15 sztuczek, dzięki którym staniesz się guru szybkiego sprzątania

Aby utrzymać dom w czystości, ważne jest nie tylko regularne sprzątanie, ale także zorganizowanie inteligentnego przechowywania. Oto 15 sztuczek, dzięki którym nie będzie problemów ani z jednym, ani z drugim.

20 sztuczek, które pomogą Ci szybko posprzątać dom

Wszystko do szybkiego sprzątania

Super wysoko oceniany odkurzacz robota Xiaomi

Topowy odkurzacz wiodącego producenta do czyszczenia na sucho i na mokro. Wyposażony w pływające dysze i potrójny filtr, a także funkcję sterowania głosowego. Teraz robot jest sprzedawany z przyjemną zniżką 25%, dodatkowym kuponem od sprzedawcy za 11 860 rubli i szybką dostawą – w zaledwie 3-5 dni. Kupujący (około dwóch tysięcy osób) ocenili produkt na 4,9 punktu na 5, co mówi samo za siebie. Naprawdę sprawdzony odkurzacz.

Kliknij na zdjęcie, aby dowiedzieć się więcej

Recenzje piszą:

Świetny pomocnik domowy! Jestem zachwycony tym odkurzaczem, czyści na mokro i doskonale odkurza.

Mop natryskowy do łatwego czyszczenia na mokro

Чтобы полы в доме всегда были чистыми, обратите внимание на швабру Deerma. Она имеет встроенный бак для воды на 350 мл и вращается на 360 градусов. Девайс сам распылит и соберет мягкой микрофиброй воду, заберется под мебель и в любые углы, тщательно вымоет пол вокруг ножек стола и стульев. Приятный бонус — на этот популярный товар действует экспресс-доставка из России. Сейчас он продается со скидкой 29%.

Kliknij na zdjęcie, aby dowiedzieć się więcej

Recenzje piszą:

  • Odpowiedzialnie oświadczam, że jest to najbardziej udane zamówienie z Aliexpress od wielu lat! Do akcji można było zamówić mopa z dwoma dodatkowymi dyszami-ścierkami. Uwaga! Dostawa – 2 dni do Moskwy! Tylko 2 dni! To wyprzedza harmonogram i jest niesamowite. Przedmiot był śledzony. Mop jest świetnej jakości, zamówienie zrealizowane z polecenia znajomych – wszystkim polecam zakup.

Robot do czyszczenia okien ze zniżką i szybką dostawą

To urządzenie umyje nie tylko szkło, ale także lustra, kafelki i odporne na wilgoć powierzchnie drewniane. Dzięki silnikowi ssącemu robot pewnie przylega do szyby. Sterowanie odbywa się zdalnie za pomocą pilota lub aplikacji mobilnej na smartfonie. Urządzenie zostało zamówione ponad trzy tysiące razy. Teraz możesz go kupić z 69% rabatem i szybką dostawą w ciągu 3-5 dni.

Recenzje piszą:

  • Dzięki sprzedawcy przyszło szybko – w 5 dni Zadowolony z zakupu doradzam sprzedającemu i towarowi, w przeciwnym razie mycie okien z zewnątrz na dużej wysokości jest niebezpieczne.
READ
9 łatwych pomysłów na przechowywanie w domu

Mata na kuwetę dla kota

Aby zapobiec roznoszeniu się kociej kuwety po całym domu, umieść obok tacy inteligentną matę, na której będą zbierać się trociny lub granulki żelu krzemionkowego. Zarówno puszyste łapki jak i podłoga będą idealnie czyste. Teraz dywan jest w sprzedaży z 34% rabatem i zostanie dostarczony w ciągu zaledwie 5-7 dni z rosyjskiego magazynu.

Kliknij na zdjęcie, aby dowiedzieć się więcej

Recenzje piszą:

Kot początkowo się go bał, próbował obejść dywan, ale na drugi dzień nadal przychodził. Po upewnieniu się, że dywanik nie gryzie, zaczął zgarniać nadmiar wypełniacza z tacy, a dywanik niczym gąbka wchłaniał wszystko w siebie. Byłem bardzo zadowolony. Polecam sprzedawcę i produkt.

Zmywarka z dostawą z Rosji

Wygląda na to, że ani jedna osoba, która kupiła wysokiej jakości zmywarkę, nie żałowała takiego zakupu. Jeśli od dawna myślisz o tym zakupie, radzimy zwrócić uwagę na model sprawdzonej marki Zigmund & Shtain z 19% rabatem i szybką dostawą z Rosji.

Recenzje piszą:

Polecam wszystkim. Dostawa do mojej kuchni. Dzięki sprzedawcy. Tryb oszczędzania energii A++.

Fajny mop do czyszczenia okien

Мы нашли инновационную швабру для окон и плитки, головка которой вращается под всеми возможными углами, а телескопическая ручка раздвигается от 115 до 145 см, благодаря чему вы сможете вымыть даже очень высокие окна. В комплекте вы получите специальную салфетку из микрофибры, но продавец утверждает, что с шваброй совместима любая тряпка для пола — даже старое полотенце или футболка. Сейчас швабра продается со скидкой 55%, а привезут ее всего за 7-10 дней с российского склада.

Kliknij na zdjęcie, aby dowiedzieć się więcej

Recenzje piszą:

Natychmiastowa dostawa, świetnie wygląda. Podobne są znacznie droższe w sklepie. Mechanizm obrotowy z brązowym przyciskiem pop-up.

Odkurzacz ręczny Xiaomi do usuwania roztoczy

To urządzenie do czyszczenia pościeli, poduszek, koców i materacy poradzi sobie nie tylko z kurzem, okruchami i sierścią zwierząt – potrafi nawet usunąć roztocza. Wszystko – dzięki mocnemu silnikowi, lampie UV, miękkiej szczoteczce, która wnika między włókna tkaniny oraz potrójnemu systemowi filtracji. Kolejną „sztuczką” jest to, że odkurzacz wydmuchuje strumień gorącego powietrza, pod którym wysycha cała wilgoć, która mogłaby pozostać na praniu (na przykład pot). Podsumowując, jest to idealne urządzenie dla tych, którzy chcą naprawdę czystego domu. Teraz jest w promocji z 20% rabatem. Odkurzacz zostanie dostarczony w ciągu zaledwie 5-7 dni z rosyjskiego magazynu.

READ
12 pomysłów na oświetlenie przestrzeni w Twoim domu
Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: