25 sposobów na garderobę w małym mieszkaniu

Która kobieta nie marzy o ogromnej garderobie, w której z łatwością zmieszczą się wszystkie jej liczne kreacje, buty i torebki.

Ale niestety małe mieszkania dyktują nam własne zasady.

Będziesz zaskoczony, ale możesz mieć przyzwoitą garderobę w małej przestrzeni mieszkalnej. Wystarczy odpowiednio zaplanować i wdrożyć.

Zastanówmy się razem, co jest do tego potrzebne.

garderoba w małym mieszkaniu fot. 18

garderoba w małym mieszkaniu fot. 23

garderoba w małym mieszkaniu fot. 22

Szafki-organizery są ostatnio dość popularne. Nie mają drzwi, raczej wąskie, ale wysokie. W zależności od kombinacji półek i przegród można powiesić rzeczy lub ułożyć je na półkach. W tym przypadku wygodnie jest użyć plastikowych lub wiklinowych koszy. Dzięki temu ubrania nie będą leżeć tylko na półce. Jest wygodny i wygląda bardziej estetycznie.

garderoba w małym mieszkaniu fot. 21

garderoba w małym mieszkaniu fot. 19

To, że twoja sypialnia jest mała, nie oznacza, że ​​nie możesz mieć dużej szafy. Daj pierwszeństwo wąskim modelom. W ten sposób można ją ułożyć na całej długości pomieszczenia, jak pokazano na poniższym zdjęciu.

garderoba w małym mieszkaniu fot. 20

Szafa tej wielkości z pewnością stworzy wrażenie ogromnej przestrzeni ukrytej za jej drzwiami. W końcu garderoba, która pomieści wszystko, jest odwiecznym kobiecym marzeniem.

garderoba w małym mieszkaniu fot. 17

Za szafę może służyć spiżarnia wykonana nie na miejscu w pokoju lub po prostu wnęka w ścianie. Wystarczy przymocować tam półki, starannie wykonane, aby drewno nie zniszczyło twoich ubrań, i zamontować drzwi. Najlepiej użyć drzwi harmonijkowych. Otwiera się na zewnątrz, jednocześnie składa się kilka razy, co po otwarciu oszczędza miejsce w pokoju.

garderoba w małym mieszkaniu fot. 14

garderoba w małym mieszkaniu fot. 15

Zwróć uwagę na poniższe zdjęcie. Właścicielka tej szafy wykazała się pomysłowością i do pudełek z butami dołączyła fotografie znajdujących się w środku butów. Świetne rozwiązanie. Teraz nie musi otwierać wszystkiego pod rząd w poszukiwaniu czarnych butów, które idealnie wpasują się w dzisiejszy nastrój. Bo to takie kobiece.

garderoba w małym mieszkaniu fot. 16

garderoba w małym mieszkaniu fot. 8

garderoba w małym mieszkaniu fot. 13

garderoba w małym mieszkaniu fot. 12

garderoba w małym mieszkaniu fot. 11

garderoba w małym mieszkaniu fot. 9

garderoba w małym mieszkaniu fot. 2

Kolejny pomysł na garderobę do małego mieszkania nie każdemu przypadnie do gustu. W końcu, aby wybrać ubrania, musisz wspiąć się po schodach.

garderoba w małym mieszkaniu fot. 3

Jednak sposób wykorzystania pustej przestrzeni w przypadku braku innych opcji jest godny pochwały. Aby zapewnić niezawodność i bezpieczeństwo, drabina jest ruchomo przymocowana do poręczy na górze prowizorycznej szafki. Taka sztuczka nie pozwoli, aby drabina spadła lub przechyliła się.

garderoba w małym mieszkaniu fot. 4

garderoba w małym mieszkaniu fot. 5

garderoba w małym mieszkaniu fot. 6

garderoba w małym mieszkaniu fot. 7

garderoba w małym mieszkaniu fot. 1

Teraz wiemy już na pewno, że nie ma rzeczy niemożliwych, a szykowna garderoba nie jest tematem tabu dla małych mieszkań. Wręcz przeciwnie, wszystko zależy od twojego pragnienia i wyobraźni.

READ
10 schematów kolorystycznych do aranżacji salonu
Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: