3 główne cechy kobiety, która jest nieudacznikiem

Patologiczny przegrany: 3 typy kobiet, które nie mają szczęścia w miłości

Są kobiety, które a priori mają pecha w miłości. Większość z nich narzeka na los, szczerze nie rozumiejąc, dlaczego miłość ich omija. Niestety, istnieje kilka rodzajów kobiet, które nie rodzą się przegranymi, ale takimi się stają.

Przegrane w życiu osobistym – tak nazywają się kobiety, które od dłuższego czasu raz po raz przeżywają kompletne fiasko w związkach miłosnych. Większość z tych kobiet należy do kategorii wiekowej 30 lat i starszych, ale są wyjątki. Formalnie można je podzielić na kilka typów, z których każdy zawiera pewne cechy charakteru i charakterystyczne cechy zachowania.

1. „Dobroczyńca”

Takie kobiety raczej nie spotkają miłości swojego życia i nie zbudują silnego związku miłosnego. Z powodu poczucia winy, które ciągnie się za nimi od dzieciństwa, nie potrafią spokojnie budować własnego szczęścia. Równe i pełnoprawne relacje nie są dla nich, ponieważ po prostu nie mogą zakorzenić się w takim środowisku. „Dobroczyńcy” zwykli wcielać się w role męczenników, pomagając każdemu, kto ich zdaniem potrzebuje ich pomocy i wsparcia.

Co więcej, nieustannie współczują wszystkim wokół: swoim mężczyznom, ich rodzinom, sąsiadom, a nawet psom na podwórku. Oczywiście takie panie zawsze zapewnią gorący obiad i szczere współczucie dla swojej bratniej duszy, a nawet poprą to zwrotami: „Ty, biedactwo, jesteś zmęczony, połóż się i odpocznij”, „Zrobię wszystko sam”. Ale taka postawa i zachowanie wkrótce nie tylko przeszkadza, ale zaczyna strasznie denerwować mężczyzn. A kobiety z reguły tak pasjonują się pomaganiem innym, że szczerze nie rozumieją, co robią źle. Takie panie muszą choć trochę pomyśleć o sobie i swoim szczęściu, inaczej nigdy nie będą miały szczęścia w miłości.

2. „Wieczny kochanek”

Tak, jest też taki typ kobiet, które są „przeznaczone” do bycia kochanką, ale to oczywiście nie do końca prawda. Na podstawie opinii psychologów możemy stwierdzić, że takie kobiety w większości cierpią na kompleks niższości, a także mają niską samoocenę. Z wyglądu takie kobiety wydają się zbyt aroganckie i narcystyczne, ale to tylko maska.

kawałek

„Kochanki” zwykle mają romanse z żonatymi mężczyznami. Wydawałoby się, jaka kobieta może długo znosić taki stan rzeczy? Ale „wieczni kochankowie” są bardzo zadowoleni ze wszystkiego. Nigdy nie zadają niepotrzebnych pytań, nie wyrzucają, nie obwiniają i oczywiście we wszystkim i zawsze rozumieją „swoich” mężczyzn, zgadzając się z każdym ich słowem. Takie kobiety nie tylko wydają się idealne. Sprytnie i zręcznie podbijają męskie serca, starając się być całkowitym przeciwieństwem wszystkich negatywnych cech swoich żon, rzucając w ten sposób kurz w oczy silniejszej płci.

READ
5 elementów garderoby, których mężczyźni nienawidzą!

3. „Nie mogę znieść małżeństwa”

Prawdopodobnie każdy ma przynajmniej jedną przyjaciółkę, która tak bardzo chce wyjść za mąż, że jest gotowa zejść do ołtarza dosłownie z pierwszą napotkaną osobą. Żarty to żarty, ale naprawdę jest w tym trochę prawdy. Kobiety tego typu po prostu płoną z niecierpliwością, by wyskoczyć za mąż, ale dlaczego taki pośpiech, niestety, nawet oni sami nie rozumieją. Być może wynika to z tego, że wszyscy przyjaciele są już „przywiązani”, lub z obawy matki, że córka na zawsze pozostanie w synowej, a tymczasem wiek nie stoi w miejscu, czas dać urodziła się druga, ale jej mąż nadal nie ma tak nie.

Takie panie nie odnajdą wkrótce szczęścia w miłości i nawet po ślubie z pewnością będą zawiedzione tym, czego tak gorąco pragnęły przez cały ten czas, zwłaszcza u wybranej. A wtedy nie będzie czasu na dzieci i rodzinne pocieszenie. Znalezienie prawdziwej miłości w tym przypadku jest tak samo trudne, jak znalezienie odpowiedzi na pytanie, dlaczego tego typu dama tak chętnie idzie do ołtarza.

Oczywiście wszystkie panie mają wyjątkowe cechy i cechy.
charakter i nie wszystkie oznaki tego czy innego typu można zaobserwować u kobiet, które nie mają szczęścia w miłości. Ale tak czy inaczej, istnieją trzy główne typy, na które można warunkowo podzielić patologicznych przegranych, którzy niestety są winni temu, że miłość ich omija. Jeśli chcesz pozbyć się ciągłych niepowodzeń na froncie miłosnym i znaleźć miłość, pomóż sobie, ponieważ prawdziwe szczęście jest tylko w twoich rękach. Powodzenia

Nasz kanał w Yandex.Zen zawsze zawiera najciekawsze artykuły na ten temat. Koniecznie zasubskrybuj!

Objawy są obecne
Twarz przegranego naznaczona jest pieczęcią rezygnacji z losu. Zaniedbuje swój wygląd, więc dawno wyrzuciła kosmetyczkę i buty na wysokim obcasie. Jaki jest sens próbować, jeśli masz śmiertelnego pecha? Położyła kres swojemu życiu osobistemu i odpowiada na pytania o to, że jest zajęta karierą i nie ma ani minuty wolnego czasu. Tymczasem niechętnie idzie do pracy i stara się unikać obowiązków. Nie ma sensu rozmawiać z nią o nowych produktach i projektach – „syndrom przegranego” ma opłakany wpływ na zdolność do pracy.

READ
Perfumy według znaku zodiaku

Żonaty nieudacznik mieszka w nieporządnym i niegościnnym domu. Mąż zapomniał, co to czyste skarpetki, a o dzieci troska i przywiązanie. Kobieta przenosi na nich swoją irytację, nazywa ich „leniwymi” i „krzywymi”. Dzieci chronicznego nieudacznika dorastają tak samo nieszczęśliwe jak ich matka. Wolny czas spędza na kanapie przed telewizorem, obserwując bieg życia z boku. Na propozycje wyjazdu na wieś, do rodziców, odwiedzin odpowiada kategoryczną odmową. Ze wszystkich możliwych pragnień pozostaje jedno – nie być widzianym przez ludzi. Przegrany oznacza złe wieści stwierdzeniem: „Mówiłem ci!”, Dobre wieści: „We wszystkim jest haczyk…” Nie można wyleczyć choroby, dopóki nie zostaną znalezione przyczyny.

Czyny minionych dni
Bardziej niż inni nieśmiałe, niepewne siebie nastolatki podlegają syndromowi przegranego. Uwagi skierowane do siebie, a tym bardziej krytyka, odbierane są bardzo boleśnie. Presja rodziców przygnębia: pozostajesz w tyle za rówieśnikami, słabo się uczysz, nie uprawiasz sportu. Niektórych przytłacza ciężar odpowiedzialności: piękność boi się utraty twarzy, mądra kobieta boi się kariery, sportowiec boi się zdrowia. W obliczu problemu, którego nie potrafi rozwiązać, dziewczyna odmawia dalszej walki. Wchodzi w dorosłość, przyznając się do porażki. Syndrom jest niebezpieczny dla tych, którzy żyją w przeszłości, boją się zmian lub w jednym widzą sens życia. Na ulicy są głęboko urażeni niejednoznacznym żartem rzuconym za nimi. W pracy boją się usłyszeć, że robią coś złego, w złym miejscu lub w złym czasie.

Pojawienie się syndromu powoduje również banalną zazdrość. Chora dręczy się myślami o cudzym szczęściu, w porównaniu z którym jej własne wydaje się gorsze. Przyjaciele odpoczywają za granicą, koledzy dostają wysoką pensję, sąsiedzi robią remont. Nie jest jasne, dlaczego niektórzy mają to wszystko, podczas gdy inni nawet nie świecą? W ten sposób wkradają się myśli o chronicznym pechu. Na szczęście odporność można wypracować przeciwko tej chorobie.

Skręć w biały pas
1. Porównując się z innymi, interpretuj wszystko na swoją korzyść. Czy sąsiedzi wyremontowali? Ale masz lepszy widok z okien. Dziewczyna schudła i pasuje do studenckich dżinsów? Ale wyzdrowiałeś i wróciła moda na pączki. Wiele osób ma w życiu znacznie mniej niż ty – pamiętaj o tym za każdym razem, gdy poczujesz ukłucie zazdrości.
2. Zakochać się w sobie! Każdej nocy dołącz notatkę do lodówki, coś w stylu: „Dzisiaj jesteś piękna jak róża”. Z przyjemnością przeczytasz to rano. Zrób listę swoich mocnych stron i osiągnięć. Napisz wszystko: od pochwał wyglądu i cech charakteru po drobiazgi dnia pracy. Po kilku dniach zdasz sobie sprawę, że tak niesamowita kobieta jak ty nie ma nic wspólnego z porażką.
3. Traktuj krytykę konstruktywnie. Jeśli się zgadzasz – popracuj nad błędami, nie – śmiało zapomnij o tym, o czym rozmawialiśmy (to prywatny problem kogoś, kto cię nie docenia). Wiele znaczysz dla swoich ukochanych i drogich ludzi. Posłuchaj ich lepiej, nie doradzą źle.
4. Nie rozłączaj się z jakąś „sprawą życia”. Jedno nie działa, przestań, zrób coś bardziej obiecującego. Dają dwóch niepokonanych za jednego pobitego, pamiętasz? Odłożenie na chwilę „ważnego problemu” nie tylko doprowadzi Cię do nowego podejścia do niego, ale także odniesie sukces w innych obszarach.
5. Zostań cenną siłą roboczą. Mówisz po angielsku ze słownikiem i umiesz pisać na komputerze? To nie wystarczy do udanej kariery. Zapisz się na kursy językowe, naucz się kilku programów komputerowych, zdobądź licencję. Możesz śmiało powiedzieć o sobie: „Taki specjalista zostanie oderwany w dowolnym miejscu rękami”.
6. Wybierz się na wycieczkę. Poczekaj na wakacje lub weź dzień wolny i wybierz się na ekstremalną wycieczkę: nurkowanie, narty, safari, dalecy krewni – cokolwiek. Jeśli czas wolny przypada tylko w weekendy, strzelaj do paint clubu, jedź na torze wyścigowym lub spływ kajakiem po miejscowej rzece. Adrenalina to doskonałe lekarstwo na dolegliwości psychiczne.

READ
Idealny przyjaciel według twojego znaku zodiaku
Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: