16-letnia Alina Zagitova wprowadziła na lód modę na skórzane legginsy i skórzane kurtki

Alina Zagitova przyznała, że ​​prowadzi wszechstronne życie. Zdjęcie: Ivan Makeeva

Alina Zagitova jest jedną z najbardziej dyskutowanych łyżwiarzy figurowych od ponad pięciu lat. I to pomimo faktu, że zawodnik, który zdobył wszystkie tytuły w światowym łyżwiarstwie figurowym, od końca 2019 roku nie startował w poważnych zawodach. Mistrz olimpijski, posiadacz historycznego rekordu świata, w ostatnim czasie coraz częściej znajduje się w centrum skandali.

histeria zdjęć

W październiku 2021 roku Alina Zagitova zorganizowała brzydką rozgrywkę o zdjęcie. Skandal wybuchł po tym, jak zawodnik wziął udział w meczu o mistrzostwo Kontinental Hockey League pomiędzy Ak Bars Kazań a Metallurg Magnitogorsk. Reporterzy robili sobie zdjęcia trybun z publicznością. Zagitova również dostała się do strzałów. Fakt ten rozwścieczył łyżwiarza. Uznała, że ​​kronikarze postanowili zrobić jej zdjęcia bez pytania, gdyż wcześniej otrzymali od niej kategoryczną odmowę. Alina przyszła po meczu do centrum prasowego, gdzie wpadła w furię, żądając usunięcia wszystkich jej zdjęć.

Wielu było zaskoczonych niegrzecznymi wypowiedziami i groźbami łyżwiarza. „Pozwę cię, mam takie znajomości!” krzyknęła. Po skandalu podzieliła się swoimi najskrytszymi rzeczami na blogu: „Nienawidzą mnie, rozrywają mnie na kawałki, co powiedziałem, ubrałem, gdzie poszedłem, nie ma prywatności, a moje granice są często dość niegrzecznie naruszone… Każdy z nas jest żywą osobą, która może i powinna chronić swoje osobiste granice ”, — 19-letnia łyżwiarka figurowa oburzyła się.

Alina Zagitova: „Uwielbiam gotować, jest w tym coś przytulnego i kreatywnego”

Związek z miliarderem

Alina Zagitova przyjaźni się z rodziną miliardera Romana Rotenberga. Poznali się w 2018 roku. Rotenberg wracał z olimpijskiego Pjongczangu do Rosji tym samym samolotem co łyżwiarze: „Alina i ja poznaliśmy się w Korei Południowej, kiedy zdobyła złoto olimpijskie. Polecieliśmy z powrotem samolotem. Potem pozostajemy w kontakcie, często widujemy się na zawodach. W grudniu 2019 klub Rotenberg SKA zaprosił Zagitovą do występu w show przed meczem z CSKA. „Trudno wymyślić lepszy pokaz przedmeczowy niż występ Zagitovej” – zauważył Roman.

Przed rozpoczęciem sezonu KHL w Petersburgu odbyła się duża prezentacja SKA. Zagitova i Rotenberg grali tam pierwsze role. „Alina Zagitova na lodzie to coś więcej niż sport, to sztuka”, mówi o niej biznesmen.

skandal fanów

Alina Zagitova jeździ na łyżwach podczas pokazów lodowych Tatiany Navki. „Ta łyżwiarka figurowa ma niesamowity talent do kamuflażu i niepowtarzalny styl jazdy. Każde z jej wyjść na lodzie to urzekająca ekstrawagancja ”- powiedział o niej Navka. Po występach łyżwiarze często biorą udział w spotkaniach z fanami. Więc Alina nie była wyjątkiem. Po jeździe na łyżwach w programie „Śpiąca królewna. Legenda dwóch królestw”, łyżwiarz figurowy chętnie zaczął rozdawać autografy. Ale w pewnym momencie Alinie nie podobało się, gdy młodzi fani próbowali ją dotknąć, a sportowiec całkowicie odepchnął jedną dziewczynę.

READ
Znani ludzie oszaleli.

Kilka miesięcy później fani dyskutowali o dziwnym zachowaniu Zagitovej w Dobrogradzie koło Włodzimierza. Łyżwiarze występowali na lodzie tutejszego jeziora i wykonywali numery pokazowe. Alina została wybrana jako headliner i gość specjalny pokazu. Po występie wszyscy sportowcy wyszli na publiczność, aby rozdać autografy i zrobić sobie zdjęcie na pamiątkę – było to zaplanowane i ogłoszone z wyprzedzeniem. Jednak Zagitova odmówiła komunikacji z fanami i natychmiast opuściła witrynę. „Ludzie przybyli na pokaz z różnych miast i byli zagubieni” – powiedzieli organizatorzy imprezy. – Wiele osób kupiło bilety właśnie ze względu na spotkanie z Zagitovą. Kto rzucił: „Nie chcę się z nikim komunikować!” i tak było.”

Alexei Yagudin, Alina Zagitova, Łyżwiarstwo figurowe

Alina Zagitova nazwała swoją ulubioną w „epoce lodowcowej”

“Epoka lodowcowa”

Alina Zagitova w parze z Aleksiejem Jagudinem była gospodarzem 7. sezonu telewizyjnego projektu Epoka lodowcowa. W 2021 roku została gospodarzem 8. sezonu serialu. Jest często krytykowana jako gospodarz. Publiczność obsypywała łyżwiarkę negatywnymi komentarzami, stwierdzając, że po prostu nie potrafi połączyć dwóch słów. Szczególnie wybredny zażądał nawet jego wymiany. Sama Alina próbuje. Współpracuje z nauczycielem techniki mowy.

Dmitrij Guberniew o ostrym języku mówi o Alinie: „Zagitova musi zdobyć wiedzę, zanim ruszy do bitwy. Wydaje mi się, że z Zagitovą niewiele się robi, jeśli chodzi o jej pracę w kadrze, ale na pewno jest postęp . Nawet czytanie wiadomości to zawód, który trzeba opanować. Musimy nauczyć się rzemiosła, a nie tylko przychodzić, siedzieć w kadrze i czytać to, co napisali redaktorzy.

Jeszcze twardszy szedł po pięknej Irinie Rodninie. Trzykrotna mistrzyni olimpijska przyznała, że ​​telewizyjne sukcesy Aliny wcale jej nie dotknęły. – Mumu nie interesuje łyżwiarstwo figurowe – warknęła Irina Konstantinovna.

Zagitova zarabia mniej niż Dziuba i Żobnin

Miliony rocznie

Kontrakty reklamowe i pokazy lodowe przynosiły Alinie Zagitowej milion dolarów rocznie. Według ekspertów Zagitova zarobiła około ośmiu milionów rubli za udział w bajce Tatiana Navka Śpiąca królewna. W lutym 2020 roku mistrz otrzymał około miliona rubli za udział w pokazie w Dobrogradzie. Alina ma sporo kontraktów reklamowych. Sportowiec jest twarzą kosmetyków i marki sportowej. Według najbardziej ostrożnych szacunków roczny kontrakt z każdą firmą przynosi Zagitovej od 7 do 14 milionów rubli. Alina ma również kontrakty z innymi wpływowymi firmami. Zarabia na reklamie i mediach społecznościowych. Tak więc w ciągu zaledwie kilku lat młody sportowiec mógł stać się nie tylko legendą łyżwiarstwa figurowego, ale także milionerem.

READ
Wygląd dnia: Melania Trump w sukience za 8000 dolarów

Odporność na zazdrość

Alina Zagitova już dawno przestała odpowiadać na krytykę. „Wcześniej poświęcałem dużo uwagi, martwiłem się. Nigdzie nie ma złych życzeń, każdy je ma. Teraz nie przeszkadza mi hejt, to jak zachęta do wzniesienia się jeszcze wyżej. Zbudowałem fortecę, można powiedzieć, że tylko elita może tam iść ”- powiedziała celebrytka.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: