17 kreatywnych przykładów betonowych ścian sypialni

Wiele osób uwielbia koncepcję betonowych ścian w wystroju domu. Ten trend w kierunku konstrukcji betonowych nie jest nowy, ale obecnie zyskuje na popularności.
Dzisiaj opowiemy Ci o niesamowitych pomysłach na projektowanie ścian z betonu, które są dziś bardzo poszukiwane. Wygląd, jaki tworzą takie ściany, jest industrialny, dominują odcienie szarości. Jeśli chcesz dodać trochę tajemniczości do swojej sypialni, rozważ opcje przedstawione w naszym artykule.

Kreatywne szare betonowe ściany do sypialni

Kształty ścian betonowych są dostępne w różnych stylach, takich jak sztukaterie, tłoczenie i wylewanie. Jednym z kolorów, który można zobaczyć na większości tych ścian, jest szary.

Sypialnie w stylu industrialnym będą w większości ozdobione szarymi ścianami z betonu z różnymi dodatkami. Na przykład: żelazne instalacje artystyczne, obrazy lub struktury ziarniste. Łącząc drewno i zieleń można ocieplić szarość.

Artystyczne betonowe ściany do sypialni

Pomysły na betonowe ściany mogą być wykorzystane przez tych, którzy lubią industrialny wystrój tematyczny. Ten motyw wygląda nieco rustykalnie i bardzo męsko.

Możesz jednak dodać trochę kreatywności do takich ścian, umieszczając abstrakcyjne obrazy lub dekoracje ścienne. Ściany z bloczków betonowych są sprzedawane w różnych modelach i stylach.

Przemysłowa konstrukcja sypialni z betonowymi ścianami

Ściany betonowe nadają się do domów urządzonych w stylu industrialnym. Tutaj przedstawimy Wam kilka niesamowitych pomysłów związanych z projektowaniem ścian betonowych.

Beton można stosować samodzielnie lub w połączeniu z drewnem lub innymi materiałami. Aby uzyskać rustykalny wystrój sypialni w stylu industrialnym, spróbuj wybrać odsłonięte ściany z całkowicie widocznymi rurami hydraulicznymi.

Kreatywne ceglane betonowe ściany w sypialni

Ściany betonowe można budować z kamienia lub cegły. Podczas gdy kamienna ściana może dobrze sprawdzać się w domach o tematyce przemysłowej, ceglane ściany dodają przytulności.

Możesz wstawić ceglaną ścianę do sypialni i ozdobić ją stalowymi ćwiekami lub fototapetą. Chociaż w zasadzie wszystkie ceglane ściany mają prostą paletę kolorów, można również wybrać białawy odcień.

Ściany z betonu komórkowego do domu

W dzisiejszych czasach popularne są ściany z wytłoczonego betonu. Dzieje się tak, ponieważ wiele kreatywnych projektów można dodać za pomocą pieczątek, aby nadać domowi elegancki wygląd. Oprócz tego, że mają wygląd cegły i kamienia, ściany te są sprzedawane w innych wariantach.

READ
Które znaki zodiaku są zakochane w 2023 roku? Przeczytaj tutaj!

Kolorowe ściany betonowe do domu

Betonowe ściany nie muszą być w typowych szarościach czy naturalnych kolorach. W dzisiejszych czasach można wybierać spośród kolorowych lub pomalowanych ścian, które wyglądają świetnie.

Od realistycznych kolorów, które nadadzą Twojemu domowi naturalny wygląd, są ściany wykonane w stylu glamour. Kolory takie jak czerwony, niebieski, zielony i czarny można wybrać, aby stworzyć oszałamiające sypialnie.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: