3 najbardziej idealne żony według astrologii! Czy znalazłeś się na tej liście?

Są szczere i piękne i bez wątpienia są najlepszymi żonami. Jeśli nadal wątpisz w swojego wybranego, przeczytaj to. Jeśli jest jedną z tych trzech osób, odrzuć wątpliwości.

Oczywiście są wyjątki od reguły. Ale gwiazdy zwykle nie kłamią.

Panie, nie zniechęcaj się, jeśli nie jesteś jedną z tych trzech. Zodiak jest zodiakiem, ale my sami wpływamy na własne przeznaczenie. Skorzystaj z tych cech. Naprawdę lubią mężczyzn.

WIĘC, OTO TOP 3 IDEALNYCH ŻON WEDŁUG ZNAKU ZODIAKU:

1. BYK TO NIE TYLKO PRAWDZIWA KOBIETA, TO SUPER KOBIETA

W którym jest wszystko, czym Matka Natura może obdarzyć płeć piękną. Piękna, pełna wdzięku, zawsze świeża i urocza, o spokojnym, miękkim spojrzeniu, tym samym głosie i płynnych, wyważonych ruchach, budzi najprzyjemniejsze emocje. Jej towarzystwo jest przyjemne i działa uspokajająco. Jest cierpliwym słuchaczem, subtelnym i miłym rozmówcą, ma żywy umysł i nie pozwala nikomu na żadne ostre i niegrzeczne wypowiedzi.

Posiadając doskonały węch, dobrze dobiera kosmetyki i perfumy; zwykle nie pali.

Kobiety Byka są obiektem marzeń silniejszej płci. Są doskonałymi towarzyszami życia, szanującymi mężczyznę w swoim małżonku i nie pretendującymi do wiodącej pozycji w rodzinie. Nie poniżają jednak kobiety w sobie i zachowują się z wielką godnością. Kobieta Byk widzi swój cel życiowy w służeniu swojej drugiej połówce jako niezawodne wsparcie, prowadzenie dobrego domu i bycie wzorową matką.

Przedstawiciele tego znaku zodiaku są najczęściej doskonałymi gospodyniami domowymi.

Żaden inny znak nie może konkurować z ich umiejętnościami sprzątania. W domu Byka zawsze panuje całkowity porządek, „chirurgiczna” czystość, jego wnętrze jest piękne i stworzone ze smakiem. Dom jest przytulny, zawsze ładnie pachnie, pełen kwiatów. Te kobiety charakteryzują się oszczędnością i oszczędnością, ale mimo to w domu zawsze jest wszystko.

Jest otwarty dla przyjaciół, którzy mogą liczyć na gościnne, serdeczne przyjęcie, smaczne posiłki i miłe spędzenie czasu w kameralnej, rodzinnej atmosferze.

Dzieci mają ogromne znaczenie w życiu kobiety Byka. Daje im cały swój wolny czas, całą swoją miłość i przywiązanie.

W jej towarzystwie dzieci czują się niezawodną ochroną, w każdej chwili gotowa jest służyć radą i czynem. Nic dziwnego, że matki Byk w oczach swoich dzieci są często bardziej życzliwymi przyjaciółmi, z którymi można dzielić się najbardziej intymnie. Ten stan rzeczy utrzymuje się w okresie dojrzewania, dorastania, chociaż większość potomstwa w tych latach jest odsuwana od matek. Kobieta Byk daje doskonały przykład miłości i wierności swoim córkom i synom.

READ
Dlaczego znaki zodiaku się rozpadają?

2. KOBIETY URODZONE POD KONSTELACJĄ SKORPIONA MAJĄ PEWNOŚĆ SIEBIE

Piękno, atrakcyjność, wigor, tajemniczość, odwaga, pasja, determinacja, asertywność, męskie nastawienie.

Ich witalność dosłownie się przelewa, więc mają nieuniknioną potrzebę znalezienia dla nich jakiegoś zastosowania. Nic dziwnego, że często wybierają się w ryzykowne podróże, angażują się w złożone, a nawet niebezpieczne projekty i rzucają się w wir przygód.

Z reguły wiele prób spada na kobietę Skorpiona, ale dzięki jej ogromnemu potencjałowi fizycznemu i duchowemu jej siłę umysłu bardzo trudno złamać. Po ewentualnych porażkach przedstawicielka tego znaku nie poddaje się, nie poddaje się, nie gubi dawnego bezpiecznika i szybko dochodzi do siebie, wracając na poprzednie pozycje.

Ponieważ dusza kobiety Scorpio jest nieustannie pełna wielu pragnień, musi zawsze mieć zmysłowe doznania.

W domu kobieta Skorpiona zawsze ma nienaganną czystość, życie w nim jest wygodne, a wnętrze zaprojektowane w taki sposób, aby nie pozostawiać wątpliwości co do doskonałego gustu gospodyni i miłości, jaką darzy swój dom.

Z kobiet urodzonych pod tą konstelacją zodiaku wychodzą dobre matki, które z jednej strony rozwijają wolę, odporność, przygotowują je na trudne przyszłe życie, a z drugiej strony stwarzają dogodne warunki do manifestowania skłonności i talentów.

Skorpiony są wielkimi znawcami ludzkiej natury i ta ich cecha znajduje zastosowanie w wychowywaniu dzieci. Matki urodzone w tej konstelacji pomagają dzieciom rozwiązywać ich problemy, analizować trudne sytuacje, wybierać godnych przyjaciół i udzielać praktycznych rad.

Dla męża kobieta Scorpio działa jako ten sam asystent, dobry doradca. Kariera męża, jego pozycja społeczna nie jest dla niej pustym frazesem. Na ołtarzu sukcesu męża gotowa jest do wszelkich poświęceń, gotowa wesprzeć go całą swoją inteligencją i energią. Z tego punktu widzenia bez wątpienia można ją nazwać wierną żoną.

3. KOBIETY URODZONE POD ZNAKIEM WODNIKA, NATURA DANA ROZUMIEM

Urok, wdzięk, elegancja. Mają jasny, niesamowity wygląd i często znajdują się w towarzystwie, jeśli nie najpiękniejszym, to najciekawszym. Wiele kobiet Wodnika ma tendencję do ubierania się nietypowo: z równym powodzeniem mogą założyć coś wykopanego z piersi babci i odpowiadającego najnowszej modzie. Te same skrajności mogą pojawić się w fryzurach i fryzurach i z pewnością będą się różnić od reszty.

READ
Główna fashionistka według znaku zodiaku

Kobiety tego znaku potrafią dostosować się do każdej sytuacji, do każdych warunków, także dzięki doskonale rozwiniętej intuicji.

Uważa się, że Wodniki mają dar dokładnego przewidywania przyszłych wydarzeń. Kobiety o takich zdolnościach w średniowieczu najczęściej okazywały się ofiarami Inkwizycji.

Nie każdy może zrozumieć, dlaczego Wodnik działa lub myśli w taki czy inny sposób. Aby zbliżyć się do zrozumienia wewnętrznego świata tej kobiety, człowiek musi również żyć jutro.

Dążenie do przyszłości wcale nie przeszkadza kobietom Wodnika unosić się w chmurach, nie być leniwym, ale sumiennie pracującym. Wiele, jeśli nie wszystkie, są w stanie zrobić własnymi rękami. Jedyne, co ich brzydzi, to ścisła dyscyplina. Blask, łaska tkwiąca w przedstawicielach tego znaku przejawiają się nawet w drobnych, błahych sprawach.

Wodniki są bardzo tolerancyjne, a zazdrość w ich oczach jest uprzedzeniem. Dla przedstawiciela tego znaku mężczyzna będzie kochany nie za dobre bezpieczeństwo materialne lub sukces zawodowy. O wiele ważniejsza dla niej jest umiejętność bycia jej oddanym, życzliwym przyjacielem, przyjacielem jej przyjaciół. Kobiety z Wodnika widzą przyszłość swoich wybrańców i pomagają im realizować potencjał, jaki daje natura, oddając na jej rzecz swoje uczucia i zdolności intelektualne.

Przedstawiciel nie będzie szpiegował męża, nie dręczy jej podejrzenie, ale nie wybaczy faktu zdrady.

Zamężna kobieta Wodnik nie pozwoli sobie na powieści, ponieważ z jej punktu widzenia relacje między małżonkami mogą być tylko szczere.

Towarzyscy i czarujący przedstawiciele tego znaku zawsze mają w domu wielu gości, każdy odczuwa potrzebę ich miłego towarzystwa.

Kiedy kobieta Wodnika ma dziecko, ze względu na naturalną powściągliwość, nie wykazuje gwałtownego entuzjazmu i nie pokazuje otwarcie, jak bardzo kocha swoje dziecko. Jednak od najmłodszych lat będzie dla niej osobą; kobieta Wodnika nie ukarze dziecka, ale też nie będzie zbytnio protekcjonalna.

Ocena najlepszych żon według znaku zodiaku

Według astrologii nasza osobowość zależy nie tylko od naszego znaku zodiaku.

Niektóre kobiety rodzą się, by być częścią twojego świata, podczas gdy inne mogą nie zauważyć, że istniejesz.

Oczywiście wszystko zależy od danej osoby, ale jeśli chcesz wiedzieć, jaką będzie żoną, może warto zajrzeć do jej horoskopu.

READ
10 rzeczy, które przyciągają biedę do domu

Oto ranking żon według znaku zodiaku, od najlepszych do najmniej nadających się do małżeństwa.

Najlepsze żony według znaku zodiaku

1. Żona z rakiem (21 czerwca – 22 lipca)

Żona Rak

Jeśli szukasz oddania i dobrej stabilnej podstawy, to kobieta spod znaku Raka jest idealną partnerką. Kobiety z rakiem kochają życie rodzinne i naprawdę lubią być zamężne.

Kiedy się z nią żenisz, poślubiasz kobietę, która wkłada cały swój wysiłek w twój związek i nigdy cię nie okłamie.

Jest jak wilczyca, która zostaje z wilkiem na całe życie. Ma dobre intencje i słusznie posiada palmę pierwszeństwa w rankingu najlepszych żon według znaku zodiaku.

2. Żona Ryb (19 lutego – 20 marca)

Żona Ryb

Ryby mają wyjątkowy dar dawania miłości i dołożą wszelkich starań, abyś był szczęśliwy. Mają kreatywne podejście, co częściowo dotyczy wychowywania dzieci, które chcą wychować w małżeństwie.

Te kobiety są znane ze swoich zmiennych nastrojów, ale jeśli zrozumiesz wszystkie niuanse swojej postaci Ryb, odkryjesz dla siebie prawdziwy kwiat piękna i zrozumienia. Ponadto Ryby są lojalne i inteligentne.

3. Żona Wagi (23 września – 22 października)

Żona Wagi

Pod tym znakiem zodiaku rodzą się jedni z najprzyjemniejszych ludzi, zwłaszcza jeśli chodzi o kobiety. Te kobiety mają żywy umysł i wyznaczają sobie długoterminowe cele, które Cię zainspirują.

Nigdy nie zostaniesz zdradzony przez kobietę Wagi, ponieważ osiąga to, czego chce, za pomocą życzliwości, a nie manipulacji. Kobiety Wagi uwielbiają seks i romans i są gotowe na eksperymenty.

4. Żona Byk (20 kwietnia – 20 maja)

Żona Byka

Jeśli kiedykolwiek spotkałeś kobietę Byk w miłosnych sporach, zrozumiesz, że takie spory stymulują małżeństwo w pozytywny sposób.

Byki to bardzo inteligentne kobiety i musisz połączyć się z nimi zarówno ciałem, jak i umysłem.

Jako żona Byk jest bardzo stały i oddany, a także jest doskonałym przykładem matki dla dzieci.

5. Żona Wodnika (20 stycznia – 18 lutego)

Żona Wodnika

Kobieta Wodnika jest silna i niezależna, a kiedy nie realizuje swoich pomysłów, jest bardzo miłym i bezinteresownym partnerem.

Jedyne, o co musisz się martwić, to nie być nudnym, ponieważ ona nie toleruje nudy w związku.

Te kobiety są bardzo mądre i musisz nadążyć. Ale jeśli dopasujesz, żona Wodnika stanie się jedną z najlepszych towarzyszek życia.

READ
5 elementów garderoby, których mężczyźni nienawidzą!

Ocena żon według znaku zodiaku

6. Żona Koziorożec (22 grudnia – 19 stycznia)

Żona Koziorożca

Pogodzenie pracy, domu i dzieci może być bardzo trudne, ale zrobić to przy zachowaniu szczęśliwego małżeństwa, a tylko kobieta Koziorożca może to zrobić bardzo umiejętnie.

Kiedy poślubiasz Koziorożca, poślubiasz porządek, tryb i terminowo opłacane rachunki.

To bardzo zorganizowana kobieta, która potrafi być prawdziwą tygrysicą w łóżku, a przy tym wyglądać przyzwoicie dla wszystkich innych.

7. Żona Bliźnięta (21 maja – 20 czerwca)

Żona Bliźniąt

Bliźnięta są jedną z najbardziej kochających i sympatycznych kobiet, dopóki nie zmienią się ich zainteresowania.

Żona Bliźniąt jest naprawdę piękna, ale ma tendencję do rzucania się w wiele rzeczy.

Jest zbyt zaradna i obdarzy cię oddaniem i miłością. Jednak jako Bliźnięta ma podwójną naturę i możesz w ogóle nie lubić jej drugiej strony.

8. Żona Skorpiona (23 października – 21 listopada)

Żona Skorpiona

Scorpio nie jest najgorszym wyborem dla partnera życiowego. Na pewno wydobędzie z ciebie to, co najlepsze. Musisz mieć jednak silny charakter, bo ta kobieta będzie wymagać od Ciebie więcej, niż możesz dać.

Mimo to jej skłonność do stawiania poprzeczki wysoko może dać ci coś, na co czekasz. Jako intymna partnerka zapewni Ci niesamowite doznania.

9. Żona Panna (23 sierpnia – 22 września)

Żona Panna

Jeśli chcesz poślubić Pannę, musisz stać się wzorowym mężem. Ma niewiarygodnie rozwinięte poczucie dobra i zła i chociaż może to być dla niej do zaakceptowania, może wcale nie być odpowiednie dla ciebie.

Czasami lepiej dla niej jest po prostu powiedzieć „Tak, kochanie”, a jeśli chcesz zdobyć jej miłość i uwielbienie, musisz przyzwyczaić się do jej dogadzania.

Jeśli twoje małżeństwo trwało wystarczająco długo, prawdopodobnie już o tym wiesz.

10. Żona Leo (23 lipca – 22 sierpnia)

Żona Leo

Daje wszystko, co ma, a posiadanie Lwicy za pannę młodą to prawdziwy zaszczyt. Ale powinieneś uważać na jej wahania nastroju.

Kiedy nie dostaje tego, czego chce, nie dąsa się, ale może dać upust swojej złości. Być może słyszałeś wyrażenie, że „Ranimy tylko tych, których kochamy”.

Jeśli zdarzy ci się być tym, którego kocha, przygotuj się na ciosy, ponieważ ta kobieta nie zadowoli się mniej, niż chce. I będzie tylko tak, jak ona chce i nic więcej.

READ
7 niebezpiecznych prezentów, których nigdy nie powinieneś przyjmować

11. Żona Barana (21 marca – 19 kwietnia)

Żona Barana

Kobiety Barana są wspaniałe, piękne i cudowne. Łatwo się w nich zakochać, bo są bardzo inteligentni, nie mówiąc już o ich pewności siebie i zdolnościach.

Jako żona Baran jest bardzo oddana, ale oczekuje ceny za to oddanie, a jeśli jej nie dorównasz, to ona pierwsza zostawi cię dla innego.

Cały ogień, który sprawia, że ​​kobieta Barana jest namiętna i wspaniała, to ten sam ogień, który spali cię na ziemię, jeśli ją zawiedziesz.

12. Żona Strzelca (22 listopada – 21 grudnia)

Żona Strzelca

Jeśli lubisz być w stanie zawieszenia, możesz bezpiecznie poślubić kobietę Strzelca. Są doskonałymi kobietami, o ile dostają to, czego chcą.

Mają jednak taką cechę charakteru jak umiłowanie wolności, która czasem przeważa nad chęcią zawiązania węzła. I choć w małżeństwie chcą być oddanymi i troskliwymi żonami, o wiele bardziej interesują się ich twórczymi planami.

Kobiety Strzelca mogą być świetnymi partnerami, o ile zarządzasz ich ekscentrycznością. Ale jeśli ci się uda, skończysz w małżeństwie bliskim doskonałości.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: