15 uroczych i eleganckich pomysłów na bielone przedpokoje

Bielony szykowny wystrój stał się popularny kilka lat temu, a teraz staje się coraz bardziej popularny, ponieważ ma szczególny urok i szyk, a jednocześnie jest ekonomiczny – możesz przywrócić i zaktualizować niektóre rzeczy pozostawione po babci lub kupione w pchle targi.

Kolor i styl

Bielony szyk jest rzadko używany jako pojedynczy styl, zwykle z dodatkami z innych stylów. Są to zazwyczaj wiejskie, rustykalne, vintage, ponieważ dodają uroku i przytulności przestrzeni. Jeśli chodzi o kolory, możesz zdecydować się na neutralne i pastele, które są tradycyjne dla bielonego stylu i rozjaśnią przestrzeń naturalnym drewnem i świeżymi ziołami w doniczkach. Połącz wystrój z bielonymi, eleganckimi wzorami, takimi jak paski, kwiaty i kropki, wszystkie wykonane w neutralnych i pastelowych kolorach.
Prosty, bielony elegancki korytarz z wieszakami na ubrania i stojakiem, ławką, lampionami na świece i koszem do przechowywania.

Przytulny, bielony, neutralny korytarz z ławką i małą konsolą, kwiatami doniczkowymi, szafką z surowego drewna i fotografiami.

Elegancki biały przedpokój w bielonym stylu z eleganckim stołem konsolowym, niebieską ramą, kwiatami doniczkowymi i koszem do przechowywania.

Bielone eleganckie wejście ze stołem konsolowym, ramami okiennymi, lampami i koszem pod stołem.

Bielony korytarz ze stolikami nocnymi, świecami, klatką i kwiatami doniczkowymi.

Bielone meble

Niektóre ławki, wieszaki na ubrania i uchwyty są niezbędne do przedpokoju. Można też postawić ładny stół konsolowy, powiesić lustro w ozdobnej ramie, jakieś półki, może szafkę. Wybór mebli zależy wyłącznie od Ciebie, pozostaw meble bielone, eleganckie, vintage i wiejskie, aby osiągnąć pożądany poziom atrakcyjności i połysku, które doskonale nadają się do wystroju przedpokoju. Większość mebli powinna być pobielona i może mieć wygląd zużyty, aby pasował do stylu, a także możesz dodać trochę pomalowanych elementów wnętrza wiejskiego domu.
Gości wita bielony elegancki hol wejściowy z wiosłem jako wieszakiem na ubrania, dywanem w paski, krzesłem i koszem do przechowywania.

Przytulne, bielone przedpokój w neutralnym stylu z żaluzjami, pastelową konsolą, schowkiem i dużym świecznikiem.

Biały znoszony szyk spotyka się z nordyckim wejściem z uchwytem ściennym i ławką ze sztucznego futra.

Wypełnione światłem przedpokój wita Cię nordyckim klimatem dzięki ławce do przechowywania, lampom wiszącym i dywanowi ze sztucznego futra.

Styl rustykalny ma elegancki hol wejściowy z drewnianą ławką, szyldami, półką i koszem do przechowywania.

READ
7 wskazówek, jak pozbyć się zbliżającej się powieki i uzyskać idealny wygląd

Decor

Szykowny, noszony styl wymaga szykownego wystroju, a niektóre dzieła sztuki, lustra i urocze poduszki są właśnie tym, czego potrzebujesz. Wybierz postrzępione tkaniny w kropki i paski oraz niedoskonałe wykończenia, aby nadać przestrzeni wygląd znoszony, ale bardzo przyjemny.
Neutralny, elegancki, bielony przedpokój z pastelowymi meblami – krzesłem, konsolą, półką, skrzynką na kwiaty i koszem.

Pastelowe przedpokój ze stołem konsoli, latarnią w doniczce, zielenią w pudełku, dużą skrzynią, świecznikiem i pomponem.

Bielony elegancki przedpokój z komodą, zielenią i kwiatami doniczkowymi, bielonym krzesłem i dziełami sztuki.

Bielone eleganckie przedpokoje z miejscem do przechowywania, siedziskiem, dywanikiem, butelkami i bielonym zegarem dziadka.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: