29-letnia Maria Pogrebniak nosi ubrania swojego 12-letniego syna

Żona piłkarza mówiła o jego rygorystycznych wymaganiach.

W szczerym wywiadzie dla StarHit Maria Pogrebnyak wyjaśniła, dlaczego wybranka każe jej nosić wysokie buty iz jakiego powodu nie mogą organizować romantycznych wieczorów.

Teraz w rodzinie Pawła i Marii Pogrebniaków dorastają trzej synowie, a rodzice są surowi w swoich metodach wychowawczych. Wybrana z piłkarzy przyznała się StarHitowi, dlaczego nie powierza już swoich dzieci niańkom i kierowcom. Żona sportowca zdradziła sekret szczęśliwego małżeństwa, podzieliła się problemami dorastających spadkobierców i opowiedziała o sposobach na zachowanie atrakcyjności.

28-letnią Maszę poznaliśmy w stołecznym modnym lokalu Vintage 77. Jest późny dzień powszedni, a Pogrebniak wygląda, jakby właśnie wróciła z sesji zdjęciowej albo szła na imprezę towarzyską. Matka wielodzietna nieustannie spoglądała na zegarek, tłumacząc, że w domu czekają na nią ukochani chłopcy, których trzeba będzie rano zawieźć do szkoły, a żonę do pracy. Przypomnijmy, że w grudniu 2015 roku 33-letni piłkarz został pozbawiony prawa jazdy.

„Musicie przeżywać ciężkie chwile…

Maria Pogrebniak
Nie mogę zarządzać swoim czasem, muszę wszędzie zabierać męża, a on ma taki harmonogram… Albo pozwolą mi iść wcześniej, a potem „Mash, podnieś mnie!” Więc zamieniłem się w osobistego kierowcę.

– Jak łączysz wszystkie zmartwienia?

Maria Pogrebniak
Nasze dzieci mają 10, 8 i 6 lat, chodzą już do szkoły, więc dzień jest jasno zaplanowany. O 6:30 wstajemy, szykujemy się i idziemy na zajęcia o 8:30, a oni uczą się do 17:30. Szkoła jest dość daleko – półtorej godziny od naszego domu – więc idę prosto do pracy, a potem wszystkich odbieram. Niektórzy się dziwią i pytają, dlaczego nie ma opiekunki. Jeśli nie mogę odebrać chłopaków lub muszę gdzieś iść, moja mama przyjdzie na ratunek. Więc wszystko jest możliwe, ale nie mam czasu na jedzenie.

– Więc nawet nie planujesz zatrudnić niani?

Maria Pogrebniak
Nie rozumiem, dlaczego jest, kiedy jest moja matka.

– Dzieci już mówią o tym, kim chcą zostać?

Maria Pogrebniak
TAk. Najmłodszy Lesza bardzo kocha tenisa, gra w nim od czwartego roku życia, nigdy nie opuszcza treningów, nawet płacze, gdy zaczyna chorować, a my nie pozwalamy mu chodzić na zajęcia. A najstarszy jest matematykiem, cały dopiero na studiach, ma już trzy nagrody. Został uznany za najlepszego ucznia w naszej szkole. Mój syn jest dobry z matematyki, z angielskiego, ciągle jeździ na olimpiady, lubi to. Gra też w piłkę nożną, ale widzę go w innych dziedzinach – ekonomii czy polityce. Zawsze musi odrabiać lekcje, stara się być najlepszy. Środkowy zajmuje się pływaniem, jest bardziej aktywny, mobilny.

READ
Przeminęło w historii: 25 par gwiazd, które rozpadły się w 2023 r.

Czy twoi synowie mówią płynnie po angielsku?

Maria Pogrebniak
Tak, łatwo przechodzą z rosyjskiego na angielski i odwrotnie. Na urodziny jednego z naszych synów zaprosiliśmy nawet jego zagranicznych przyjaciół. I wszyscy czuli się komfortowo, nie odczuwali braku komunikacji.

Czy nadal masz plany na przeprowadzkę za granicę?

Maria Pogrebniak
Dobrze się tu czuję. Wcześniej cała firma była za granicą – szyłam tam rzeczy – ale teraz przenoszę wszystko do Moskwy, do Taganki. Dlatego moje zdrowie nie pozwoli mi przetransportować tego wszystkiego z powrotem. Chcę już osiedlić się w jednym miejscu.

– A małżonek nie planuje zmiany rodzaju działalności? Może otworzyć firmę? Jednak wkrótce będziesz musiał pomyśleć o zakończeniu kariery sportowej…

Maria Pogrebniak
Oczywiście! Mamy tyle dzieci, że czas zacząć coś robić. Już o tym myśli, ale na pewno zagra jeszcze dwa, trzy lata.

Jak ci idzie z romansem?

Maria Pogrebniak
Cóż, nie przynosi mi śniadania do łóżka, ale może po prostu zaprosić mnie do restauracji. Uwielbiam go zaskakiwać. Pamiętam zabawny incydent, który przydarzył się nam w Jarosławiu. Postanowiłam sprawić mu przyjemność: obsypałam całe mieszkanie płatkami róż, zaprosiłam nawet wyjątkowe osoby, aby pomogły mi urządzić wszystko w niecodzienny sposób. Ugotowałam szykowną kolację, znajdując dobry przepis w Internecie. Jednym słowem starałem się wszystko idealnie ułożyć. Mieszkaliśmy wtedy na drugim piętrze, a kiedy Pasha podjechał, rzuciłem mu klucze z balkonu ze słowami: „Otwórz i wejdź”. Tak się złożyło, że zawiniątko wpadło w krzaki. Na zewnątrz była noc. Więc zamiast romansu i pysznej kolacji mieliśmy dwugodzinne poszukiwania kluczy w cierniach.

Jakie prezenty daje ci Paweł?

Maria Pogrebniak
Buty… Mąż się podnieca, kiedy zakładam szpilki.

– Już chyba szafa pęka w szwach od takich butów?

Maria Pogrebniak
TAk! Mąż może jeszcze znieść trampki, ale te czółenka… Pasha uważa, że ​​to nie jest seksowne dla dziewczyny. A obcas moich butów musi mieć co najmniej 16 centymetrów. Kiedy mój mąż kupuje mi buty, mierzy wzrost. Jeśli mniej niż przepisano, nie bierze butów. Ma dobry gust, zna mój rozmiar, wie co mi się podoba, potrafi nawet wziąć ten sam model, tylko w innych kolorach.

READ
Paris Hilton i inne gwiazdy, które usunęły zęby mądrości ze względu na wyraziste kości policzkowe

Czy Pasza jest surowym ojcem?

Maria Pogrebniak
Ma rację, spędza dużo czasu z chłopcami, bawi się, sepleni, oddaje się. Ale jeśli praca domowa nie zostanie odrobiona, a synowie pokłócili się ze sobą, to wszystko . Siadają i czytają książki – to jest surowe, natychmiast przechodzimy do pracy domowej i od razu idziemy spać.

Wychowujesz trzech synów. Nie chciałbyś mieć córki?

Oczywiście chcę dziewczynkę, ale to trudne . Wtedy wszystkie moje dzieci były małe: w ciągu dnia spały, potem żłobek, przedszkole, wszystko w tym samym czasie. A teraz wszyscy są dorośli, każdy ma coś swojego – dodatkowe zajęcia, różne terminy zakończenia zajęć… A ja po prostu nie wiem, jak poświęcić czas małemu dziecku, kiedy jestem w tych zmartwieniach. Jeśli nie będę spać w nocy, to kto zabierze dzieci? Nie powierzamy kierowcy tej misji. Generalnie jestem przeciwna oddawaniu dziecka obcej osobie. Lepiej samemu.

„Teraz mamy używają modnych aplikacji na swoich telefonach, aby śledzić miejsce pobytu swoich dzieci. Czy korzystałeś z podobnych programów?

Maria Pogrebniak
Wychowujemy dzieci, tłumacząc im, że na telefon i inne pożądane rzeczy muszą oszczędzać we własnym zakresie. Dlatego synowie nie mają żadnych smartfonów. Denerwują mnie bezczelne dzieci, po prostu nie mogę tego znieść. Dlatego powiedziała do niej: „Chcesz? Zarabiaj, naucz się oszczędzać, oszczędzaj.”

– A jak się okazuje?

Maria Pogrebniak
Starszy odłożył na telefon, ale ze względu na to, że nie ma tam gier, absolutnie go nie potrzebuje w wieku 10 lat. Może dzwonić tylko do mnie, tato, babcia. Nie wykorzystuje go do innych celów.

Maria Pogrebniak
Jeśli nie wyjdą, nie pójdą spać. Mamy wszystko stricte z ubieraniem łóżka i innymi pracami domowymi. Ale jeśli na przykład syn został nagrodzony w szkole i uznany za najlepszego ucznia, to możemy mu dać 500 lub tysiąc rubli. Jeśli przyniesiesz certyfikat, wygrasz olimpiadę, zachęcamy do tego finansowo. Dotyczy to również markowej odzieży. Nie obchodzi ich, w co wchodzą. Chłopcy lubią grać w monopol, szachy….

Żona piłkarza Pavla Pogrebniaka, Maria, wywołała skandal, wyrzucając komentatorowi Władimirowi Stognienko, że rzekomo w ogóle nie wspierał reprezentacji Rosji. To nie pierwszy raz, kiedy blondynka szokuje publiczność: zagrała w reality show o bogatych Rosjanach w Londynie, przyjaźni się z gospodarzami Doma 2 i zamknęła swój Instagram z powodu ataków użytkowników. Medialeaks opowiada szczegóły z życia głównego patrioty.

2554eeedb50dafc02b0d89eefbwa

Jak kochać swój kraj

READ
Ivanka Trump miała na sobie sukienkę za 35 dolarów

Podczas programu „Live” z Borisem Korchevnikovem na kanale telewizyjnym „Russia 1” 15 czerwca pokazali transmisję na żywo z Lille z komentatorem sportowym Władimirem Stognienko. Gospodarz zaczął mówić, że Brytyjczycy sprowokowali bójkę z rosyjskimi kibicami na stadionie w Marsylii, a komentator zauważył, że było odwrotnie. Następnie interweniowała Maria Pogrebniak.

pog1

Czy w ogóle popierasz Rosję? Sądząc po twoim nastroju, generalnie jesteś przeciwko nam. Nie ma to jak wspierać drużynę!

Wypowiedź Marii wywołała skandal, więc kobieta musiała nawet przeprosić komentatora, o czym napisał na Twitterze sam Stognienko.

Pogrebnyak opublikowała również przeprosiny dla komentatora i na jej stronie na Instagramie, tylko jej profil jest zamknięty przez ustawienia prywatności. Żona piłkarza tłumaczyła swoją surowość chęcią wsparcia kraju.

Przeprosiłem Vladimira za moje pytanie! Musisz kontrolować swoje emocje! Myliłem się! Jestem bardziej dla naszych chłopaków, wiem, jak ciężko jest, gdy nie jesteś wspierany! Tak, i gotowane, że ciągle tylko źle mówią o Rosji, wszędzie i we wszystkim, co jesteśmy winni! Rosja Moja ojczyzna i kocham ją! Maria Pogrebniak

W materiale zachowana jest pisownia autora – ok. XNUMX tys. medialeaks.

13422968_256457168059019_1179575428_n

Poznaj Marię Pogrebniak

Patriotyczna żona piłkarza Marii Pogrebnyak-Shatalovej jest dobrze znana użytkownikom Instagrama. Szokująca 28-letnia blondynka, która przeszła kilka operacji plastycznych, dzieli się ze swoimi subskrybentami „sekretami” piękna i utraty wagi.

13298180_135902463485371_1858941367_n

Kiedyś ważyłam 16kg więcej i tak samo myślałam o szczupłych dziewczynach jak ty;), ale w środku zawsze było pragnienie bycia nimi! 2 lata były dla mnie bardzo trudne, zwłaszcza rezygnacja z ilości wypieków i słodyczy. Przy 3 dziecku jadłam tylko prawidłowe odżywianie przez 9 miesięcy nigdy nie jadłam słodyczy!

Maria zaszła w ciążę z Pawłem Pogrebniakiem w wieku 18 lat i raz opublikowała zdjęcie swojej pierwszej ciąży. Zdjęcie pokazuje, jak bardzo zmienił się wygląd Mary w ciągu ostatnich 10 lat.

pog

Maria i Pavel mieli trzech nieślubnych synów i dopiero w 2014 roku para zdecydowała się zarejestrować swój związek i urządzić luksusowy ślub.

pogrebniak26052014-8

Gospodarze reality show „House 2” Olga Buzova i Ksenia Borodina przybyli, aby pogratulować swojej bliskiej przyjaciółce Marii.

600x600_0xd42ee429_7133533141400602156

Wraz z mężem, Marią i dziećmi przeprowadzała się wiele razy. Rodzina mieszkała w Londynie przez trzy lata, kiedy Pavel Pogrebnyak grał w angielskich klubach piłkarskich. Pewnego dnia Maria postanowiła pojechać pociągiem na jeden z meczów męża, o czym od razu poinformowała swoich subskrybentów.

READ
Koktajlowa Miłość: Książę Harry i Meghan Markle oraz inne mieszane pary gwiazd

g_1f3fd4c9e6c571f7a16f91f0f02265b7_2_478x500

Dziś postanowiłam spróbować dostać się do gry mojego męża w Reading komunikacją miejską, szybko zorientowałam się w metrze, choć z przesiadkami było gorzej, w końcu dotarłam na dworzec. Hurra, teraz już jestem na swoim sposób, po przyjeździe pozostaje wsiąść do właściwego autobusu, który zabierze Cię na stadion. Maria Pogrebniak

W Londynie Pogrebnyak zagrał w skandalicznym reality show Meet the Russians na kanale Fox. To miniserial o życiu bogatych Rosjan w Londynie, ich drogich domach, ubraniach i operacjach plastycznych.

Po premierze serial wywołał w Rosji wielki skandal, a wszyscy jego bohaterowie, w tym Maria Pogrebniak, musieli wielokrotnie usprawiedliwiać udział w serialu. Dziewczyna wyjaśniła, że ​​​​ludzie telewizji potrzebowali stereotypów na temat bogatych Rosjan, a sceny z jej zwykłego życia po prostu nie były pokazywane w programie.

Maria jest jednak wyraźnie pochlebiona uwagą brytyjskiej prasy i, choć w ironiczny sposób, dzieli się z prenumeratorami notatkami na swój temat.

13277615_952768368182477_1661887636_n

Ważna wiadomość z Wielkiej Brytanii, że Maria Pogrebniak chudnie. Oczywiście bardzo się cieszę, że znalazłem się na stronie jednej z najlepszych gazet.

W 2015 roku Pavel Pogrebnyak podpisał kontrakt z Dynamem Moskwa, a Maria wraz z mężem i dziećmi wróciła do rodzinnej Moskwy. Po powrocie do Londynu projektowała ubrania pod marką Maria Shatalova, a po przeprowadzce do stolicy Rosji otworzyła tu showroom. Maria aktywnie promuje swoje sukienki za pośrednictwem Instagrama, którego subskrybuje ponad 300 tysięcy osób, na prawie wszystkich zdjęciach ma na sobie ubrania własnej produkcji.

13398936_1733953650176621_1929320559_n

Ceny rzeczy od Marii są bardzo różne: na przykład koszulka kosztuje około 2 tysięcy rubli, tunika na plażę – prawie 9 tysięcy, a sukienki sprzedawane są od 10 do 40 tysięcy rubli, w zależności od modelu.

13298110_874841635975195_608798927_n

Mimo pracy i życia rodzinnego patriotyczna żona piłkarza wciąż spędza dużo czasu w zagranicznych kurortach, zwłaszcza w Dubaju.

13277657_1629457957379857_1570791101_n

Słodkich snów wszystkim! Życzę wam wszystkim szczęścia, miłości, zdrowia! Życzę pokoju między nami wszystkimi. Starajmy się nie oceniać innych. Jestem za pokojem, przyjaźnią i miłością.

Z powodu swojego lalkowego wyglądu i bardzo opalizującego stylu życia blondynka jest często krytykowana i porównywana do lalki Barbie, na co Maria chętnie odpowiada na swoim Instagramie.

READ
Irina Shayk i inne modelki rozczarowane zdjęciami na przyjęciu urodzinowym hiszpańskiego Vogue

13260780_1725528421048304_1276355324_n

Barbie – po raz pierwszy wprowadzony 3 marca 1959 r. Producent: Mattel, USA Był, jest i będzie modny przez cały czas! Ps, którzy chcieli wiedzieć, co myślę o negatywnych komentarzach.

Wcześniej Medialeaks mówił o skandalu z Marią Pogrebniak w moskiewskim supermarkecie. Kobieta przyszła do sklepu z wózkiem, ale strażnik jej nie uwierzył i zażądał wydania wózka. Pogrebnyak natychmiast podzieliła się tą historią z subskrybentami na swoim Instagramie.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: