14 rosyjskich gwiazd, które wybierają młodszych mężczyzn

Społeczeństwo reaguje spokojnie, gdy mężczyzna zakochuje się w młodszej dziewczynie, ale nieufnie traktuje kobiety starsze od wybranych. Dziś porozmawiamy o celebrytach, którym nie zależy na uprzedzeniach. Są szczęśliwi w związku i nie zwracają uwagi na krytykę z powodu różnicy wieku.

Elena Waenga

Piosenkarz pop nie po raz pierwszy miał szczęście w miłości. Pierwszym mężem był Iwan Matwienko, starszy o 19 lat. Dostrzegł w niej potencjał i został jej producentem. Rozstali się, a potem artystka zaczęła się modlić, aby na jej drodze spotkał nowego mężczyznę: odpowiedzialnego, pracowitego, wiernego i opiekuńczego. Te cechy odnalazłem u muzyka Romana Sadyrbaeva. W 2012 roku potajemnie urodziła mu dziecko. Para wyszła za mąż w 2016 roku. Roman jest od niej 6 lat młodszy.

Yana Rudkovskaya

Producent Dima Bilana poznał Evgeny Plushenko na jednym z kreatywnych festiwali. Było między nimi silne przyciąganie. Oboje byli małżeństwem, ale to ich nie powstrzymało. Powieść rozwijała się szybko. Gwiazdy rozwiodły się i wyszły za mąż. Yana jest o 7 lat starsza od łyżwiarki. Demonstrują sielankę i spędzają ze sobą dużo czasu. W tej rodzinie urodziło się 2 synów: Aleksander i Arseny.

Jasmin

Honorowy Artysta Federacji Rosyjskiej, właściciel prestiżowych nagród muzycznych, zakochał się w młodszym o 10 lat milionerze Ilan Shorze. Spotkali się przypadkiem na imprezie. Ilan pięknie opiekował się gwiazdą. Przez długi czas nie odważyła się odpowiedzieć na współczucie. Ale biznesmen zdobył jej serce. Pobrali się i mieli 2 dzieci. W 2017 roku Shor został skazany na 7 lat więzienia za oszustwa finansowe. Żona nie odwróciła się od niego, wiernie czekała. Udało mu się uciec za granicę, teraz przedsiębiorca znajduje się na międzynarodowej liście poszukiwanych.

Lolita Milyavskaya

Charyzmatyczna brunetka w showbiznesie jest dumnie nazywana „kobietą bez kompleksów”. Piosenkarka słynie z oburzających wybryków i zawsze mówi to, co myśli. 5 razy próbowała zbudować silną rodzinę, ale jej próby poszły na marne. Jej ostatnim wybranym był Dmitrij Iwanow, trener squasha, który był 12 lat młodszy od celebryty. W 2020 roku zerwali ze skandalem po 10 latach małżeństwa.

Swietłana Bondarczuk

Po rozwodzie z reżyserem Fiodorem Bondarczukiem publiczność sympatyzowała ze Swietłaną. Został oskarżony o wymianę żony na młodą aktorkę. Ale później okazało się, że Svetlana zdradzała go z projektantem i muzykiem Siergiejem Kharchenko. Wyszła za niego w sukience z koronkową peleryną za 700 000 rubli w 2020 roku. Różnica wieku wynosi 5 lat. Planują żyć razem do końca życia.

READ
Kate Middleton odwiedza Belgię w sukni Alexandra McQueena

Nonna Grishaeva

Czczony Artysta Federacji Rosyjskiej zbudował błyskotliwą karierę. Miała wielu fanów. Ale znalazła szczęście w życiu osobistym z aktorem Aleksandrem Niestierowem, który jest od niej 12 lat młodszy. Aleksander tak bardzo kocha swoją żonę, że był w stanie wybaczyć jej zdradę. Starają się o tym nie pamiętać. Ich syn Ilya cieszy się, że jego rodzice mogli się pogodzić i już nie przeklinać.

Lera Kudryavtseva

A mąż słynnego prezentera telewizyjnego jest o 16 lat młodszy od niej. W 2013 roku towarzyska poślubiła hokeistę Igora Makarowa. Aktywnie bloguje, a od czasu do czasu piszą jej w komentarzach, że z boku para wygląda jak matka i syn. Lera powiedziała, że ​​u2018buXNUMXbtakie recenzje są pomijane z zazdrości. Młody mąż codziennie wyznaje jej miłość. Ich związek stał się silniejszy po narodzinach ich córki Maszy w XNUMX roku.

Alla Pugacheva

Różnica wieku między rosyjską divą pop a jej mężem, humorystą Maximem Galkinem, wynosi 27 lat. Alla Borisovna przyznaje, że od momentu ślubu piszą do niej w sieci, że artysta opuści ją i zamieszka z nią ze względu na bogactwo i sławę. Ale dziś jest jedną z najsilniejszych par w showbiznesie. Wychowują dzieci urodzone przez matkę zastępczą. Przy każdej okazji Galkin wyznaje swoją miłość żonie, a ona odwzajemnia się.

Alena Yakovleva

Aktorka uważa, że ​​wiek na nic nie wpływa: ani budowanie kariery, ani tworzenie rodziny. Za jej ramionami są 2 nieudane małżeństwa, ale gwiazda wierzyła, że ​​spotka miłość. I tak się stało. Mieszka z mężczyzną, który również jest od niej o 27 lat młodszy. Jakowlewa mówi, że jej mąż nie jest osobą publiczną, więc zachowuje swoje imię w tajemnicy, ale nie ukrywa, że ​​obok niego znalazła harmonię w życiu.

Nadieżda Babkina

Artysta Ludowy RFSRR nie jest oficjalnie żonaty, ale mieszka z muzykiem, który jest od niej o 30 lat młodszy. Po spotkaniu w 2003 roku na jednym z konkursów piosenki Jewgienij Gor otrzymał propozycję występu w zespole Nadieżdy Babkiny. Zgodził się, a później postanowił połączyć swoje życie z idolem. Mieszkają razem od dawna, ale celowo nie rejestrują związku. Para twierdzi, że nie potrzebuje stempla w paszporcie.

READ
Meghan Markle opowiada o swojej ciąży

Społeczeństwo zawsze wykazywało zwiększone zainteresowanie parami o dużej różnicy wieku. Ale jeśli mężczyźni, którzy poślubiają młode dziewczyny, budzą zazdrość swoich rówieśników, to kobiety, które związały swój los z chłopakami młodszymi od siebie, ryzykują otrzymanie części dezaprobaty i złośliwych uwag. Dzisiaj opowiemy, jak przedstawiciele rosyjskiego show-biznesu żyją ze swoimi młodymi mężami.

Alla Pugacheva

Ta utalentowana piosenkarka miała pięciu oficjalnych małżonków, a dwóch z nich było znacznie młodszych od niej. Pierwsze trzy razy Pugaczowa poślubiła swoich rówieśników. Ale w 1994 roku wyszła za mąż za Philipa Kirkorova, który był o 18 lat młodszy. Ich związek trwał do 2005 roku. Po rozwodzie Primadonnie przez długi czas przypisywano powieści z różnymi przedstawicielami show-biznesu. Ale potem w życiu piosenkarza pojawił się Maxim Galkin. Popularny satyryk urodził się 27 lat później niż jego gwiazdorska żona. A córka Pugaczowej, Kristina Orbakaite, jest o 5 lat starsza od swojego nowego krewnego.

Lolita Milyavskaya

Za tą gwiazdą krajowej sceny stoi pięć oficjalnych małżeństw. Według piosenkarki ciągle miała pecha w miłości i miała szczęście spotkać prawdziwego mężczyznę dopiero w wieku 46 lat. Ostatnim mężem Milyavskiej był Dmitrij Iwanow, który jest o 11 lat młodszy od swojej słynnej żony. Oficjalnie zarejestrowali swój związek w 2010 roku, a dwa lata później trener fitness przedstawił słynną żonę swojej dorosłej córce Anastazji. Sama Lolita też ma dziecko. Jej córka, urodzona w małżeństwie z Aleksandrem Tsekalo, nazywa się Eva.

Ekaterina Klimova

W momencie rozpoczęcia romantycznego związku z 29-letnią Gelą Meskhi sama aktorka miała 37 lat. Do tego czasu była już dwukrotnie zamężna. Ale oba jej małżeństwa zakończyły się niepowodzeniem i samodzielnie wychowała troje dzieci. Meskhi i Klimova spotkali się podczas kręcenia serialu telewizyjnego Wolf’s Heart. Młody aktor przyznaje, że od razu zakochał się w Catherine i starał się jak mógł, by się do niej zbliżyć. Pobrali się latem 2015 roku, a kilka miesięcy później na świat przyszła ich córka Isabella.

Lera Kudryavtseva

Słynny prezenter telewizyjny nigdy nie narzekał na brak męskiej uwagi. Pierwszy mąż Kudryavtseva był od niej starszy o cztery lata, drugi o rok młodszy. Po ostatnim rozwodzie Lera przez kilka lat miała romans z popularnym piosenkarzem Siergiejem Lazarevem. Prasa bardzo aktywnie dyskutowała o ich związku, zwracając szczególną uwagę na fakt, że gwiazda telewizyjna urodziła się 12 lat wcześniej niż jej słynny kochanek. Ale jeszcze większe nieporozumienie opinii publicznej spowodowało nowe małżeństwo Kudryavtseva. Trzecim mężem Lery był młody hokeista Igor Makarow. Prezenterka telewizyjna jest nie tylko starsza o 16 lat od swojego obecnego męża, ale także niedawno została babcią.

READ
Kolor nie pasuje do blondynki”: blada Svetlana Khodchenkova zagubiona w czerwonej sukience

Nadieżda Babkina

Kiedy piosenkarka poznała swoją przyszłą wybrankę, miała już ponad 50 lat, a on nieco ponad 20. Nawet syn Babkiny, Daniil, jest o 5 lat starszy od jej obecnego, wspólnego męża Jewgienija Gora. Pomimo tego, że kochankowie nie dotarli jeszcze do urzędu stanu cywilnego, są razem bardzo szczęśliwi. Oczywiście w prasie pojawiają się okresowo wzmianki o ich zerwaniu, ale artysta regularnie je obala.

Swietłana Bondarczuk

Prezenterka, modelka, redaktorka Hello! a organizatorka dużych imprez metropolitalnych jest nadal uważana za żonę słynnego reżysera Fiodora Bondarczuka. Para wzięła ślub w 1991 roku i nadal go oficjalnie nie rozwiązała, chociaż nie mieszkają razem od dawna. Svetlana i Fedor złożyli pozew o rozwód w 2016 roku, ale nigdy się z nim nie zgodzili. Obecność męża nie przeszkodziła kobiecie w romansie na boku. Jej nowym wybrańcem był fotograf Siergiej Tabunow, który jest o 12 lat młodszy od niej. Po raz pierwszy pojawili się publicznie w Kinotavr w Soczi i jeszcze nie zamierzają wyjeżdżać. Dlatego nie można wykluczyć, że wkrótce Swietłana mimo wszystko zakończy postępowanie rozwodowe ze swoim słynnym mężem i zmieni nazwisko.

Svetlana Permyakova

Aktorka, pamiętana z ról w Stażach i Żołnierzach, po raz pierwszy wyszła za mąż w 2008 roku. Ale ten związek nie trwał długo: zaledwie miesiąc później Svetlana była podła na rozwód. Mniej więcej w tym samym czasie Permyakova spotkała Maxima Skriabina, który dostał pracę jej asystenta. Ani sama aktorka, ani jej młody asystent nie byli zawstydzeni różnicą wieku i rozpoczęli romantyczny związek. Skriabin szybko awansował na stanowisko dyrektora Svetlany, a następnie całkowicie został jej mężem. Obecnie 47-letnia aktorka i jej młody mąż są szczęśliwym małżeństwem i wspólnie wychowują małą córeczkę.

Jasmin

Rosyjska gwiazda pop była dwukrotnie zamężna. Od pierwszego małżeństwa z Wiaczesławem Semendujewem miała syna Michaiła. Po raz drugi piosenkarka wyszła za mąż w 2011 roku. Tym razem jej wybranką był milioner Ilan Shor, młodszy od niej o 10 lat. Teraz w rodzinie piosenkarza i biznesmena dorasta dwoje dzieci – córka Margarita i syn Mirron. Mimo to sprawy nie układają się im dobrze. Młody mąż Jasmine zaczął mieć problemy z prawem. Biznesmenowi postawiono zarzut kradzieży 700 milionów dolarów z trzech banków. W tym celu stoi przez długi czas. I choć Shor wciąż przebywa na wolności, nie wolno mu opuszczać granic Mołdawii.

READ
TOP 8 znanych polityków, które wpadły w „modny bałagan”

Nonna Grishaeva

Aktorka była dwukrotnie zamężna. Jej pierwszego męża wyróżniał zły humor i zamiłowanie do alkoholu. Po złożeniu wniosku o rozwód rozczarowana Grishaeva postanowiła nie nawiązywać już relacji z mężczyznami i sama wychowywać dziecko. Ale wtedy los przywiódł ją do Aleksandra Niestierowa. Mimo, że był o 12 lat młodszy, mężczyźnie udało się zdobyć serce Nonny. Ich związek zaczął się przyjaźnią, a zakończył ślubem. Kilka lat po ślubie Grishaeva rozpoczęła romans z Dmitrijem Isaevem. Pomimo tego, że oboje nie byli wolni, kochankowie otwarcie pojawiali się razem. Ale ich prawowite połówki zdołały przetrwać ten test i wybaczyć niewiernym kochankom.

Yana Rudkovskaya

Romans producenta ze słynną łyżwiarką figurową Jewgienijem Pluszczenko stał się znany w 2008 roku. W tym czasie Rudkovskaya miała 32 lata, a jej wybrana była o siedem lat młodsza. Yana miała już dwa nieudane małżeństwa i dwoje dzieci, podczas gdy Eugene miał skromniejsze doświadczenie. Do tego momentu miał tylko jedną żonę i dziecko. Kochankowie pobrali się w 2009 roku, a cztery lata później urodził się ich syn Aleksander.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: