15 przydatnych artykułów AliExpress, które pomogą bez wysiłku posprzątać dom

Sprzątanie i prace domowe zwykle wymagają dużo wysiłku i czasu, co może stanowić problem dla osób, które mają wyczerpującą rutynę lub mało czasu w życiu codziennym. Na szczęście dla nas technologia stale się rozwija i ulepsza.

Postanowiliśmy więc pokazać Ci najlepsze i najcenniejsze artykuły gospodarstwa domowego ze znanej chińskiej witryny AliExpress, której skuteczność jest gwarantowana. Warto zainwestować, sprawdź!

15. Pojemnik na kłaczki do pralki

Ta nasadka jest świetną opcją do usuwania kłaczków, które przyklejają się do ubrań po praniu. Po prostu włóż go do pralki, jest wielokrotnego użytku i łatwy w utrzymaniu.

przydatne przedmioty Zdjęcie AliExpress 4

14. Szczotka do czyszczenia sofy

Ta szczotka to świetna opcja dla tych, którzy chcą usunąć brud, który gromadzi się w zagięciach i narożnikach sofy. Szczególnie przydatne, jeśli masz zwierzaki, które wszędzie zostawiają sierść.

przydatne przedmioty Zdjęcie AliExpress 3

13. Szablon do składania koszul

Szablon składania ubrań pozwala przejść przez ten proces w ustandaryzowany, prosty, praktyczny i łatwy sposób. Zmniejsza również ryzyko konieczności ponownego prasowania ubrań po wyjęciu ich z szafy.

przydatne przedmioty Zdjęcie AliExpress 2

12. Środek do czyszczenia szkła

Wystarczy trochę mydła i obrócić szklankę dwa lub trzy razy, aby była nieskazitelnie czysta wewnątrz i na zewnątrz. Możesz również powiesić go na ścianie.

przydatne przedmioty Zdjęcie AliExpress 1

11. Gąbka do mycia szklanek

Dla łatwiejszego mycia okularów odpowiednia jest gąbka z długim uchwytem. Posiada kształt, który obejmuje całą powierzchnię szkła, sięgając dna, niezależnie od jego kształtu.

przydatne przedmioty Zdjęcie AliExpress 8

10. Elastyczne wiązania

To elastyczne zatrzaskowe urządzenie utrzymuje prześcieradło na swoim miejscu. Proste, lekkie i ekonomiczne rozwiązanie dla tych, którzy nie znoszą wstawania z pogniecioną pościelą. Nadaje się do wszystkich rozmiarów i rodzajów pościeli.

przydatne przedmioty Zdjęcie AliExpress 9

9. Zakrzywiony uchwyt pędzla

Nie musisz już być sprytny, aby wyczyścić brzeg toalety. Dzięki temu zakrzywionemu uchwytowi możesz to zrobić bez wysiłku.

przydatne przedmioty Zdjęcie AliExpress 7

8. Szczotka do idealnego czyszczenia ślepych

Nie jest konieczne czyszczenie każdej listwy żaluzji, jeśli istnieje urządzenie, które pozwala na wykonanie kilku czyszczeń jednocześnie.

przydatne przedmioty Zdjęcie AliExpress 6

7. Ochraniacze na buty do czyszczenia

Jeśli nie lubisz zostawiać śladów podczas zmywania, potrzebujesz ochraniaczy na buty, które usuwają ślady.

przydatne przedmioty Zdjęcie AliExpress 5

6. Gąbka polerska

Jeśli dno i krawędzie twojej patelni są ciemne i przypalone, ta gąbka sprawi, że będzie wyglądać jak nowa. Oprócz polerowania ma uchwyt, który pomaga w czyszczeniu bez wysiłku.

READ
Pokoje dla 3 lub więcej dzieci: 40 niesamowicie jasnych i kolorowych pomysłów

przydatne przedmioty Zdjęcie AliExpress 14 przydatne przedmioty Zdjęcie AliExpress 10

5. Spray do czyszczenia szkła

Nie musisz już stać na ławce podczas mycia okien. Czyścik do szkła „mini-ściągaczka” ze sprayem, który ułatwi zadanie.

przydatne przedmioty Zdjęcie AliExpress 13

4. Usuwanie włosów z odpływów

Czyszczenie kanalizacji to trudne zadanie, ale dzięki temu produktowi Twój koszmar się skończy. Teraz możesz zrobić to sam za pomocą tego urządzenia.

przydatne przedmioty Zdjęcie AliExpress 12

3. Chusteczki superchłonne

Ściereczki z mikrofibry są bardziej chłonne niż zwykłe ściereczki, a także trwalsze bez konieczności zwilżania ich środkami czyszczącymi, a także szybkie i łatwe w czyszczeniu i suszeniu.

przydatne przedmioty Zdjęcie AliExpress 11

2. Płyta chroniąca przed rozpryskami oleju

Ochrona przed rozpryskami jest idealna, jeśli nie chcesz poplamić całej kuchenki i deski rozdzielczej podczas smażenia lub gotowania. Nadaje się do wysokich temperatur.

przydatne przedmioty Zdjęcie AliExpress 16

1. Długa szczotka do usuwania kurzu

Ten środek do pylenia jest niezbędny do czyszczenia niedostępnych miejsc w domu. Jego powierzchnia jest cienka, a uchwyt długi, dzięki czemu jest łatwy w użyciu. Jednorazowe chusteczki można łatwo zastąpić zwykłymi chusteczkami nawilżanymi.

przydatne przedmioty Zdjęcie AliExpress 15

Czy kupowałeś już na AliExpress? Jakie było twoje doświadczenie? Powiedz nam w sekcji komentarzy!

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: