24 najlepsze wskazówki od Larisy Guzeeva

Aktorka i prezenterka telewizyjna Larisa Guzeeva.

Uruchamianie Instagrama, Larisa Guzeeva przekazał nam wiele różnych pomysłów, rad i przemyśleń, które niejednokrotnie były cytowane przez zwykłych ludzi i dziennikarzy. A jednak aktorka i prezenterka telewizyjna nadal daje z siebie wszystko podczas emisji programu Let’s Get Married, który prowadzi od trzynastu lat. Na urodziny gwiazdy filmowej AiF.ru zebrał oświadczenia Guzeevy o tym, jak leczyć cudzołóstwo męża, dlaczego oszukiwanie na weselu nie jest uważane za oszustwo, o nieodpowiednich prośbach kobiet, „robakach”, które szukają tatusiów i wiele więcej.

O reputacji

„Nie możesz pokazywać zdjęć z nagim tyłkiem na pełnym ekranie i jednocześnie mówić:„ Nie jestem taki! ”

Larisa Guzeeva.

Jak zachowywać się w łóżku z kobietą

„Po prostu skup się, a on jest w twoim uchu: „Czy wszystko w porządku? Czujesz się dobrze?” Dobrze! Zostaw mnie w spokoju! Mężczyźni, przeszkadzacie w rozmowach! Dopiero wtedy, po akcie, możemy o czymś porozmawiać.

O zdradzaniu męża

„Oczywiście musisz zająć pozycję, zrozumieć, wybaczyć, ale tylko wtedy, gdy jest to jednorazowa historia, a nie systemowa”.

O weselach

„Na weselach nawet panny młode nie tylko całują nieznajomych, ale robią jeszcze coś strasznego, a stajenni w tym momencie je łapią. Ale ślub trwa, zaczyna się życie. Co po prostu nie dzieje się na weselu, więc możesz zamknąć na to oczy ”.

O stylu

„Oczywiście masz nieprzyzwoity wygląd. Ale z drugiej strony może to być taki styl, może być inny: styl „wytwornego tyłka”, styl „taniej dziwki”, „droga prostytutka”. Tutaj masz styl taniej dziwki. Prawdopodobnie on też został celowo wybrany.

Larisa Guzeeva.

O nieadekwatnych prośbach kobiet

„W wieku 30 lat myślałam, że mój pociąg odjechał, że jestem starożytną starą staruszką. W wieku 35 lat myślałam, że moje życie się skończyło, zresztą jestem samotną matką. I wydawało mi się, że moje prośby w stosunku do mężczyzny powinny być skromne. Zrozumiałam, że nawet jeśli się ożenię, dziecko jest na mnie, moja matka jest na mnie. Powinnam być dobrą gospodynią, matką, żoną, a także żywicielką itp. Wiek i posiadanie dziecka nie dawały mi możliwości szybkiego „spacerowania po bufecie”. Wyjaśnij mi, dlaczego teraz mamy fantastycznego mężczyznę bez złych nawyków, jednocześnie wygląda szykownie, nie chce młodzieńca, wychował dzieci. A tutaj siedzi starsza, bardzo starsza kobieta. Na twoim dowodzie jest napisane: „emerytura, wiek przeżycia”. Skąd te prośby? Czy słyszysz siebie?

READ
7 absurdalnych kanonów piękna z przeszłości, w które trudno uwierzyć

O dzieciach

„Dzieci są na pierwszym miejscu, mąż na drugim! Dla dobra dziecka każda kobieta odda nerkę, wątrobę, krew, życie. Ze względu na męża nie jestem pewna, bo każdy mąż ma matkę, dla której jest dzieckiem.

O kobietach o niskiej odpowiedzialności społecznej

„Kotku, jesteś nieletnią prostytutką. Nie wiem, z błogosławieństwem mamy, czy jak to mówią, „po prostu szczęście”. Teraz zarabiasz kosztem mężczyzn. To chyba lepsze niż wiercenie się przy maszynie od rana do wieczora. Jednocześnie powiedz, że z nimi nie sypiasz. Mężczyźni to kretyni, po prostu dają ci swoje pieniądze, nie mają nic do roboty. Możesz opowiedzieć tę historię swojej mamie. Oczywiste jest, że nie tylko z nimi sypiasz i dostajesz od nich pieniądze.

Larisa Guzeeva.

O mężczyznach, których przyciągamy

„Podczas gdy byłem brudny i brudny, obok mnie byli ci sami ludzie: brudni i brudni. Kiedy piłem, miałem ze sobą alkoholika i narkomana. Uderzył mnie jak tamburyn i postąpił słusznie. Dobrze, że go nie zabił. Uderzał hantlami w skroń i obserwował, czy moje źrenice się rozszerzają, czy zwężają. Spoczywaj w pokoju. Po prostu usiadł na mnie i bił mnie hantlami.

O popularności

„Myślę, że jeśli nie zostaniesz gwiazdą przed 25 rokiem życia, to już się nie uda. Nie, oczywiście jest Cesaria Evora, ale to wyjątek. Kto jeszcze?”

O zmianie poglądów

„W wieku 23 lat nie chciałam mieć dzieci, a w wieku 30 też. A potem chciałem, myślałem, że umrę, jeśli nie urodę. Więc wszystko w życiu jest zmienne.

O mężczyznach, którzy opuszczają żony

“Co dobre? Kobieta leży przed tobą, urodziła troje. Sisi już nie jest taka sama, nie ma nastroju, oko wygasło, a mężczyzna myśli: teraz muszę to wszystko zaciągnąć do grobu, i nadal dla niej pracować, i przynosić pieniądze, a dzieci krzyczą. Czy on tego potrzebuje? Więc idzie do lasu”.

Dana Borisowa, Yana Troyanova, Larisa Guzeeva.

O tym, jak patrzeć na mężczyznę

„Nigdy nie podziwiałem żadnego mężczyzny, ponieważ zawsze zarabiałem więcej. Pracował! Jestem królową. A ty jesteś robakami, chcesz tatusiów, a potem nagle pragniesz miłości. A skąd go wziąć, kiedy najwięcej jest już czwartego tuzina? Mężczyźni też są dobrzy – nie chce spać z dziewczyną w tym samym wieku, nie lubi tego, jak pachnie, szuka kobiety o dwadzieścia lat młodszej i oczekuje, że go pokocha. Dlaczego nagle?

READ
6 najlepszych par według znaku zodiaku w 2023 roku

O tym, dlaczego musisz mieszkać osobno

„Dziewczyny, spójrz, możesz mieć tylko jeden problem – dwie wystarczająco młode kobiety mieszkają na tym samym placu. Zwróć więc uwagę na stronę moralną, aby mężczyzna, którego sprowadzasz, nie dał skręta w stronę twojej córki, co jest całkiem naturalne. Byłoby miło nadal mieszkać osobno!

O współczesnych zwyczajach

„Dzisiaj wszystko jest na sprzedaż – zamroziłeś jakąś głupotę, opublikowałeś coś w sieci, jesteś zapamiętany. Postąpiłem inaczej. Mam wyższe wykształcenie, swoją karierę zawodową zacząłem budować w 1985 roku.”

Siergiej, Siergiej i Oleg.

O młodych i porady

“Dziewczyny i wszyscy w studiu, obiecajcie mi, błagam, jeśli kiedykolwiek pójdę gdziekolwiek z młodym 23-letnim mężczyzną i udzielę mu rady, zabierz mnie do lasu i tam zostaw.”

O prezentach

„Dostałem w życiu odznakę, na której z jakiegoś powodu było napisane „Warszawa”, nawet się nie zapinała. Nigdy więcej prezentów. I chcę kogoś innego, bezinteresownego. »

Od ośmiu lat gospodarz programu „Pobierajmy się!” pomaga osobom samotnym dowiedzieć się, co jest przyczyną niepowodzeń w ich życiu osobistym i zorganizować dobrą imprezę. Teleprogramma.pro zebrał rekomendacje od Larisy Guzeevy, jak zorganizować życie rodzinne.
1. „Zostaw swojemu mężowi jego terytorium. Im więcej wolności mu dasz, tym bliżej ciebie będzie. W każdym programie powtarzam: „Człowiek jest jak piasek. Jeśli ściśniesz go w pięść, zacznie wystarczająco spać przez palce. I otwierasz dłoń – nigdzie nie pójdzie ani jedno ziarnko piasku.

2. „Królowe się nie spóźniają. Plebejusze się spóźniają”.

3. „Nasza waga jest najczęściej wynikiem naszej rozwiązłości. Wędrujemy do lodówki, wcale nie głodni: po prostu chcemy cały czas żuć coś smacznego. Oczywiście trudno jest zrezygnować z przyjemności . Ale jeśli nie jesteś chory, nie jesteś na hormonach, to bądź miły, weź się w garść.

4. „Przeszłości nie można wciągnąć w teraźniejszość. Jeśli zerwali, to zerwali. Jaka przyjaźń może być między byłymi kochankami? To przynosi ból i cierpienie obecnemu towarzyszowi.

5. „Okres zalotów jest ważny. Zanim zaczniecie razem mieszkać, musicie się lepiej poznać. W przeciwnym razie może się zdarzyć: budzisz się rano, a dziewczyna ma perukę pod poduszką, rzęsy w torebce, nogi pod łóżkiem.

6. „Nie otwieraj ust na czyjąś rzeź!”

READ
5 sposobów na uzyskanie tego, czego chcesz od męża

7. „Dopóki jego spodnie są ciasne, będzie miał miękkie serce”.

8. „Jak myć zęby, trzeba też dbać o mężczyznę”.

9. „Gdzie się tam urodziłem i przydał się. Jestem przeciwny małżeństwom międzynarodowym. Wśród nich praktycznie nie ma szczęśliwych”.

10. „Nie rezygnuj ze zdjęć sukni i ślubu. Wiele razy byłam zamężna, ale wychodziłam za mąż w dżinsach, a teraz nie mam nic do pokazania dzieciom”.

11. „Jeśli naprawdę kochasz, to kochają zarówno rozmiar tyłka, jak i twoją klatkę piersiową”.

12. „Młoda naiwna dziewczyna, która dorastała w przyjaznej rodzinie, czasami dobrze by żyć samotnie przed ślubem, aby zrozumieć wszystko o swoim miejscu w rodzinie”.

13. „Jeśli mężczyzna mieszka z tobą, je twoje śniadania, śpi z tobą z przyjemnością i nie chce od ciebie dzieci, to cię nie kocha.”

14. „Mężczyźni mogą być decydujący tylko w jednym przypadku – odrzuć kołdrę na łóżko i powiedz: „Witamy”.

15. „Nie słuchaj już babć. Wiesz, oni sami wygłupiają się w życiu, a potem będą udawać przed nami, że wszyscy są mniszkami.

16. „Nie sądzę, że mężczyzna powinien być uważany za środek przetrwania, że ​​ma nieskończony dług wobec kobiety. W końcu jest czyimś synem, bratem, a także potrzebuje opieki, czułości.

17. „Oczekiwanie wdzięczności jest głupie, a bycie niewdzięcznym jest podłe”.

18. „Ludzie potrzebują zaufania i musisz żyć z otwartym sercem, po prostu miej głowę nad głową.”

19. „Jeśli w małżeństwie nie ma miłości, to gdzieś wyjdzie. Młoda kobieta nie może żyć bez pasji i miłości. W takich przypadkach koniecznie pojawia się „ruch lewostronny”.

20. „Kobiety są okropnymi kłamcami. Aby lasso mężczyznę, idziemy na wszelkie sposoby. Przychodzimy do ich domu, robimy generalne sprzątanie takimi paznokciami, kochamy ich paskudne mamy, ich nieznośnych tatusiów, budzimy się rano jak lalki. Mija trochę czasu, a mąż z przerażeniem widzi, że jest brzydka, złowroga i nieuważna, a ona po prostu staje się sobą.

21. “Nie szukaj tatusiów, dobrze jest zbudować rodzinę – i żyć i starzeć się ze swoimi rówieśnikami.”

22. „Nie musisz od razu stawiać mężczyzny przed wyborem – mnie lub twoich krewnych. To nie jest kobiecy, ale kobiecy egoizm. Głupotą jest niszczyć, trzeba znaleźć kompromis. Silna rodzina jest dobra”.

READ
10 technik komunikacji, które pomogą pozyskać człowieka

23. „Przeczucie miłości jest silniejsze niż miłość, fantazje są jaśniejsze niż rzeczywistość. Żyjmy na ziemi. Wolę relacje z prawdziwymi ludźmi niż wirtualny romans”.

24. „Każda dziewczyna powinna doświadczyć w swoim życiu elementu namiętności – płatków róż i kieliszków szampana. To, czy zakończy się ślubem, czy nie, nie jest tak ważne. Na łożu śmierci zapamiętasz nie kotlety z puree ziemniaczanym, ale te róże i szampana.

25. „Jak ustalić, czy człowiekowi można ufać, czy nie? Od przedszkola przysięgali mi miłość, wdrapywali się na balkon, podcinali mi żyły. To nie zadziałało dla mnie. I poślubiła mężczyznę, który zastanawiał się, czy moje buty są ciepłe.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: