16 inspirujących pomysłów na sypialnie dla nastolatków, które na pewno pokochasz

Co przychodzi ci do głowy, gdy słyszysz frazę „pokój nastolatka”? Bałagan? Plakaty znanych zespołów rockowych zamiast tapet? Dużo niepotrzebnych rzeczy? Wszystko to już dawno popadło w zapomnienie. Współczesny nastolatek wie o stylu i designie prawie więcej niż jakikolwiek inny dorosły i na pewno nie chce tkwić w złym guście i nieporządku. Oferujemy wybór pomysłów na pokoje młodzieżowe na każdy gust.

Nowoczesny pokój księżniczki

Z

Z

9 k =

Nawet dorastając dziewczyny nie przestają czuć się księżniczkami. Stwórzmy więc dla niej małe królestwo, w którym będzie pełnoprawną kochanką! Oczywiście nastolatka raczej nie doceni zabawkowych jednorożców, ale pastelowe kolory, stylowe różowe poduszki i sztuczne futerko są łatwe. Nowoczesny szyk jest przeznaczony nie tylko dla blogerów życiowych.

Pokój Osobowości Twórczej

Z

9 k =

Z

9 k =

Kto z nas nie chciał zostać pisarzem, poetą, artystą w okresie dojrzewania? W tej chwili jesteśmy maksymalnie otwarci na kreatywność i gotowi na eksperymenty. Osobę kreatywną powinna otaczać niezwykła przestrzeń. Jasne detale, nietypowe kształty, oryginalne meble i oczywiście przestrzeń na kreatywność. Na przykład jedną ze ścian można zamienić w wystawę rysunków. Niech wystrój wnętrza przypomina nastolatkowi o jego hobby, zainteresowaniach, uszczęśliwia na co dzień i zachęca do dalszego rozwoju.

Pokój Marzyciela

Z

2Q ==

Z

2Q ==

Z

O czym marzy nastolatek? Zdobądź nagrodę Nobla, podróżuj po świecie, zdobywaj Everest, zostań pilotem samolotu? Psychologowie jednogłośnie twierdzą, że te marzenia, które są wizualnie odzwierciedlone w naszym życiu, często się spełniają. Obrazy, fotografie, malowidła ścienne i po prostu urocze bibeloty codziennie przypominają nam o szczytach, do których dążymy i ułatwiają ich podbój.

pokój sportowca

9 k =

a58e0c1da1ef41d7ee9f3a990c042626d9a5466a43ca2087ddd21e5e523ba54e.jpeg

9 k =

Z

9 k =

Z

Ścieżka sportowca zaczyna się drobiazgowo. Niech proporczyki, plakaty i sprzęt sportowy we wnętrzu zainspirują młodego sportowca do wyczynów i zainspirują wolę zwycięstwa.

Zwycięstwo w wyrażaniu siebie

Z

9 k =

2Q ==

9 k =

Z Z

2Q ==

Precz z nudą i otępieniem! Miłość do powściągliwości i zwięzłości przychodzi z wiekiem i nie dla każdego. Nastolatki chcą jasnych kolorów, nietypowych rozwiązań i wygody. Kiedy jeszcze eksperymentować, jeśli nie w młodym wieku? Najważniejsze to być nie jak wszyscy inni! Nawet najmniejszy i najbardziej niewygodny kształt pokoju może zostać przekształcony w małe arcydzieło designu, jeśli podejdzie się do niego z miłością i inspiracją.

READ
Uwaga dla miłośników książek: 30 funkcjonalnych i pięknych sposobów na przechowywanie książek w mieszkaniu
Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: