15 detali wnętrza, które działają przeciwko kobiecemu wizerunkowi

Zespół amerykańskich projektantów dokonał oceny niedopuszczalnej w domu dla dorosłych przedmioty dla kobiet. Trafiono plakaty, lampy, śmieszne kubki i 12 innych detali wnętrza, które według autorek nie powinny znajdować się w pokoju dorosłej kobiety.

składane łóżko

Projektant Jonathan Adler uważa wszystkie warianty mobilnej koi za jedno z głównych tabu. Tak więc dmuchane materace, składane łóżka składane do ściany i sofy naprawdę oszczędzają miejsce. Ale jesteś dorosłą, szanującą się kobietą, co oznacza, że ​​im jesteś starsza, tym lepsze powinno być twoje łóżko.

meble tymczasowe

Plastikowe półki, stoły, krzesła i wszystkie przedmioty kupowane pod hasłem „mieszkając w wynajmowanym mieszkaniu zaoszczędzę”, z reguły, a po zdobyciu własnego mieszkania przeprowadzają się z właścicielem. Projektant Scott Meacham Wood apeluje, aby nie kupować śmieci na wyprzedaży, nawet jeśli mieszkasz w czyimś mieszkaniu. Zainwestuj w dobrej jakości klasyki, które możesz zabrać ze sobą do nowego domu.

Dyrektorzy projektowi Nate Berkus Associates, Lauren Buxbaum i Sasha Adler uważają, że szafki telewizyjne to już przeszłość i muszą być zagracone. Oceń sam, takie postumenty zbierają kurz, są ogromne i z reguły nikt nie potrzebuje w nich śmieci. Dlaczego współczesna kobieta miałaby wnosić do swojego życia taki ciężki bagaż? Telewizor lepiej zawiesić na wsporniku.

Takie elementy dekoracyjne wyglądają tanio i są odpowiednie w pokojach nastolatków. Nadal chcesz ozdobić ściany? Projektantka Nicole Gibbons proponuje przyjrzeć się bliżej obrazom i wszystkim tym samym plakatom, ale w duecie z oryginalnymi, drogimi ramami.

Lampy z białym światłem

Protest lamp stołowych Lauren Buxbaum i Sasha Adler, które emitują jasne, białe światło. Dlaczego projektantom nie spodobały się lampy? Obie dziewczyny uważają, że białe światło podkreśla niedoskonałości skóry. Dlatego jeśli chcesz wyglądać świeżo, wybierz lampy żarowe z delikatnym oświetleniem, robią cuda dla skóry.

Mimo to Lauren i Sasha uważają, że w mieszkaniu nie powinno być gołej podłogi. Jeśli kobieta mieszka w domu, nie należy zapominać o wygodzie. Gołe podłogi są niewygodne. Ale dywany i dywaniki nadają mieszkaniu ciepła i ożywiają przestrzeń.

Tania pościel

Nie ma powodu, by kupować tanią pościel, mówi projektant Scott Meacham Wood. Nieważne ile masz lat, zawsze powinieneś dbać o siebie, zwłaszcza gdy jesteś na wakacjach. Powiedz więc „nie” zestawom lnu z włókien syntetycznych, wybieraj tylko naturalne tkaniny.

READ
Tworzymy modny mini-ogródek na naszym parapecie: ponad 20 pomysłów i wskazówek

Łóżko nie zasłane

Projektant Ryan White jest pewien, że w mieszkaniu dziewczyny nie ma nic gorszego, łóżko nie jest zaścielone nożem. To sprawia, że ​​wyglądasz jak niechluj w oczach innych! Poświęć 60 sekund swojego czasu i zrób porządek w łóżku.

plastikowe przybory

Lepiej mieć szafę pełną pięknych naczyń i rzadko je wyjmować, niż zawstydzać się przed gośćmi wręczając im plastikowe widelce. Lauren Buxbaum i Sasha Adler pozwalają na jednorazowe talerze w domu, ale tylko wtedy, gdy urządzasz imprezę plenerową. We wszystkich innych przypadkach plastikowe przybory są lekceważeniem dla ciebie i gości.

kiczowate ramki na zdjęcia

Tak, tak, mówimy o ramkach do zdjęć z napisami „Najlepszy przyjaciel”, „Kochaj na zawsze” i tak dalej. Projektantka Nicole Gibbons ostrzega przed kupowaniem takich rzeczy. Jeśli masz trzydzieści kilka lat, nie marnuj pieniędzy na tanie wyposażenie domu, czas zainwestować w rzeczy, które się nie starzeją i które możesz zabrać ze sobą w lepszą przyszłość. Zamiast ramek z żartami kup klasyczne, np. posrebrzane.

kolorowe ściany

Kiedy jedna jasna ściana w kontrastowym kolorze rzeczywiście była modnym akcentem we wnętrzu, ale te czasy minęły. Projektanci Lauren Buxbaum i Sasha Adler ostrzegają dziewczyny: nie używaj tej techniki, nie pomaga ona wizualnie poszerzyć przestrzeni, ale wręcz przeciwnie, zjada ją. Mieszkanie dorosłej kobiety powinno być przestronne i zwięzłe, bez jasnych, nieodpowiednich poplamionych ścian.

Filiżanki z napisami

Projektantka Nicole Gibbons uważa okulary i kubki z zabawnymi nadrukami, napisami i zdjęciami za urocze rzeczy. Ale tylko wtedy, gdy właściciel tych przedmiotów jest na studiach i mieszka w hostelu. W domu kobiety, która ma ponad 30 lat, nie powinno być tak niegodnego „słodkiego”.

puste półki

Jeśli masz półki, coś na nich powinno być, mówi projektant Ryan White. Posiadać

puste regały i półki są po prostu niedopuszczalne, to zła forma. Aby ożywić zimne, smutne przedmioty, użyj kwiatów, artykułów dekoracyjnych, książek, wszelkich akcesoriów.

Artificials

Mimo to Ryan White jest przekonany, że mieszkanie wypełnione sztucznymi kwiatami i drzewami to cichy horror. Nawet jeśli wszystkie twoje żywe rośliny nagle zwiędły, nie jest to powód do układania plastikowych bukietów w całym domu. Lepiej postarać się, iść do sklepu, wybierać spośród wielu niewymagających roślin domowych i próbować się z tym dogadać.

READ
Jak zakochać się w facecie korespondencyjnie: poprawnie komunikujemy się z płcią męską

poduszki na sofę

Poduszki dołączone do sofy najczęściej zniekształcają meble. Są nudne, niewygodne i wywołują przygnębienie. Ryan White radzi porzucić standardy. Jesteś dorosłą, ale młodą dziewczyną, więc po co ci kanapa babci? Pozbądź się tych poduszek, kup zamiast nich oryginalne, kolorowe, w różnych rozmiarach i kształtach.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: