28 gwiazd, które urodziły się w bogatych rodzinach

Jest kilka celebrytów, którzy urodzili się w bogatych rodzinach, więc dla nich proces wspinania się na wyżyny drabiny kariery był dość łatwy. Niektórzy aktorzy i piosenkarze urodzili się w rodzinach kompozytorów, artystów lub reżyserów, więc od najmłodszych lat brali udział w dużych projektach, co pozwoliło im od razu stać się dość popularnymi.

Bradley Cooper

Amerykański aktor zajmuje się dodatkowo reżyserią i produkcją. Sam pisze scenariusze, Bradley był też siedmiokrotnie nominowany do Oscara. Teraz, według Time i Forbes, jest jedną ze stu najbardziej wpływowych gwiazd.

Cooper urodził się w 1975 roku w Filadelfii w dość zamożnej rodzinie. Jego ojciec pracował jako makler giełdowy w Merill Lynch. Tata Bradley ma irlandzkie korzenie, a mama jest w połowie Włoszką. Pracowała dla telewizji NBC. Bradley ma siostrę Holly, która jest osiem lat starsza od swojego brata.

Od dzieciństwa Bradley z przyjemnością oglądał różne filmy, więc od razu zdecydował się na swój przyszły zawód i zaczął angażować się w grupę teatralną. Uczęszczał do Germantown Academy, a także na Georgetown University.

Edward Norton

Urodził się w zamożnej rodzinie, a główny kapitał zgromadził dziadek aktora James Rose. Duży kapitał powstał w wyniku otwarcia firmy będącej właścicielem centrów handlowych, które stały się źródłem znacznych dochodów.

W 2004 roku firma Rouse została sprzedana za 7,2 miliarda dolarów, więc rodzina Norton jest zapewniona przez kilka pokoleń.

Jonasz Wzgórze

Jonah Hill wraz z siostrą i bratem otrzymał doskonałe wychowanie. Jego ojciec, Richard Feldstein, pracował jako księgowy w Guns N’ Roses, a matka, Sharon Lin, była stylistką i projektantką kostiumów. Starali się twórczo inspirować swoje dzieci, które zdecydowały się na pracę w branży rozrywkowej. Jednocześnie rodzice zapewniali potomstwo finansowo podczas studiów i pierwszych poszukiwań pracy.

Sigourney Weaver

Aktorka urodziła się w dość zamożnej rodzinie, więc od dzieciństwa przyzwyczaiła się do luksusu i pieniędzy. Przed nakręceniem filmu „Obcy” brała udział w szkoleniu aktorskim. Matką Sigourney jest słynna aktorka Elizabeth Inglis, a jej ojciec był dyrektorem naczelnym NBC.

Dzięki pieniądzom rodziców dziewczynka mogła uczęszczać do szkoły Ethel Walker, a także kontynuować naukę aktorstwa w Yale.

Jake Gyllenhaal

Jake Gyllenhaal i jego siostra Maggie są dobrze znani ze swoich udanych karier aktorskich. Urodzili się w hollywoodzkiej rodzinie. Jej ojciec i matka są filmowcami, a jej matka, Naomi Foner, była nominowana do Oscara za najlepszy scenariusz oryginalny. Rodzice zainspirowali swoje dzieci do pracy w branży rozrywkowej, dzięki czemu stały się poszukiwanymi aktorami.

Kristen Stewart

Najważniejszą rolą Kristen jest Bella Swan w sadze Zmierzch. Wcześniej zagrała w mniej znanych filmach. Dziewczyna urodziła się w rodzinie ściśle związanej z show-biznesem. Ojciec John Stewart pracował jako reżyser, a jego matka, Jules Mann-Stewart, pracowała jako reżyser i scenarzysta.

READ
Elazne kobiety: 3 znaki zodiaku o silnym charakterze

Eva Longoria

Eva urodziła się w małym miasteczku w Teksasie w 1975 roku. Ma meksykańskie korzenie i 4 starsze siostry, które są niebieskookimi blondynkami, a Eva urodziła się jako brązowooka brunetka.

Duża rodzina aktorki mieszkała na własnym ranczo, więc jej rodzice zajmowali się rolnictwem i całkiem skutecznie, ale tylko najmłodsza córka mogła zdobyć wyższe wykształcenie. Od rodziców Ewa dostała pokaźną ziemię.

Zestaw Harington

Urodził się w Londynie w 1986 roku. Od najmłodszych lat lubił teatr, a wynika to z faktu, że jego matka jest znaną dramatopisarką. Ojciec Keitha jest odnoszącym sukcesy biznesmenem, a jego dziadek jest baronetem. Młody człowiek długo nie mógł zdecydować się na swój przyszły zawód, gdyż chciał zająć się dziennikarstwem, pracą kamery i aktorstwem, ale w klasie maturalnej zdecydowanie dokonał wyboru.

Michelle Williams

Pochodzi z zamożnej rodziny, ponieważ jej ojciec Larry R. Williams jest nie tylko pisarzem i politykiem, ale także odnoszącym sukcesy biznesmenem, handlującym na giełdach. Jest właścicielem własnej firmy, a także prowadzi kursy, jak odnieść sukces w biznesie.

Olivia Wilde

Ta amerykańska aktorka stała się sławna po wydaniu serii The Lonely Hearts i House M.D. Dziewczyna rzadko kręci do dużych projektów, więc zazwyczaj woli programy telewizyjne.

Aktorka posługuje się pseudonimem, jej prawdziwe imię to Olivia Jane Coburn. Jej ojciec jest autorem wielu książek o tematyce politycznej, a także zajmuje się dziennikarstwem. Jej matka jest znanym producentem telewizyjnym, a nawet otrzymała nagrodę Emmy. Rodzice zaszczepili w córce miłość do kina i życia towarzyskiego.

Wielu znanych aktorów pochodzi z zamożnych rodzin, co pozwoliło im odnieść życiowy sukces. Otrzymują unikalne wsparcie podczas screen-testów i udziału w różnych projektach.

15 gwiazd, które były bogate, zanim stały się sławne

Pojęcie „bogaty” definiuje się jako „posiadający duży majątek i/lub majątek, a także gotówkę”. Urodzenie się w rodzinie z takimi możliwościami oznacza większą szansę na wzbogacenie się. Wiele celebrytów z tej listy urodziło się ze sławnych rodziców, którzy zarabiają duże pieniądze za występy na scenie lub śpiewanie piosenek. Niektórzy urodzili się w zamożnych rodzinach, które dorobiły się bogactwa w inny sposób. W każdym razie te gwiazdy były zdecydowanie bogate, zanim stały się sławne.

Weźmy na przykład Arianę Grande. Urodzona i wychowana w Boca Raton na Florydzie, Grande dorastała w bogactwie. Jej ojciec jest dyrektorem generalnym odnoszącej sukcesy firmy projektowej Ibi Designs Inc., obsługującej takich klientów jak Eddie Murphy i renomowany sklep z zabawkami FAO Schwarz. Gwiazda zyskała na znaczeniu jako nastolatka jako aktorka Nickelodeon, a teraz staje się jeszcze bardziej znana jako piosenkarka.

Innym dobrze znanym przykładem jest Angelina Jolie, urodzona w rodzinie znanych hollywoodzkich aktorów. Oboje jej rodzice, ojciec Jon Voight i matka Marcheline Bertrand, byli bogatymi aktorami, kiedy się urodziła. Dziś Jolie jest jedną z najbogatszych aktorek w Hollywood z majątkiem wartym 140 milionów dolarów.

READ
7 rzeczy, których powinieneś się wstydzić tego lata

Oto lista 15 celebrytów, którzy byli bogaci, zanim stali się sławni.

15 Rooney i Kate Maara: Warci odpowiednio 4 i 8 milionów dolarów

Dwie aktorki Rooney i Kate Mara urodziły się w zamożnej rodzinie z obu linii – ojca i matki. Rodzina ich ojca sfinansowała klub piłkarski New York Giants, a rodzina ich matki założyła klub piłkarski Pittsburgh Steelers. Obie rodziny do dziś prowadzą swoje drużyny piłkarskie.

14 Robin Thicke: wart 15 milionów dolarów

Robin Thicke jest synem Alana Thicke, który grał rolę doktora Seavera w serialu telewizyjnym Growing Troubles. Ten dość zabawny program opowiadał o zamożnej rodzinie z Nowego Jorku. Gloria Loring, matka Ticka, jest także byłą aktorką telewizyjną, choć nie tak popularną jak jej mąż. Wychowany w działającej rodzinie piosenkarz „Blurred Lines” był bogaty na długo przed osiągnięciem statusu celebryty. Jego obecny majątek to 15 milionów dolarów.

13 Paul Giamatti: wart 25 milionów dolarów

Paul Edward Valentine Giamitti urodził się jako syn Angelo Barletta Giamatti, profesora Uniwersytetu Yale, który później został rektorem uniwersytetu, a później komisarzem Major League Baseball. Chociaż jego matka była nauczycielką angielskiego, karierę rozpoczęła jako aktorka. Jako dziecko Paweł uczęszczał do prywatnych szkół i był szczęśliwie wychowany. Giamatti uzyskał tytuły licencjata i magistra na Uniwersytecie Yale, a później zaangażował się w wiele produkcji na Broadwayu. Choć całą jego fortunę szacuje się na 25 milionów dolarów, dziś uważany jest za jednego z pierwszych na liście najlepszych hollywoodzkich aktorów.

12 Psi: warte 25 milionów dolarów

Psy zyskał sławę po tym, jak jego teledysk Oppa Gangnam Style trafił na YouTube i stał się wirusowy (ponad 1 miliarda wyświetleń). Jednak zaskakującym faktem jest to, że faktycznie pochodzi z dzielnicy Gangnam w Seulu, jednego z najbogatszych miejsc w Seulu; jak Beverly Hills w Korei Południowej. Jak większość rodzin mieszkających w rejonie Gangnam, rodzina Psai była również bardzo zamożna. Jego ojciec jest pełniącym obowiązki prezesa DI Corporation, podczas gdy jego matka jest właścicielem restauracji. Przy wartości netto wynoszącej około 864 milionów dolarów nic dziwnego, że Psi chce rozkoszować się najmilszymi rzeczami w życiu; Styl Oppa Gangnam!

11 Adam Levine: wart 35 milionów dolarów

Adam jest głównym wokalistą odnoszącego sukcesy zespołu Maroon 5 i zbudował swoją własną poważną reputację w przebojowym programie telewizyjnym The Voice jako mentor. Ma nawet własną odnoszącą sukcesy linię odzieży i zapachy. Nie wspominając już o podboju modelki Victoria Secret, Behati Prinsloo, para ogłosiła swoje zaręczyny w 2013 roku.

READ
70 sposobów na uwolnienie swojej kobiecej mocy

Dzięki jego licznym przedsięwzięciom biznesowym i wartości netto 35 milionów dolarów jest jedną z najbogatszych gwiazd telewizji reality. Jednak zanim stał się celebrytą, Adam Levine był synem Freda Levine’a, założyciela odnoszącej sukcesy sieci handlowej M. Fredric. Dorastał w Los Angeles i uczęszczał do prywatnej Brentwood School, gdzie poznał także dwóch innych członków przyszłej grupy. Później uczestniczył także w letnim obozie sztuk performatywnych French Woods Festival. Tak więc, na długo zanim stał się sławny, był otoczony bogactwem.

10 Chevy Chase: warte 50 milionów dolarów

Chevy Chase jest powszechnie znany ze swoich ról w niezwykle popularnym serialu „Wakacje” National Lampoon. Jego przodkowie sięgają początku XVII wieku, jest czternastym pokoleniem nowojorczyków mieszkających na Manhattanie. Ojciec Chase’a był znanym pisarzem czasopism i redaktorem książek, a jego matka została adoptowana jako dziecko przez Corneliusa Vanderbilta Crane’a, spadkobiercę Crane Plumbing. Pierce Hawthorne, postać Chevy’ego Chase’a w komediowym serialu telewizyjnym Koledzy z klasy, portretuje i wyśmiewa życie Chase’a pełne bogactwa i dobrobytu. Do tej pory jego własna fortuna sięga około 50 milionów dolarów.

9 Kristen Stewart: warta 55 milionów dolarów

Kristen Stewart również urodziła się w bogactwie. Jej matka pracowała w przemyśle filmowym jako asystentka wykonawcza i scenarzysty, podczas gdy jej ojciec pracował zarówno jako producent, jak i reżyser. Kristen dorastała w wartej 1,75 miliona dolarów rezydencji Hollywood Hills w stylu Alicji w Krainie Czarów.

Kristen Stewart. Kadr z filmu „Sils Maria” / „Chmury Sils Maria”, 2014

8 Anderson Cooper: wart 100 milionów dolarów

Do tej pory Anderson Cooper znany jest ze swoich występów telewizyjnych, zwłaszcza własnego programu w CNN; mówi się, że jego dochód z tego programu telewizyjnego wynosi 10 milionów dolarów rocznie. Dorastał jednak w bardzo zamożnej rodzinie. Jego matka, Gloria Vanderbilt, jest spadkobierczynią bogatej rodziny Vanderbilt; stan tylko jednej Glorii wynosi 200 milionów dolarów. Prapradziadek Coopera, Cornelius Vanderbilt, który był jednym z pierwszych przedsiębiorców w przemyśle okrętowym i kolejowym, zaczął zarabiać ogromny kapitał Vanderbiltów; w Nowym Jorku jest nawet pomnik na jego cześć. W rezultacie Cooper urodził się bogaty na długo przed tym, jak stał się sławny.

7 Taylor Swift: wart 105 milionów dolarów

Taylor Swift urodziła się w 1989 roku jako syn Andrei Finlay i Scotta Kingsleya Swifta. Jej ojciec był doradcą finansowym w Merrill Lynch, a jej matka była kiedyś menedżerem biznesowym funduszu inwestycyjnego. Dość powiedzieć, że Taylor Swift otrzymała najwyższy poziom wychowania ze wszystkimi dzwonkami i gwizdkami. Dorastała na rodzinnej farmie o powierzchni jedenastu akrów w Pensylwanii, chodziła do prywatnych szkół i spędzała wakacje w New Jersey w rodzinnym domku letniskowym przy plaży. Jej ojciec zapewnił jej nawet kapitał początkowy na założenie wytwórni Big Machine Records, która podpisała jej pierwszy kontrakt płytowy z Taylor Swift. W tej chwili jest właścicielem 3% tej wytwórni.

READ
19 rzeczy, które dowodzą, że Japonia już żyje w 3018 roku

Zdjęcie. konto na Instagramie

6 Angelina Jolie: warta 140 milionów dolarów

Matka Angeliny Jolie, Marcheline Bertrand, i jej ojciec Jon Voight byli bogatymi aktorami, zanim jeszcze się urodziła. Chociaż Jolie ma burzliwe relacje z ojcem, dorastała w środowisku pełnego bezpieczeństwa. Dziś żyje niezależnie od dziedzictwa aktorskiego swojej rodziny i ma własną fortunę o wartości 140 milionów dolarów.

Angelina Jolie to jedna z najwybitniejszych postaci w branży filmowej. Ponadto jest jedną z najbardziej oddanych i oddanych działaczy na rzecz praw człowieka naszych czasów. Jej działalność charytatywna rozpoczęła się na początku 2000 roku po filmowaniu w Kambodży. Wykorzystując swoją niesamowitą popularność i wpływy, Jolie stara się zwrócić uwagę na problemy współczesnego życia i przez lata starała się pomagać potrzebującym. Angelina Jolie i jej mąż Brad Pitt przekazują miliony dolarów na cele charytatywne.

Angelina Jolie. Kadr z filmu “Turysta” / “Turysta”, 2010

5 Miley Cyrus: warta 150 milionów dolarów

Miley Cyrus często trafia na pierwsze strony gazet. W tym samym czasie, w tym samym roku, w którym się urodziła, piosenka jej ojca „Achy Breaky Heart” była już na szczycie krajowych list przebojów według magazynu Billboard; piosenka zadebiutowała również na 4. miejscu listy Billboard Hot 100. Billy Ray Cyrus, który sprzedał 1,4 miliona kopii tej piosenki, był bogaty i sławny. Mając udaną karierę muzyczną, wystąpił wraz z córką w popularnym serialu telewizyjnym Hannah Montana; resztę znasz. „Hannah Montana” natychmiast zdobyła dla Miley Cyrus ogromny sukces, aw rezultacie bogactwo. Dziś Miley Cyrus jest znana na całym świecie. Z majątkiem wartym 150 milionów dolarów jest jedną z najbogatszych młodych celebrytów w swoim wieku.

Zdjęcie. konto na Instagramie

4 Jennifer Aniston: Warta ponad 150 milionów dolarów

Jennifer Aniston zna Hollywood od podszewki. Jej rodzice z showbiznesu, John Aniston i Nancy Dow, mieli udane kariery i zapewnili swojej córce jak najlepsze życie. Aktorka Friends uczęszczała do prestiżowych szkół w Nowym Jorku i Los Angeles, w tym do Liceum Sztuk Pięknych Fiorello H. LaGuardia. Pomimo bogatych rodziców, Aniston zawsze była osobą samowystarczalną i niezależną i radziła sobie sama. W 1989 roku przeniosła się do Los Angeles, aby zostać aktorką. W 2007 roku Forbes umieścił Jennifer na 10. miejscu na liście „Top 20 Najbogatszych Kobiet w Showbiz” z łączną wartością netto ponad 150 milionów dolarów. Jennifer Anistov zdobyła Emmy w 2002 roku i Złoty Glob w 2003 roku. Jej rola jako Rachel Green w serialu Przyjaciele uczyniła ją najlepiej płatną aktorką telewizyjną wszechczasów.

READ
10 nowych wskazówek od Larisy Guzeeva

Jennifer Aniston. Ujęcie z serialu “Przyjaciele” / “Przyjaciele”

3 Lady Gaga: warta 190 milionów dolarów

Lady Gaga ma na imię Stephanie Joanne Angelina Germanotta i urodziła się z matki Cynthii Bisset i ojca Josepha Germanotty, odnoszącego sukcesy i bogatego przedsiębiorcy internetowego, którego firma instaluje Wi-Fi w hotelach i restauracjach. W rezultacie wychowała się w luksusie na nowojorskiej Upper West Side. Chociaż jej rodzice nie byli zbyt zamożni, gdy się urodziła, zbili fortunę we wczesnym dzieciństwie. Lady Gaga jest dziś jedną z najpopularniejszych żyjących gwiazd, a jej wartość netto w wysokości 190 milionów dolarów z pewnością sprawia, że ​​jej rodzice są dumni.

Zdjęcie. konto na Instagramie

2 Lana Del Rey: warta 245 milionów dolarów

Ojciec Lany Del Rey jest odnoszącym sukcesy biznesmenem i inwestorem domenowym, który założył Web Media Properties. Milionowa firma sfinansowała Del Reyowi 40 000 dolarów rocznie na edukację w prywatnych szkołach. Dziś piosenkarka deklaruje, że sama osiągnęła wszystko. Aby się przebić, wykorzystała swoją kreatywność, a nie pieniądze ojca. Karierę rozpoczęła śpiewając w kawiarniach i na scenie undergroundowej. W wieku 20 lat podpisała swój pierwszy kontrakt, który jednak nie przyniósł sukcesu. Jej pierwszy album, zatytułowany „Lana Del Ray aka Lizzy Grant”, został wydany w 2010 roku z głównym singlem „Video Games”, który stał się natychmiastową sensacją na całym świecie z dwudziestoma milionami wyświetleń na YouTube. Jej drugi album Born to Die został wydany w styczniu 2012 roku. Został uznany za jeden z najlepiej sprzedających się albumów 2012 roku z prawie trzema milionami sprzedanych egzemplarzy i czterema hitami z pierwszej dziesiątki. Jej wartość netto szacuje się na prawie 245 milionów dolarów, a większość jej dochodów pochodzi z restauracji, posiadanych nieruchomości, inwestycji, reklam i oczywiście muzyki. Lana Del Rey rozumie pieniądze jak nikt inny, ale woli sama iść na górę.

Zdjęcie. konto na Instagramie

1 Julia Louis-Dreyfus: warta 3 miliardy dolarów

Julia Louis-Dreyfus jest najbardziej znana z roli Elaine Benes w popularnym amerykańskim sitcomie Seinfeld. Mało kto jednak wie, że pochodzi z niezwykle zamożnej rodziny. Urodziła się Gerardowi Louisowi-Dreyfusowi, miliarderowi zarządzającemu Louis Dreyfus Energy Services. Bogactwo jej rodziny sięga lat pięćdziesiątych XIX wieku, kiedy jej prapradziadek Leopold Dreyfus założył Louis Dreyfus Group, międzynarodową korporację handlową i dystrybucyjną. Jej rodzina do dziś jest właścicielem firmy. Szczerze mówiąc, Julia nie odziedziczyła jeszcze tych pieniędzy, ale plotka głosi, że jako najstarsza z czwórki dzieci odziedziczy większość swojej fortuny o wartości 50 miliardów dolarów, ponieważ sama odniosła sukces, występując w programach telewizyjnych, takich jak Seinfeld. i Nowe przygody starej Christine. Nie zapominajmy, że w ostatnich kilku sezonach Seinfeld Louis-Dreyfus zarabiał 600 000 $ za odcinek.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: