3 kobiece typy, które odpychają mężczyzn

Możesz mówić bez końca o prawie przyciągania między mężczyzną a kobietą. Fizjolodzy wyjaśniają zakochanie się w „chemii”, czyli gwałtowny wzrost hormonów. Ale czasami żadna „chemia” nie pomaga pięknej i odnoszącej sukcesy kobiecie znaleźć partnera życiowego. O co chodzi? Psychologowie mają swoje wytłumaczenie: istnieją kobiety, które ostrzegają, a nawet odstraszają mężczyzn od nich. Który?

Rodzaje kobiet, które odwracają uwagę większości mężczyzn

Uważa się, że same kobiety swoim zachowaniem odstraszają mężczyzn. Są działania, na które płeć męska jest gotowa znieść, i są działania, które go przerażają, dlatego dzielą kobiety na kategorie. Tak więc przebojowa parada tych pań, które według niektórych mężczyzn należy ominąć, a ponadto nie powinny być zamężne.

8 typów kobiecych, które odstraszają mężczyzn

  • Zbyt tajemnicze kobiety
  • Samoobsługowe kobiety
  • Kobiety o zbyt wysokich wymaganiach i oczekiwaniach
  • Niestabilne emocjonalnie i skandaliczne kobiety
  • Kobiety o typie zachowania dewaluującego mężczyzn, tak zwany typ – „ja sam . ”
  • Kobiety, które w życiu mają tylko jeden cel – wyjść za mąż
  • Wiecznie zazdrosne i wszystkie kontrolujące kobiety
  • Kobiety, które ciągle na wszystko narzekają

1. Zbyt tajemnicze kobiety

Och, to słynne zdanie, że „każda kobieta powinna mieć tajemnicę”! Oczywiście do pewnego stopnia to prawda. Ale kiedy kobieta zaczyna zachowywać się zbyt tajemniczo, a potem znika na kilka dni, nie wyjaśniając niczego mężczyźnie, potem nie odbierając telefonu lub po prostu odwołując randkę w ostatniej chwili, to żaden normalny i szanujący się mężczyzna tego nie toleruje, nawet pomimo tego, jak bardzo ją lubił. Dlatego radzę mężczyznom trzymać się jak najdalej od takich pań, a kobietom nie przesadzać z grą „Miss Mystery”.

2. Samolubne kobiety

Cóż, nie sądzę, żeby było tu wiele do wyjaśnienia. Takie kobiety zawsze zwracają uwagę tylko na tych, którzy kąpią się w pieniądzach i luksusie, a ich jedynym kryterium przy wyborze kolejnego „partnera życiowego” jest pytanie: „A co właściwie możesz mi zaoferować?” Dlatego taka kobieta pomacha do ciebie, gdy tylko znajdzie kogoś bogatszego od ciebie.

3. Kobiety o zbyt wysokich wymaganiach i oczekiwaniach

Nigdy nie będziesz w stanie w pełni zadowolić takiej kobiety i wreszcie sprawić, by była szczęśliwa. Zawsze będzie zrzucać odpowiedzialność za swoje życie i wszystko, co się w nim dzieje, wyłącznie na Ciebie, a Boże uchowaj nie usprawiedliwiaj jej nadziei i oczekiwań – wtedy będą łzy i skandale z rozbijaniem naczyń i okrzykiem „Spędziłem najlepsze lata moje życie na tobie! „Zdecydowanie nie możesz tego uniknąć.

READ
4 żeńskie znaki zodiaku, od których wszyscy mężczyźni tracą głowy

Jak rozumiesz, ciągłe próby uszczęśliwiania kogoś i spełniania czyichś oczekiwań to dość ciężka praca., więc dobrze się zastanów przed rozpoczęciem poważnego związku z taką kobietą.

4. Niestabilne emocjonalnie i skandaliczne kobiety

Takie kobiety bardzo dobrze potrafią „nadmuchać słonia z muchy”. Nie karm ich chlebem, ale niech zrobią skandal. Podobnie jak wampiry energetyczne żywią się emocjami i nerwami, które otaczają ich ludzie. A zatem im więcej takich sytuacji tworzą, tym lepiej dla nich. Mogą nagle płakać, ale po kilku minutach znów się śmieją, jakby nic się nie stało.

Oczywiście bardzo trudno jest być w bliskiej i długotrwałej relacji z taką osobą, ponieważ nie jest jasne, czego można się po niej spodziewać w następnej chwili. Dlatego zastanów się dobrze, czy jesteś gotowy na taką „emocjonalną huśtawkę”.

Rodzaje kobiet, które odwracają uwagę większości mężczyzn

5. Kobiety z typem zachowania dewaluacji mężczyzn, tzw. typem – „ja sam…”

Te kobiety potrafią wszystko zrobić same i wiedzą wszystko lepiej niż inne. Łatwo rozpoznać taką kobietę, ponieważ najczęściej jej frazy zaczynają się od „ja sam” – „sam naprawię kran, ponieważ twoje ręce wydają się wyrastać z niewłaściwego miejsca”, „niosę torby ze sklepu siebie, nie trzeba mi pomagać , też znalazłam dżentelmena ”a to jest szczególnie widoczne już na pierwszej randce, kiedy po obiedzie w restauracji od razu deklaruje„ zapłacę za siebie, nie chcę ci nic być winien .

Oczywiście taka kobieta, gdzieś w głębi duszy, również pragnie miłości i troski, chce się zrelaksować i przestać ciągnąć wszystko na siebie. Ale z powodu złych relacji w przeszłości, teraz nie ufa już mężczyznom i nie oczekuje od nich żadnej pomocy.

Oczywiście, jeśli bardzo się postarasz, serce takiej „zimnej” i zbyt niezależnej kobiety można rozgrzać., ale wcześniej mężczyzna musi być gotowy na przejście przez etap ciągłej dewaluacji wszystkiego, co dla niej zrobi, nieufności i odrzucenia jakiejkolwiek jego pomocy. Ale jeśli naprawdę jesteś na to gotowy, to śmiało podbij szczyt! Cóż, jeśli nie, to nikt cię też nie osądzi.

6. Kobiety, które w życiu mają tylko jeden cel – wyjść za mąż

Nie jest trudno rozpoznać takich „łowców znaczków” – zawsze powiedzą mężczyźnie tylko to, co chce od niej usłyszeć. Taka kobieta jest zawsze w świetnym humorze, mistrzyni wszelkich zawodów, tak doskonała i posłuszna. Wygląda na to, że jest gotowa poświęcić całe życie tylko mężowi. Dlatego taka kobieta w zasadzie nie ma własnych zainteresowań i hobby, ponieważ po prostu nie ma na to czasu, ponieważ jest „wszystko w mężczyźnie i jego problemach”.

READ
10 technik komunikacji, które pomogą pozyskać człowieka

Warto zwrócić uwagę, czy taka kobieta ma własne zdanie w różnych sprawach i kwestiach, czy umie go bronić i prowadzić rozmowę. Zasadniczo takie kobiety rzadko są „prawdziwe”, wszystkie ich emocje i uczucia są zbyt radosne i wyglądają na sztuczne, co inteligentny mężczyzna szybko i łatwo zauważy.

7. Zawsze zazdrosne i wszystkie kontrolujące kobiety

Chce stale kontrolować wszystkie aspekty życia mężczyzny, którego już uważa za swoją własność.: zaczynając od tego, w co lepiej się teraz ubrać, a skończywszy na tym, z jakimi przyjaciółmi powinien się komunikować, a z którymi nie. Jednocześnie będzie o niego zazdrosna o prawie każdą kobietę, która przypadkowo gdzieś na niego spojrzy lub on spojrzy na nią.

Oczywiście nie może tu też być mowy o żadnej osobistej przestrzeni i czasie, bo teraz trzeba tylko robić wszystko i wszędzie chodzić razem. Normalny, adekwatny mężczyzna nigdy na to nie pozwoli i od razu ucieknie od takiej „opiekuńczej mamy”.

8. Kobiety, które ciągle narzekają na wszystko

Takie kobiety zawsze mają złą pracę, buty ciągle ocierają się i ciasne, a co najważniejsze, nie mogą w żaden sposób spełnić swojego „Pana Doskonałości”. Te kobiety zawsze się mylą. Rozmawiając trochę z taką kobietą, ma się wrażenie, że ona sama jest po prostu nieszczęśliwa na tym świecie. A mężczyźni nie lubią wiecznie nieszczęśliwych i problematycznych. I po prostu męczą się marudzeniem i odchodzą.opublikowane econet.ru.

Autorka Wiktoria Kirsta

PS I pamiętaj, zmieniając zdanie, razem zmieniamy świat! © econet

Aby zainteresować mężczyzn, wiele kobiet idzie na całość, rozwija w sobie nowe cechy i za wszelką cenę stara się pokazać z jak najlepszej strony. Istnieje jednak kilka typów, których mężczyźni starają się unikać.

Kilka typów kobiecego charakteru i zachowania jest najczęściej ignorowanych przez płeć przeciwną. Faktem jest, że mężczyznom nie jest łatwo budować relacje z takimi kobietami i starają się trzymać z daleka od płci pięknej, która ma nieprzyjemne rysy. Ten artykuł przedstawia najbardziej przerażające typy kobiet dla mężczyzn. Jeśli w twoich planach zdobycia uwagi mężczyzny nie ma miejsca na ostatnim miejscu, unikaj zachowań opisanych poniżej.

kawałek

Pierwszy typ, którego unikają mężczyźni, można nazwać „kupcem”. Tu nie chodzi o piękne panie pracujące jako sprzedawczynie. Ten jasny typ jest dokładnym przeciwieństwem zadbanych piękności, które potrafią kontynuować rozmowę. Takie panie wyróżniają się brakiem inteligencji w komunikacji, są ostre i potrafią obrazić każdą osobę słowem. Najczęściej patrząc na takie kobiety ma się wrażenie wizyty na targu z hałaśliwymi handlarzami kłócącymi się o uwagę klientów. Często ten typ płci pięknej przejawia agresję, chęć wchodzenia w konflikt. W ich mowie często wymyka się nienormatywne słownictwo, co przeraża mężczyzn. Zwykle do tego typu należą panie, którym nie są obce skandale, histeryczne zachowania i całkowite zaniedbanie w wyborze garderoby. Często nie są w stanie utrzymać komfortu i czystości w domu, co również odpycha od nich męskie poglądy.

READ
Czego najbardziej boją się różne znaki zodiaku?

do drugiego typu można przypisać kobietom, które chcą zająć niszę w biznesie. “Biznesmenka”. Z reguły samodzielnie osiągają niezależność, a wewnętrznie protestują przeciwko mężczyznom i ich wyższości nad słabszą płcią. W związku takie panie wykazują agresję i presję, wyglądają surowo i dlatego straszą przedstawicieli płci przeciwnej. Dla tych, którzy marzą o zobaczeniu w pobliżu delikatnej dziewczyny, która potrzebuje opieki i uwagi, nie do zniesienia będzie budowanie relacji z kobietą o silnej woli, która sama może zadbać o siebie i tych, którzy są w pobliżu. Często mężczyźni tego typu są traktowani jak równi i nie traktują ich w kategoriach atrakcyjności.

kawałek

Trzeci typ panie, które potocznie nazywane są miłośnikami zysku, omijają także mężczyzn. Kobiety te charakteryzują się zachowaniem konsumentki, która nie jest zdolna do obdarowywania. Są leniwi i przyzwyczajeni do osiągania wszystkiego kosztem silniejszego seksu. Jest mało prawdopodobne, aby okazywały emocje mężczyznom, wierząc, że wszyscy wokół nich są im winni. W tym typie często pojawiają się niepoważne dziewczyny, które uważają, że piękny wygląd rekompensuje im brak wykształcenia, niechęć do robienia interesów i samodzielnego zarabiania pieniędzy.

do czwartego typu można przypisać kobietom, które nie charakteryzują się oddaniem. Nie są w stanie utrzymywać związków, będąc jednocześnie zainteresowanymi kilkoma mężczyznami. Za takie zachowanie mężczyźni nagradzają takie dziewczyny bardziej zjadliwymi i złośliwymi przezwiskami, starając się nie wiązać z nimi swojego losu. Ten typ głęboko rani męską dumę i dumę, więc dziewczyny tego typu muszą zostać skorygowane, jeśli marzą o stworzeniu rodziny.

kawałek

Piąty typ – kobiety o histerycznym charakterze. Te panie najczęściej próbują manipulować mężczyznami za pomocą napadów złości, często nie kontrolując się i wypowiadając obraźliwe frazy. Często przyczyną takiego zachowania jest zwątpienie i chęć zwrócenia na siebie uwagi. Jednak taktyka jest błędna, a prawdopodobieństwo, że twój mężczyzna zakończy związek, jest wysokie. Nie każdy mężczyzna będzie w stanie dogadać się z kobietą, której nastrój zmienia się niezwykle szybko, a opalizujący nastrój przeradza się w płaczliwość i wyrzuty wobec ukochanej osoby.

Dziewczyny powinny pracować nad sobą i przyjmować konstruktywną krytykę nie za obraźliwe uwagi, ale jako zachętę do zmiany na lepsze. Codzienny trening, rozwój postaci i schludny wygląd pomogą Ci zainteresować mężczyznę i stworzyć z nim silną parę.

READ
Czym jest szczęście dla różnych znaków zodiaku

Nasz kanał w Yandex.Zen zawsze zawiera najciekawsze artykuły na ten temat. Koniecznie zasubskrybuj!

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: