14 niestandardowych dziewczyn, w których żyłach płynie krew kilku narodowości

Świat show-biznesu, jak żaden inny, jest bogaty w jasne i złożone twarze. Oczywiście oprócz wyglądu ważną rolę odgrywają stroje, fryzury i ogólny styl gwiazd, ale nie należy lekceważyć znaczenia naturalnego piękna i radości. Istnieje opinia, że ​​najbardziej atrakcyjne cechy to te, w których rodowodach miesza się wiele różnych genów.
Postanowiliśmy przestudiować biografię gwiazd, które mogą pochwalić się dość nieoczekiwanym pochodzeniem.

1. Charlize Theron

Urodziła się w RPA w rodzinie Afrykanerów. Ze strony matki aktorka ma niemieckie, a ze strony ojcowskiej francuskie i holenderskie korzenie. Nawiasem mówiąc, przodkowie aktorki, którzy przybyli z Francji, byli pierwszymi osadnikami hugenotów w Afryce Południowej.

2. Leonardo DiCaprio

Ze strony ojca DiCaprio ma korzenie włoskie i niemieckie. A jego matka urodziła się w rodzinie niemieckiego i rosyjskiego emigranta. Kiedyś w wywiadzie DiCaprio nazwał się pół Rosjaninem.

3. Nicole Kidman

Aktorka urodziła się na Hawajach i otrzymała lokalne imię Hokulani, co oznacza „niebiańską gwiazdę”. Pochodzenie Kidmana ma korzenie irlandzkie i szkockie.

4. Jessica Alba

Ze strony matki aktorka jest pochodzenia duńskiego, walijskiego, niemieckiego, angielskiego i francuskiego. A krewni mojego ojca byli imigrantami z Meksyku.

5. Timothee Chalamet

Po matczynej stronie aktor ma żydowskie korzenie, a jego ojciec jest kanadyjsko-brytyjskim Francuzem.

6. Milla Jovovich

Aktorka urodziła się w Kijowie w rodzinie lekarza z Czarnogóry i rosyjskiej aktorki. Przodkowie Milli ze strony matki byli tubylcami Tuli.

7. Shakira

Shakira zawdzięcza swój niezwykły wygląd arabskim i libańskim genom ojcowskim, a także hiszpańskim i włoskim korzeniom swojej matki.

8. Zendaya

Ojcem gwiazdy jest Afroamerykanin o korzeniach macedońskich i islandzkich. A w rodzinie po stronie matki byli Niemcy, Irlandczycy i Szkoci.

9. Chris Hemsworth

Aktor urodził się w Australii. Ze strony ojca ma angielskie, szkockie i niemieckie pochodzenie. A ze strony matki byli Holendrzy i Irlandczycy.

10. Scarlett Johansson

Ojciec Scarlett pochodzi z Danii, a jej dziadek ze strony ojca był Szwedem. Matka aktorki pochodzi z żydowskiej rodziny aszkenazyjskiej.

11. Salma Hayek

Ojciec Salmy jest libańskim Meksykaninem, a jej matka Diana Jimenez Medina jest urodzoną w Hiszpanii śpiewaczką operową. Hayek sama uważa się za 50% Libańczyka i 50% Hiszpanki.

12. Keanu Reeves

Aktor urodził się w Libanie. Jego matka jest Angielką z Essex, a ojciec pochodzi z Hawajów i ma pochodzenie hawajskie, chińskie, angielskie, irlandzkie i portugalskie.

READ
11 niesamowicie pięknych pomysłów na wystrój ganku dla Twojego domu

13. Uma Thurman

Uma urodziła się w Bostonie w rodzinie amerykańskiej i szwedzkiej modelki pochodzenia niemieckiego.

14. Krystyna Aguilera

Ojciec piosenkarki urodził się w Ekwadorze, a jej matka ma niemieckie, irlandzkie, walijskie i holenderskie korzenie.

15. Jason Momoa

Jason Momoa pochodzi z Hawajów. Jego ojciec jest pochodzenia hawajskiego, a matka pochodzenia niemieckiego, irlandzkiego i indyjskiego.

16. Angelina Jolie

Ze strony ojca aktorka ma niemieckie i słowackie korzenie, a ze strony matki francusko-kanadyjskie, holenderskie i niemieckie korzenie.

17. Ryan Gosling

Rodowód aktora ma geny francusko-kanadyjskie, niemieckie, angielskie, szkockie i irlandzkie.

18. Ewa Zielona

Ojciec aktorki ma korzenie bretońskie i szwedzkie, a matka pochodzi z Algierii, która przeniosła się do Francji.

19. Naomi Campbell

Campbell ma w żyłach afro-jamajską krew. Gwiazda jest także nosicielką chińsko-jamajskich genów, odziedziczonych po babci ze strony ojca, która nazywała się Ming.

20. Cameron Diaz

Ze strony ojca aktorka ma kubańskie korzenie, a ze strony matki angielskie i niemieckie.

21. Mariah Carey

Ojciec piosenkarki jest pochodzenia afroamerykańskiego i afro-wenezuelskiego, a jej matka jest Irlandką.
Czy zgadzasz się z opinią, że ludzie mieszanej krwi mają najciekawszy wygląd? Którą z gwiazd z naszego wyboru lubisz najbardziej?

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: