15 prostych i szalonych rzeczy w łóżku, które doprowadzają mężczyzn do szaleństwa

15 prostych i szalonych rzeczy w łóżku, które doprowadzają mężczyzn do szaleństwa

Czasami jednak fizyczna bliskość nie przynosi radości, stając się nudną i przyziemną rutyną.

Eksperci uważają, że kluczem do szczęśliwego życia intymnego jest przede wszystkim różnorodność i kilka innych rzeczy, o których nie każdy wie.

Jak oczarować mężczyznę, aby cię kochał i chciał?

Z pewnością wiele kobiet zastanawia się, jak sprawić, by mężczyzna po prostu tracił głowę z pasji za każdym razem, gdy przekracza próg sypialni.

Jest kilka prostych i szalonych rzeczy, które podniecają każdego mężczyznę i doprowadzają go do szaleństwa.

Jak doprowadzić mężczyznę do szaleństwa w łóżku

19.jpg

1. Entuzjazm kobiety

Entuzjazm jest tym, co każdy mężczyzna chce czuć, gdy jest z kobietą.

Uwierz mi, kiedy partner postrzega fizyczną intymność jako przysługę, mało ludzi to podnieca.

Uprawianie miłości powinno sprawiać przyjemność odpowiednio obojgu partnerom, a entuzjazm powinien pochodzić od obojga.

2. Dźwięki towarzyszące

Absolutna i kompletna cisza podczas kochania się nie zawsze oznacza coś dobrego. Z reguły oznacza to, że nie lubisz towarzystwa partnera lub, co gorsza, po prostu zasnąłeś.

Tak więc bycie dźwięcznym podczas intymności z ukochaną osobą jest rzeczą całkowicie normalną i naturalną. Twój głos to najlepszy barometr, którym kieruje się partner, czy wszystko robi dobrze.

3. Preludium

Preludium jest niezwykle ważne. Bez preludium intymność przypomina kolejkę górską bez powolnego wspinania się na szczyt toru.

Jak wszędzie, samo oczekiwanie jest kluczem do intymności. Nie myśl, że gra wstępna to czysto kobiece pragnienie. Uwierz mi, mężczyźni również cieszą się z tego etapu fizycznej intymności.

4. Włącz światło

Mężczyźni kochają oczami.

Dlatego większość z nich oczywiście jest zadowolona widząc swojego partnera podczas intymności, patrząc jej w oczy.

Dlatego nie wyłączaj światła, spraw, aby twój mężczyzna był przyjemny: pozwól mu cieszyć się twoim ciałem i twarzą.

5. Informacja zwrotna od partnera

Nikt nie chce pracować sam.

Dlatego całkiem logiczne jest, że twój partner oczekuje od ciebie takiego samego pełnego zwrotu, jak ze swojej strony. Nie zakładaj, że tylko mężczyzna powinien oddawać się w łóżku.

Miłość wymaga obecności obojga partnerów.

Dlaczego mężczyźni tracą głowy?

20.jpg

6. Komplementy

Myślisz, że mężczyźni nie lubią komplementów? W takim razie się mylisz.

Każdy mężczyzna z przyjemnością usłyszy o tym, jakim jest macho i jakim wspaniałym kochankiem. Chwal go, doceniaj jego umiejętności i zdolności w romansach.

Mała rozmowa w łóżku nigdy nie boli.

7. Komunikacja

Komunikacja ma kluczowe znaczenie dla wzajemnego zrozumienia partnerów, a zatem zapewnia lepszy seks.

Oczywiście nie oznacza to, że musisz wykrzyczeć zapamiętane frazy ze spektakli lub zatrzymać się w trakcie procesu, aby dodać kilka komentarzy.

Pamiętaj tylko, że gra wstępna może zostać osłabiona kilkoma słowami i zwrotami.

Komunikacja może obejmować mówienie, ale może też odbywać się bez słów. W końcu możecie się zrozumieć bez zbędnych ceregieli. Czasami nasze oczy, usta i dłonie mówią głośniej niż jakiekolwiek słowa.

8. Różnorodność

Różnorodność jest szczególnie ważna, jeśli chodzi o przyjemności miłosne.

Bez tego życie intymne staje się nudną, leniwą rutyną. Aby twój mężczyzna tracił nad tobą głowę za każdym razem, upewnij się, że w twoich miłosnych grach jest przynajmniej pewna różnorodność.

9. Inicjatywa

Większość kobiet uważa, że ​​pierwszy krok powinien zawsze wychodzić od mężczyzny.

Inicjatywa jest przywilejem czysto silnej płci. Tak uczono nas od dzieciństwa, a tego uczą nas liczne artykuły, które uczą nas budowania właściwej relacji.

READ
Color Institute wymienił 10 głównych odcieni jesieni

Ale czasami są chwile, kiedy mężczyzna chce, aby inicjatywa wyszła od jego partnerki. To faktycznie włącza i podnieca jego fantazje.

Ogień pożądania w oczach kobiety, twardy flirt – wszystko to doprowadza mężczyznę do szaleństwa. I nawet jeśli z natury nie jesteś liderem, a tylko delikatną, słodką kobietą, spróbuj przynajmniej czasami odejść od własnych zasad i przejąć inicjatywę w sypialni.

W końcu, jeśli tego nie zrobisz, partnerowi może się wydawać, że jesteś zimną i nie do zdobycia królową śniegu.

10. Piękna bielizna

Kontynuując temat, który mężczyzna kocha oczami, należy wspomnieć o seksownej bieliźnie, na którą zwraca uwagę większość mężczyzn.

Dlatego staraj się przynajmniej od czasu do czasu nosić bieliznę, która z pewnością mu się spodoba.

Nawet jeśli nagle wydało Ci się, że Twój mężczyzna nie zwraca absolutnie żadnej uwagi na to, co znajduje się pod Twoją sukienką, wiedz, że prawdopodobnie lubił tę seksowną bieliznę i docenił Twoje starania, by być dla niego piękną.

11. Spontaniczność

Teraz wielu może się spierać, mówią, że miło jest kochać się w pięknym miejscu, przy przygotowanych świecach i jedwabnych prześcieradłach.

Ale co, jeśli spontanicznie i niespodziewanie poddasz się pasji i pragnieniu, odchodząc od utartego harmonogramu, zasad i miejsca?

Zgadzam się, brzmi kusząco.

Nie bój się wprowadzać zmian w zwykłym porządku rzeczy i codziennej rutynie. W końcu rutyna i codzienność zabijają wszelkie romanse. Uwierz mi, twój mężczyzna polubi trochę spontaniczności i sprawi, że straci głowę, jak w pierwszych dniach po spotkaniu z tobą.

12. Fantazje i zaufanie

21.jpg

Fantazje są integralną częścią życia intymnego.

Zaproponuj swojej partnerce coś nowego, podziel się swoimi fantazjami, zapytaj, czego chce twój mężczyzna, o czym fantazjuje. Możliwe, że macie wspólne fantazje, które oboje chcecie zrealizować.

Pomyśl o wspólnym scenariuszu, który fajnie byłoby rozegrać w łóżku. Dzięki temu nie tylko otworzysz się dla swojego partnera z innej, ciekawszej strony, ale także dasz mu znać, że jesteś otwarty na nowe eksperymenty, a także zaufasz mu całkowicie i we wszystkim.

W końcu nasze myśli i fantazje są najbardziej intymną rzeczą, jaką mamy.

13. Poczucie humoru

Jeśli uważasz, że w sypialni nie ma miejsca na poczucie humoru, bardzo się mylisz.

Humor powinien być obecny zawsze i wszędzie, a łóżko nie jest tu wyjątkiem.

Jeśli coś nagle poszło nie tak, taki moment zawsze można obrócić w żart. Bądź jednak ostrożny. Żarty również powinny być odpowiednie i poprawne. Pamiętaj, że żarty i kpiny to dwie różne rzeczy.

14. Usłysz swoje imię

Psychologowie twierdzą, że nic tak nie włącza się jak twoje imię wypowiadane przez ukochaną osobę.

Zawsze miło jest usłyszeć swoje imię z ust partnera, także w łóżku. Skorzystaj z tych informacji, nie bój się wymówić imienia swojego mężczyzny w trakcie kochania się.

15. Śpij po miłości

Wiele kobiet obraża się, gdy mężczyzna, otrzymawszy wszystko, czego chciał, natychmiast odwraca się do ściany i spokojnie zaczyna chrapać.

Jeśli jednak lepiej poznasz męską fizjologię, możliwe, że roszczenia samicy do swoich partnerów natychmiast się zmniejszą.

Uprawianie miłości wyczerpuje męskie ciało. Potrzebuje pełnego wyzdrowienia. A sen w tym przypadku jest najlepszym rozwiązaniem. Dlatego pozwól swojemu mężczyźnie odpocząć i nabrać sił przed nową walką.

READ
6 odpowiedzi na najbardziej nieoczekiwane pytania

Dyplomowany filolog, doświadczony redaktor. Najciekawsze jest zrobienie czegoś, czego nigdy wcześniej nie robiłeś.

Sędzia – Wiktoria Fomina

Seksuolog najwyższej kategorii, psychiatra, psychoterapeuta. Od ponad 10 lat pracuję jako seksuolog. Pomagam parom rozwiązywać problemy w życiu seksualnym.

Doprowadzasz mężczyznę do szaleństwa w łóżku

Kobieta marzy o byciu boginią seksu. Urocza i seksowna nimfa, najlepsza partnerka dla swojej wybranki. Pragnie posiadać cechy, które mogą doprowadzić mężczyznę do szaleństwa w łóżku.

Zróżnicowany i gorący seks przyciąga mężczyzn jak magnes i przywiązuje ich do kochanki. Podczas gdy nudny stosunek seksualny staje się nudny i popycha przedstawicieli do silnego poszukiwania nowej partnerki. Mądre kobiety chcą posiadać cechy idealnego kochanka, aby związać się i zakochać w swoim ukochanym chłopaku.

18 sposobów na doprowadzenie go do szaleństwa

 • Entuzjasta

Przede wszystkim mężczyźni chcą widzieć obok siebie aktywnego, entuzjastycznego partnera. Kiedy dziewczyna postrzega seks jako przysługę zesłaną przez królową prostemu ludowi, facet stopniowo traci pożądanie seksualne. Młoda dama jest zobowiązana z przyjemnością i radością oddać się wybranemu. Entuzjazm czyni kobietę piękną. Mężczyzna cieszy się, gdy partner uwodzi go z wielkim pożądaniem i namiętnie przyjmuje jego zaloty i pieszczoty.

Przedstawiciele silniejszego seksu doświadczają podniecenia w najbardziej nieodpowiednim momencie: wcześnie rano, w środku późnej nocy. Dziewczyna śpi słodko i zdrowo, a facet grzebie dłońmi po jej ciele, zamierzając wejść w upragnione ciało. W takich przypadkach kobiety warczą ponuro, odpychają pożądliwe rączki i przewracają się na drugą stronę. Nierzadko „chronią się” przed stosunkiem seksualnym łzami i wypowiedziami. Głęboko wątpi się w to, że taka dama będzie w stanie zatrzymać i odwrócić głowę swojego partnera.

 • Erotyczny głos żeński

Kobiety to gadatliwe stworzenia. Nowy czas seksu w cudowny sposób traci tę właściwość. Seksualna intymność odbywa się w atmosferze głębokiej ciszy lub ponurego pociągania nosem. Z zewnątrz może się wydawać, że mężczyzna uprawia seks z seksowną gumową lalką lub z partnerką, która nagle zasnęła. To nie jest właściwe.

Kobiecy głos jest potężnym uwodzicielskim narzędziem zaprojektowanym, by doprowadzać mężczyznę do szaleństwa w łóżku. Przy rozsądnym zastosowaniu sprawia mężczyźnie ogromną przyjemność. Podczas seksu ważne jest, aby szeptać czułe słowa i komplementy swojemu partnerowi, delikatnie kierować jego poczynaniami, jęczeć i rozmawiać o tym, jak przyjemne są jego pieszczoty.

Randka miłosna zawsze odbywa się według „spisanego” scenariusza. Uwodzicielska panna siedzi w pozie pachnącej róży, czekając na aktywne działania i pieszczoty faceta. W końcu gra wstępna jest tak ważna, aby podniecić dziewczynę i pokazać, jak bardzo jest pożądana w oczach partnera.

Kobiety zapominają, że mężczyźni też chcą być uwodzili i pieszczot. Nie mniej niż słabsza płeć potrzebują pieszczot, uścisków, pocałunków i wyznań miłosnych. Aby doprowadzić mężczyznę do szaleństwa w łóżku, trzeba odrzucić wszelkie wątpliwości i pieścić jego ciało, głowę, twarz, uszy, szyję. Mężczyźni kochają delikatne dotyki nie mniej niż ich partnerki.

 • Podbij męskie oko

Stara prawda mówi, że mężczyźni kochają oczami. Ważne jest, aby widzieli półnagie (lub zupełnie nagie) ciało partnerki, jej błyszczące oczy i mokre usta, podziwiającą i piękną twarz. Jednak młode panie natychmiast pędzą do zmiany, gdy tylko randka zaczyna być intymna. W ich głowach od razu dojrzewa myśl, że partner zauważy dodatkowe kilogramy, cellulit, krzywe nogi czy obrzydliwe znamię na papieżu.

Nie przejmuj się tak bardzo męską krytyką. Jeśli młoda dama wywoła u faceta podniecenie seksualne, to nie zauważy on żadnych niedoskonałości w figurze ani wyglądzie. Dzięki temu możesz bezpiecznie wyjść z pokoju oświetlonego i cieszyć się palącym i namiętnym spojrzeniem swojej partnerki.

READ
14 stereotypów na temat kobiet, w które wciąż wierzy wiele osób

Jak zaskoczyć mężczyznę w łóżku

 • aktywna kusicielka

Pasywny kochanek, nawet w obliczu ukochanej kobiety, prędzej czy później się nudzi. Mężczyzna chce zobaczyć aktywność i opinie swojej partnerki. Konieczne jest odrzucenie wszelkich kompleksów, lenistwa i braku inicjatywy. Pieszczoty i całowanie ukochanego faceta są nie mniej przyjemne niż otrzymywanie w zamian delikatnych dotknięć. Możesz uwieść faceta, zamienić się rolami i dać odpocząć swojej partnerce, jednocześnie pełniąc „rolę dowódcy”.

Ważne jest, aby randkę miłosną wypełnić ekscytującymi chwilami. Mężczyźni cenią sobie nie tylko piękny wygląd, ale także ciekawą komunikację z kobietą. Zakochany w atrakcyjności i mądrości dziewczyny, facet przywiąże się do niej mocno i na długo. Być może na zawsze. Komunikacja ma ogromne znaczenie dla partnerów. Aby zadowolić mężczyznę, musisz okazywać szczerą i aktywną uwagę jego słowom. Często kobiety próbują pokazać się z jak najlepszej strony i popełniają błędy:

 1. nadmiernie obciążaj rozmowy partnera;
 2. są bardzo mądrzy, próbują zaimponować człowiekowi zdolnościami umysłowymi;
 3. głupio chichotać lub bombardować faceta naiwnymi pytaniami.

Ciekawa rozmowa dojrzeje przy szczerym zainteresowaniu historiami partnera. Ważne jest, aby nie przerywać, wyrażać myśli ostrożnie, nie raniąc uczuć rozmówcy. Pochwała za rozsądne wypowiedzi do mężczyzny przyda się dziewczynie.

Poczucie humoru jest niezmiennym atrybutem w rozmowach z silniejszą płcią. Bardzo cenią sobie ostry język nie tylko podczas seksu oralnego. Humor pomaga radzić sobie z niezręcznością i zakłopotaniem. Nawet podczas scen seksu humor rozładowuje napięcie i pomaga partnerom się zrelaksować. Niewygodną sytuację można łatwo naprawić dobrym żartem. Ale jednocześnie humor wymaga ostrożności. Niepoprawne żarty, krytyka i wyśmiewanie mogą przerodzić się w drugą stronę medalu.

Brzmienie własnego imienia to ulubione słowo każdego człowieka. Czasem, by doprowadzić mężczyznę do szaleństwa w łóżku, wystarczy namiętnie i często szeptać jego imię. Podczas rozmowy, gry wstępnej, seksu należy zwracać się do partnera po imieniu, używać czułych zwrotów. Włącza się, podnieca obojga partnerów.

 • Uwodzicielska bielizna

Piękna bielizna potrafi doprowadzić mężczyznę do szaleństwa w łóżku, a kobiety chętnie używają takiej seksualnej broni. Na szczęście branża bieliźniana obfituje w najróżniejsze i najciekawsze kombinacje. Kobiety o innej sylwetce mogą kupić ażurową „szafę”.

Uwodzicielskie figi, odsłaniające biustonosze i delikatne pończochy zachwycają przedstawicielki silniejszego seksu. Zwłaszcza pończochy. Cud lycry wywołuje u mężczyzn silne podniecenie i pożądanie. Tak, a kobieta w pończochach czuje się bardziej kobieco i seksownie.

Faceci uwielbiają aktywne kobiety. Och, westchnienia i zakłopotany, przygnębiony wygląd to przywilej prababek i pań z ubiegłego wieku. Współcześni mężczyźni mają bzika na punkcie proaktywnych dziewczyn. Być może dlatego większość młodych chłopaków próbuje nawiązać relacje ze starszymi i bardziej doświadczonymi paniami.

Aktywna kobieta jest wytworem męskich fantazji seksualnych. Płomień pożądania w oczach dziewczyny, ostry flirt i inne aktywne działania są ekscytujące dla mężczyzn. Nawet jeśli kobieta nie jest liderem w łóżku, w rzadkich przypadkach warto przyjąć dominującą rolę i uwieść jej wybrankę. W przeciwnym razie facet zdecyduje, że przed nim jest obojętna i nudna kobieta.

Seksualna intymność na wygodnym romantycznym łóżku to wielka pomoc dla nowożeńców. Prędzej czy później takie środowisko staje się nudne i przestaje wywoływać pożądanie seksualne.

Spontaniczność jest najlepszym doradcą w sprawach miłosnych. Oddając się miłości i pasji, nie powinieneś ciągnąć swojego partnera na kanapę. Lepiej uprawiać seks tam, gdzie w tej chwili jest para. Fotel, pralka, stół, ławka ogrodowa, sekretny kącik w ciemnym parku doskonale sprawdzą się w zaciszu gołębi. Zapewnione są wspaniałe wspomnienia dla partnerów. Rutyna zabija wszelki romans i namiętność. Spontaniczność mile zaskoczy i zachwyci mężczyznę.

READ
7 błędów: 99% kobiet popełnia je w związkach

Doprowadź mężczyznę do szaleństwa w łóżku, być może za pomocą własnych fantazji seksualnych. Możesz nie tylko dzielić się szczerymi przemyśleniami, ale także nie wstydzić się ich wdrażania. Gry fabularne, karty do rozbierania się, seks ze związanymi rękami – to sceny seksu, o których marzy mężczyzna i większość kobiet. Striptiz to świetna demonstracja swojego ciała i możliwości. Nie trzeba mieć eleganckich darów choreografa, żeby tańczyć i rozbierać się do muzyki.

 • Zgaduj i wdrażaj intymne pomysły

Rozmowa o seksie z facetem pomoże wskazać jego intymne pragnienia. Zwykle partnerzy nie zawsze są całkowicie szczerzy w drażliwym temacie. Mężczyzna może nie przyznawać się do skłonności BDSM i potajemnie śnić, że potulny i spokojny partner przykułby go kajdankami do kaloryfera i użył bata.

Warto zwrócić uwagę na jego żarty lub zwroty wypowiadane od niechcenia na temat seksualny. Być może ukrywają prawdziwe pragnienie partnera, aby zrealizować jedną z fantazji seksualnych. Nie trzeba jednak iść za daleko i zgodzić się, że będzie to dla ciebie nieprzyjemne. Powiedzmy: trójkąt, gangbang, „złoty deszcz” i nie tylko.

Obraźliwe słowa są obrzydliwe z ust pięknej młodej damy, ale nie w łóżku. Podczas seksu wulgarne i brudne frazy podniecają mężczyzn bardziej niż drżące słowa miłości. Możesz chwalić mężczyznę, komplementować, podziwiać i zachęcać za pomocą przekleństw i „obelg”. Seks z „wulgarną i brudną dziwką” podniesie męskie zadowolenie do granic możliwości. Ważne jest, aby nie przesadzać ani nie posuwać się za daleko, aby obelgi nie miały odwrotnego skutku.

 • niesamowite obciąganie

Seks oralny jest ważnym krokiem, który doprowadza mężczyznę do szaleństwa w łóżku. Nie powinieneś nawet liczyć na tytuł „najseksowniejszej kobiety na świecie”, jeśli młoda dama pogardza ​​lodzikiem i boi się wziąć kutasa w dłonie. Narząd płciowy twojego mężczyzny musi być traktowany z głębokim podziwem, szacunkiem, podziwem i miłością. Trzeba go głaskać, całować, ssać, pieścić z jękiem rozkoszy. Połknięcie nasienia pokaże mężczyźnie, jak bardzo jest doceniany i akceptowany przez swoją partnerkę. Facet będzie zachwycony.

Przedstawiciele silniejszej płci są bardzo wrażliwi na swojego penisa. Ważne jest, aby wiedzieli, że jest „największy, najlepszy i sprawia dziewczynie ogromną przyjemność”. Propozycja seksu oralnego powinna być nie tylko pozytywnie przyjęta, ale również pochodzić z ust partnera. Facet nigdy nie odmówi tak przyjemnej rozrywki, ale bardzo doceni pragnienie i umiejętności dziewczyny. Informacje z Internetu pomogą w nabyciu umiejętności filcowania: filmy, artykuły na temat lodzika.

Ktoś lubi delikatniejsze pieszczoty, ktoś ostrożnie podgryza trzon penisa. Podczas lodzika ważne jest, aby zwracać uwagę na reakcję partnera, słuchać jego rad i jęków. Udany seks oralny to podstawa budowania stabilnej relacji seksualnej. Wdzięczny mężczyzna będzie chciał odpowiedzieć w naturze i jakoś zaskoczyć swoją kochankę oszałamiającą minetą.

 • szczere wiadomości

W oddali od partnera wiadomości erotyczne pomagają utrzymać istniejący związek i przyciąganie między ludźmi. Intymne oferty, komplementy i szczere zdjęcia utrzymują mężczyzn w dobrej kondycji i wzbudzają zainteresowanie kolejnym spotkaniem.

Jak dziewczyna może doprowadzić faceta do szaleństwa w łóżku?

Ważne jest, aby odróżnić aktywność kobiety od natarczywości i irytacji. Nie bombarduj faceta licznymi pytaniami, tyradami czy praniem mózgu. Mądra kombinacja czułych słów, gorących frazesów i krótkotrwałego zawieszenia sprawi, że kobieta będzie bardziej pożądana w oczach mężczyzny.

 • Strefy erogenne mężczyzn
READ
Jakie cechy charakteru pomagają różnym znakom odnieść sukces

Aby doprowadzić mężczyznę do szaleństwa w łóżku, musisz zbadać jego ciało pod kątem obecności stref erogennych. Nie tylko kobiety są wrażliwe na pieszczoty okolicy klatki piersiowej. Większość facetów uwielbia być drażniona, całowana i gryziena w sutki. Zachowanie mężczyzny powie ci, co i jak lubi. Ważne jest, aby zwracać uwagę na każdy drobiazg. Jednego wieczoru mężczyzna będzie chciał zawładnąć „posłuszną partnerką”, drugiego zaś będzie chciał poczuć jej dominację nad sobą. Musisz się ze wszystkim zgadzać, cieszyć się intymnością i własnymi uczuciami.

Doprowadza mnie do szaleństwa

Eksperci uważają, że kluczem do szczęśliwego życia intymnego jest przede wszystkim różnorodność. Ale jak oczarować mężczyznę, aby cię kochał i pragnął? Wszystko jest proste, aż obsceniczne. Myślisz, że komplementy są tylko dla kobiet? Zło! Każdy mężczyzna z przyjemnością usłyszy o tym, jakim jest macho i jakim jest wspaniałym kochankiem.

Prosta komunikacja zapewnia seks wysokiej jakości. Może obejmować rozmowy, ale może też być bez słów. W końcu możecie się zrozumieć bez zbędnych ceregieli. Czasami nasze oczy, usta i dłonie mówią głośniej niż jakiekolwiek słowa. A mężczyzna traci głowę od pięknej i seksownej bielizny.

Nawet jeśli nagle wydawało Ci się, że Twój partner zupełnie nie zwraca uwagi na to, co masz pod sukienką, wiedz, że prawdopodobnie podobała mu się ta seksowna bielizna i docenił Twoje starania, by być dla niego piękną. Kolejny niuans: można doprowadzić do szaleństwa spontanicznością powstałego pragnienia i jego realizacją, niezależnie od zasad i miejsca.

Ale seks w łóżku sprawia wiele radości. Zwłaszcza jeśli kobieta stosuje „uścisk dłoni” z mięśniami intymnymi (ćwiczenia Kegla). Mężczyźni lubią widok z tyłu. Cieszą się z tego procesu, ponieważ są wygodne i mają piękny widok. A kobieta najczęściej wygląda po prostu bardzo imponująco, nawet jeśli jest niezadowolona z czegoś w swojej figurze.

No a gdzie bez ponadczasowej klasyki? Poza 69, mężczyźni naprawdę lubią tę koncepcję. Jest mały niuans, aby się nie zmęczyć – lepiej leżeć po swojej stronie. Entuzjazm jest tym, co każdy mężczyzna chce czuć, gdy jest z kobietą. Kiedy partner postrzega fizyczną intymność jako przysługę, niewiele osób jest podnieconych.

Kochanie powinno sprawiać przyjemność obojgu partnerom, a entuzjazm powinien pochodzić z obu stron. Absolutna i całkowita cisza podczas kochania się nie zawsze jest dobra. Z reguły oznacza to, że nie cieszysz się towarzystwem partnera, a co gorsza po prostu zasnęłaś.

Tak więc intymne dźwięki podczas stosunku mogą doprowadzić każdego do szaleństwa. Twój głos jest najlepszym barometrem, według którego partner kieruje się tym, czy robi wszystko dobrze. Na koniec nie możemy zapomnieć o preludium. Bez tego intymność staje się jak kolejka górska bez powolnego wspinania się na szczyt toru.

Mężczyźni kochają oczami, muszą widzieć swojego partnera, więc nie gaś światła, niech się tobą cieszy. I pamiętaj, nikt nie chce wykonywać pracy sam. Dlatego całkiem logiczne jest, że partner oczekuje od ciebie takiego samego pełnego zwrotu, jak ze swojej strony. Nie zakładaj, że tylko mężczyzna powinien oddawać się w łóżku. Miłość wymaga obecności obu.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: