20 wynalazków, które są mistrzami w świecie designu

Na co dzień używamy kilku rzeczy, z których większość wygląda bardzo zwyczajnie. Ale ten artykuł nie! Każdy przedmiot jest owocem prawdziwego geniusza w świecie designu. Możesz już coś kupić, a nawet samemu coś powtórzyć.

miękka broń

Świetny zestaw dla każdego, kto boi się potwora pod łóżkiem. A walki na poduszki staną się teraz o wiele bardziej epickie.

Złożone zestawy pierścieni

Elementy takiego pierścionka można nosić osobno lub wszystkie razem. Noś je na jednym palcu lub na różnych.

lampa pnia drzewa

Za pomocą lamp LED, umieszczonych w nacięciach na pniu, powstaje niesamowita lampa, którą można umieścić zarówno w domu, jak i na ulicy. Możesz spróbować samodzielnie odtworzyć projekt tej oryginalnej lampy.

Niewidoczna klawiatura

Zamiast zwykłego urządzenia producent takiego gadżetu oferuje użycie specjalnych bransoletek, które rejestrują ruchy palców. Trudno powiedzieć, jakie to wygodne w praktyce…

Nowy rodzaj butów sportowych

Japońska marka opracowała buty sportowe, które owijają się bezpośrednio na stopie. Pomiędzy zwykłymi sznurowadłami – gumki i rzepy.

Zegar z literami

Dla tych, którzy jeszcze nie nauczyli się rozumieć strzał. Lub po prostu kochaj oryginalne rozwiązania. Wszystkie minuty i sekundy są zapisane słowami.

Przenośna drabina do domku na drzewie

Nie uszkadza pnia, łatwo go wyjąć i przenieść w inne miejsce.

Zielony naszyjnik

Designerskie dekoracje przedstawiające kwiaty w małych doniczkach są drukowane w 3D.

Buty transformatorowe

Ten wynalazek projektantki Tanyi Pik zachęca dziewczyny do zmiany obcasów bez zdejmowania butów. Specjalne kopyto zostało zaprojektowane w taki sposób, aby do butów można było przymocować obcasy o różnych wysokościach i kształtach. Teraz problem zmęczonych nóg można rozwiązać w kilka sekund.

Kubki lustrzane

W takiej usłudze nie należy bać się mylić przedmiotów – wzór na spodku odbija się na filiżance.

pudełko pogodowe

Dzięki połączeniu z satelitą urządzenie o nazwie Tempescope kopiuje pogodę za oknem. Może tworzyć deszcz, a nawet burze z piorunami.

Siodło taty

Takie urządzenie doceni każdy miłośnik noszenia dziecka na ramionach. A tata i dziecko mniej się męczą i nie ma potrzeby trzymania dziecka za nogi.

Wielkie oszczędności

Młody projektant z Londynu opracował kran, który pozwala zaoszczędzić dużo wody, dzieląc jeden duży strumień na wiele mniejszych. I okazał się bardzo przystojny.

READ
8 pomysłów na stylową łazienkę

Wanna podwieszana w kształcie kuli

Wynalazek rosyjskiego projektanta pozwala wziąć kąpiel, lewitując nad powierzchnią podłogi.

Podpórki do książek z superbohaterami

Ciekawe urządzenie, po raz kolejny dające do zrozumienia, że ​​wiedza to potęga. Część projektu jest ukryta za okładką ostatniej książki.

Szklanki do kawy z oryginalną pokrywką

Dla tych, którym naprawdę brakuje pocałunków.

Pułapka na światło

Lampa to wynalazek rosyjskich projektantów. Poziomy światła można regulować, aby odsłonić więcej kraterów.

Koszulki w formie znaków drogowych

Specjalne czujniki odczytują ruchy rowerzystów i wyświetlają informacje o ich zamiarach w postaci znaku na ich plecach. Wszyscy kierowcy, którzy zobaczą znak, mogą wyciągnąć wnioski na temat przyszłego zachowania właściciela gadżetu.

Wymyślony wałek do ciasta

Udekoruj ciasto niesamowitymi wzorami w zaledwie kilka sekund.

Kostki dla kotów

Możesz kupić jeden lub więcej modułów dla swojego pupila, zapewniając rozrywkę na długi czas.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: