3 najzręczniejsze manipulatory według znaku zodiaku

Ostrożnie! 3 najzręczniejsze manipulatory według znaku zodiaku

Wszyscy znamy ludzi przyzwyczajonych do podwójnej gry lub podejrzanych kolegów, którzy podkopali naszą reputację. Jednak nie wszystkie formy manipulacji są równie niebezpieczne.

Zdolność do manipulowania innymi może być wykorzystana zarówno do krzywdzenia innych, jak i do przynoszenia im korzyści.

Wszyscy do pewnego stopnia manipulujemy sobą prawie codziennie.

Na przykład manipulujesz innymi, gdy przekonujesz ich, aby poszli z tobą do drogiej kawiarni, kiedy nalegasz, aby nauczyciel dał ci wyższą ocenę lub gdy po kłótni przynosisz kwiaty i prezenty swojemu kochankowi.

Niektórzy z nas są po prostu bardziej przekonujący i biegli w tej umiejętności.

Oto 3 znaki zodiaku, które najlepiej manipulują ludźmi.

manipulator

Scorpio: przebiegli stratedzy

manipulator-1.jpg

Scorpio słusznie zdobywa palmę pierwszeństwa w rankingu najbardziej zręcznych manipulatorów. Ten znak jest reprezentowany przez małe przebiegłe stworzenie, którego żądło jest pełne śmiercionośnej trucizny. To jest moc, którą mają Skorpiony.

Dążą do władzy, ale z natury są skryti, badając sytuację i ukrywając swoje prawdziwe intencje. Doskonale dostrzegają wszystkie twoje słabości, mówią ci to, co chcesz usłyszeć i zapamiętują wszystko, co im mówisz, aby w razie potrzeby mogli wykorzystać te informacje.

Nie zapominaj, że skorpiony doskonale widzą w ciemności. Uchwycą ważne szczegóły, na które inni nawet boją się spojrzeć. Ta umiejętność pozwala im niezauważenie unikać innych. Tym samym chcą nie tylko zdobyć kontrolę, ale także chronić swoje interesy i interesy swoich bliskich.

Jeśli jesteś w dobrych stosunkach ze Scorpio, masz szczęście, ale jeśli się nie dogadujesz, lepiej natychmiast zadośćuczynić, w przeciwnym razie konsekwencje będą najbardziej druzgocące.

Rak: drażliwe cuties

manipulator-2.jpg

Nowotwory wydają się miłe i niewinne, ale tylko na pierwszy rzut oka. Mimo swojej czułości i troski są jednymi z najzdolniejszych manipulatorów w horoskopie.

Zdolność raka do manipulacji jest konsekwencją ich głębokich, niezbadanych emocji. Wody te nie zawsze są spokojne, mogą pojawić się burze, grzmoty i pochłaniające wszystko uczucia.

Rak czuje się zagubiony, gdy nie otrzymuje potwierdzenia, że ​​jest kochany i próbuje manipulować innymi, dopóki nie dostaną tego, czego chcą.

Ponieważ raki rzadko mają proste intencje, często dąsają się i knują w głowie plany, o których inni nie wiedzą.

READ
20 pomysłów na projekt małego mieszkania w stylu japońskim

Raki nie ufają większości ludzi, świetnie rozpoznają kłamstwa i wykorzystują manipulację jako ulubioną metodę radzenia sobie z emocjami. Taka dwoistość uczuć i wątpliwości co do miłości innych są przyczyną wielkiego stresu w ich życiu.

Wiedz, że Rak manipuluje w jednym celu – aby zatrzymać bliskich jak najdłużej. To najbardziej kochający znak zodiaku, a myśl, że może stracić ukochaną osobę, sprawi, że zrobi wszystko, co w jego mocy.

Bliźnięta: czarujący czarodzieje

manipulator-4.jpg

Dwoistość Bliźniąt jest legendarna. To osoba, której nigdy nie możesz czytać jak książki i której zachowania nie możesz przewidzieć.

Są w stanie przymierzyć każdą maskę, dostosować się do każdych warunków, wcierać się w zaufanie każdego i mogą przekształcić się w pożądany wizerunek.

Są też bardzo sprytni w słowach, wplatając Cię w piękne frazy, które mogą być dalekie od rzeczywistości. A ty im wierzysz. Są w stanie sprzedać Ci gorącą herbatę w 40-stopniowym upale pustyni.

W rzeczywistości Bliźnięta rzadko mają złe intencje, po prostu manipulują innymi, aby się dobrze bawić. Z reguły wszystko to robi się dla żartu i nie jest niebezpieczne dla innych. Chcą pozostawić swój ślad na świecie, nawet jeśli nie zawsze jest to znak godny.

Bliźnięta chcą po prostu żyć każdą chwilą w tym życiu i poznawać ludzi, którzy w niczym nie przypominają.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: