15 celebrytów, które korzystały z usług matek zastępczych

Czasami ciąża może być dla kobiety niemożliwa, a nawet po prostu niebezpieczna. Rodziny, które znalazły się w takiej sytuacji, uciekają się do adopcji, a bogatsze korzystają z usług matek zastępczych. Zapraszamy do przeczytania o rosyjskich i zagranicznych celebrytach, dla których inne kobiety nosiły dzieci.

Eltona Johna

Elton John jest otwarcie gejem. W 1993 roku poznał swojego przyszłego partnera, Davida Furnisha, a ponad dziesięć lat później, gdy małżeństwa osób tej samej płci zostały zalegalizowane w Wielkiej Brytanii przez królową Elżbietę II, pobrali się. W 2010 roku w końcu zostali rodzicami – wówczas zastępcza matka z Kalifornii urodziła im syna, który otrzymał wspaniałe imię Zachary Jackson Levon Furnish-John. Trzy lata później w ten sam sposób urodził się ich drugi syn, Elijah Joseph Daniel Furnish-John.

Элтон Джон с детьми и партнером Дэвидом Фернишем

Robert De Niro

Robert De Niro jest jednocześnie ojcem sześciorga dzieci. Najprawdopodobniej wesoły Włoch po prostu nie mógł poprzestać na mniejszej liczbie. Po raz pierwszy De Niro skorzystał z usług zastępczej matki w 1995 roku – on i jego ówczesna żona, modelka Tuki Smith, zostali rodzicami bliźniaków. W 1998 roku jego kolejna żona, stewardessa Grace Hightower, sama urodziła syna aktora, Elliota, ale kolejne dziecko dla pary nosiła zastępcza matka. W 2011 roku urodziła się dziewczynka o imieniu Helen.

Robert De Niro ze swoimi dziećmi (nie wszystkie na zdjęciu)

Sarah Jessica Parker

Sarah Jessica Parker poślubiła kolegę Matthew Brodericka w 1997 roku, aw 2002 roku urodziła jego syna, który otrzymał imię James Wilkie. Kilka lat później para chciała ponownie przeżyć doświadczenie rodzicielstwa, ale Sarah Jessica nigdy więcej nie zaszła w ciążę. Sarah Jessica Parker postanowiła nie ryzykować swojego zdrowia, a ponieważ finanse rodziny na to pozwalały, zwróciła się do zastępczej matki. Tak urodziły się dwie bliźniaczki – Marion i Tabitha.

Sarah Jessica Parker z dziećmi

Nicole Kidman

Nicole Kidman, żona Toma Cruise’a, wychowała dwójkę adoptowanych dzieci – syna Connora i córkę Isabellę (uznayvse.ru zauważa, że ​​Isabella nie miała szczęścia do swojego wyglądu, ale udało jej się zamienić wadę w cnotę i została stylistką). Po rozwodzie z Cruisem Nicole Kidman ponownie wyszła za mąż i urodziła córkę Sunday Rose. Jednak jej kolejne próby zajścia w ciążę zakończyły się niepowodzeniem, a czwarte dziecko Kidman i jej męża, muzyka Keitha Urbana, urodziła matka zastępcza. Dziewczynka otrzymała imię Faith Margaret.

READ
Uwodzicielscy miłośnicy Hollywood, którzy zabierali mężów innym ludziom

Nicole Kidman z dziećmi

Michael Jackson

Michael Jackson został ojcem trzykrotnie – a pierwsze dwoje dzieci urodziła mu jego żona, była pielęgniarka Debbie Rowe. Po rozwodzie z nią król sceny pop postanowił nie poprzestawać na tym iw 2001 roku zwrócił się do usług matki zastępczej. Jej nazwisko nie zostało ujawnione. W 2002 roku starsze dzieci Jacksona, Prince i Paris, miały młodszego brata. Chłopiec otrzymał imię Prince Michael II. Redakcja uznayvse.ru zauważa, że ​​najważniejszym kryterium wyboru matki zastępczej był jej poziom inteligencji – każda z kandydatek musiała przejść trudny test IQ.

Dzieci Michaela Jacksona teraz, po śmierci jego ojca

Cristiano Ronaldo

Jeden z najlepszych piłkarzy w historii, Cristiano Ronaldo, do 2017 roku został już trzykrotnie ojcem i mówi, że nie zamierza na tym poprzestać. W 2010 roku anonimowa matka zastępcza urodziła dla niego chłopca, który otrzymał imię Cristiano Jr. A na początku lata 2017 roku Ronaldo od razu został ojcem po raz drugi i trzeci – pewna kobieta nosiła dla niego bliźniaki. Warto zauważyć, że przez wiele lat, podczas gdy Ronaldo spotykał się z supermodelką Iriną Shayk, nie było między nimi poważnego związku, ale gdy tylko się rozstali, Shayk po krótkim czasie zaszła w ciążę z nowym partnerem, Bradleyem Cooperem.

Cristiano Ronaldo z trójką dzieci

Alena Apina

Gwiazda popowej sceny lat 90., Alena Apina, stała się jedną z pierwszych znanych kobiet w Rosji, które skorzystały z usług matki zastępczej przy narodzinach dziecka. Po wielu latach prób samodzielnego zajścia w ciążę Alena Apina postanowiła obrać inną drogę. W grudniu 2001 roku urodziła się jej córka Ksenia. W tym czasie Apina nadal była żoną menedżera mediów Aleksandra Iratowa, ale w 2016 roku piosenkarka oficjalnie ogłosiła, że ​​bierze rozwód.

Alena Apina z córką i byłym mężem

Philip Kirkorov

Philip Kirkorov został ojcem dwójki dzieci w 2011 i 2012 roku – córka Alla Victoria i syn Martin urodzili się w odstępie ośmiu miesięcy. Sam dumny ojciec powiedział, że nadał swojej córce tak niezwykłe imię na cześć swojej pierwszej żony Alli Pugaczowej i swojej matki Victorii. Nic nie wiadomo o tej, która została matką dzieci Kirkorowa. Sądząc po okresie, w którym urodziły się dzieci, były to różne kobiety, ale nic więcej nie wiadomo na pewno. Ponadto, ze względu na niezwykłe podobieństwo dzieci Kirkorowa do syna jego piosenkarki z okręgu Anastazji Stockiej, powiedzieli, że to ona może zostać matką jednego z jego dzieci. Jednak te plotki nie zostały potwierdzone.

READ
Poczuj różnicę: jak rosyjskie gwiazdy wyglądają bez makijażu

Filip Kirkorow z dziećmi

Alla Pugacheva

Dzieci Alli Pugaczowej i Maxima Galkina urodziły się w 2013 roku w rosyjskiej klinice. Dwanaście lat wcześniej Pugaczowa postanowiła zamrozić kilka jajek – na wypadek, gdyby po czterdziestu latach chciała wrócić do macierzyństwa (primadonna urodziła Kristinę Orbakaite w 1971 roku). Rodzina Pugaczowa nie wymienia matki zastępczej, więc w sieci krążą liczne spekulacje na ten temat. W programie telewizyjnym Borisa Korchevnikova doniesiono, że tą matką może być Elena Shirinina, jednak ona sama i Alla Borisovna z oburzeniem odrzucili tę wersję, woląc zachować kobietę incognito.

Maksym Galkin z dziećmi

Olga Słucka

Zawodniczka i właścicielka sieci klubów fitness Olga Slutsker długo nie mogła zajść w ciążę i ostatecznie postanowiła pozostawić tę ważną sprawę matkom zastępczym. Slutsker znalazł kobiety, które zgodziły się na ciążę dla niej w Stanach Zjednoczonych. Tak urodziło się dwoje dzieci Olgi – syn i córka. Slutsker urodziła dzieci w małżeństwie z biznesmenem i politykiem Vladimirem Slutskerem. W 2009 roku para rozwiodła się, a rok później sąd stanął po stronie ojca i powierzył mu opiekę nad dziećmi.

Olga Slutsker z dziećmi

Rosyjskie gwiazdy są w większości bardzo kochające dzieci. Wśród rodzin gwiazd domowych jest wiele rodzin wielodzietnych. Redaktorzy uznayvse.ru proponują przeczytanie o rodzinach gwiazd, które wychowują trzy lub więcej potomstwa.

Z roku na rok coraz więcej par gwiazd decyduje się na uzupełnienie swoich rodzin przy pomocy specjalnych asystentek – matek zastępczych. I każdy z nich ma swoje powody.

Niektórzy mają problemy z poczęciem lub noszeniem dziecka, niektórzy są homoseksualistami, a dla niektórych ciąża po prostu nie pasuje do harmonogramu trasy koncertowej lub filmowania. Co najważniejsze, celebryci nie ukrywają już faktu narodzin swoich dzieci, ale otwarcie dzielą się swoimi historiami.

Przypomnijmy sobie, która z gwiazd wybrała dla siebie macierzyństwo zastępcze i przyznała się do tego?

1. Michael Jackson

Michael Jackson

Если уж легенда поп-сцены Майкл Джексон и не первый в мире шоу-бизнеса, кто воспользовался услугами суррогатной мамы, то уж точно был первым, кто в этом признался. В 2002-ом году после развода с Дебби Роу певец твердо решил стать отцом в третий раз. И главными требованиями к женщине, которая должна была выносить ему ребенка, значились здоровье, интеллигентность и хорошее зрение. Ну что ж, в результате у Принца Майкла и Пэрис появился братик – Принц Майкл II.

READ
Ikony stylu ZSRR: od których radzieckie kobiety nauczyły się modnie ubierać

2. Nicole Kidman

Nicole Kidman

Wygląda na to, że nagrodzona Oscarem aktorka próbowała wszystkich sposobów, by zostać mamą. W małżeństwie z Tomem Cruisem adoptowali chłopca i dziewczynkę, ale w małżeństwie z Keithem Urbanem Nicole niezależnie urodziła córkę Sunday Rose. Ale, niestety, wszystkie kolejne próby poczęcia kolejnego dziecka w szczęśliwym małżeństwie zakończyły się niepowodzeniem, aw 2010 roku Kidman przyznała, że ​​​​jej druga córka Faith, która właśnie się urodziła, urodziła się z pomocą matki zastępczej.

3. Рики Мартин

Ricky Martin

Piosenkarz z Ameryki Łacińskiej natychmiast złamał serca milionów fanów, zapowiadając zmianę orientacji seksualnej i nie dając im możliwości złapania oddechu, podzielił się kolejną sensacyjną wiadomością – został ojcem bliźniaków Matteo i Valentino. Zgadłeś, że chłopców znosiła zastępcza matka, której wybór Ricky Martin powiedział magazynowi Vanity Fair:

„Gdy tylko zobaczyłem jej zdjęcie, od razu zdałem sobie sprawę – to anioł! Ona jest taka czysta! I oddałbym życie za tę kobietę, która umożliwiła moim synom zobaczyć ten świat . ”

4. Alena Apina

Alena Apina

Tylko nie myśl, że innowacje medyczne wciąż nie dotrą do naszych ziem – w 2001 roku, z pomocą zastępczej matki, urodziła się córka Aleny Apiny, nazwana na cześć jej głównego hitu Ksyusha. Wiadomo, że przed tym długo oczekiwanym momentem piosenkarka w swoim drugim małżeństwie z producentem Aleksandrem Iratowem przez długi czas była leczona z powodu bezpłodności, przeżyła kilka poronień, a nawet ciążę pozamaciczną.

5. Elżbieta Banks

Elżbieta Banks

Wieloletnie leczenie i próby zajścia w ciążę przeżyła także gwiazda Igrzysk śmierci, Elizabeth Banks, która dziś wraz z mężem Maxem Handelmanem wychowuje już dwóch synów urodzonych przez zastępczą matkę. Aktorka nie tylko nie ukrywała tego faktu, ale wręcz publicznie wyraziła wdzięczność kobietom, dzięki którym Magnus i Felix pojawili się w jej rodzinie!

6. Lucy Liu

Lucy Liu

27 sierpnia 2015 roku dla Lucy Liu spełniły się wszystkie jej marzenia – dzięki zastępczej matce aktorka miała syna Rockwella Lloyda Liu, o którym od razu napisała na Instagramie. Nawiasem mówiąc, w tym czasie gwiazda Aniołów Charliego miała już 46 lat, nie miała małżonka ani nawet chłopaka, a materiał biologiczny do zapłodnienia pobrali lekarze od nieznanego dawcy.

READ
Kate Middleton stała się ozdobą królewskiego przyjęcia

7 Sarah Jessica Parker

Sarah Jessica Parker

Skąd nie wiedziałaś, że nasza ukochana Kerry Bradshaw jest także matką wielu dzieci? Tak więc 6 lat po narodzinach ich pierwszego syna, Jamesa, Sarah i jej męża Matthew Brodericka myśleli o powiększeniu rodziny, ale niestety im się nie udało. Musiałam wezwać na pomoc zastępczą matkę i już w 2009 roku cieszę się z narodzin córek Marion i Tabithy.

„Nie mieliśmy nawet nadziei, że będziemy mieli bliźniaki. Dla nas narodziny choćby jednego dziecka byłyby wielkim szczęściem i szczęściem. Tak, nasze życie w tym momencie było jak zabawna i wzruszająca komedia ”- mówi aktorka.

8. Ałła Pugaczowa i Maxim Galkin

Ałła Pugaczowa i Maksym Gałkin

Czy pamiętasz, jak 18 września 2013 r. Krajowy show-biznes został dosłownie „rozdarty” przez sensacyjną wiadomość, że najbardziej gwiezdna para na niebie, Alla Pugacheva i Maxim Galkin, mieli córkę Lisę i syna Harry’ego ? Cóż, oczywiście wszystko tutaj jest bez tajemnic – 64-letnia piosenkarka nie mogła już sama rodzić dzieci, a dzieci urodziły się z pomocą matki zastępczej.

9. Tyra Banks

Tyra Banks

Nie ukrywała, że ​​przez długi czas nie mogła zajść w ciążę ze swoim chłopakiem Ericem Aslą i supermodelką Tyrą Banks. Ale już we wrześniu 2015 roku piękność zasugerowała, że ​​nie przeszkodzi jej to w doświadczaniu szczęścia macierzyństwa, a 9 miesięcy później Tyra zaskoczyła swoich fanów na Instagramie ekscytującym postem i zdjęciem malutkiej dziecięcej czapeczki:

„Ma moje palce i duże oczy oraz usta i podbródek taty Erica. Jesteśmy bardzo wdzięczni aniołowi – kobiecie, która nosiła naszego cudownego synka i modlimy się, aby każdemu, kto marzy o dzieciach, się powiodło!

10. Jimmy Fallon

Jimmy Fallon

Okazało się, że życie prywatne komika i prezentera telewizyjnego Jimmy’ego Fallona nie było tak zabawne, jak wydawało się na ekranie. Przez długie 5 lat małżeństwa z Nancy Juvonen nie mogły począć i urodzić dziecka. W końcu zrobiła to matka zastępcza.

„To był najstraszniejszy i najbardziej przygnębiający okres. I bardzo długo nie odważyliśmy się nikomu powiedzieć o naszym problemie z żoną. To było tylko między nami. Ale dzisiaj jesteśmy gotowi przedstawić nasze córki Vinnie i Francis całemu światu!”

11. Эллен Помпео

Ellen Pompeo

Przez 12 sezonów serialu Grey’s Anatomy, głównej aktorce Ellen Pompeo udało się trzykrotnie zostać matką – po urodzeniu córki Stelli, a następnie po 5 i 7 latach powitania narodzin kolejnej córki i syna z pomocą matka zastępcza.

„To niesamowite dać komuś dziecko”, mówi aktorka, „Zawsze będę wdzięczna kobiecie, która urodziła mi dzieci. Wszędzie jej towarzyszyłem, trzymając ją za rękę i podziwiając zarodek w mikroskopie. Modliliśmy się, żeby wszystko się ułożyło dla nas!”

12. Elton John

Eltona Johna

No oczywiście – to kolejna wiadomość, o której mówił cały świat, a raczej dwie. Tak, ta sama zastępcza matka dwukrotnie dała synów wielkiemu muzykowi i jego żonie, ale z różnicą dwóch lat. Nawiasem mówiąc, w momencie narodzin Zachary’ego i Eliasza obok rodzącej byli John i David, ale dziś szczęśliwi rodzice nie przegapią okazji, by jeszcze raz podziękować matce-pomocniczce.

READ
Melania Trump miała na sobie mini pasującą do Bridget Macron

13. Roberta De Niro

Robert De Niro

Fakt, że nigdy nie wiedziałeś na pewno – okazuje się, że w wieku 52 lat Robert De Niro został ojcem bliźniaków Juliana Henry’ego i Aarona Kendricka. Aktor i jego żona nie ukrywali, że matka zastępcza przetrwała i urodziła synów. Cóż, po pewnym czasie Robert De Niro już poślubił nową żonę i został ojcem po raz trzeci i czwarty, bez „pomocy z zewnątrz”.

14. Jordana Brewster

Jordana Brewster

Gwiazda filmów „Szybcy i wściekli” i „Wydział” Jordana Brewster od ponad sześciu lat jest żoną producenta Andrzeja Formy, próbując począć dziecko, ale wszystkie próby zakończyły się niepowodzeniem. Ale para nie rozpaczała i znalazła wyjście – w 2013 roku zastępcza matka urodziła syna Juliana, a w 2016 roku kolejnego syna, Rowan.

15. Filip Kirkorow

Philip Kirkorov

Jeśli coś dzieje się w życiu Philipa Kirkorova, z pewnością wszyscy powinni o tym wiedzieć. Tak więc 26 listopada 2011 r. o godzinie 20.00 na antenie programu „Co? Gdzie? Kiedy?” piosenkarz ogłosił, że został ojcem córki Alli Victorii, nazwanej na cześć swojej byłej żony i matki, a 29 czerwca 2012 roku podczas koncertu w Sofii Philip Kirkorov przyznał, że został ojcem po raz drugi – urodził się jego syn Marcin. Piosenkarz nie ukrywa, że ​​​​jego dzieci urodziły się dzięki usługom zastępczych matek, ale tożsamość tych kobiet jest utrzymywana w ścisłej tajemnicy!

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: