15 domowych wynalazków, na które czekaliśmy

Otrzymuj jeden z najczęściej czytanych artykułów na e-mail raz dziennie. Dołącz do nas na Facebooku i VKontakte.

Przydatne wynalazki dla społeczeństwa i każdego człowieka.

Dziś rynek oferuje ogromną liczbę różnego rodzaju gadżetów, urządzeń i gadżetów do domu, a czasami tak trudno wybrać spośród nich coś naprawdę przydatnego. A jednak jest to możliwe. Ta recenzja zawiera naprawdę przydatne gadżety, które bez wątpienia przydadzą się każdemu.

1. Chodnik dla niepełnosprawnych

Wejście do morza dla osób na wózkach inwalidzkich.

Łagodne zejście z poręczami, umożliwiające osobom niepełnosprawnym wjazd na wózku inwalidzkim. Takie rozwiązanie to świetny pomysł, który chcesz zobaczyć na wszystkich plażach świata, ponieważ osoby niepełnosprawne również potrzebują odpoczynku i rozrywki.

2. Deska sedesowa podwójna

Fotele dla dorosłych i dzieci.

Deska sedesowa, która umożliwia wybór między dwoma różnymi średnicami otwarcia, dzięki czemu toaleta jest wygodna dla wszystkich członków rodziny.

3. Maszyna do pakowania parasoli

Maszyna pakująca do parasoli.

Za pomocą tej maszyny, znajdującej się przy wejściu do szpitala, można w mgnieniu oka „rozbroić” mokry parasol.

4. Opakowanie do pizzy

Podgrzewane opakowanie do pizzy.

Pizza zapakowana w szczelną torebkę wypełnioną gorącą wodą. Opakowanie leży na dnie i nie pozwala na wystygnięcie naczynia, dzięki czemu można je spokojnie zabrać do domu.

5. Packa na muchy

Fly packa z pędzlem.

Pułapka na muchy z kosmkami, która pomoże oczyścić ściany i inne powierzchnie z resztek owadów to nie lada gratka dla wrażliwych.

6. Wskaźniki

Znaki asfaltowe.

W wielu miejscowościach turystycznych znaki umieszczane są bezpośrednio na chodnikach. To znacznie ułatwia wyszukiwanie głównych atrakcji dla turystów i po prostu ułatwia poruszanie się po miastach.

7. Opakowanie na sok

Opakowanie na sok ze wskaźnikami.

Opakowanie na sok, które wyróżnia się na tle innych małymi wskaźnikami na bocznej ściance pokazującymi ile soku zostało.

8. Podświetlane żelazko

Żelazko z latarką.

Żelazko wyposażone w mocną wbudowaną latarkę, która rozświetli wszystkie zagięcia bielizny i pozwoli doprowadzić bieliznę do perfekcji.

9. Ławka

Ławka z baterią słoneczną.

10. Woda

Krany z wodą o różnych temperaturach.

Specjalna instalacja z kranami, które pozwalają wybrać żądaną temperaturę wody: ciepłą, chłodną lub normalną temperaturę pokojową.

11. Lampki kontrolne

Lampki kontrolne w toalecie.

W tej toalecie oświetlenie pomoże dowiedzieć się, czy kabina jest zajęta, czy wolna. Jeśli światło przed budką jest czerwone, to jest zajęte, jeśli jest zielone, jest wolne.

12. Tor niezamarzający

Ścieżka, która nie zamarza.

Wąska ścieżka ogrodowa z rurami z ciepłą wodą pod spodem, dzięki czemu nigdy nie zamarza.

READ
Projekt wnętrza łazienki: 20 stylowych opcji projektowych

13. Pociąg na ławce

Ławka w formie pociągu.

Ławka w formie pociągu nie tylko prezentuje się efektownie, ale także sugeruje, że w pobliżu znajduje się dworzec kolejowy.

14. Krzesła automatyczne

Krzesła, które się otwierają.

15. Ścieżka świetlna

Ścieżka, która świeci w ciemności.

Ścieżka rowerowa, wykonana z materiału syntetycznego, który może świecić nawet do 10 godzin, pozwoli rowerom na swobodne poruszanie się po ulicy w ciemności.

16. Sortowanie awokado

Nuty awokado.

Ten sklep spożywczy dzieli awokado na grupy na podstawie dojrzałości. Tak więc kupujący mogą zobaczyć owoce, które są gotowe do spożycia dzisiaj, za 1-2 dni lub za 3-4.

Bonus wideo:

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: