15 prostych trików, które zamienią Twoją łazienkę w luksusowe spa

Jeśli byłeś w luksusowym hotelu, zapewne pamiętasz to uczucie odprężenia i odmłodzenia po wizycie w spa. Aby zapomnieć o zmęczeniu i odzyskać siły, nie można polecieć na odległe wyspy i zatrzymać się w drogim hotelu.

O to, jak osiągnąć zupełnie nowy poziom komfortu w jednej łazience, poprosiliśmy ekspertów Grohe.

Łazienka od GROHE Ireland

Luksus w szczegółach
Sekretem luksusowej łazienki jest innowacyjna technologia i przyciągające wzrok detale: od podwójnych umywalek, w których można bez pośpiechu umyć twarz, po spektakularne lampy z dobrym oświetleniem. A Twoja łazienka zamieni się w wygodne miejsce do wypoczynku, nie gorsze niż pięciogwiazdkowy hotel.

Toaleta myjąca Sensia Arena tylko wygląda znajomo – w środku działa wbudowana automatyka. Model dopasowuje się do użytkownika, reguluje temperaturę wody i powietrza. Specjalna powłoka przeciwbrudząca i antybakteryjna ułatwia pielęgnację instalacji wodno-kanalizacyjnych.

Dostosuj swój prysznic
Nawet jeśli na zabiegi wodne przeznaczono od pięciu do dziesięciu minut, możesz odpocząć lub naładować się pod prysznicem. Wybierając „inteligentny” prysznic z systemem sterowania, w kilka sekund dostosuj ciśnienie i temperaturę przepływu oraz odpowiedni tryb strumienia. A następnie zapisz swoje preferencje do przyszłych zabiegów.

Nowoczesna łazienka od GROHE Ireland

Nowoczesna łazienka od GROHE Ireland

Cenny Brokat
W centrum spa wnętrza zawsze nastawione są na spokój i relaks. Naturalne materiały i zaokrąglone kształty urządzeń sanitarnych i mebli pomogą stworzyć podobny klimat w domowej łazience. A jeśli chcesz akcentów kolorystycznych w białym królestwie domowego spa, dodaj elementy metalowe ze szczotkowanym wykończeniem, takie jak ciemny twardy grafit lub elementy platerowane różowym złotem lub mosiądzem.

Aby wzmocnić efekt luksusowego domowego spa, minimalistycznej przestrzeni dodaj odrobinę glamour – marmurowe dodatki lub połyskujące mozaiki.

Nowoczesna łazienka od GROHE Ireland

Pozwól technologii myśleć – odpoczywaj
Nowoczesne technologie uwalniają nas od zbędnych zmartwień: możesz iść do łazienki, nacisnąć kilka przycisków i zrelaksować się do woli. Inteligentna instalacja wodno-kanalizacyjna, baterie i systemy prysznicowe wiele dla nas zrobią, korzystając z gotowych ustawień. Na przykład inteligentne toalety myjące są wyposażone w funkcje samooczyszczania i system suszenia. A proces spłukiwania, ciśnienie i temperaturę wody można ustawić z wyprzedzeniem za pomocą pilota lub aplikacji na smartfona!

Nowoczesna łazienka od GROHE Ireland

Małych rzeczy nie da się zrobić
Zmień swoją łazienkę z wyjątkowo funkcjonalnej w salon: umieść mały taboret lub tapicerowaną ławkę, stolik boczny, tak jak w salonie. Ułóż mleczka i balsamy w pięknych buteleczkach, znajdź miejsce na parę żywych roślin, połóż matę do masażu na podłodze. Otulające szlafroki, miękkie kapcie, czajnik z jaśminem lub herbatą ziołową dopełnią przemiany – przyjemne drobiazgi profesjonalnego SPA.

READ
8 nieoczywistych faktów z życia dziewczyn pracujących w branży modowej

ZOBACZ TEŻ…
Aby dowiedzieć się więcej o toalecie myjącej Sensia Arena, odwiedź stronę Grohe

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: