16 sprytnych pomysłów na wykorzystanie przedmiotów codziennego użytku w łazience

Stary bagażnik nabiera nowego życia jako stół kąpielowy z drewnianą tacą i farbą.

Podgrzewacz do ręczników na schody

Dodatkowa drabinka przy ścianie to nieoczekiwany sposób na powieszenie ręczników. Te schody nie zajmują dużo miejsca i dodają przestrzeni modny element boho.

Dodaj koła

Elegancki wózek barowy sprawia, że ​​przechowywanie w łazience jest zarówno stylowe, jak i funkcjonalne. Wypełnij go wszystkimi podręcznymi kosmetykami lub roślinami.

Uniwersalna forma do babeczek

Puszki na babeczki mogą być doskonałym miejscem do przechowywania wielu niezbędnych artykułów łazienkowych. Użyj tych wszechstronnych narzędzi do uporządkowania swojej przestrzeni. Możesz również dodać kilka zapachowych świec, aby stworzyć pogodny nastrój podczas kąpieli.

Wiszące kosze

Umieść te kosze na śmieci do stałego użytku w łazience. Po prostu przymocuj je do ścian, aby stworzyć wyjątkowy element konstrukcyjny, który jednocześnie oszczędza miejsce na podłodze.

Unikalne przechowywanie

Organizery na drzwiach mogą być nie tylko na buty. Wiszące organizery kieszonkowe zapewniają wygodne przechowywanie i zapewniają więcej miejsca w małej łazience, w której jest bardzo mało szafek i półek.

Stojak na probówki

Stary stojak na chemię wypełniony probówkami może stanowić idealne miejsce do przechowywania produktów do pielęgnacji łazienki.

Skoncentruj się na tkaninie

Zlewozmywak naścienny świetnie nadaje się do otwartej, przewiewnej atmosfery, ale nie ma miejsca na przechowywanie. Użyj dodatkowej tkaniny, aby dodać uroku i ukrytego miejsca do przechowywania w swojej szafie.

Баночка для лаков

Małe butelki lakieru do paznokci mogą zająć całą łazienkę. Dlatego można je ukryć w staroświeckim szklanym słoiku z cukierkami. Błyszczące kolory wyglądają równie pięknie, jak inne opcje projektowe.

Kubeczek na kosmetyki

Zmień swoje postrzeganie pojemników do przechowywania. Często w swoim domu można znaleźć przyciągające wzrok, niepowtarzalne opcje, takie jak ten kosmetyczny kubeczek.

Korek do dozownika

Stwórz korek dla swojego dozownika mydła, aby zapobiec zbyt dużemu dozowaniu, owijając gumkę wokół górnej części dozownika.

Świeca na wszystko

Nie ma potrzeby wyrzucania zużytych świec. Włóż je do zamrażarki, aby usunąć wosk, a następnie zetrzyj je i wykorzystaj jako elegancki schowek na przybory kosmetyczne, takie jak waciki i waciki.

READ
14 niezapomnianych pomysłów na aranżację wnętrza Twojego salonu

Przechowywanie rur

Czy masz dodatkowe orurowanie lub złączki PVC z poprzednich projektów? Zmień ich przeznaczenie, aby stworzyć nowoczesne miejsce do przechowywania papieru toaletowego lub innych akcesoriów łazienkowych.

Nigdy więcej rdzy

Pożegnaj na zawsze irytujące plamy rdzy w twojej duszy. Nałóż na butelki kilka warstw przezroczystego lakieru do paznokci, ale upewnij się, że całkowicie wyschnie przed ponownym włożeniem.

Palety magazynowe

Dodaj rustykalnego charakteru swojej łazience, ulepszając drewniane palety do otwartego rozwiązania do przechowywania przyborów toaletowych i innych niezbędnych rzeczy.

Dywan T-shirt

Wszyscy jesteśmy winni temu, że w domu leży zbyt wiele starych koszul. Dostosuj je do użytku, tworząc lekką matę do kąpieli.

Który z powyższych pomysłów wydał Ci się najbardziej żywy i interesujący? Podziel się swoją opinią poniżej w komentarzach!

Jeśli podobał Ci się artykuł, zapisz go dla siebie i udostępnij znajomym!

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: