29 celebrytów, którzy zmarli w 2023 roku

Wraz z niektórymi z tych ludzi minęła cała epoka, ktoś niespodziewanie zmarł w młodym wieku.

Zapraszamy do pamięci o tych, którzy zginęli w 2022 roku.

Wozniesieńskaja Anastazja Walentinowna

Aktorka teatralna i filmowa, Artysta Ludowy Rosji i wdowa po słynnym aktorze Andrieju Myagkovie. Jej mąż zmarł w lutym 2021 roku, Anastasia Valentinovna zmarła w tym roku. Przyczyną śmierci są konsekwencje przeniesionego koronawirusa. Voznesenskaya została pochowana na cmentarzu Troekurovsky obok męża.

Voznesenskaya z Myagkovem, rzadki strzał

Zełenski Michaił Władimirowicz

Znany rosyjski dziennikarz, prezenter telewizyjny i radiowy, nauczyciel w Wyższej Szkole Telewizyjnej Ostankino zmarł w wieku 46 lat. Zełenski zmarł daleko od swojej ojczyzny. On i jego żona byli na wakacjach na Dominikanie, gdzie dziennikarz miał zawał serca. Stał się przyczyną śmierci. Michaił został pochowany na Alei Dziennikarzy cmentarza Troekurovsky.

Rudakow Iwan Aleksiejewicz

Rudakov również zmarł w dość młodym wieku, miał zaledwie 43 lata. Przyczyną śmierci były powikłania koronawirusa, mężczyzna spędził długi czas na oddziale intensywnej terapii, ale nie mógł się wydostać. Pamiętamy go jako aktora filmowego i teatralnego, sportowca i muzyka. W jego filmografii jest ponad 40 filmów.

Litsitis Arnis Alfredovich

Radziecki i łotewski aktor teatralny i filmowy, w którego filmografii jest ponad dwieście ról. Ulubiony Aramis z filmu „Dwadzieścia lat później” po 27 latach zagrał w filmie „Muszkieterowie dwadzieścia lat później”, tylko w roli Lorda Wintera, brata męża śmiertelnej Milady. Aktor zmarł w wieku 78 lat, przyczyną śmierci było zatrzymanie akcji serca. Pochowany w Rydze.

Kuravlev Leonid Wiaczesławowicz

Chodzi o takich ludzi, którzy mówią, że wraz z nimi odchodzi epoka, legendarny Kuravlev naprawdę uosabiał kino radzieckie. Nie można zliczyć wszystkich jego filmów, występował w filmach do 2015 roku. Przyczyną śmierci było zatrzymanie akcji serca, wywołane wirusowym zapaleniem płuc, aktor miał 85 lat. Został pochowany na cmentarzu Troekurovsky obok żony, którą bardzo kochał, zmarła w 2012 roku.

Mereżko Wiktor Iwanowicz

Trudno nie docenić wkładu tej postaci w rosyjską kulturę i sztukę. Artysta Ludowy Rosji, aktor, reżyser, prezenter telewizyjny, pisarz, scenarzysta – nie można policzyć wszystkich jego talentów.

Został pochowany na cmentarzu Troekurovsky, w chwili śmierci Merezhko miał 84 lata. Powodem jest zapalenie płuc wywołane przez koronawirusa.

Brik (Khirivskaya) Evgenia Vladimirovna

Żona reżysera Todorowskiego miała zaledwie 40 lat. W tym momencie jej kariera aktorska miała ponad czterdzieści ról, a Brik grał także w teatrze. Aktorka nie przeżyła ciężkiej choroby onkologicznej, z którą zmagała się w ostatnich latach. Yevgenia Brik zmarła w Los Angeles.

Kirienko Zinaida Georgievna

Legendarna radziecka i rosyjska aktorka teatralna i filmowa zmarła w wieku 88 lat. Rolą, która przyniosła jej sławę, była Natalia w filmie Gierasimowa „Cichy Don”. W lutym Zinaida Georgievna zachorowała na koronawirusa, poza tym miała raka trzustki, a bezpośrednią przyczyną śmierci był udar.

Nevzorov Boris Georgievich

Aktor teatralny i filmowy, reżyser, nauczyciel w GITIS, którego fanami byli ludzie co najmniej trzech pokoleń. Nevzorov jest zasłużonym i ludowym artystą Rosji, w jego filmografii znajduje się ponad sto dzieł. Boris Georgievich zmarł w wieku 73 lat, przyczyną były komplikacje po koronawirusie.

READ
Małżeństwa celebrytów, które się nie ułożyły

Wawiłow Oleg Michajłowicz

Artysta Ludowy Federacji Rosyjskiej i Zasłużony Artysta RSFSR zostali zabrani do szpitala bezpośrednio ze sceny podczas spektaklu. Stało się to rok temu, kiedy stwierdzono u niego problemy z dopływem krwi do mózgu. Nieco później zdiagnozowano onkologię, która spowodowała śmierć, Wawiłow miał 72 lata. Pożegnanie odbyło się w Teatrze Satyry, gdzie fani i koledzy oddali ostatni hołd aktorowi.

Nazarowa Natalia Iwanowna

Radziecka aktorka teatralna i filmowa została zmuszona do zakończenia kariery w 1989 roku. Stało się to w wyniku wypadku, została zaatakowana i spowodowała uraz głowy. Nie udało się znaleźć sprawcy, a uraz wpłynął na zdrowie psychiczne. Publiczność zapamiętała jej młodość, aktorka zmarła w tym roku w wieku 72 lat.

Jakowlewa Aleksandra Jewgienijewna

Aktorka filmowa i teatralna, reżyserka, a także postać publiczna i polityczna. W latach 80. była jedną z najbardziej rozchwytywanych aktorek, na początku lat 90. Jakowlewa zakończyła karierę u szczytu ze względu na działalność społeczną i polityczną. Jednak w 2016 roku aktorka wróciła do aktorstwa, kiedy zagrała w filmie Crew. Zmarła w wieku 64 lat, przyczyną śmierci był rak piersi.

#celebryci #życie osobiste celebrytów #gwiazdy Rosji #biografie celebrytów #celebrytka #utrata #pamiętać #pamięć #aktorzy #aktorki

Cały świat leżał im u stóp, ale zły los, uzależnienie od alkoholu i narkotyków, długotrwałe choroby, a nawet szalona miłość fanów zadecydowały o ich losie.

Fani długo nie chcieli uwierzyć w śmierć swoich ulubieńców, mówili o fake newsach, ale i tak odeszli na zawsze za młodzi i za wcześnie.

Chodźmy z Joy-Pup.com pamiętajmy o celebrytach, którzy nie przekroczyli 40-lecia, ale na długo pozostali w naszej pamięci.

Julia Naczałowa (39 lat)

(1981 – 2019)

Julia Nachalova

Piosenkarka o zawsze promiennym uśmiechu urodziła się w Woroneżu w rodzinie osób bardzo związanych z muzyką: jej ojciec jest kompozytorem, matka muzykiem. Po ogromnym sukcesie córki na scenie rodzina postanowiła podbić stolicę. Hit „The Hero of Not My Romance”, filmowanie w filmach i musicalach, udział w programach telewizyjnych – artystka była ciągle zajęta, choć jej kolejne piosenki nie grzmiały w całym kraju.

Julia Nachalova z córką

Julia była trzykrotnie zamężna i urodziła córkę Verę. W ostatnich latach pozwała swojego byłego męża, hokeistę Aleksandra Frolowa, a nowy towarzysz, sędzia z Niżnego Nowogrodu, pomógł jej w tej nerwowej aferze.

Julia zawsze była zajęta swoim wyglądem, podążała za trendami w modzie – albo gwałtownie schudła, albo powiększyła piersi (bardzo bezskutecznie). Takie eksperymenty odegrały pewną rolę – piosenkarka nabawiła się całej masy chorób: anoreksji, tocznia, dny moczanowej i cukrzycy. Kiedyś zraniła się w nogę, ale postanowiła się leczyć. Słaby organizm nie mógł tego znieść, nastąpiło zatrucie krwi i zatrzymanie akcji serca. Jaka szkoda, gdy piękni i dobrzy ludzie zabijają się z powodu nadmiernych złudzeń.

READ
Znani geje, którzy poślubili kobiety

Decl – Kirill Tolmatsky (35 lat)

(1983 – 2019)

Decl Kirill Tolmatsky

Rok 2019 był ostatnim rokiem dla innego mega popularnego artysty z początku XXI wieku. Album Kto? „Stałeś się swego rodzaju rapową bombą dla przestrzeni WNP, a Decl był odkrywcą tego gatunku. Szalony sukces stał się możliwy dzięki ojcu-producentowi, z którym Cyryl pokłócił się jednak o pieniądze. Potem buduje karierę na własną rękę, aw jego piosenkach pojawia się coraz więcej notatek towarzyskich.

Decl Kirill Tolmatsky

Jak wszyscy nasi bohaterowie, śmierć została zaskoczona – po prywatnym koncercie Cyryl zachorował w garderobie i serce mu stanęło. Głównym powodem jest wrodzona choroba serca.

Decl Kirill Tolmatsky

Artysta wspomniał kiedyś, że chciałby upozorować swoją śmierć w wieku 35 lat i sam zniknąć, by cieszyć się urozmaiconym życiem. Kto wie?

Również 7 listopada 2019 r. premierę filmu „Z zamkniętymi oknami” wygłosi dziennikarz Roman Super opowiadający o życiu i karierze Decla, na który pieniądze zebrano dzięki crowdfundingowi.

Natalia Yunnikova (37 lat)

(1980 – 2017)

Krucha i bystra aktorka od razu idealnie wpasowała się w rolę śledczego w serialu o policyjnej codzienności „Powrót Mukhtara”. Wcześniej Natalia była gospodarzem w izraelskim kanale, potem w ukraińskim kanale telewizyjnym Inter i wreszcie w długo wyczekiwanym filmie.

aktorka Natalia Yunnikova

Rola śledczego Wasylisy uczyniła ją rozpoznawalną, ale też wyrządziła krzywdę. Aktorka stała się zakładnikiem obrazu i nie była już zapraszana do kina. Kobietę prześladowała samotność i kłopoty finansowe, ponieważ z powodu braku ról artystka musiała nawet pracować jako sprzedawczyni.

Przyczyną nagłej śmierci był udar. Natalia straciła przytomność w swoim domu, mocno uderzając się w głowę i doznając wylewu krwi do mózgu. Nie udało się uratować Junnikowa.

Vladislav Galkin (38 lat)

(1971 – 2010)

aktor Władysław Galkin

Przybrany ojciec i słynny reżyser Władysław – Boris Galkin – początkowo był przeciwny karierze aktorskiej syna. Ale była jedna osoba, która po cichu zabrała chłopca na przesłuchania i faktycznie otworzyła drzwi do świata kina – to jego babcia.

Role chłopczyc w filmach „Przygoda Tomka Sawyera i Hucka Finna” oraz „Ten drań Sidorow” pokazały, jak silny jest talent małej Władki. Potem nastąpiły zarówno bardziej, jak i mniej wyraziste role w filmach, a wreszcie popularny serial telewizyjny „Truckers”, w którym młody kierowca Sashok podbił wszystkich widzów swoim pozytywnym nastawieniem.

aktor Władysław Galkin

Przed śmiercią aktor przechodził bardzo trudny okres – kłótnię z czwartą żoną Darią Michajłową, skandale z powodu pijaństwa i chuligaństwa, problemy zdrowotne i ciężką pracę nad serialem Kotowski.

Według oficjalnych danych aktor zmarł w swoim mieszkaniu po zatrzymaniu akcji serca. Lekarze mówią o ostrej niewydolności serca, ale ojciec aktora ma zupełnie inne zdanie. Twierdzi, że jego syn zginął z powodu pieniędzy – na kilka dni przed śmiercią wypłacił z konta 136 tys. dolarów na remont mieszkania, o czym wiedział przyjaciel aktora, policjant, który mógł uciszyć śledztwo o. Jak dotąd ta wersja nie została potwierdzona.

READ
Stringi: Jennifer Lopez pojawiła się publicznie w wyzywającym stroju

Siergiej Bodrov Jr. (30 lat)

(1971 – 2002)

Sergey Bodrov Jr.

Co ciekawe, Siergiej początkowo nie pasjonował się kinem, więc postanowił nie wchodzić do VGIK. Wszystko zaczęło się od epizodycznej roli w filmie Nienawidzę cię (1986) w wieku 15 lat, ale zaczęło się poważnie kręcić, gdy Bodrov miał 24 lata i przypadkowo został aktorem w filmie swojego ojca Więzień Kaukazu (1995 ). Siergiej poszedł na strzelaninę z ciekawości i wrócił jako słynny zdobywca nagrody za najlepszą rolę.

Sergey Bodrov Jr.

W swojej aktorskiej skarbonce nakręcił 14 filmów, z których najbardziej kultowe to „Brat” i „Brat 2”. Właśnie zaczął reżyserować film „Posłaniec” o nieszczęściach dwóch przyjaciół – drobnych bandytów, ale – bez powodzenia. Życie wszystkich uczestników planu filmowego pochłonęło ogromne zawalenie się lodowca w wąwozie Karmadon, gdzie kręcono film. Cały kraj uważnie śledził wiadomości o Bodrovie i grupie, ale nigdy ich nie znaleziono – 60 metrów lodu i kamieni zakopano około stu osób.

pomnik Bodrowa Jr.

Siergiej Bodrow zostawił żonę, dwoje małych dzieci i wiele niezrealizowanych pomysłów. Pozostanie w naszej pamięci jako „wiecznie młody” brat Danila Bagrov.

Wiktor Coj (28 lat)

(1962 – 1990)

Victor Tsoi

Piosenki Tsoia są znane i śpiewane nawet przez współczesną młodzież, chociaż od jego śmierci minęło prawie 30 lat.

Piosenkarz i najlepszy aktor ZSRR w 1989 roku zginął w wypadku samochodowym, kiedy jego Moskal zderzył się z autobusem Ikarus na autostradzie. Najbardziej prawdopodobną wersją śmierci jest sen za kierownicą.

Victor Tsoi

Miłość do muzyki zaczęła się od spotkań w mieszkaniu Andrieja Panowa, majora, który lubił rock i założył własną grupę. Tsoi zaczął również próbować siebie w grupie Oddziału nr 6, który później przekształcił się w kultowe Kino. W 1986 roku ukazało się pierwsze nagranie kasetowe „Night”, które sprzedało się w milionach egzemplarzy, a w 1987 „Blood Type” rozrywa fanów muzyki na strzępy. Kolejny twórczy aspekt – aktorstwo – Viktor Tsoi demonstruje w filmie „Igła”. Dlaczego utalentowani młodzi ludzie tak tragicznie opuszczają życie?

Paul Walker (40 lat)

(1973 – 2013)

Paul Walker

Aktor miał szczęście dożyć czterdziestki, ale nie możemy przestać o nim myśleć.

Paul rozpoczął karierę w Hollywood od małych ról jako dziecko. Wkrótce miał zadebiutować dużymi rolami w filmach dla nastolatków, zanim jego kariera naprawdę nabrała rozpędu dzięki serii Szybcy i wściekli.

Paul był oddanym ojcem 15-letniej córki Meadow Rain. Ogłosił się „człowiekiem outdooru, ćpunem oceanu i ćpunem adrenaliny”. Ale życie Paula i jego przyjaciela nagle się skończyło w Santa Clarita w Kalifornii po charytatywnym pokazie samochodów. Fundacja Reach Out Worldwide Paula Walkera zebrała pieniądze dla ofiar tajfunu na Filipinach.

Paul Walker

Paul siedział na miejscu pasażera wiśniowo-czerwonego porsche, a jego przyjaciel Roger Rodas prowadził, ale nie mógł poradzić sobie z jazdą – kilka minut później samochód uderzył w słup, a potem w drzewo. Przyjaciele tragicznie zginęli w płonącym samochodzie.

Anton Yelchin (27 lat)

(1989 – 2016)

aktor Anton Yelchin

Anton kręcił już rolę Pawła Czechowa w trzecim filmie Star Trek, kiedy zaskoczyła go śmieszna śmierć. Aktor zmarł przed swoim domem, kiedy został dosłownie „zabity” przez własnego Jeepa Grand Cherokee z 2015 roku. SUV cofnął się i przycisnął aktora do ceglanej kolumny, jednocześnie ściskając jego klatkę piersiową i blokując dopływ tlenu do mózgu. Aktor zmarł minutę później.

READ
Media: młody kochanek Petrosyana to plujący wizerunek Eleny Stepanenko

aktor Anton Yelchin

Do tragicznego wypadku przyczyniła się nietypowa zmiana biegów – zamiast ruchomej zmiany biegów zmieniło się światło. To zmyliło tak wielu kierowców, że Fiat Chrysler został zmuszony do wycofania tego modelu i polubownego załatwienia sprawy z rodziną aktora.
Oprócz „Star Trek” jednym z najlepszych filmów aktora jest „Sztuczki w college’u”, „Zielony pokój”, „Moja dziewczyna to zombie”.

Heath Ledger (wiek 28)

(1979 – 2008)

Heath Ledger

Był rzadkim młodym aktorem, który ignorował (lub nie był świadomy) swojego wyglądu i grał w rolach, które zamiast popisywać się jego przystojną twarzą, pokazywały jego imponujący talent aktorski. Jego gwiazda dopiero zaczynała rosnąć, gdy zmarł w wieku 28 lat z powodu przedawkowania leków na receptę.

Heath Ledger

Australijski aktor odszedł na dobre, zanim zdobył uznanie krytyków za rolę Jokera w Mrocznym rycerzu, za którą otrzymał pośmiertną nagrodę Akademii.

Marilyn Monroe (36 lat)

(1926 – 1962)

Marilyn Monroe

Najpierw wszystkim powiedziano wersję wypadku – przedawkowanie narkotyków, potem policja ciągle mówiła o samobójstwie, a potem jeszcze więcej – podejrzenie morderstwa z powodu powiązań z rodziną Kennedych. Gdzie jest ukryta prawda?

Marilyn Monroe

Marilyn Monroe została natychmiast rozpoznana nawet przez tych, którzy nigdy nie widzieli jej filmów. Była żoną piłkarza Joe DiMaggio, pisarza Arthura Millera, przyjaźni się z Frankiem Sinatrą i jest uwielbiana przez fanów. Dlatego wiadomość o śmierci najjaśniejszej blondynki Hollywood zaszokowała świat.

Gospodyni Eunice Murray jako pierwsza podejrzewała, że ​​coś jest nie tak, gdy Monroe nie otworzyła drzwi. W efekcie naga aktorka została znaleziona na łóżku ze słuchawką w dłoni. Ciało kobiety zostało przewiezione do sekcji zwłok, która wykazała wysoki poziom środków nasennych i barbituranów w wątrobie.

Pomimo szalonych honorariów i miłości publiczności, Monroe głęboko cierpiała z powodu samotności i niepokoju, często łącząc szampana, wódkę i pigułki.

Brandon Lee (28 lat)

(1965 – 1993)

Brandon Lee

Brandon Lee był postacią enigmatyczną, dopóki przypadkowo nie zmarł w najpiękniejszym wieku. Brandon, syn legendy sztuk walki Bruce’a Lee, spędził większość swojego życia, próbując uciec od sławy ojca w przemyśle filmowym i telewizyjnym.

W końcu przystojny Lee został aktorem, ale wolał rolę mistrza sztuk walki, wolał rolę w filmie akcji. Mówiono o nim po Rumble w Little Tokyo, a potem pojawił się żywy obraz anioła zemsty w The Crow (1993), który katapultował jego sławę, ale już pośmiertnie.

Brandon Lee

Jego postać Eric Draven – człowiek, który wstaje z grobu, by zemścić się na mężczyznach, którzy zabili jego narzeczoną – przyciągnęła uwagę krytyków i podbiła serca fanów na całym świecie. Brandon Lee został zastrzelony na planie w wyniku pomyłki – karabin okazał się być załadowany nabojem zbliżeniowym, który utkwił w kręgosłupie.

READ
10 najlepszych celebrytów z zaburzeniami psychicznymi

Nawiasem mówiąc, sam Bruce Lee również zmarł podczas kręcenia filmu z obrzęku mózgu w wieku 32 lat. Jego syn Brandon miał wtedy 8 lat.

Emmy Winehouse (27 lat)

(1983 – 2011)

Emmy Winehouse

Otrzymała uznanie krytyków i liczne nagrody za jazzowy ton, mocny wokal i oryginalne teksty. Zmarła z powodu zatrucia alkoholem w wieku 27 lat.

Piosenkarka znana jest z tego, że dokonała brytyjskiego przebudzenia duszy, ale zepsuła jej życie problemami z powodu nadużywania substancji. Piosenkarz nie miał czasu na nagranie trzeciego albumu.

Emmy Winehouse

Na tym zdjęciu, zrobionym kilka dni przed śmiercią, Amy Winehouse wyglądała na bardziej powściągliwą niż od lat.

Kurt Cobain (27 lat)

(1967 – 1994)

Kurt Cobain

Niedawno słynny dom aukcyjny Julien ogłosił sprzedaż zielonego swetra (oczywiście nieoczyszczonego) i gitary Fender z 1993 roku, której Cobain używał podczas trasy koncertowej zespołu In Utero. Aukcja poświęcona jest sprzedaży pamiątek skalnych.

Kurt Cobain

Wokalista zespołu Nirvana i jedna z największych gwiazd grunge rocka początku lat 1990. miał 27 lat, gdy 5 kwietnia 1994 roku popełnił samobójstwo. Zastrzelił się ze strzelby.

Na stan emocjonalny Kurta duży wpływ miał rozwód jego rodziców w wieku 9 lat. W swoim muzycznym życiu nie dążył do sławy ani pieniędzy, a kontynuacja „Nevermind” celowo utrudniała słuchaczom. Na ślub z Courtney Love ubrał się przypadkowo, ponieważ był leniwy.

Kurt Cobain

Miłość nie przynosiła spokoju – Kurt i Courtney często kłócili się i pogarszali sytuację z heroiną. W rezultacie Cobain uciekł przed wszystkimi i postanowił na zawsze opuścić ten trudny świat dla niego.

Gia Karanji (26 lat)

(1960 – 1986)

Jedną z pierwszych supermodelek, Jiu Karanji, widziałeś wszędzie na przełomie lat 1970. i 80. – na okładkach Vogue’a i Cosmopolitan, w kampaniach reklamowych Chanel, Versace, Christiana Diora, Armaniego i Yves’a Saint-Laurenta.

Gia Karanji

Po tym, jak Karanji uzależniła się od kokainy i heroiny, jej kariera modelki szybko przygasła. Z ogromnych pieniędzy nie zostało nic, a Gia wślizgnęła się do prostytutki, aby zdobyć sobie dawkę. Zmarła z powodu komplikacji związanych z AIDS, przechodząc od szalonej piękności do starej kobiety w wieku 26 lat.

Gia Karanji

Jej życie udramatyzowała Angelina Jolie w Gia (1998).

Tupac Shakur (25 lat)

(1971 – 1996)

Tupac Shakur

Był odnoszącym sukcesy raperem i aktorem, którego dwupłytowy album All Eyez on Me jest jednym z najlepiej sprzedających się albumów hiphopowych wszech czasów. W Las Vegas został kilkakrotnie poważnie postrzelony, ale lekarze próbowali go ratować. Sześć dni później nadzieja zniknęła – piosenkarka zmarła. Strzelcy nie zostali jeszcze zidentyfikowani.

Tupac Shakur

Tupac Shakur nie jest pierwszym celebrytą, który został celowo zamordowany. Ten sam los spotkał Johna Lennona, Gianniego Versace i inne gwiazdy, a zbrodnie popełnili ich fani! Dlaczego tak się stało? Obejrzyj szokujące szczegóły w naszym filmie.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: