20 fajnych rozwiązań do przechowywania butów

Właściwe przechowywanie wszystkich rzeczy w domu sprawi, że dom będzie wygodny pod względem organizacji, a życie będzie przytulne.

Każdy dom ma specjalne miejsce na buty, ponieważ każda osoba ma ich dużo. Buty przechowywane w domu są klasyfikowane według koloru, pory roku, stylu i funkcji. Na tej podstawie możesz obliczyć przybliżoną liczbę par butów w każdej rodzinie. Dlatego kwestia odpowiedniego przechowywania obuwia wymaga przemyślanego rozwiązania.

W przypadku butów noszonych na co dzień istnieją specjalne metody przechowywania. Oto niektóre z nich:

1. Schowki w szafach w przedpokoju to jeden z najczęstszych sposobów przechowywania butów do codziennego użytku.

2. Specjalistyczne stojaki na buty wymagają dużo miejsca w przedpokoju. Do małych mieszkań dobrym rozwiązaniem jest szafa z mechanizmem „szczupłym”, który umożliwia otwarcie półek o 180°, dając dostęp do przechowywanych butów.

3. Regały na buty oszczędzają cenną przestrzeń w małych mieszkaniach. Można w nich przechowywać lekkie letnie przedmioty, takie jak łupki, kapcie i sandały. Lub powieś wysokie buty za szczyty.

4. Przechowywanie butów w sypialni można zapewnić, jeśli dom ma duże łóżko. Podobny „magazyn” organizowany jest dzięki specjalnemu etui na buty znajduje się pod łóżkiem.

5. Buty jako eksponat. Ta metoda przypadnie do gustu osobom myślącym twórczo. Odbywa się to w następujący sposób: listwy są przymocowane do ściany, a obcasy butów przylegają do nich.

6. Coraz popularniejszy jest sposób na przechowywanie butów przezroczyste plastikowe pudełka . Jest to wygodne, ponieważ od razu widać, jaka para jest przechowywana, buty są zabezpieczone przed kurzem i deformacją, a w Twojej szafie czy szafie panuje porządek.

Te pudełka mogą być kolorowy .

6. Aby znacznie zaoszczędzić miejsce na półkach na buty, są specjalne stoiska .

W przypadku rzadko noszonych butów istnieje również kilka wygodnych i oryginalnych metod przechowywania:

1. Meble wewnętrzne. Klasyczna metoda przechowywania, która była popularna przez cały czas. Na przykład buty można przechowywać w pufach w specjalnie wszytych kieszeniach.

2. W kartonach i kartonach. Dość prosty sposób na przechowywanie, ale jednocześnie trudny, bo czasem nie da się znaleźć odpowiedniego pudełka wśród wielu innych identycznych. Aby rozwiązać ten problem, pomocne będzie naklejanie metek z informacjami o butach przechowywanych w każdym pudełku.

READ
5 wyjątkowych pomysłów na zorganizowanie przestrzeni w kuchni

lub z przezroczystymi oknami

3. W wiklinowych koszach

4. Jest też wiele pomysłów na organizację sezonowych butów gumowych: od palet z wypełniaczami po ozdobne pudełka

Powyższe sposoby przechowywania butów pomogą uporządkować przestrzeń w mieszkaniach o dowolnej wielkości, a także zapewnią łatwy dostęp do ulubionych butów, kozaków i sandałów we właściwym czasie.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: