14 kobiecych cech, które mężczyźni naprawdę doceniają

To właśnie ta kobieca cecha jest podziwiana przez silną połowę ludzkości.

Każdy ssak pieści swoje nowonarodzone młode, a także pieści się nawzajem, wyrażając w ten sposób swoje uczucia. Ludzie to zasadniczo te same zwierzęta i nawet pomimo tego, że mamy dobrze rozwiniętą komunikację werbalną, każdy z nas potrzebuje również komunikacji dotykowej.

Czujemy się bezpiecznie dzięki częstym uściskom, dodatkowo taka manifestacja czułości pomaga wzmocnić układ odpornościowy.

rasowa kobieta 2

Kobieta dla rodziny, poważnych związków i prokreacji. Zupełne przeciwieństwo opisanego powyżej.

  • Zadbane włosy, makijaż, manicure – okazjonalnie. Taka kobieta nigdy nie przyjdzie do biura w sukience w panterkę. Nawiasem mówiąc, może nie ma wielu rzeczy, ale są ze sobą doskonale połączone. Docenia piękno, które dała natura i nie będzie pompować ust silikonem do wielkości dwóch kiełbasek.
  • Podąża za sylwetką i odżywianiem, ponieważ ciało jest skorupą, w której żyjemy. Nie przerobi się nie do poznania, uciekając się do metod chirurgicznych.
  • Szanuje siebie i nie pozwoli nikomu traktować jej z pogardą.
  • Ma dobroć i kobiecość.
  • Skromność i powściągliwość. Taka dziewczyna nie będzie krzyczeć przy każdej okazji i szukać wymówek. Jeśli się myli, przyznaje, jeśli obraziła, przeprasza.
  • Ma punkt widzenia, pozycję życiową i hobby, hobby. Samowystarczalny.
  • Taka dziewczyna szanuje pracę innych i mówi „dziękuję” np. sprzątaczce w domu.

kobiety pełnej krwi

To cechy dobrej kobiety. W rzeczywistości nie jest trudno zidentyfikować taką dziewczynę. Wewnętrzny rdzeń osoby jest natychmiast odczuwalny. Ale zaaranżować, zdobyć serce takiej dziewczyny nie jest łatwo. I nie oczekuj, że po pierwszej wizycie w kinie rzuci się jej w ramiona i rozpłynie.

Rasowa dziewczyna w większości przypadków staje się dobrą żoną. Będzie to jednocześnie mądre i głupie. Bycie głupim nie oznacza bycia głupim. Człowiek, który jest w pobliżu, nabierze pewności siebie. Dzięki wsparciu odniesie wielki sukces. Nie będzie narzekać i komentować drobiazgów.

Oczywiście opis „taniej” i „drogiej” kobiety to czysto obiektywna opinia narzucona przez społeczeństwo. Skrajne przypadki. A pierwszy typ dziewczynek jest mniej powszechny.

Możesz mówić o dobrych i nie tak dobrych kobietach. Jednak powinieneś wybrać zgodnie ze swoimi wewnętrznymi uczuciami. Kobieta to nie rzecz, nie można jej wybrać jak cytryny czy mikrofalówki. Przede wszystkim muszą być emocje. Kiedy pojawi się uczucie, nie zrozumiesz oznak dobrej kobiety, zobaczysz tylko zalety. Być może przyciągną Cię duże zielone oczy z wachlarzem rzęs. Warto trzeźwo ocenić siebie i zastanowić się, czy potrafisz „pociągnąć” kobietę „rasową”, czy potrzebujesz prostszej dziewczyny

kobiety za poważny związek

Spójrz na siebie w lustrze, na swój wygląd. Wyobraź sobie siebie na miejscu dziewczyny i powiedz mi, czy zwróciłbyś uwagę na takiego mężczyznę jak ty? Może najpierw powinieneś się zmienić. Idź do miejsc, do których chodzą dobre kobiety – kino lub teatr, kawiarnie w porze lunchu. Szukanie partnera życiowego w barach czy klubach nie jest dobrym pomysłem.

READ
Jak nosić beż: 7 modowych wskazówek

Jeśli czytasz ten artykuł, prawdopodobnie jesteś sam. Nie rozłączaj się z tym, nadejdzie czas i spotkasz tego jedynego. Bóg stworzył ludzi na ziemi i wyznaczył dla siebie połowę.

Ale jest pewien typ kobiet, z którymi bardzo trudno jest stworzyć szczęśliwą rodzinę. Przeczytaj więcej na ich temat w naszym artykule w dalszej części linku.

Wiadomość od redaktora

Zapraszamy do naszej ogromnej rodziny! Każdego dnia tworzymy, wybieramy, zatwierdzamy i publikujemy treści, które mają pomóc naszym czytelnikom znaleźć odpowiedzi na ich pytania i po prostu cieszyć się wolnym wieczorem. Kontrolujemy cały zespół z dnia na dzień, upewnij się, że czytasz tylko unikalny materiał, ponieważ w pełni i całkowicie zgadzamy się, że warto go oświecić i zrelaksować ze smakiem. Szukaj nas w sieciach społecznościowych, pisz recenzje artykułów, wymieniaj się przemyśleniami z innymi czytelnikami internetowego magazynu. Mamy tylko najgorętsze i najciekawsze tematy z zakresu psychologii relacji! Nasz zespół pracuje dla Ciebie.

Pozytywne cechy dziewczyny

Idealna kobieta dla każdego mężczyzny jest inna, ponieważ każdy ma swój gust. Jednak z całej gamy preferencji można wyróżnić najważniejsze cechy, które zdaniem chłopaków są najlepszymi cechami płci pięknej.

Idealna kobieta jest zawsze wierna swojemu mężczyźnie

Lojalność jest pojęciem bardzo niejasnym, może oznaczać wierność swoim zasadom, jakiejś idei lub swojej sprawie. Ale teraz oznacza lojalność wobec twojego mężczyzny.

To, że dziewczyna powinna mieć taką cechę, jest oczywiste.

Ważne jest, aby mężczyzna był pewny swojej kobiety, pozwoli mu to na spokojną pracę i osiągnięcie sukcesu, w przeciwnym razie cały czas będzie zajęty złymi myślami, a on zmieni się w zazdrosnego mężczyznę.

Nie chodzi tylko o wierność fizyczną, ale także o moralność. Jeśli stale porównujesz swojego wybranego z innymi, odbierze to częściowo jako zdradę. To twoje zachowanie sugeruje, że nie twój mężczyzna jest dla ciebie numerem jeden.

Kolejnym przejawem jest wsparcie w trudnych czasach. Nic dziwnego, że mówią, że kobieca wierność znana jest w ubóstwie. Ważne jest, aby mężczyzna wiedział, że w przypadku porażki otrzyma wsparcie od swojego wybranego, a ona nie wyjdzie po inną w pierwszych minutach trudności.

Idealna kobieta jest mądra

Jeśli zapytasz mężczyznę, jakie cechy charakteru powinna mieć idealna kobieta, wielu odpowie – mądrość. Bez tego nie będzie możliwe zbudowanie dobrych relacji.

Pojęcie „mądrości” jest nie mniej wieloaspektowe niż wierność. Wielu ludzi myli umysł. To nie to samo. Kobieta może być bardzo mądra i wykształcona, ale jeśli nie ma w niej mądrości, będzie stale sprytna przed mężczyzną, przez co go denerwuje.

READ
Top 10 najbardziej irytujących kobiecych nawyków, które wkurzają wszystkich facetów

Z pewnością wielu z nas spotkało ludzi, którzy wspinają się ze swoimi nieproszonymi radami i wnioskami, wywołując dziką irytację.

Idealna kobieta jest mądra i daje radę mężczyźnie tylko wtedy, gdy ją o to pyta.

Przez resztę czasu, jeśli chce go zmusić do jakiejś myśli, po prostu nieśmiało zada pytanie.

Przeczytaj więcej: Jak zachowywać się z człowiekiem Ryb?

Na przykład człowiek nie wie, w którą stronę lepiej iść. Żona może zapytać: „A jeśli przejdziemy…, czy tam dotrzemy?”. Delikatnie popchnie więc mężczyznę, a szanse na usłyszenie w takiej sytuacji są znacznie większe.

Innym przejawem mądrości jest nie wypowiadanie frazy „a nie mówiłem!”, gdy mężczyzna popełnił błąd i jest zdenerwowany. Nawet jeśli to powiedziałeś, teraz to nie ma znaczenia. Mężczyźni doskonale pamiętają, co powiedziałeś i być może, jeśli teraz będziesz milczeć, następnym razem cię wysłuchają.

Idealna kobieta jest atrakcyjna wizualnie

Nie jest tajemnicą, że mężczyźni kochają oczami. Wszystkie dziewczyny o tym wiedzą i starają się wyglądać atrakcyjnie. Dlatego nasze szafy pełne są pięknych sukienek, a półki kosmetyków.

Jednocześnie wielu mężczyzn zauważa, że ​​wrodzona uroda nie jest tak ważna, jak umiejętność dbania o siebie przez kobietę.

Piękno zaczyna się od zdrowia i czystości. Możesz nosić najbardziej luksusowe ubrania, ale po co masz tłuste włosy i zaniedbane ręce. Mówiąc o rękach, nie bez powodu nazywa się je znakiem rozpoznawczym dziewczyny.

Według statystyk, mężczyzn najbardziej pociągają kobiety w spódnicach lub sukienkach i długich włosach. Ale wielu jest obojętnych na obcasy, tłumacząc, że jeśli dziewczyna umie pięknie chodzić, będzie chodzić w tenisówkach jak królowa.

Kobiecość

Kobiecość to coś ledwo wyczuwalnego, ale jeśli dziewczyna jej nie ma, to mężczyźni nie chcą się nią opiekować. Przedstawiciele silniejszej płci postrzegają takie kobiety w najlepszym wypadku jako przyjaciółkę, a w najgorszym jako rywalkę.

Kobiecość to połączenie takich cech jak miękkość, zdolność ocieplania ciepłem itp. I to nie to samo co seksualność.

Dzięki kobiecości dziewczyna chce nie tylko się rozebrać, ale także ubrać, pysznie nakarmić, owinąć ciepłym kocem i nikomu go nie dawać. Chcę do niej iść, tworzy atmosferę komfortu i relaksu.

Przeczytaj więcej: Czy możliwe są relacje na odległość i jak je przetrwać?

Kobiecości można się nauczyć oglądając młode dziewczyny. Zwróć uwagę na to, jak popisują się przed lustrem, wybierają stroje, a jeszcze lepiej, zauważ, jak komunikują się z osobami płci przeciwnej.

Idealna kobieta jest seksowna

Idealna kobieta to dobra kochanka i to jest fakt. I rzeczy nie są nawet w magicznych technikach seksu, ale w takiej jakości, jak seksualność.

READ
11 par, o najwyższej kompatybilności zodiaku

Seksualność to cecha, która nie tkwi w krótkich spódniczkach i głębokich dekoltach, ale w odprężeniu kobiety i umiejętności cieszenia się życiem i sobą.

Nic dziwnego, że mówią, że seksualności nie da się ukryć nawet pod zasłoną. Ale jeśli kobieta jest spięta i niezadowolona z życia, trudno będzie ją chcieć nawet w najkrótszej minispódniczce.

Poczucie humoru

Listę cech, które powinna posiadać idealna dziewczyna, uzupełnia poczucie humoru. Umiejętność traktowania życia z humorem uratuje nawet najbardziej niezręczne sytuacje i trudne chwile. Co więcej, psychologowie zauważają, że im rzadziej w rodzinie słychać śmiech kobiety, tym bardziej nieszczęśliwi są jej ludzie.

Wielu jeszcze w szkole zauważyło, że śmiejące się dziewczyny zawsze przyciągały uwagę chłopców znacznie bardziej niż ciche.

Idealna kobieta jest ekonomiczna

To, że idealna kobieta powinna mieć taką cechę jak domowość, jest równie oczywiste, jak wierność. W końcu to na niej leży życie, ona tworzy komfort w domu.

Dzięki ekonomicznej kobiecie mężczyzna wraca do czystego, wygodnego domu, w którym pachnie pysznym jedzeniem.

Idealna kobieta jest mądra

Mężczyźni szanują i doceniają mądre kobiety, czyli mądre, a nie te, które ciągle są mądre. Te dwie rzeczy należy ściśle rozróżnić.

Z mądrą kobietą mężczyzna nigdy się nie nudzi, będzie mógł rozmawiać z nią na tematy, które go dotyczą. A to jest naprawdę ważne, ponieważ wysokiej jakości komunikacja jest jednym z głównych znaków zdrowego związku.

Instynkt macierzyński

Bez tego instynktu ludzkość po prostu by nie istniała. Ta kobieca cecha, wraz ze wszystkimi powyższymi cechami, pozwala kobietom robić to, czego nie potrafią wszystkie zwierzęta. Natomiast instynkt reprodukcji jest obecny we wszystkich żywych istotach.

Kobieta, w przeciwieństwie do większości swoich sąsiadów na świecie, jest w stanie zostać matką nie tylko dziecka, które sama urodziła, ale także tego dziecka, które potrzebuje opieki i opieki. Tak więc opieka nad kobietami obejmuje nie tylko krewnych i przyjaciół, ale także wszystkich, którzy na tym świecie są tak bezbronni.

Druga strona problemu

A oto inna sytuacja. Mąż występuje o rozwód, a kobieta zostaje sama. To, co się wydarzyło, było dla niej niemal tragedią. A teraz myśli tylko o tym, jak zwrócić mężczyznę. Albo mogłaby zamiast tego zadbać o swoje życie, zmieniając je na lepsze.

kobieta płacze

Tak, mamy tendencję do podążania za naszymi uczuciami. Ale silną można nazwać tylko kobietą, która potrafi powiedzieć „stop” emocjom. Nie narzuca innym swojego zdania, nie próbuje reedukować mężczyzny. Akceptuje go takim, jakim jest, wypełniając jego pustki sobą i w ten sposób odżywiając się.

„Jestem osobą, ty jesteś osobą” to koncepcja zdrowej relacji między mężczyzną a kobietą. W nich oboje partnerzy są równi, wspierają się nawzajem, ale jednocześnie są niezależni. Nic dziwnego, że taki sojusz z reguły nie ma poważnych trudności. W końcu wszystkie możliwe problemy są wypowiadane i rozwiązywane.

READ
Horoskop wschodni na rok 2023 dla wszystkich znaków

para

Cóż, według Labkovsky’ego to jest najsilniejsze cechy kobiety. Ale możesz się z nim nie zgodzić i to będzie w porządku. Dlatego zapraszamy do rozmowy na ten temat w komentarzach i opisania nam portretu silnej kobiety oczami. Oczekiwać!

Empatia

Uczucie empatii wobec stanu emocjonalnego innej osoby jest lepiej rozwinięte u kobiet, tygodnie u mężczyzn. Bez tej kobiecej cechy ludzkość z trudem przetrwałaby do dziś. Każde działanie, które wykonujemy w stosunku do drugiego człowieka, wywołuje w nim jakąś emocję. Co by się stało, gdyby nikt nie wczuwał się w czyjś smutek, czyjś ból?

Ta kobieca cecha wyjaśnia znacznie mniejszą liczbę kobiet w szeregach seryjnych morderców. Z powodu empatii z uczuciami hipotetycznej ofiary większość kobiet nie jest w stanie popełnić krwawej zbrodni.

Jakie cechy musi mieć dziewczyna, aby kręcić męskimi głowami w prawo iw lewo? Faktrum wymienia 13 najważniejszych.

Pewność siebie

1

„Kobieta, która jest mocno pewna swojej urody, w końcu będzie w stanie przekonać do niej wszystkich innych”. – Zofia Loren

Z kobietą, która mocno wierzy w swoją nieodpartą postawę, świat wokół niej się zgadza. Nawet brzydkie kobiety, które z wdzięcznością akceptują siebie, są znacznie bardziej atrakcyjne niż piękności, które martwią się małym pryszczem. Pewna siebie kobieta nigdy nie będzie krytykować siebie publicznie. Emanuje poczuciem pewności siebie i seksualności, a mężczyźni chcą właśnie takich kobiet.

Kobiecość i czułość

2

Silniejszy seks preferuje kobiece dziewczyny, które pozwalają mężczyźnie być mężczyzną. Szukać lokalizacji kobiety, dbać o nią, pomagać, czuć się dużą i silną – jego praca i przyjemność. Ale tutaj ważne jest, aby nie posuwać się za daleko: wyimaginowana bezradność mężczyzn jest denerwująca.

Życzliwość

3

Życzliwość, umiejętność troski, podziwiania i wybaczania odróżnia piękną kobietę od pięknej lalki. Kobieta, która dostrzega dobro, patrzy na świat życzliwym okiem, potrafi wczuć się i kochać, przyciąga ludzi. Mężczyźni, którzy są zainteresowani długotrwałymi związkami, szukają ciepła u partnerki.

Niezależność

4

„Jeśli kobieta nie jest piękna, to jest po prostu głupia”. – Coco Chanel

Kobiety celowe są bardziej zainteresowane silniejszą płcią niż kobiety pasywne, niezdolne do samodzielnego działania. Atrakcyjna kobieta wie, czego chce i nigdy nie traci czasu na szukanie winnych. Jest kochanką własnego losu, więc miło i wygodnie jest być blisko takiej kobiety.

Umiejętność życia tu i teraz

5

Umiejętność życia tu i teraz, bycia obecnym w życiu, cieszenia się każdym dniem – takie cechy działają na mężczyzn jak silny magnes. Każdy lubi towarzystwo kobiety, która akceptuje siebie taką, jaka jest i jest wdzięczna otaczającemu ją światu. Witalność, optymizm, brak nawyku osądzania i marudzenia – ludzie o takich cechach promieniują wewnętrznym światłem.

READ
5 cech, które zdradzają niepewną siebie kobietę

Umiejętność zaprezentowania się

6

„Kobieta jest najbliższa nagości, gdy jest dobrze ubrana”.
– Coco Chanel

Zadbana, zadbana, gustownie ubrana kobieta, która zna swoje mocne strony i umie w korzystny sposób podkreślić atuty, niezmiennie zachwyca. Co więcej, mężczyzna nie zauważy, że jest modnie ubrana, ale jeśli ubranie jest idealnie dopasowane, natychmiast to zauważy. W oczy odchodzą kobiety, których ubrania pięknie podkreślają krągłości.

Oszczędzanie

7

Sprzątanie, bez względu na to, jak obraźliwe jest słuchanie niektórych pań, jest jedną z najbardziej atrakcyjnych cech. Mężczyźni doceniają kobiety, które potrafią utrzymać czystość i gotować pyszne jedzenie. Tworzą wokół siebie wyjątkową atmosferę ciepła i komfortu. Taka kobieta wydaje się być ucieleśnieniem ciszy i spokoju domowego szczęścia.

Szczęście

8

Mężczyźni nie lubią kobiet, które są zirytowane ludźmi i zawsze ze wszystkiego są niezadowolone, które uważają, że ktoś ma obowiązek zapewnić im szczęśliwe życie. Umiejętność bycia szczęśliwym, doceniania ludzi wokół siebie, dostrzegania pozytywów – ludzi niezmiennie przyciąga właściciel tak jasnego wewnętrznego nastroju.

Lśniące zainteresowanie w oczach

9

Zainteresowanie, jakie kobieta okazuje wybranemu, chwyta umysł i serce mężczyzny. Naturalne i szczere współczucie może przyciągnąć prawie każdego. Atrakcyjna kobieta nie boi się swoich pragnień i nie waha się powiedzieć mężczyźnie dokładnie czego chce – ani w restauracji, ani w łóżku.

Zdolność do komunikacji

10

Mężczyźni lubią otwartych, towarzyskich, ciekawych rozmówców, ale jednocześnie nie udają wszystkowiedzących. Atrakcyjna kobieta będzie dowcipna, ale zarozumiała – nigdy. Z zainteresowaniem słucha tego, o czym mówi mężczyzna, pozwala mu poczuć się pomysłowym, zaradnym, silnym. A obok takiej kobiety będzie chciał być.

wdzięk

11

Gesty atrakcyjnej kobiety są płynne i pełne wdzięku. Ma idealną postawę i niesamowity chód. Po jej ruchach widać, jak dobrze się traktuje. Osobliwość tkwiąca w niej podczas chodzenia – kołysanie biodrami – mężczyźni uważają, że są hipnotycznie piękne.

uśmiech

12

Uśmiechnięte kobiety z poczuciem humoru przyciągają znacznie więcej mężczyzn niż ponurych i wiecznie niezadowolonych dam. Uśmiech to nie tylko radosne usposobienie, ale także oznaka energii i miłości do życia. W oczach atrakcyjnej kobiety lśniącej radością mężczyzna widzi obietnicę przyjemności.

Naturalność i szczerość

13

Wszelkie pozory odpychają. Atrakcyjna kobieta jest naturalna, otwarta i wolna od kompleksów. Mężczyzn ciągnie do szczerości. Naprawdę atrakcyjne kobiety wolą być, niż wyglądać.

Niewątpliwie właściciele tych cech przyciągają mężczyzn. Ale być może główną (i dostępną dla absolutnie każdej kobiety) cechą jest umiejętność bycia sobą, bycia naturalnym. Bo jak tylko przyciągnie tego jednego mężczyznę, który potrzebuje prawdziwego Ciebie.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: