3 rzeczy, których mąż potrzebuje od żony

Chociaż wszyscy jesteśmy wyjątkowi i każdy z nas ma własną równowagę interesów, istnieją podstawowe oczekiwania mężczyzn i podstawowe oczekiwania kobiet w związkach.

Trzy rzeczy, których mężczyzna potrzebuje od kobiety

To nie są kaprysy i fantazje, to życiowa konieczność – zdobycie pewnych składników. Istnieją trzy rzeczy, które mężczyzna musi otrzymać od kobiety, a zatem trzy ważne cechy, które są niezbędne w życiu kobiety, aby mężczyzna mógł rozkwitać obok niej.

Bo jeśli mężczyzna nie rozkwita obok kobiety, to więdnie. A jeśli więdnie, to jego witalność jest naturalnie marnowana, a jego zdrowie cierpi. Nie chodzi o to, że jest niegrzeczny czy pasożytniczy, jest jak dziecko, które nie otrzymuje mleka, nie zaspokaja swojej potrzeby żywieniowej i po prostu zapada się. A jeśli mieszka z kobietą po prostu z poczucia obowiązku, z jakiegoś uczucia lub z poczucia winy, to będzie gorzej dla wszystkich: dla niego i dla kobiety, i dla ich dzieci, i dla wszystkich innych. .

Tak więc pierwszą kobiecą cechą jest samowystarczalność.

Co to jest? To jest umiejętność radowania się, niezależnie od okoliczności. Tych. w rzeczywistości jest to stan zasobów. Jeśli kobieta czuje się dobrze, jeśli jest podekscytowana, jeśli ćwierka jak ptak, jeśli cieszy się tym, co robi lub czego nie robi, wytwarza energię. Nawet w starożytnych chińskich źródłach pisano, że kobieta jest źródłem energii.

Dlatego mężczyzna, wracając do domu z pracy, pada na nią, aby się nakarmić. A jeśli kobieta jest w złym humorze, nie ma nic do zdobycia, żeby później mógł robić swoje. Dlatego przede wszystkim kobieta powinna robić to, co lubi. Jeśli chce haftować, pozwól jej haftować. Jeśli chce śpiewać, niech śpiewa. A jeśli nie chce, niech nie śpiewa i nie haftuje, niech się podziwia w lustrze, jeśli od tego podnosi się jej nastrój. Jeśli kobieta jest zadowolona z życia, to mężczyzna otrzyma obok niej żywność, która pozwoli mu wygrać wojnę, stworzyć własny dochód i rozwiązać wszystkie problemy innych mężczyzn.

Bez stanu zadowolenia z siebie my, kobiety, tracimy pociąg do mężczyzn. Biologicznie kobiety i mężczyźni są ułożone w taki sposób, że jeden z nich jest dawcą, a drugi konsumentem. A dawcą jest kobieta. Nie potrzebuje energii od mężczyzny, czerpie energię z natury. Bez względu na to, ile dzieci ma kobieta, potrafi je wszystkie kochać. Bez względu na to, ile hobby ma kobieta, może zaangażować się we wszystkie. Ponieważ kryje się w nim nieskończone źródło rozwoju, przez naturę jest przeznaczony do generowania nowego życia.

Bardzo ważne jest, abyś zrozumiał tę prostą rzecz: podstawową potrzebą mężczyzny jest otrzymywanie energii od kobiety.

My, kobiety naszych czasów, przejęłyśmy władzę od naszych matek, które niestety zostały zmuszone do przeżycia. Nawet z matkami, z babciami. Dlatego chcemy połączyć wszystkie role na raz (albo nie chcemy, ale musimy), zapominając o naszej najważniejszej roli – roli źródła energii. Jeśli nie jesteś szczęśliwy, jeśli nie jesteś zadowolony z tego, co robisz, jeśli nieprzyjemnie jest ci być sobą, to nie ma znaczenia, jakie masz cnoty, jaką jesteś wspaniałą gospodynią domową lub matką, ile masz pieniędzy zarabiać .

Jeśli nie jesteś interesujący dla siebie, jak możesz być interesujący dla mężczyzny? Musisz podziwiać siebie, wtedy inni będą cię podziwiać. Tak więc pierwszym punktem jest twoje własne szczęście, twoja osobista, niezależna od mężczyzny umiejętność cieszenia się życiem.

READ
12 głównych oznak wysokiej jakości kobiety

Druga sprawa to twoja hojność, twoja umiejętność wiary w mężczyznę, mimo że w tej chwili okazuje słabość.

Mastroianni, słynny włoski aktor, powiedział, że każdy mężczyzna w każdej kobiecie w głębi duszy ma nadzieję spotkać matkę. Gdybym usłyszał takie słowa 25 lat temu, byłbym strasznie oburzony. Powiedziałbym: „Dlaczego potrzebuję mężczyzny, którego trzeba kochać jak dziecko?” Ale ponieważ żyję moim życiem, wiem, że po prostu kochamy nasze dzieci w niewłaściwy sposób.

Słowo „matka” w naszej rosyjskiej mentalności ma zupełnie inne znaczenie niż w języku włoskim. W naszej mentalności matka to autorytarna kobieta, która często mówi: „Jesteś palantem, synu”. A we włoskiej mentalności matka to kobieta, która podziwia swoje dziecko. Ze względu na to, że kobieta generuje energię natury, jeśli kobieta czegoś od mężczyzny żąda (wymaga – czyli jest niezadowolona z tego, co ma), to automatycznie nie wierzy, że poradzi sobie ze swoimi zadaniami , że jest w stanie zrealizować się w tym życiu, że jest taki, jaki powinien być.

W rzeczywistości daje mężczyźnie sygnał: „Nie jesteś tym właściwym. Musisz spróbować, musisz się poprawić, musisz być inny. Jeśli wybrałeś tę osobę, aby z nim być, zadaj sobie trud uświadomienia sobie, co cenisz w tej osobie. Jakie zalety doceniłbyś w nim, nawet gdyby był ci obojętny? Co w tej osobie by cię pociągało, wzbudzało szacunek i podziw? Nawiasem mówiąc, jest to praktyczna rada.

Jeśli nie masz wystarczającego wzajemnego zrozumienia i szczęścia w związku, po prostu napisz taką listę – jeśli ta osoba byłaby obcą osobą, co byś ocenił? Bez względu na to, jak cię traktuje. Bo bardzo często mówią do mnie: „Och! Tak, jest złoty z innymi kobietami, aw domu jest tyranem (leniwy, pasożytniczy, niegrzeczny, niewrażliwy kundelek). I patrzysz na niego jak na osobę w relacjach z innymi ludźmi. Bo jeśli nie pokazuje w domu tych cech, które jest w stanie pokazać innym ludziom, to problem w tym przypadku dotyczy tylko ciebie. Bardzo przydatne jest nawet takie wspólne ćwiczenie: żona odpowiada na piśmie na pytania „Mój mąż lubi, kiedy ja…” i „Mój mąż jest najbardziej wściekły, kiedy ja…”, a mąż odpowiada podobnie pytania z jego strony; wtedy musisz wymienić ulotki. Niestety bardzo często zdarzają się sytuacje, w których ludzie żyli razem i nie zadawali sobie trudu, aby dowiedzieć się, czego dana osoba potrzebuje w partnerze!

Prawdziwe współtworzenie rodziny, prawdziwe życie, w którym wzajemnie się wspieramy i wymieniamy energią, jest możliwe, gdy dajemy energię pod właściwy adres. I okazuje się, że każdy swoim zdaniem daje z siebie wszystko, a partner nie potrzebuje tego najlepszego, potrzebuje czegoś zupełnie innego. I zamiast wyjaśniać sytuację, ludzie gromadzą pretensje i znoszą. Jeśli na liście cech osoby nie widzisz żadnych interesujących Cię zalet, ale nadal istniejesz z tą osobą, to dlaczego się dziwić, że nie jesteś zadowolony z tego związku. Pomyśl – czy w ogóle ich potrzebujesz?

READ
Nie tylko z dżinsami: jak iw co nosić bluzy tej jesieni

W dzisiejszych czasach formalna rodzina nie może zapewnić szczęścia ani zdrowia. Pół wieku temu było to możliwe – żyć nienawidząc się, albo żyć w równoległych kursach i całkiem szczęśliwie dożyć sędziwego wieku, a nawet zaprzyjaźnić się pod koniec życia. W dzisiejszych czasach jest to niemożliwe, ponieważ bardzo szybko jesteśmy wyniszczani fizycznie przez negatywne emocje. Jeśli kobieta jest ciągle niezadowolona ze swojego mężczyzny, zaczyna mieć zaburzenia w układzie hormonalnym, na pewno ucierpi na tym strefa rozrodcza… Dlatego trzeba spojrzeć prawdzie w oczy i zadać sobie pytania: kim jestem? czego chcę? kim on jest? czego on chce? dlaczego jesteśmy razem? Bardzo często takie proste pytania wyjaśniają bardzo ważne rzeczy.

Tak więc drugim warunkiem sukcesu, po tym, jak sam jesteś w stanie być szczęśliwym, jest umiejętność wiary w osobę, która jest obok ciebie.

Powtarzam raz jeszcze: nasza relacja z mężczyznami jest relacją energetyczną, po prostu promieniujemy naszym nastrojem. A jeśli promieniujemy niezadowoleniem, mężczyzna otrzymuje taki sygnał, jak chłopiec otrzymuje od swojej matki: „Nie jesteś tą właściwą; nie jesteś dobry.” A chłopiec, który otrzymuje taki sygnał od matki, zawsze demonstruje najgorsze cechy, jakie może wykazać. Bo nawet jeśli stara się z całych sił zabiegać o przychylność, zatraca się. Jeśli mówi: „Tak, jestem taki i nie będę inny!” – szokuje publiczność. Ale co najważniejsze, człowiek nie może się rozwijać, realizować swoich mocnych stron, jeśli nie otrzyma wsparcia, wiary w to, że mu się uda. Tutaj rozmowa nie dotyczy bycia matką dla współmałżonka, tutaj rozmowa dotyczy wiary w osobę.

Po prostu prawdziwa miłość macierzyńska najwyraźniej pokazuje tę cechę. A jeśli nie możesz uwierzyć, lepiej rozstać się z tą osobą. Bo bez względu na to, jak ukryjesz swoją niewiarę, z pewnością potwierdzi się to w rzeczywistości: zbankrutuje, albo cię zdradzi, albo będzie złym ojcem… To na pewno się przejawi, jeśli nie zobaczysz wartościowego cechy w nim.

A trzeci punkt to wiedza: wiedza o tym, jak jesteśmy zbudowani, wiedza, że ​​ludzie mają określone narzędzia do reagowania.

W gruncie rzeczy poznanie naszej natury, żeńskiej i męskiej, oznacza zaakceptowanie prostej rzeczy: jesteśmy bardzo różni i ważne jest, aby dowiedzieć się, kim jestem i kim on jest, aby móc wchodzić w interakcje. Nie mówimy tylko różnymi językami, zawsze będziemy mówić różnymi językami. To cud życia, że ​​możesz kochać, być szczęśliwym, doświadczać poczucia jedności, poznawać świat z istotą zupełnie inną od Ciebie! Gdybyśmy byli podobni, nie mielibyśmy takiej ewolucji.

Dlatego pierwszą rzeczą, do której nalegam, nie jest osądzanie ludzi, ale zrozumienie. Dowiedz się, jak działa męska psychologia. Nie osobiście twój współmałżonek, ale ogólnie. Weź pod uwagę, że mają inny sposób myślenia. Na szczęście jest teraz wiele książek i szkoleń na ten temat. W swoim własnym imieniu dodam, że jest to bardzo interesujące – nauczyć się rozumieć cały świat, w przeciwieństwie do ciebie, ukochanego świata, świata ci drogiego, świata dla ciebie drogocennego. I wtedy to wzajemne uznanie przynosi takie szczęście, którego nie da się z niczym porównać. opublikowane przez econet.ru

READ
30 pytań, które należy sobie zadać przed 40

Chociaż wszyscy jesteśmy wyjątkowi i każdy z nas ma własną równowagę interesów, istnieją podstawowe oczekiwania mężczyzn i podstawowe oczekiwania kobiet w związkach. To nie są kaprysy i fantazje, to życiowa konieczność – zdobycie pewnych składników.

Istnieją trzy rzeczy, które mężczyzna musi otrzymać od kobiety i odpowiednio trzy ważne cechy niezbędne w życiu kobiety, aby obok niej rozkwitał mężczyzna.

Bo jeśli mężczyzna nie rozkwita obok kobiety, to więdnie. A jeśli więdnie, to jego witalność jest naturalnie marnowana, a jego zdrowie cierpi. Nie chodzi o to, że jest niegrzeczny czy pasożytniczy, jest jak dziecko, które nie otrzymuje mleka, nie zaspokaja swojej potrzeby żywieniowej i po prostu zapada się. A jeśli mieszka z kobietą po prostu z poczucia obowiązku, z jakiegoś uczucia lub z poczucia winy, to będzie gorzej dla wszystkich: dla niego i dla kobiety, i dla ich dzieci, i dla wszystkich innych. .

Tak więc pierwsza kobieca cecha – samowystarczalność. Co to jest? To umiejętność radowania się, niezależnie od okoliczności. Tych. w rzeczywistości jest to stan zasobów. Jeśli kobieta czuje się dobrze, jeśli jest podekscytowana, jeśli ćwierka jak ptak, jeśli cieszy ją to, co robi lub czego nie robi, generuje energię.

Nawet w starożytnych chińskich źródłach pisano, że kobieta jest źródłem energii. Dlatego mężczyzna, wracając do domu z pracy, pada na nią, aby się nakarmić. A jeśli kobieta jest w złym humorze, nie ma nic do zdobycia, żeby później mógł robić swoje.

Dlatego przede wszystkim kobieta powinna robić to, co lubi. Jeśli chce haftować, pozwól jej haftować. Jeśli chce śpiewać, niech śpiewa. A jeśli nie chce, niech nie śpiewa i nie haftuje, niech podziwia się w lustrze, jeśli jej nastrój z tego wzrośnie.

Jeśli kobieta jest zadowolona z życia, to obok niej mężczyzna otrzyma pożywienie, które pozwoli mu wygrać wojnę, stworzyć własny dochód i rozwiązać wszystkie problemy innych mężczyzn. Bez stanu zadowolenia z siebie my, kobiety, tracimy pociąg do mężczyzn.

Biologicznie kobiety i mężczyźni są ułożone w taki sposób, że jeden z nich jest dawcą, a drugi konsumentem. A dawcą jest kobieta. Nie potrzebuje energii od mężczyzny, czerpie energię z natury. Bez względu na to, ile dzieci ma kobieta, potrafi je wszystkie kochać. Bez względu na to, ile hobby ma kobieta, może zaangażować się we wszystkie. Ponieważ kryje się w nim nieskończone źródło rozwoju, przez naturę jest przeznaczony do generowania nowego życia.

Bardzo ważne jest, abyś zrozumiał tę prostą rzecz: podstawową potrzebą mężczyzny jest otrzymywanie energii od kobiety.

My, kobiety naszych czasów, przejęliśmy od naszych matek, które niestety musiały przeżyć. Nawet z matkami, z babciami. Dlatego chcemy połączyć wszystkie role na raz (albo nie chcemy, ale musimy), zapominając o naszej najważniejszej roli – roli źródła energii.

Jeśli nie jesteś szczęśliwy, jeśli nie jesteś zadowolony z tego, co robisz, jeśli bycie sobą jest dla ciebie nieprzyjemne, to nie ma znaczenia, jakie masz cnoty, jaką jesteś wspaniałą gospodynią domową lub matką, ile masz pieniędzy zarabiaj . Jeśli nie jesteś zainteresowany sobą Jak możesz być interesujący dla mężczyzny? Musisz podziwiać siebie, wtedy inni będą cię podziwiać.

READ
Jak się ubrać stylowo i niedrogo

W ten sposób pierwszym punktem jest twoje własne szczęście, twoja osobista, niezależna od mężczyzny umiejętność cieszenia się życiem.

Druga sprawa to twoja hojność, twoja umiejętność wiary w mężczyznę, mimo że w tej chwili okazuje słabość.

Mastroianni, słynny włoski aktor, powiedział, że każdy mężczyzna w każdej kobiecie w głębi duszy ma nadzieję spotkać matkę. Gdybym usłyszał takie słowa 25 lat temu, byłbym strasznie oburzony. Powiedziałbym: „Dlaczego potrzebuję mężczyzny, którego trzeba kochać jak dziecko?” Ale ponieważ żyję moim życiem, wiem, że po prostu kochamy nasze dzieci w niewłaściwy sposób.

Słowo „matka” w naszej rosyjskiej mentalności ma zupełnie inne znaczenie niż we włoskim. W naszej mentalności matka jest autorytarną kobietą, która często mówi: „Jesteś palantem, synu”. A we włoskiej mentalności matka to kobieta, która podziwia swoje dziecko.

W związku z tym, że kobieta generuje energię natury, jeśli kobieta żąda czegoś od mężczyzny (wymaga – czyli jest niezadowolona z tego, co ma), to automatycznie nie wierzy, że podoła on swoim zadaniom , że jest w stanie realizować się w tym życiu, że jest taki, jaki powinien być. W rzeczywistości daje mężczyźnie sygnał: „Nie jesteś tym właściwym. Musisz spróbować, musisz się poprawić, musisz być inny.

Jeśli wybrałeś tę osobę, aby z nim być, zadaj sobie trud uświadomienia sobie, co cenisz w tej osobie. Jakie zalety doceniłbyś w nim, nawet gdyby był ci obojętny? Co w tej osobie by cię pociągało, wzbudzało szacunek i podziw?

Nawiasem mówiąc, jest to praktyczna rada. Jeśli nie masz wystarczającego wzajemnego zrozumienia i szczęścia w związku, po prostu napisz taką listę – gdyby ta osoba była obca, co byś ocenił? Niezależnie od tego, jak cię traktuje. Bo bardzo często mówią mi: „O! Tak, przy innych kobietach jest złoty, aw domu jest tyranem (leniwy, pasożytniczy, grubiański, niewrażliwy kundel). A ty patrzysz na niego jak na osobę w relacjach z innymi ludźmi. Ponieważ jeśli nie wykazuje w domu tych cech, które jest w stanie pokazać innym ludziom, problem w tym przypadku dotyczy tylko ciebie.

Takie wspólne ćwiczenie jest nawet bardzo przydatne: żona odpowiada pisemnie na pytania „Mój mąż najbardziej lubi, gdy ja…” i „Mój mąż najbardziej się wścieka, gdy ja…”, a mąż odpowiada podobnie pytania z jego strony; wtedy trzeba wymieniać ulotki.

Niestety bardzo często zdarzają się sytuacje, w których ludzie żyli razem i nie zadawali sobie trudu, aby dowiedzieć się, czego dana osoba potrzebuje w partnerze! Prawdziwe współtworzenie rodziny, prawdziwe życie, w którym wspieramy się nawzajem i wymieniamy energię, jest możliwe, gdy energię podamy pod właściwy adres. I okazuje się, że każdy, jego zdaniem, daje z siebie wszystko, a partner nie potrzebuje tego najlepiej, potrzebuje czegoś zupełnie innego. I zamiast wyjaśniać sytuację, ludzie gromadzą żale i znoszą.

Jeśli na liście cech osoby nie widzisz żadnych zalet, które są dla ciebie interesujące, ale nadal istniejesz z tą osobą, to dlaczego się dziwić, że nie jesteś zadowolony z tego związku. Pomyśl – czy w ogóle ich potrzebujesz?

W dzisiejszych czasach formalna rodzina nie może zapewnić szczęścia ani zdrowia. Pół wieku temu było to możliwe – żyć nienawidząc się, albo żyć w równoległych kursach i całkiem szczęśliwie dożyć sędziwego wieku, a nawet zaprzyjaźnić się pod koniec życia. W dzisiejszych czasach jest to niemożliwe, ponieważ bardzo szybko jesteśmy wyniszczani fizycznie przez negatywne emocje. Jeśli kobieta jest stale niezadowolona ze swojego mężczyzny, zaczyna mieć zaburzenia w układzie hormonalnym, strefa rozrodcza z konieczności cierpi .

READ
Nie zbliżaj się, inaczej wybuchnie: 5 znaków zodiaku, z którymi lepiej nie zadzierać

Dlatego będziesz musiał zmierzyć się z prawdą i zadać sobie pytania: kim jestem? czego chcę? kim on jest? czego on chce? dlaczego jesteśmy razem? Bardzo często takie proste pytania wyjaśniają bardzo ważne rzeczy.

Tak więc drugim warunkiem sukcesu, po tym, jak sam jesteś w stanie być szczęśliwym, jest: umiejętność wiary w osobę, która jest obok ciebie.

Powtarzam raz jeszcze: nasz związek z mężczyznami to związek energetyczny, po prostu promieniujemy naszym nastrojem. A jeśli promieniujemy niezadowoleniem, mężczyzna otrzymuje taki sygnał, jak chłopiec otrzymuje od matki: „Nie jesteś tym właściwym; nie jesteś dobry.” A chłopiec, który otrzymuje taki sygnał od matki, zawsze demonstruje najgorsze cechy, jakie może wykazać. Bo nawet jeśli z całych sił stara się zaskarbić sobie przychylność, zatraca się. Jeśli powie: „Tak, taki jestem i nie będę inny!” – szokuje publiczność. Ale co najważniejsze, człowiek nie może się rozwijać, uświadamiać sobie swoich mocnych stron, jeśli nie otrzymuje wsparcia, wiary, że mu się uda.

Tutaj rozmowa nie dotyczy bycia matką dla współmałżonka, tutaj rozmowa dotyczy wiary w osobę. Po prostu prawdziwa miłość macierzyńska najwyraźniej pokazuje tę cechę.

A jeśli nie możesz uwierzyć, lepiej rozstać się z tą osobą. Bo bez względu na to, jak ukryjesz swoją niewiarę, z pewnością potwierdzi się to w rzeczywistości: zbankrutuje, albo cię zdradzi, albo będzie złym ojcem… To na pewno się przejawi, jeśli nie zobaczysz wartościowego cechy w nim.

A trzeci punkt to wiedza: wiedząc, jak jesteśmy stworzeni, wiedząc, że ludzie mają określone narzędzia do reagowania.

W gruncie rzeczy poznanie naszej natury, żeńskiej i męskiej, oznacza zaakceptowanie prostej rzeczy: jesteśmy bardzo różni i ważne jest, aby dowiedzieć się, kim jestem i kim on jest, aby móc wchodzić w interakcje.

Nie mówimy tylko różnymi językami, zawsze będziemy mówić różnymi językami. To cud życia, że ​​możesz kochać, być szczęśliwym, doświadczać poczucia jedności, poznawać świat z istotą zupełnie inną od Ciebie! Gdybyśmy byli podobni, nie mielibyśmy takiej ewolucji.

Dlatego pierwszą rzeczą, do której cię zachęcam – nie osądzaj ludzi, ale zrozum. Dowiedz się, jak działa męska psychologia. Nie osobiście twój współmałżonek, ale ogólnie. Weź pod uwagę, że mają inny sposób myślenia. Na szczęście obecnie istnieje wiele książek i szkoleń na ten temat.
Pomogą Ci w tym również moje kursy, w szczególności kurs „Uczciwość kobiet”.

W swoim własnym imieniu dodam, że jest to bardzo interesujące – nauczyć się rozumieć cały świat, w przeciwieństwie do ciebie, ukochanego świata, świata ci drogiego, świata dla ciebie drogocennego. I wtedy to wzajemne uznanie przynosi takie szczęście, którego nie da się z niczym porównać.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: