponad wszystko

Oprócz miłości mądra kobieta ma też pracę, przyjaciół, przyjaciółki, krewnych i hobby. Wiele krótkowzrocznych kobiet postępuje lekkomyślnie, odwołując trening na siłowni lub spotkanie z krewnymi na randkę z „tą ukochaną, która podeszła do niej w sklepie”.

Nawet jeśli mężczyzna zrobił dobre wrażenie, kobieta nie zna go na tyle dobrze, by zmienić plany co do randki z nim. To dlatego mądre kobiety znajdują na swojej liście rzeczy do zrobienia miejsce na randkę, a nie na odwrót. Miłość to tylko jeden z elementów budulcowych szczęścia, więc nie odrzucaj reszty.

Nie są narzucone

Nie możesz grać roli mężczyzny w związku. Pozwól mu zaprosić Cię na randki, zaproponować rozmowę, wypić kawę.

Co więcej, jeśli kobieta ma obsesję, mężczyzna może się od niej odwrócić. To najbardziej martwi przedstawicieli silniejszego seksu. Myślą: „Jeśli jest tak aktywna, to czegoś ode mnie potrzebuje”. To rodzi nieufność. Przeciwnie, mądre kobiety wychodzą z intrygi i zmuszają mężczyzn do biegania za nimi.

Nie ignorują męskich komplementów

Gdy ukochana osoba mówi miłe słowa, mądra dama na pewno odpowie „dziękuję”, uśmiechnie się i nie zlekceważy jego komplementu. Wiele osób odpowiada coś w stylu: „Tak, nawet nie noszę makijażu” lub „Przesadzasz”.

W takich przypadkach mężczyzna będzie coraz mniej skłonny do komplementów. Jeśli zobaczy, że sprawia ci to przyjemność, powie jeszcze przyjemniejsze słowa.

Nie zapominają o dbaniu o siebie.

Wiele pań traktuje swoją urodę jako rzecz oczywistą, ale prawdziwie mądre i mądre kobiety nigdy nie oddają swojego piękna do pełnej dyspozycji czasu. Próbują utrzymać się w dobrej formie. Nie chodzi tylko o ćwiczenia i aktywność, ale także o prawidłowe odżywianie.

READ
Soczyste grzane wino to najgorętszy trend w koloryzacji włosów na zimę 2023

Również inteligentne kobiety umiejętnie unikają konfliktów i rozsądnie przyjmują krytykę, bo rozumieją, że stres źle wpływa na zdrowie i urodę.

Nie uważają się za najmądrzejszych

Mądra dziewczyna zawsze rozumie, że jej działania mogą być złe. Zawsze jest gotowa uczyć się na błędach i słucha słów bliskich.

Wyjątek dotyczy relacji z mężczyzną: mądre kobiety nie potrzebują rad innych, bo tylko mylą karty. Ale niepoważne panie nie mają nic przeciwko słuchaniu swoich przyjaciół, za co czasami płacą.

Nie chcą być zależne finansowo od mężczyzn

Piękna kobieta może sobie pozwolić na utrzymanie. Piękna i mądra nie pozwoli sobie polegać na mężczyźnie. Dlatego stara się pracować i zarabiać na siebie.

Samowystarczalność to los silnych kobiet, które cenią siebie i szanują swoją wolność. Mogą przestać pracować tylko wtedy, gdy są w związku z mężczyzną od wielu lat i chcą zrobić sobie przerwę, odpocząć, wyjechać na urlop macierzyński itp.

Nie są zazdrosne o człowieka i nie dają mu powodu do zazdrości.

Mądra kobieta zawsze stara się budować relacje w taki sposób, aby ona i jej mężczyzna nie mieli ani jednego powodu do zazdrości. Nie będzie flirtować z innymi, nie postawi ukochanej w złej sytuacji.

Doskonale wie, czym jest przestrzeń osobista, ale jeśli jej ukochany ma jakieś pytania lub podejrzenia, zrobi wszystko, aby je rozwiać. Najważniejsze dla niej jest wzajemne zaufanie, które jest podstawą poważnego związku.

Mądra kobieta często boryka się z problemami w związkach. To kolejny dowód na to, że w miłości nie ma idealnej strategii. A jednak lepiej być mądrym niż niepoważnym, ponieważ w pierwszym przypadku możliwości budowania szczęścia jest znacznie więcej.

Nasz kanał w Yandex.Zen zawsze zawiera najciekawsze artykuły na ten temat. Koniecznie zasubskrybuj!

I nie ma znaczenia, czy są sami, czy otoczeni przez innych ludzi.

Zdjęcie autorstwa Alirezy Esmaeeli na Unsplash

Inteligentna kobieta zawsze ceni siebie wysoko. I nie jest to ślepy narcyzm i egoizm, ale zdrowa umiejętność szanowania swoich pragnień i potrzeb. Podczas komunikacji z mężczyzną bierze wątek rozmowy w swoje ręce, niepostrzeżenie go prowadząc.

Kurs Psychologii Poznawczej

Dowiesz się, dlaczego mózg nas oszukuje. Pozbądź się postaw, które rujnują twoje życie. Zrozumiesz, jak zwiększyć poczucie własnej wartości, rozpoznać depresję i radzić sobie z lękiem.

READ
Tarot - prognoza dla wszystkich Znaków Zodiaku na styczeń 2023

Ta pani umie słuchać rozmówcy i zaakceptować czyjąś opinię, ale nie wycofa się z własnej, jeśli jest to dla niej ważne. Ale są rzeczy, których nie pozwala mężczyźnie robić w jej obecności. I nie ma znaczenia, czy są sami, czy otoczeni przez innych ludzi.

1. Nie pozwoli ci być zazdrosnym.

Na przykład w towarzystwie przyjaciół ktoś wpatrywał się w kobietę. A jej partner natychmiast rysuje w głowie najbardziej niesamowite obrazy i rzuca kobiecie soczystą scenę zazdrości.

Inteligentna kobieta doskonale zdaje sobie sprawę, że nie jest za nic winna, a sam incydent nie jest cholernie wart, ale pozostawi nieprzyjemne wrażenie na ich parze. Dlatego natychmiast zatrzymuje bolesne poczucie zaborczości u mężczyzny, dając mu do zrozumienia, że ​​nie zamierza słuchać skandali z niczego.

Cóż, jeśli ma roszczenia na podstawie zazdrości, to powinny być wyrażone spokojnie i bez obcych, uważa mądra dama.

2. Nie pozwoli nikomu krytykować swojego wyglądu.

Czasami mężczyzna zaczyna doszukiwać się wad w wyglądzie kobiety, krytykować i domagać się zmiany pewnych rzeczy. Mądra kobieta nigdy nie pozwoliłaby na coś takiego w swoim adresie, bo jeśli wybranka jest z nią, to musi ją bezwarunkowo zaakceptować.

A wytykanie wad wyglądu to szczyt nietaktu i braku szacunku. Jak mówi przysłowie: „Moje ciało to moja sprawa”. Dlatego pani ma pełne prawo zakazać takich ataków na nią.

3. Nie pozwoli ośmieszyć i upokorzyć kobiecej logiki przed mężczyzną

Ulubioną męską rozrywką jest zatruwanie „brodatych” dowcipów o blondynkach, wylewanie zjadliwej ironii i próbowanie w każdy możliwy sposób ośmieszyć kobiecą logikę.

Ogólnie rzecz biorąc, takie zachowanie pokazuje, że sam przedstawiciel silniejszej płci nie jest zbyt daleko. Ponadto wskazuje na męski szowinizm. A inteligentna dama wie na pewno, że zdolności intelektualne mężczyzn i kobiet są takie same, a skupianie się na sobie to czysty ucisk i złe maniery.

4. Nie pozwoli mu obgadywać jego byłej dziewczyny.

Czasami mężczyźni zaczynają bardzo szczegółowo mówić o swoich przeszłych związkach. Za wszystko karcą byłych partnerów, oskarżają ich o wszystkie grzechy śmiertelne i wylewają na nich błoto. Jednocześnie dżentelmen obnaża się jako biały i puszysty – oczywiście nie jest za nic winny, po prostu został oszukany i stał się ofiarą.

READ
Odnosząca sukcesy modelka straciła nogę przez zwykły tampon, a teraz mogła stracić drugą

Po pierwsze, publicznie prać brudy, nawet jeśli związek jest w przeszłości – wyznanie plotek. Po drugie, inteligentna kobieta absolutnie nie musi słuchać byłych dziewczyn mężczyzny, zwłaszcza jeśli jest to cała żółć i brud.

5. Nie pozwoli na krytykę swojej pracy, w której odnosi sukcesy.

Inteligentna kobieta zwykle przywiązuje dużą wagę do pracy i rozwoju kariery. Stale się doskonali, osiąga nowe wyżyny i jest dumna ze swoich sukcesów. Dlatego jeśli mężczyzna zaczyna rozbijać jej pracę na strzępy, krytykując i znajdując minusy, pani natychmiast go spowalnia.

Nie ma prawa wchodzić w jej życie, a tym bardziej mówić negatywnie o tym, co jest jej drogie, i nie do niego należy ocenianie tego, co powinna zrobić.

6. Nie pozwoli ci wykazać się nad nią wyższością.

Niektórzy mężczyźni nie mogą zaakceptować faktu, że ich kobieta może w jakiś sposób odnieść większy sukces lub być mądrzejsza. Dlatego dżentelmen zaczyna się jak niewidzialna rywalizacja. Z całych sił stara się pokazać swoją wyższość nad damą. Celowo rozpoczyna rozmowy na złożone, czysto męskie tematy, stawia swoją partnerkę w niezręcznej sytuacji i stara się ją złapać na każde słowo.

Sprytna kobieta odmawia udziału w tym cyrku i od razu stawia mężczyznę na swoim miejscu. Nie ma sensu tracić czasu na chwalenie się i autopromocję.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: