3 rzeczy, które muszą znajdować się w domu różnych znaków zodiaku

Kapcie i koc w panterkę: astrologowie wymienili trzy rzeczy, które powinny być przechowywane w domu każdego znaku zodiaku itemprop gt-block

Wejdź do domu i poczuj poprawę nastroju? Łatwo! Oto wskazówki od astrologów dla każdego znaku zodiaku. Podążaj za nimi – a twój dom stanie się nie tylko twoją fortecą, ale będzie mógł dopingować ciebie i twoich bliskich, a nawet przyciągnąć szczęście.

Baran, przedstawiciele znaku ognia, starają się nadrobić brak energii życiowej ogniem lub przedmiotami o jasnym kolorze. Nie lubią jednak, gdy dom jest zagracony meblami. Mądrze byłoby, gdyby Baran rozcieńczył wnętrze plamami jasnego koloru. Oczywiście w domu Barana obowiązkowo świece, jasne lampy (przynajmniej jedna), czerwony dywan czy coś z mebli z czerwoną tapicerką. Taki dom będzie prawdziwą wyspą komfortu dla Barana.

Wiadomo, że Taurus ceni sobie domowy komfort i wygodę, tu zarówno odpoczywa, jak i ładuje akumulatory. Byk w domu zdecydowanie potrzebuje ciepłego koca, przytulnej poduszki i uroczych domowych kapci, wysokich i ciepłych. Pozwoli to Bykowi pozostawić za progiem domu wszystkie problemy, które nagromadziły się w ciągu dnia.

Bliźnięta

Bliźnięta to znak, który rzadko można trzymać w domu. Dlatego o wnętrzu myślą na końcu. Ale nawet dla nich są rzeczy, które niczym magnes wciągną je pod własny dach. Zalecamy, aby Geminis zbierał książki swoich ulubionych autorów, kupował gry planszowe, aby pomóc zebrać przyjaciół lub gry wideo, aby odwrócić uwagę od nieprzyjemnych myśli.

Raków oczywiście nie można nazwać bardzo domowymi, ale lubią też „przekręcać gniazdo”. W przeciwieństwie do Barana, Raki nie lubią jasnych kolorów we wnętrzach – trudno im się zrelaksować w tych kolorowych plamach. Ale niebieskie zasłony lub zasłony, pejzaże morskie i ciekawe potrawy sprawią, że ich dom będzie naprawdę przytulny.

Leos to ludzie o jasnej osobowości. Przejawia się to we wszystkim, łącznie z tworzeniem wnętrza domu. Lwy prowadzą aktywne życie, wolą jasne i niezwykłe wnętrze. Dla nich nie ma domu bez bieżni lub maszyny do ćwiczeń. Ale Leo wciąż jest kotem, choć bardzo głęboko w duszy – spodoba mu się świece lub domowy kominek. No i oczywiście pled z wzorem przypominającym skórę lamparta.

Panny są bardzo praktyczne – w ich domu nie ma miejsca na antyki czy drogie meble. Oprócz praktyczności ważną cechę charakteru Panny można nazwać zamiłowaniem do porządku. Dlatego dla Panny tak ważne jest, aby w domu były szczotki do butów i ubrań, miotła lub mop. To drugie jest lepsze, ponieważ Panna może sprzątać codziennie. A co z wygodą? Dla Virgos jest przytulnie, gdy w domu jest wiele kwiatów w pomieszczeniach, oczywiście również zadbanych i zdrowych.

READ
15 najlepszych przegródek niezwykle przydatnych w Twoim domu

Przed nami kolejny znak, który kocha wygodę i nie lubi jasnych plam. Dla Wagi głównym pomieszczeniem będzie sypialnia – to ona daje poczucie komfortu i daje dobry odpoczynek. Dlatego powinno być w nim bardzo mało rzeczy, lekka, przytulna narzuta i jedna lub dwie lampki stołowe. Rośliny doniczkowe w miękkich doniczkach dopełnią obrazu komfortu dla Wagi.

Skorpion

Wiadomo, że Skorpiony to przeciwnicy minimalizmu. Nie szczędzą wysiłków i pieniędzy, aby stworzyć oryginalne i luksusowe wnętrze. Ich dom musi być ozdobiony czymś oryginalnym – skórą tygrysa lub niedźwiedzia, drogą lampą lub artystycznym wazonem, oryginalnym obrazem słynnego artysty. Jednym słowem, dla Scorpio szyk to wygoda.

Strzelec

Wiadomo, że Strzelcy uwielbiają podróżować. Z podróży zawsze przywożą urocze pamiątki, które przypominają im o nowych miejscach i spotkaniach z ciekawymi ludźmi. To prawda, że ​​nie wszyscy Strzelcy mają na to wystarczające środki. Do komfortu w domu potrzebujesz po prostu rzeczy, które przypominają inne kraje: maski meksykańskiego księdza, wietnamskiej wiklinowej ścieżki, kamiennej druzy. Najważniejsze jest to, że tych gadżetów powinno być niewiele – Strzelcy uwielbiają gromadzić przyjaciół i powinno być na to wystarczająco dużo miejsca w ich domu.

Koziorożec

Koziorożce to prawdziwi pracoholicy. I na pewno poświęcą minuty wolnego czasu na kuchnię, bo gotowanie dla Koziorożców to ekscytujące hobby. Dlatego dla tego znaku najważniejsze jest odpowiednie wyposażenie kuchni: oryginalne naczynia, drogie sztućce, nowoczesne gadżety lub luksusowy obrus. Wszystko, co pomoże Koziorożcom zaspokoić własne gusta oraz gusta członków rodziny.

Wodnik

Wodnik nie lubi bezczynności, nawet w domu stara się mądrze spędzać czas: naprawiać coś lub wymyślać, tworzyć. Dlatego domem dla Wodnika są jego narzędzia, przybory do rysowania lub farby, przędza lub maszyna do szycia. Wodniki kochają nowe technologie, wielu polubią nowe gadżety, bo nowe przedmioty i sprawdzanie ich jakości to jedno z hobby Wodnika.

Ryby kochają spokój i zrobią wszystko, aby ich dom był bezpieczny. Wiele Ryb nie może wyjść z domu bez sprawdzenia, czy zgaszona jest woda, światło, czy okna są zamknięte. Dlatego Ryby po prostu potrzebują kamery do monitoringu, małej gaśnicy i apteczki.

READ
9 rzeczy, których mężczyźni szukają w kobiecie swoich marzeń
Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: