3 najmądrzejsze znaki zodiaku

Często ludzie są zainteresowani tym, jaki jest najmądrzejszy znak zodiaku i czy warto odgadnąć datę urodzenia dziecka, aby nadać mu te ważne cechy. Oczywiście astrologowie rozróżniają mniej lub bardziej intelektualne konstelacje, ale każda z nich ma swoje mocne strony, które pomagają im zaaklimatyzować się w życiu.

Można jednak wyróżnić tych przedstawicieli koła zodiaku, których inteligencja jest niezaprzeczalna. W naszym artykule powiemy Ci, który ze znaków ma silniejszy umysł, przeanalizujemy niestandardowe przejawy inteligencji i podamy listę par zodiaku, których dzieci mogą mieć wybitny umysł od urodzenia.

TOP 5 najmądrzejszych znaków zodiaku

Bliźnięta

To wyjątkowi ludzie, którzy mają doskonały analityczny sposób myślenia, potrafią doskonale wyrażać swoje myśli i skupiać wokół siebie podobnie myślących ludzi, którzy będą ich słuchać z fascynacją. Bliźniaków wyróżnia dowcip i szybka reakcja, więc ani słowa nie sięgną do kieszeni.

Odpowiadając na pytanie, który znak zodiaku jest najmądrzejszy, możesz spokojnie odpowiedzieć – Bliźnięta.

Mają niesamowicie dobrą pamięć, w której przechowują ogromną ilość informacji zarówno osobistych, jak i zawodowych. Odnoszą sukcesy w biznesie i mają tendencję do przewyższania innych.

Bliźnięta nie uczą się dla samego procesu uczenia się, ale tak naprawdę dla samorozwoju i własnego wzbogacenia. Szukają informacji zawsze i wszędzie, ponieważ każdy, kto je posiada, jest właścicielem całego świata.

Bliźnięta łatwo nawiązują nowe znajomości i komunikują się z ludźmi. Są szczególnie zadowoleni, jeśli dowiadują się od tych ludzi czegoś nowego i niezwykłego. Ci ludzie chętnie dzielą się faktami, które znają, aby pochwalić się swoją wiedzą.

Bliźnięta nadal można uznać za najmądrzejszy znak zodiaku, ponieważ są świetnymi partnerami do burzy mózgów. Chętnie wezmą udział w jakimś kreatywnym projekcie, gdzie wymagane jest oryginalne podejście.

Dzięki dobrej pamięci zapamiętują daty, liczby i twarze. Po prostu otrzymują naukę języków obcych. Doskonale znają się na sztuce. Może pracować w trybie wielozadaniowym.

Tubylcę urodzonego pod konstelacją Panny można nazwać kolejnym z najbardziej inteligentnych znaków zodiaku. I nic dziwnego, bo jego mocną stroną będą liczby i wszystko, co z nimi związane, więc logiczne myślenie i umiejętności rachunkowe pozwolą mu rozwiązywać złożone problemy i liczyć kroki do przodu. Wielu matematycznych geniuszy urodziło się pod znakiem Panny.

Tubylcy znaku zodiaku Panna są pragmatyczni i racjonalni. Są przyzwyczajeni do przemyślenia i planowania wszystkiego, zwracając szczególną uwagę na szczegóły. Dzięki takiej organizacji i poważnemu podejściu prawie zawsze im się to udaje.

Panny chętnie przeprowadzają różne badania i przechowują wnioski na ich temat w swoich głowach. Wszystkie informacje są uporządkowane, usystematyzowane i sklasyfikowane.

Ponadto ci tubylcy są przyzwyczajeni do zajmowania pozycji obserwatorów. Przejawiało się to w nich od dzieciństwa, na przykład w szkole, nawet znając poprawną odpowiedź, nie podniosą ręki, ale po prostu będą patrzeć, jak odpowiedzą inni.

Panny nigdy nie wpadają z głowami do basenu. Przed podjęciem jakichkolwiek działań wszystko zostanie przeanalizowane, rozważone ze wszystkich stron i aspektów. Trudne sytuacje ich nie przerażają, dobrze sobie z nimi radzą.

TOP 5 POPULARNYCH ARTYKUŁÓW

  • Znak zodiaku Rak: charakterystyka i kompatybilność
  • Znak zodiaku Byk: charakter, kompatybilność, zawody
  • Dziecko Skorpiona: charakterystyczne cechy i właściwe podejście

Przedstawiciele znaku zawsze mogą pomóc innym ludziom w rozwiązaniu ich trudności, ale czasami sami nie wiedzą, jak radzić sobie z własnymi.

Jednym z najmądrzejszych znaków zodiaku jest Waga. Tubylcy są nieco podobni do Bliźniąt. Mają dobrze rozwinięte logiczne i krytyczne myślenie, ale nie starają się być sprytni i otwarcie pokazywać swoje umiejętności. Zwykle bardzo delikatnie i delikatnie demonstrują swoją inteligencję i erudycję.

Tubylcy urodzeni pod tym znakiem zodiaku są dość spokojni. Nie wdają się w kłótnie i skandale i wolą taktownie milczeć. Lubią się uczyć, rozwijać i poznawać nowe fakty.

Jedną z cech Wagi jest umiejętność znalezienia i utrzymania harmonijnego stanu.

Dlatego, gdy ktoś napotyka trudności, zawsze zwraca się do Wagi. Spokojnie osądzą i pomogą znaleźć najlepsze wyjście z sytuacji.

Ci tubylcy są świetni w komponowaniu muzyki, pisaniu piosenek i zapamiętywaniu dużych tekstów.

Wodnik

Wodnik to jeden z najmądrzejszych znaków zodiaku. Będąc pod wpływem Urana, tubylec często myśli o rzeczach, o których inni nigdy nie pomyślą.

READ
27 wskazówek, jak wyglądać świetnie w każdej sytuacji

Wodnicy nie patrzą tylko na duży obraz, dostrzegają drobne, pozornie nieistotne szczegóły, które odgrywają ważną rolę. Jeśli wyznaczą sobie cel, na pewno go osiągną.

Ci tubylcy bardzo lubią przyrodę, więc dobrze dogadują się zarówno z florą, jak i fauną. Ze względu na swoją wrażliwość, życzliwość i empatię są doskonałymi lekarzami weterynarii lub innymi specjalistami, których praca związana jest ze zwierzętami.

W sporach Wodnicy zawsze biorą pod uwagę oba punkty widzenia, dlatego też umiejętność obiektywnego oceniania i wolność od dyskryminacji czynią z nich również najinteligentniejszy znak zodiaku.

Ci tubylcy są doskonałymi słuchaczami i obserwatorami. Ze wszystkich sytuacji starają się wyciągnąć lekcję i nauczyć się czegoś. Ponadto mają doskonałą pamięć.

Strzelec

Najbardziej inteligentnym znakiem zodiaku jest Strzelec, rządzony przez Jowisza. Ta planeta inspiruje, kieruje, jest wskaźnikiem ekspansji, rozwoju i bogactwa, dlatego z tych tubylców wywodzą się utalentowani naukowcy.

Strzelcy postrzegają każdą sytuację jako rodzaj lekcji i doświadczenia. Uwielbiają dzielić się swoją wiedzą z innymi.

Dużą rolę odgrywa dla nich rozwój duchowy. Często zastanawiają się nad sensem życia, dręczą ich pytania o życie i śmierć. Punkt widzenia tubylca najczęściej różni się od ogólnie przyjętego, ponieważ patrzy głębiej niż inni.

Ważne jest, aby pamiętać, że każdy znak zodiaku jest w taki czy inny sposób inteligentny. Każda osoba ma mocne i słabe strony. Następnie powiemy Ci, w czym inni przedstawiciele koła zodiaku są dobrzy.

2 znaki zodiaku o wybitnej inteligencji emocjonalnej

Przedstawicieli wody można nazwać najbardziej inteligentnymi znakami zodiaku w aspektach emocjonalnych, ponieważ mają dobrze rozwiniętą intuicję, doskonale czują ludzi i widzą ich prawdziwe motywy.

Przedstawiciele tego znaku są w rzeczywistości bardzo rozwinięci intelektualnie i erudyci, ale nie lubią tego demonstrować. Są bardzo nieśmiali, ale jeśli uda im się zaufać osobie i nasycić ją, z pewnością zaczną dzielić się z nim swoimi inteligentnymi i interesującymi myślami. Ci tubylcy są bardzo mądrzy i doświadczeni, więc zawsze możesz zwrócić się do nich o dobrą radę.

Nowotwory to ludzie kreatywni. Wielu z nich odniosło sukcesy w dziedzinie designu, piękna i sztuki. Uwielbiają pracować z naturalnymi materiałami. Najczęściej kreatywność jest dla nich ulubionym hobby, a nie głównym źródłem dochodu.

Tubylcy urodzeni pod tym znakiem zodiaku cenią sobie własny komfort, dlatego wszystkie ich działania mają na celu ułatwienie angażowania się w kreatywność i pracę. Nie gonią za sławą, o wiele bardziej lubią czuć się mentorami, którzy przekazują swoje doświadczenie, wiedzę i uczą innych.

Raki nie są przyzwyczajeni do dyskusji o kimkolwiek, a ta cecha czyni ich doskonałymi i uważnymi rozmówcami i słuchaczami.

Osoby urodzone pod konstelacją Raka są najpotężniejszymi empatami. To uczucie jest spotęgowane. Widzą ludzi, natychmiast wychwytują najmniejszą zmianę nastroju i okazują współczucie. Zawsze znajdą odpowiednie słowa wsparcia i uspokojenia.

Ulubione czynności raka wpływają również na ich pozycję w rankingu najmądrzejszych wśród znaków zodiaku. Ci ludzie bardzo lubią czytać i uczyć się. Lubią psychologię, gotowanie i spacery na łonie natury. Tubylcy lubią wszystko jasne, kolorowe i proste. To prawdziwi romantycy. Podobnie jak Byk, nie lubią się popisywać, a nawet starają się nie pokazywać otwarcie swoich mocnych stron.

Wiedzą wiele rzeczy i są prowadzeni na wiele sposobów, więc ich rady są zawsze trafne i kompetentne. Nie można ich jednak nazwać „elastycznymi”. Są niezdecydowani i dokładnie wszystko ważą, ale tak jest najlepiej, bo pośpiech najczęściej kończy się dla nich pomyłką.

Ten znak zodiaku można również nazwać najbardziej inteligentnym pod względem komponentu emocjonalnego. Są marzycielskie, romantyczne i wrażliwe. Dla nich ważny jest nie tyle wysoki poziom wiedzy, co umiejętność myślenia i fantazjowania. Lubią przebywać w chmurach, ale wracają do rzeczywistości z niesamowitą szybkością. Nie potrafią opanować tematów, które ich nie interesują, bez względu na to, jak bardzo się starają.

Ci tubylcy często wyolbrzymiają wszystko, ale wynika to raczej z ich bogatej wyobraźni i twórczego myślenia. To właśnie te cechy pozwalają im osiągnąć sukces w życiu.

READ
Bardzo ZŁE prezenty! Nie dawaj ich nikomu!

Intelektualnego sukcesu Ryb nie można nazwać systematycznym, ale to nie czyni ich głupimi. Po prostu ich umysł manifestuje się wyraźniej w innych dziedzinach życia.

Ci tubylcy nie są pozbawieni talentów. Inspiracja jest w pełnym rozkwicie, ale surowa rzeczywistość często może niszczyć zamki w powietrzu, co bardzo je denerwuje. Aby poradzić sobie z tęsknotą, zanurzają się w swoim fikcyjnym świecie.

Z Ryb wywodzą się wielcy poeci i śpiewacy. Pokazują światu wszelkie impulsy swojej duszy poprzez kreatywność. Mogą to być utalentowani artyści, fotograficy i rzeźbiarze. Aby odnieść sukces, Ryby muszą skupić się na jednej rzeczy. Nie będą w stanie osiągnąć sławy w kilku obszarach.

Ci tubylcy stawiają na pierwszym miejscu emocje i praktycznie nie gromadzą doświadczenia życiowego.

Nie są przyzwyczajeni do wspinania się na szał i płynięcia z prądem. Poczuj się świetnie w cieniu ludzi sukcesu.

Mimo udawanej frywolności Ryby mają doskonałą intuicję, która uniemożliwia im wciąganie się w trudne sytuacje i wątpliwe przygody. Jeśli przedstawiciele znaku wykorzystają swoje mocne strony w życiu, można ich bezpiecznie nazwać jednym z najmądrzejszych znaków zodiaku. Są uważne i wnikliwe, jak gąbka chłoną wiedzę i wszystko, co nowe. Często pogrążają się w świecie iluzji, a to prowadzi do błędów. Jednak słuchając ich intuicji, będą mogli znaleźć właściwe wyjście.

Siła intelektualna innych znaków zodiaku

Barany to ludzie czynu. Zrób najpierw, pomyśl później. To czasami prowadzi do błędów i sprawia, że ​​inni myślą, że ci tubylcy są bardzo impulsywni. Mimo to silnego charakteru i zaciekłej woli Barana można tylko pozazdrościć. Ich siła tkwi w determinacji.

Lwy można również nazwać jednym z najmądrzejszych znaków zodiaku. To sługusy losu, które z łatwością przyswajają nowe informacje. Przedstawiciele znaku to ludzie kreatywni, ale ich głównym problemem jest to, że próbują chwycić się wszystkiego na raz. Ci tubylcy nie potrafią efektywnie wykonywać wielu zadań jednocześnie.

Skorpion

Wyjątkowi ludzie, którzy potrafią wiele. Raz zabiorą się do roboty i dadzą radę, ale problem w tym, że ci tubylcy nie zawsze chcą ryzykować i próbować swoich sił w różnych dziedzinach. Najczęściej przez taką bezczynność ich potencjał pozostaje niezrealizowany. Aby pobudzić aktywność, Skorpiony potrzebują iskry, która może rozpalić cały ogień.

Byk można nazwać najmądrzejszym spośród znaków zodiaku, ponieważ woli teorię od praktyki. Dzięki tej funkcji tubylec może stać się odnoszącym sukcesy biznesmenem, który wyprzedzi swojego rywala.

Przedstawiciel tego znaku zodiaku nie lubi się uczyć i studiować czegoś, a żaden dobry wynik mu nie wystarcza. Jednak to właśnie ta ekscytacja jest główną motywacją Byka, która zmusza go do dokonywania wyczynów i zdecydowanych działań.

Koziorożec

Koziorożce uwielbiają się uczyć, a to pragnienie towarzyszy im przez całe życie od wczesnego dzieciństwa. Starannie studiują to, czego potrzebują.

Główną wadą przedstawicieli tego znaku jest niemożność uzyskania wystarczającej ilości. Starają się uczyć wszystkiego w dużych ilościach, co czasami schodzi na nie z boku. Z reguły przedstawiciele znaku stawiają sobie trudne cele, ale dzięki swojej wytrwałości i cierpliwości osiągają je.

Pary Zodiaku, których dzieci będą bardzo mądre

Wodnik i Bliźnięta

Połączenie tych duchowych znaków zodiaku rodzi najbardziej utalentowane i kreatywne dzieci. Są urocze, czarujące i kreatywne. Nikt nie pozostaje obojętny. Jednak rodzice powinni zwracać uwagę na swoje dzieci w dzieciństwie i udzielać im aktywnej pomocy i wsparcia, ponieważ mają tendencję do niekończenia pracy.

Strzelec i Lew

Tych dwóch ognistych przedstawicieli daje światu utalentowane i rozwinięte dzieci, które niemal od dzieciństwa są niezależne i nie sprawiają kłopotów dorosłym. Potomstwo tych znaków zodiaku można nazwać najmądrzejszymi również dlatego, że ich chęć do nauki i rozwoju nie zanika wraz z wiekiem. Zawsze są gotowi zdobywać wiedzę i doświadczenie.

Waga i Koziorożec

Dziecko tubylców ze znakami zodiaku Waga i Koziorożec prawdopodobnie będzie obdarzone dobrymi umiejętnościami organizacyjnymi. Jest inteligentny, zdyscyplinowany i opanowany. Od dziecka bierze odpowiedzialność, nie opuszcza zajęć, bierze udział w różnych projektach naukowych i konkursach intelektualnych. Zazwyczaj taki tubylec w przyszłości zajmuje stanowisko kierownicze.

READ
Color Institute wymienił 10 głównych odcieni jesieni

Byk i Ryby

Dzieci przedstawicieli tych dwóch znaków zodiaku są niezwykle urocze. Mają doskonałą pamięć, która będzie dobrym pomocnikiem w wielu aspektach. W przyszłości będą doskonałymi biznesmenami, finansistami i przedsiębiorcami.

Nie można wyróżnić najbardziej inteligentnego znaku zodiaku, ponieważ wszyscy ludzie są różni i każdy może być w czymś silniejszy lub słabszy. Jeśli ktoś dąży do tego, by stać się najlepszą wersją siebie, żaden horoskop nie stanie się dla niego przeszkodą. Ważne jest, aby spróbować swoich sił we wszystkich obszarach, a następnie wybrać ten, który najbardziej Ci odpowiada.

Najmądrzejsze znaki zodiaku

Każdy znak zodiaku ma swoje mocne strony, ale kiedy mówimy o inteligencji, niektórzy członkowie zodiaku wyróżniają się na tle innych.

Należy zauważyć, że istnieje dwa rodzaje inteligencji : analityczne i emocjonalne .

Inteligencja analityczna jest zwykle mierzona za pomocą testów IQ, podczas gdy inteligencja emocjonalna odnosi się do zdolności emocjonalnych i intuicyjnych.

Te trzy znaki zodiaku te dwa rodzaje inteligencji są wysoko rozwinięte .

Nie oznacza to, że ludzie urodzeni pod innymi znakami Zodiaku są mniej utalentowani, a jedynie, że niektóre planety mają większy wpływ na pewne cechy osobowości.

Które znaki zodiaku są najmądrzejsze?

1. Wodnik

Wodnik


© elenavagengeim

Znakiem zodiaku Wodnik rządzi Uran – planeta wolności, zmiany, umiejętności dostrzegania nowych możliwości.

Wodniki nigdy nie podążają za tłumem, a ich wrodzona niezależność inspiruje ich do nowych, oryginalnych pomysłów. Mają bardzo pomysłowy umysł, i są zdolni do niesamowitych osiągnięć w każdej dziedzinie. Ich determinacja pomaga im odnieść sukces.

Ich entuzjazm dodaje energii innym, a jeśli coś im pasjonuje, to gotowi są dołożyć wszelkich starań, aby coś osiągnąć. Ich główną zaletą jest umiejętność nieszablonowego myślenia.

Znany Wodnik:

Galileo Galilei, Bob Marley, Thomas Edison, A.P. Czechow, Juliusz Verne, Amadeusz Mozart

2. Skorpion

Skorpion


© Bairachnyi

Skorpiony są często niedoceniane, ponieważ ich tajemnicza osobowość może ukryć ich prawdziwe zdolności. Jeśli w coś wierzą lub kochają, mogą całkowicie zanurzyć się w interesującym ich temacie. Chociaż czasami potrafią podejmować irracjonalne decyzje, są gotowe wrócić na właściwą ścieżkę.

Ponadto mają silna wrażliwość i intuicjaco zwiększa ich inteligencję emocjonalną.

Skorpiony są charyzmatyczne i atrakcyjne, co pozwala im być przykładem dla innych ludzi i uczyć ich swoimi działaniami. Są otwarci bardzo spostrzegawczy i prawie niemożliwy do oszukania.

Znane Skorpiony:

Maria Skłodowska-Curie, Bill Gates, Krzysztof Kolumb, Pablo Picasso, Grace Kelly

3. Bliźnięta

Bliźnięta


© Vadym Terelyuk / Getty Images

Bliźnięta, które znajdują się pod kontrolą planety komunikacji – Merkurego, mają doskonałe umiejętności jako mówca i myśliciel.

Są dowcipnymi, zabawnymi i towarzyskimi ludźmi. Oni są bardzo szybko ogarnia każdy temat i wyróżnia się rozwiniętym logicznym myśleniem.

Są zdolni w wielu dziedzinach, od nauki nowych języków po rozwiązywanie problemów matematycznych.

Gemini potrafi w najprostszy sposób wyjaśnić najbardziej złożone koncepcje.

Znane Bliźnięta:

Arthur Conan Doyle, Paul McCartney, Clint Eastwood, Peter I, Johnny Depp, Natalie Portman

Oczywiście wszystkie znaki zodiaku są wyjątkowe i pominięcie reszty byłoby niesprawiedliwe. Każdy z nich rozwinął swój własny typ inteligencji.

Intuicyjna Inteligencja – Element Ognia: Baran, Lew, Strzelec

Znaki ognia zawsze widzą możliwości i są w stanie podejmować ryzyko. Znajdują inspirację, są impulsywni i pewni siebie. Nie zawrą umowy, która pociąga za sobą jakąś stratę. Jeśli są czymś zainteresowani, są gotowi poświęcić całą swoją energię temu biznesowi.

Baran

Przedstawiciele znaku Barana są z natury bardzo ufni i niewyrafinowani. Ufają swojemu instynktowi i intuicji, kierują się pasją, mają optymistyczne spojrzenie na życie i pewność siebie.

Lew

© Kuzmichstudio / Getty Images

Intelektem Leo rządzi ich sztywność i odwaga. Zdecydowanie pomaga im przezwyciężyć lęk przed porażką, a jeśli wyznaczą cel, osiągną go. Wysoka poprzeczka, którą sobie stawiają, motywuje ich i pomaga im iść naprzód, polegając na ich intuicyjnej inteligencji.

Strzelec

Strzelec

© sUs_angel / Getty Images

Strzelcy są bardzo rozwinięci duchowo i intelektualnie. Posiadają wysoki poziom inteligencji i mądrości, kiedy realizują swój potencjał. Strzelcy są najlepszymi nauczycielami, aw głębi duszy są filozofami.

READ
22 wiadomości na noc, aby mężczyzna uśmiechnął się i zasnął z myślą o kobiecie

Inteligencja praktyczna – Żywioł ziemi: Byk, Panna, Koziorożec d

Znaki tego żywiołu są bardzo przyziemne i najbardziej zrównoważone w całym zodiaku. Muszą uzyskać konkretne wyniki i szukać naukowego wyjaśnienia, ponieważ ich wyobraźnia nie jest tak rozwinięta. Można im zaufać z każdym praktycznym problemem, z którym zawsze sobie poradzą.

Byk

© stevanovicigor / Getty Images

Inteligencja Byka opiera się na ich ziemistości. Są spokojni, zdyscyplinowani i świadomi swoich możliwości. To niezwykle zaangażowani ludzie, których kieruje wytrwałość i pasja do wiedzy.

Panna

Panny są bardzo praktyczne i mają dobrze rozwinięte logiczne myślenie. Ich myśli są zawsze uporządkowane, co daje im zdolność rozumowania i racjonalnego działania.

Koziorożec

Koziorożec

Przedstawiciele znaku zodiaku Koziorożec są bardzo pracowici i nieugięci w życiu, a także mają trzeźwe podejście do wszystkiego. Ten znak jest samowystarczalny i polega tylko na sobie.

Inteligencja analityczna — żywioł powietrza: Bliźnięta, Waga i Wodnik

Znaki żywiołów powietrza żyją w świecie idei i mają wrodzoną towarzyskość. Nie opierają się na emocjach, ale na pomysłach, które pobudzają ich intelekt. Ich wybitne zdolności umysłowe dają im obiektywizm i bezstronny pogląd na rzeczy.

Waga

© YURY KISIALIOU / Getty Images

Przedstawiciele znaku Wagi to najbardziej zrównoważeni i bezstronni ludzie. Potrafią sensownie analizować każdą sytuację i ludzi. Ich intelekt jest napędzany siłą twórczą i umiejętnością tworzenia czegoś nowego.

Inteligencja emocjonalna — woda: rak, ryby, skorpion

Przedstawiciele żywiołów wody mają dobrze rozwiniętą intuicję, która kieruje ich zdolnościami intelektu i percepcji. Czasami brakuje im obiektywizmu ze względu na to, że są bardzo emocjonalne. Są jednak dobrze zorientowani w motywach i uczuciach ludzi.

rak

© Źródło obrazu / Obrazy fotograficzne

Nowotwory są bardzo intuicyjne, wrażliwe i mają wysoką inteligencję emocjonalną. Bardzo szybko czytają sytuacje i ludzi. Nowotwory mają również dobrze rozwinięte instynkty i znakomitą pamięć.

Ryby

Ryby są bardzo spostrzegawcze i potrafią słuchać. Są w stanie wchłonąć dużo wiedzy i nie umknie im żaden sekret. Czasami zagłębiają się w siebie, co może prowadzić do błędnych decyzji, ale intuicja zawsze nakieruje ich na właściwą ścieżkę.

Jesteśmy w sieciach społecznościowych

Kanał w Yandex.Zen Kanał telegramu VKontakte TIK TokОдноклассники

Zacytować
Gość napisał:
Jestem Wodnikiem

Merkury, planeta umysłu i myśli, rządzi Bliźniętami i jest wywyższony w znaku Panny. Drugie to Waga i Wodnik. Po trzecie, Baran, Lew, Po czwarte: Byk, Koziorożec, Po piąte: Skorpion, Rak. Merkury na wygnaniu: w znaku Strzelca. Osłabiony: w Rybach. Dodam, że Merkury w horoskopie urodzeniowym wskazuje na inteligencję i wszystko zależy od tego, w jakich znakach się znajduje. Jeśli na przykład osoba urodziła się pod znakiem Strzelca, a Merkury jest w znaku Koziorożca, oznacza to, że myśli jak Koziorożec. Lub odwrotnie, osoba urodziła się pod znakiem Panny, a Merkury jest w jego znaku Strzelca lub Ryb. Okazuje się, że Merkury jest na znaku upadku lub wygnania. Mentalnie trudno nazwać tę osobę geniuszem. Nie jest głupi, po prostu logiczne myślenie, przyswajanie informacji, a nawet nauka sprawia mu więcej trudności. Badanie Merkurego nie jest tak łatwe, jak u innych ludzi, którzy mają Merkurego w innych znakach. Jeśli więc urodziłeś się w Bliźniętach lub Pannie, nie myśl, że jesteś najmądrzejszy, wszystko zależy od tego, gdzie znajduje się Twój urodzony Merkury.

Jest to co najmniej wątpliwe, najinteligentniejszymi objawami są Raki Wagi, potem cała reszta. Wodniki są bez wątpienia utalentowane

Zacytować
Gość pisze:
Merkury, planeta umysłu i myśli, rządzi Bliźniętami i jest wywyższony w znaku Panny. Drugie to Waga i Wodnik. Po trzecie, Baran, Lew, Po czwarte: Byk, Koziorożec, Po piąte: Skorpion, Rak. Merkury na wygnaniu: w znaku Strzelca. Osłabiony: w Rybach. Dodam, że Merkury w horoskopie urodzeniowym wskazuje na inteligencję i wszystko zależy od tego, w jakich znakach się znajduje. Jeśli na przykład osoba urodziła się pod znakiem Strzelca, a Merkury jest w znaku Koziorożca, oznacza to, że myśli jak Koziorożec. Lub odwrotnie, osoba urodziła się pod znakiem Panny, a Merkury jest w jego znaku Strzelca lub Ryb. Okazuje się, że Merkury jest na znaku upadku lub wygnania. Mentalnie trudno nazwać tę osobę geniuszem. Nie jest głupi, po prostu logiczne myślenie, przyswajanie informacji, a nawet nauka sprawia mu więcej trudności. Badanie Merkurego nie jest tak łatwe, jak u innych ludzi, którzy mają Merkurego w innych znakach. Jeśli więc urodziłeś się w Bliźniętach lub Pannie, nie myśl, że jesteś najmądrzejszy, wszystko zależy od tego, gdzie znajduje się Twój urodzony Merkury.
READ
Nie poszedłeś do taty: ciekawostki ze świata genetyki

Merkury nie może oddalić się o więcej niż 28 stopni od Słońca, to znaczy w mniej niż jeden znak, więc osoba z Panny z Merkurym w Strzelcu lub Rybach to nonsens. niestety nie wszystko jest takie proste. Merkury w znaku NIE POKAZUJE poziomu inteligencji. inteligencja jest generalnie trudna do oceny na mapie, ponieważ inteligencję można rozwijać, nawet jeśli od urodzenia nie masz najlepszych i idealnych cech, wszystko zależy od osoby. są ograniczniki, tak – wskazują na to planety aspektujące się nawzajem, nie tylko rtęć, ale NIEMOŻLIWE jest stwierdzenie, że rtęć na jesieni lub na wygnaniu daje mniej inteligentną osobę niż w Bliźniętach czy Pannie.

Zacytować
Gość pisze:
Merkury, planeta umysłu i myśli, rządzi Bliźniętami i jest wywyższony w znaku Panny. Drugie to Waga i Wodnik. Po trzecie, Baran, Lew, Po czwarte: Byk, Koziorożec, Po piąte: Skorpion, Rak. Merkury na wygnaniu: w znaku Strzelca. Osłabiony: w Rybach. Dodam, że Merkury w horoskopie urodzeniowym wskazuje na inteligencję i wszystko zależy od tego, w jakich znakach się znajduje. Jeśli na przykład osoba urodziła się pod znakiem Strzelca, a Merkury jest w znaku Koziorożca, oznacza to, że myśli jak Koziorożec. Lub odwrotnie, osoba urodziła się pod znakiem Panny, a Merkury jest w jego znaku Strzelca lub Ryb. Okazuje się, że Merkury jest na znaku upadku lub wygnania. Mentalnie trudno nazwać tę osobę geniuszem. Nie jest głupi, po prostu logiczne myślenie, przyswajanie informacji, a nawet nauka sprawia mu więcej trudności. Badanie Merkurego nie jest tak łatwe, jak u innych ludzi, którzy mają Merkurego w innych znakach. Jeśli więc urodziłeś się w Bliźniętach lub Pannie, nie myśl, że jesteś najmądrzejszy, wszystko zależy od tego, gdzie znajduje się Twój urodzony Merkury.

JAK WSZYSTKO JEST TRUDNE. I TU MOGĘ SZCZEGÓŁOWO POWIEDZIEĆ, NP. JESTEM POD ZNAKIEM RYBY (19.03.1974), JAK ZROBIĆ Z INTELIGENCJĄ? GDZIE JEST MOJA MERKURY NATAL?

Zacytować
Gość napisał:
Merkury, planeta umysłu i myśli, rządzi Bliźniętami i jest wywyższony w znaku Panny. Drugie to Waga i Wodnik. Po trzecie, Baran, Lew, Po czwarte: Byk, Koziorożec, Po piąte: Skorpion, Rak. Merkury na wygnaniu: w znaku Strzelca. Osłabiony: w Rybach. Dodam, że Merkury w horoskopie urodzeniowym wskazuje na inteligencję i wszystko zależy od tego, w jakich znakach się znajduje. Jeśli na przykład osoba urodziła się pod znakiem Strzelca, a Merkury jest w znaku Koziorożca, oznacza to, że myśli jak Koziorożec. Lub odwrotnie, osoba urodziła się pod znakiem Panny, a Merkury jest w jego znaku Strzelca lub Ryb. Okazuje się, że Merkury jest na znaku upadku lub wygnania. Mentalnie trudno nazwać tę osobę geniuszem. Nie jest głupi, po prostu logiczne myślenie, przyswajanie informacji, a nawet nauka sprawia mu więcej trudności. Badanie Merkurego nie jest tak łatwe, jak u innych ludzi, którzy mają Merkurego w innych znakach. Jeśli więc urodziłeś się w Bliźniętach lub Pannie, nie myśl, że jesteś najmądrzejszy, wszystko zależy od tego, gdzie znajduje się Twój urodzony Merkury.

Ale nie, prawdziwe wywyższenie w Wodniku. Silny Merkury w Bliźniętach, Pannie, Wodniku i Koziorożcu. Oznacza to, że Waga i Byk są powyżej średniej. Rtęć w znakach ognia jest naprawdę znana. Lubią być sprytni tam, gdzie tego nie potrzebujemy. Kłócą się, gdzie się mylą. Na tym polega inteligencja emocjonalna. Zwłaszcza mentalne kompleksy Merkurego w Strzelcu. Rtęć w znakach wodnych jest bardziej intuicyjna niż emocjonalna. Merkury jest w Rybach, czasami są powolne, ale wcale nie głupie.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: