20 przykładów przechowywania butów w Twoim domu

Przechowywanie butów to stały problem. W obecności małego przedpokoju zadajemy sobie pytanie: „Gdzie przechowywać buty?”. Z reguły stosuje się do tego stojaki na buty – specjalne półki na buty.

Ale który wybrać? Dziś przedstawimy Ci najlepsze opcje przechowywania butów, które będą pasować stylowo do Twojego wnętrza. Wśród nich są nie tylko klasyczne, ale i kreatywne sposoby.

Gdzie przechowywać buty zdjęcie 20

Jednym z najbardziej wszechstronnych stojaków na buty jest ten ze składanymi półkami. Różnią się wielkością, ale mają jedną wspólną cechę – półki są przymocowane do drzwi, a sam system działa na zawiasach obrotowych. Oszczędza to dużo miejsca. Sprawdź tę kombinację. Oprócz składanych półek stojak na buty posiada uchylne drzwi, za którymi można przechowywać inne przydatne rzeczy.

Gdzie przechowywać buty zdjęcie 19

Otwarta szafa, zwana inaczej piórnikiem, pozwala zmieścić ogromną ilość butów. My, dziewczyny, jesteśmy bardzo ważne. Jeśli masz oddzielną garderobę, to taka garderoba idealnie się do niej zmieści. Wąskie lub szerokie, wysokie lub niezbyt wysokie – wybór zależy od dostępności wolnej przestrzeni.

Gdzie przechowywać buty zdjęcie 15

Gdzie przechowywać buty zdjęcie 9

A oto kolejna opcja z drzwiami składanymi. Jednak buty są tu przechowywane nie na samych drzwiach, ale zgodnie z klasyką – na półkach. Jak wygodna jest taka szafka? Prawdopodobnie już zrozumiałeś – sugeruje to miejsce do siedzenia, którego tak bardzo potrzebuje każdy korytarz. Bardziej praktyczna niż jakakolwiek podnóżek.

Gdzie przechowywać buty zdjęcie 1

Pionowy stojak na buty najprostszego typu może czasami być prawdziwym zbawieniem. Dotyczy to zwłaszcza bardzo miniaturowego korytarza. Może być umieszczony w rogu lub wolnej niszy.

Gdzie przechowywać buty zdjęcie 17

Zamknięta szafa to najlepsza opcja dla tych, którzy chcą „ukryć” swoje buty. W oddzielnej garderobie otwarte szafki wyglądają ciekawie i stylowo, ale jeśli miejsce na to nie pozwala, lepiej nie wystawiać butów.

Gdzie przechowywać buty zdjęcie 16

Chcesz wypróbować niestandardowe sposoby? Jak ci się podoba ta opcja? To prawie nie wymaga miejsca w domu.

Gdzie przechowywać buty zdjęcie 13

Gdzie przechowywać buty zdjęcie 8

Gdzie przechowywać buty zdjęcie 14

Gdzie przechowywać buty zdjęcie 10

Gdzie przechowywać buty zdjęcie 4

Opcja ekonomiczna. Idealny dla tych, którzy nie mają dużej ilości par butów. Łatwo jest zrobić taki stojak na buty własnymi rękami.

Gdzie przechowywać buty zdjęcie 2

Gdzie przechowywać buty zdjęcie 7

Letnie buty nie wymagają dużo miejsca – możesz do tego wykorzystać te szuflady.

Gdzie przechowywać buty zdjęcie 13

Gdzie przechowywać buty zdjęcie 12

Gdzie przechowywać buty zdjęcie 6

Szafka z przesuwanymi półkami to jedna z najwygodniejszych i najbardziej stylowych opcji.

READ
Jak naprawić typowe błędy organizacyjne przy porządkowaniu domu

Gdzie przechowywać buty zdjęcie 5

Gdzie przechowywać buty zdjęcie 11

Jak widać, można przechowywać nawet dużą ilość butów bez poświęcania miejsca. Najważniejsze to znaleźć właściwą drogę, wpasowując stojak na buty do ogólnego stylu wnętrza. A którą opcję wolisz?

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: