15 sławnych mężczyzn, którzy za bardzo dali się ponieść chirurgii plastycznej! Wyniki są szokujące!

Męscy celebryci, którzy posunęli się za daleko w chirurgii plastycznej

Słynny komik o wymownym imieniu „marchewkowa głowa” nigdy nie był przystojny. Ale po serii nieudanych aparatów ortodontycznych i zastrzyków z botoksu nie musi nawet żartować: swoim wyglądem wywołuje niezdrowy śmiech na korytarzu.

Simona Cowella

Simona Cowella

Paparazzi przyłapali słynnego brytyjskiego prezentera telewizyjnego na tym, że zrobił lifting. W tym samym czasie, według plotek, chirurdzy poprawili jego linię szczęki, aby wyglądał bardziej męsko. Ale kontrast między napiętą skórą twarzy a zwiotczałą szyją zmienił prezentera telewizyjnego w starszego zombie.

Bruce’a Jennera

Bruce

Ojczym Kim Kardashian miał już niejedną operację plastyczną iz każdą z nich stawał się coraz dziwniejszy z wyglądu. Nikt nic nie rozumiał, dopóki Bruce nie przeszedł najpełniejszej transformacji, stając się kobietą o imieniu Kathleen Jenner. Wtedy wszyscy zdali sobie sprawę, że poprzednie operacje miały na celu jedynie nadanie mu bardziej kobiecego wyglądu. Cóż, marzenie się spełniło!

Barry Manilow

Barry Manilow

Słynny piosenkarz pop jest na scenie od ponad dekady i przez cały czas stara się zachować energiczny i sprawny wygląd. Dotyczy to szczególnie twarzy. Po kolejnym liftingu fani już boją się, że skóra na jego policzkach oderwie się od zbyt szerokiego uśmiechu.

Vince Neil

Vince Neil

Ogólnie rzecz biorąc, rockmani wolą starzeć się naturalnie, ale wokalista Motley Crue poszedł w drugą stronę. Chirurg plastyczny poprawił mu policzki, brwi i nos – w efekcie nie wyglądał jak bujak, ale jak złamany rolnik z ziemniaczanym nosem.

Kenny Rogers

Kenny Rogers

Chcesz schudnąć na twarzy? Zapytaj Kenny’ego Rogersa, jak tego nie robić! Piosenkarz country przeszedł lifting twarzy, wymodelował policzki i miał kilka zastrzyków z botoksu – w rezultacie teraz wydaje się, że z wielkim trudem udaje mu się otworzyć oczy.

David Hasselhoff

David Hasselhoff

Sam „ratownik Malibu” przyznał, że regularnie wstrzykuje sobie Botox. Według plotek, bez szelek nie poradził sobie. Ale fakt pozostaje faktem: chociaż Hasselhoff nie wygląda staro, z przystojnego faceta zmienił się w osobę, której całkowicie sztuczna twarz może służyć jako antyreklama każdej klinice chirurgii plastycznej.

Christian Slater

Christian Slater

Napięcie skóry na czole nie przyniosło korzyści Slaterowi: po nim niegdyś żywa twarz aktora wydaje się być zamrożoną maską woskową.

READ
Biała lilia: Ksenia Sobchak w niesamowitej sukience pokazała smukłą sylwetkę

Tom Cruise

Tom Cruise

Słynny aktor zawsze słynął z chłopięcego uroku. Nic dziwnego, że kiedy jego wiek dobiegł półwiecza, był gotów zrobić wszystko, by go uratować. Ale w wyniku zastrzyków z botoksu po prostu został zdmuchnięty, a zamiast czarującego faceta pojawił się przed nami czerwony miłośnik piwa z teksańskiego buszu.

Mickey Rourke

Mickey Rourke

Warto było oczywiście zatrzeć ślady licznych ekscesów, którym aktor oddawał się w swoim życiu. Korekcja nosa, zmiana kształtu kości policzkowych i lifting – to cena dzikiego życia. Ale Mickey powinien był wybrać chirurga ostrożniej: teraz jego twarz zamiast zmarszczek jest pokryta niezdrowymi fałdami w najbardziej nieoczekiwanych miejscach i sprawia wrażenie osoby, która nie przestała oddawać się swoim ulubionym wadom nawet na stole operacyjnym.

Wayne’a Newtona

Wayne

Panie Newton, przestań! Kolejny lifting – a włosy przesuną się na tył głowy, a oczy w ogóle przestaną się otwierać!

Burt Reynolds

Burt Reynolds

Supergwiazda złotej ery Hollywoodu, Burt Reynolds, miał każdą okazję, by starzeć się z wdziękiem i wdziękiem. Niestety, nie mógł się oprzeć – i na próżno: zastrzyki z botoksu w kości policzkowe nie odmłodziły go, ale dały aktorowi wygląd głodującego mieszkańca głodnej krainy. Jeśli wcześniej Reynolds wywoływał u kobiet romantyczne pragnienia, teraz chce tylko być nakarmiony.

Sylvester Stallone

Sylvester Stallone

Stallone nie posunął się za daleko z plastikiem: kilka zastrzyków z botoksu i wypełniaczy na kościach policzkowych – jak na hollywoodzkie standardy, prawie nic. Ale teraz jego wygląd wydaje się wszystkim mówić: „Tak, jestem wystarczająco bogaty, by pozwolić sobie na porządnego chirurga plastycznego!” Nie tego fani oczekiwali od bohatera kina akcji.

Ray Liotta

Ray Liotta

Kolejna twarz wygładzona szelkami do niemal całkowitego bezruchu, która zdaje się krzyczeć do nas: nie, plastik nie pasuje do twardzieli!

Jermaine’a Jacksona

Jermaine’a Jacksona

Brat Michaela Jacksona, słynny muzyk Jermaine Jackson, oczywiście nigdy nie dogoni swojego brata pod względem liczby operacji plastycznych. Ale nawet przy skromniejszych prośbach wynik nie był genialny. Dokładniej mówiąc, wręcz przeciwnie: wieczny blask jego skóry grubo nawiązuje do opinii publicznej o jej nieudanym polerowaniu, a operacje na nosie rodziny Jacksonów powinny być całkowicie zakazane odrębnym prawem: za każdym razem rezultat jest nienaturalny i niestrawny .

READ
Gdzie w piżamie? ”: Nonna Grishaeva pomyliła strój na premierze filmu
Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: