15 sprytnych pomysłów na oszczędność miejsca i przechowywania

Myślisz, że nie masz wystarczająco dużo miejsca do przechowywania? Jeśli w ścianie znajduje się wnęka lub wnęka, która nie jest używana, masz dużo miejsca na rozbudowę. Zapoznaj się z naszymi zasobami zawierającymi 15 kreatywnych pomysłów na zwiększenie pojemności przy jednoczesnym maksymalnym wykorzystaniu istniejącej przestrzeni.

Przechowywanie pod schodami

Pierwsze dwa stopnie schodów mają sprytne szuflady, w których można przechowywać przedmioty używane w kuchni lub salonie, takie jak pościel, dodatkowe koce, poduszki i rękawiczki.

Wbudowane moduły

Te wbudowane półki na książki zapewniają zarówno otwarte, jak i zamknięte przechowywanie. Wbudowane moduły idealnie nadają się do przechowywania książek i zdjęć.

Deska do prasowania na ścianie

Użyteczność to nazwa wnętrza tej neutralnej pralni. Deska do prasowania w stylu murphy jest koniecznością w tym pokoju. Nieużywaną konstrukcję można złożyć, aby zwolnić więcej miejsca.

Przechowywanie kieliszków do wina i butelek

Specjalnie wbudowany moduł zapewnia dużo miejsca do przechowywania w jadalni na świeżym powietrzu i stwarza przestrzeń dla wyobraźni. Ten element integruje miejsce do przechowywania zarówno butelek wina, jak i kieliszków.

Kabiny w korytarzu

Kabiny tworzą jasne i wygodne miejsce do przechowywania rzeczy codziennego użytku: kluczy, telefonów, portfeli. Haczyki ścienne, ławki i szafki na buty sprawiają, że kolorowe trampki i kurtki stają się zabawną częścią wystroju.

Miejsce do przechowywania zwierząt

Oryginalne sposoby przechowywania są koniecznością przy próbie stworzenia pięknego, funkcjonalnego domu. Ten schowek „Cubby” został zaprojektowany jako wielofunkcyjny mebel na kilka etapów życia zwierzęcia. Świetnie nadaje się do przechowywania zabawek dla zwierząt, przechowywania materiałów eksploatacyjnych, żywności i nie tylko.

Stylowy rower na ścianę

Na ścianie możesz wykonać wygodne uchwyty rowerowe, oszczędzając tym samym dużo miejsca w korytarzu. Oprócz funkcjonalności dekor ten doskonale wpasuje się w biały kolor ścian.

Regał do zabudowy

Funkcjonalny schowek obejmuje łóżko piętrowe i wbudowany regał, które zapewniają dodatkową przestrzeń w pokoju dziecięcym.

Szafka na buty

Szafka nocna z dwiema dużymi szufladami i wysuwaną przegródką zapewnia dużo miejsca do przechowywania.

organizer do szuflad

Szuflady ze specjalnymi komórkami umożliwiają przechowywanie biżuterii i akcesoriów w tej garderobie. To pozwoli ci znaleźć przedmiot w ciągu kilku sekund.

READ
5 sposobów na przywrócenie starych mebli do życia

Schody z wbudowanym schowkiem

Na małej przestrzeni trzeba wykorzystać każdy centymetr kwadratowy. Klatka schodowa w tym mieszkaniu ma wbudowane szafy z szufladami do przechowywania, aby zmaksymalizować przechowywanie.

Spiżarnia kuchenna

Niestandardowa wysuwana spiżarnia zapewnia dodatkową przestrzeń do przechowywania w tej nowoczesnej kuchni. Duża ilość szuflad i szafek pozwala na przechowywanie wielu niezbędnych rzeczy, które zawsze będą pod ręką.

Wyspa kuchenna i regał

Z polerowanymi blatami z marmuru Carrara, ta czysta kuchnia ma laserowo wycinane niebiesko-białe marmurowe kafelki, szafki ze szczotkowanym białym brązem i pięknymi szklanymi wisiorkami. Na końcu stołu niespodzianka! Ukryte półki na książki kucharskie i dodatkowe miejsce do przechowywania.

kącik do nauki

Salon to idealny kącik do pracy, który w każdej chwili można schować. Stół można wygodnie złożyć, a krzesło można wykorzystać jako dodatkowe miejsce do siedzenia. Wbudowane półki i szafki zapewniają niezbędne miejsce do przechowywania.

Szafki do przechowywania w łazience

Na dole toaletki znajduje się półka, która zapewnia dodatkowe miejsce do przechowywania.

Podobał Ci się nasz artykuł? Podziel się swoją opinią w komentarzach!

Jeśli podobał Ci się artykuł, zapisz go dla siebie i udostępnij znajomym!

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: