13 światowych gwiazd, które zostały mamami po 40 roku życia

Otrzymuj jeden z najczęściej czytanych artykułów na e-mail raz dziennie. Dołącz do nas na Facebooku i VKontakte.

Współczesne życie dyktuje nowe zasady gry. Jeśli wcześniej kobiety chciały mieć rodzinę i dzieci, a dopiero potem myśleć o karierze, dziś bardzo często wszystko dzieje się dokładnie odwrotnie. Wiele znanych kobiet, które zbudowały udaną karierę, zostają matkami po 45 latach i jednocześnie są niezmiernie szczęśliwe, niezależnie od tego, czy jest to pierwsze, czy piąte dziecko.

Anastasia Zavorotnyuk

Anastasia Zavorotnyuk i Piotr Czernyszew z córką Milą. / Zdjęcie: www.hellomagazine.com

Została mamą w wieku 47

Anastasia Zavorotnyuk i Piotr Czernyszew zachwycili swoich fanów wiadomością o narodzinach ich córki Mili, która ma już 4 miesiące. Aktorka swoją tajemnicę tłumaczyła niechęcią do zwrócenia uwagi na ciążę. Aktorka i jej mąż byli w pełni świadomi złożoności ciąży w tym wieku, dlatego natychmiast postanowili uchronić się przed uwagą publiczną. Teraz, gdy dziecko trochę podrosło, młodzi rodzice nie kryją swojego szczęścia. Anastasia mówi, że widzi w swojej córce rysy dwojga starszych dzieci.

Lera Kudryavtseva

Lera Kudryavtseva z córką. / Zdjęcie: www.ladicity.ru

Została mamą w wieku 47

Lera Kudryavtseva została matką po raz drugi poślubiona hokeistowi Igorowi Makarowowi. Znana prezenterka poszła do pracy niemal natychmiast po porodzie, ale jednocześnie pozostaje bardzo niespokojną matką. Jest przerażona wszelkimi działaniami związanymi z córką, a najmniejsza niedyspozycja dziecka wywołuje panikę u młodej matki. Lera Kudryavtseva hojnie dzieli się macierzyńskimi emocjami na swojej stronie w sieci społecznościowej i przyznaje, że jest gotowa na wszystko dla swojej córki.

Maria Poroshina

Maria Poroshina z nowonarodzonym synkiem. / Zdjęcie: www.yakrasavitsa.ru

Została mamą w wieku 45

Aktorka nigdy nie ukrywała pragnienia zostania matką wielu dzieci i uparcie dążyła do swojego celu. Maria Poroshina szczerze cieszy się macierzyństwem, bo nie tak dawno urodziła swoje piąte dziecko. Jednocześnie szczęśliwa matka woli zachować ojca dziecka w tajemnicy.

Irina Mlodik

Emmanuil Vitorgan i Irina Mlodik z córką. / Zdjęcie: www.kobieta.ru

Została mamą w wieku 56

Dla Iriny Mlodik pojawienie się małej Ethel wiosną 2018 roku było prawdziwym cudem. Po raz pierwszy została mamą. Wielu przypuszczało, że 78-letni Emmanuil Vitorgan i jego żona korzystali z usług zastępczej matki, ale Irina kategorycznie temu zaprzecza. Według niej ona i jej mąż musieli uciekać się tylko do procedury in vitro.

Janet Jackson

Janet Jackson z synem Issą. / Zdjęcie: www.womanadvice.ru

Została mamą w wieku 50

READ
Fani skrytykowali wizerunek Melanii Trump, którą wybrała do odwiedzenia memoriału

Piosenkarka i aktorka urodziła swoje pierwsze dziecko w małżeństwie z katarskim magnatem Wissamem al-Maną. To prawda, że ​​​​rodziny nie udało się uratować w tym samym czasie, zaledwie trzy miesiące po urodzeniu dziecka para ogłosiła separację.

Monica Bellucci

Monica Bellucci z Devą i Leoni. / Zdjęcie: www.kobieta.ru

Została mamą w wieku 45

Córka aktorki Virgo urodziła się, gdy jej matka miała niespełna 40 lat, a Leonie uszczęśliwiła rodziców swoim wyglądem, gdy jej matka obchodziła swoje 45. urodziny. Monica Bellucci i ojciec jej dzieci, Vincent Cassel, zerwali, gdy najmłodsza córka miała zaledwie trzy lata.

Ilze Lipa

Ilze Liepa z córką. / Zdjęcie: www.zimagazine.com

Została mamą w wieku 46

Słynna baletnica po raz pierwszy została mamą w 2010 roku. W oczekiwaniu na narodziny córki Nadieżdy Ilze Liepa napisała wiele bajek, które opublikowała cztery lata po porodzie. Pomimo tego, że po rozwodzie Ilze nazwała swoje małżeństwo z Władysławem Paulusem fatalnym błędem, nie zmniejsza to jej szczęścia macierzyńskiego.

Susan Sarandon

Susan Sarandon, lat 70, z synami. / Zdjęcie: www.choiz.me

Została mamą w wieku 45

Lekarze z przekonaniem powiedzieli nagrodzonej Oscarem aktorce, że nigdy nie zostanie matką, a Susan Sarandon nawet nie wątpiła w swoją diagnozę. Została jednak matką trójki dzieci, gdyż w wieku 45 lat urodziła najmłodszego syna.

Halle Berry

Halle Berry z dziećmi. / Zdjęcie: www.krasotka.cc

Została mamą w wieku 47

Aktorka uważa swoją drugą ciążę za prawdziwy cud. Córka Nala urodziła się, gdy Halle Berry miała już 41 lat i nawet nie przyszło jej do głowy, żeby liczyć na ciążę. Jednak sześć lat później po raz drugi została mamą, a aktorka nazwała swojego syna Maceo „darem od Boga”.

Kelly Preston

John Travolta i Kelly Preston z dziećmi. / Zdjęcie: www.etonline.com

Została mamą w wieku 48

Amerykańska aktorka i modelka urodziła swojemu mężowi Johnowi Travolta troje dzieci. Najmłodszy syn urodził się w 2010 roku, rok po tym, jak para straciła najstarszego syna, Jetta. Benjamin uszczęśliwił swoich sławnych rodziców i starszą siostrę Ellę.

Gina Davis

Geena Davis z mężem i dziećmi Alize Keshwar i Kian William. / Zdjęcie: www.7days.ru

Została mamą w wieku 46 i 48 lat

Kiedy aktorka miała 46 lat, po raz pierwszy została matką, dając swojemu mężowi Rezę Jarrahi córkę. Pierwsza ciąża przebiegła bez dolegliwości, poród był bardzo łatwy, więc para postanowiła urodzić kolejne dziecko. To prawda, że ​​opatrzność dała im od razu dwoje dzieci. Tym razem było to znacznie bardziej skomplikowane, Kian William i Cais Stephen urodzili się przez cesarskie cięcie.

READ
15 gwiazd bez makijażu, których twoje oczy nie zobaczą

Beverly D’Angelo

Beverly D

Została mamą w wieku 49

Dziewczyna Al Pacino od razu urodziła swojego kochanka dwoje dzieci, syna Antona Jamesa i córkę Olivię Rose. Pomimo tego, że ciąża i poród były bardzo trudne, a dwa lata po urodzeniu dzieci Al Pacino wyjechał do innej kobiety, dzieci pozostały główną radością i źródłem szczęścia dla obojga rodziców.

Bridget Nielsen

Bridget Nielsen z córką. / Zdjęcie: www.vistanews.ru

Została mamą w wieku 54

Duńska aktorka wyszła za mąż pięć razy, w tym z Sylvesterem Stallone, i urodziła pięcioro dzieci. Od ślubu aktorki i jej męża Mattii Dessi minęło 12 lat, zanim pojawiła się mała Frida, dająca rodzicom drugą młodość.

Tina Malone

Tina Malone z córką Flame i mężem Paulem. / Zdjęcie: www.kobieta.ru

Została mamą w wieku 50

Po urodzeniu się pierwszej córki w 1982 roku i rozstaniu z mężem, aktorka przez długi czas pozostawała samotna. Tina Malone przeszła operację, która pomogła jej schudnąć i wyszła za mąż w 2010 roku. Trzy lata po ślubie urodziła męża Paula Chase, córkę Flame. Z dwójki dzieci noszonych przez Tinę Malone przeżyło tylko jedno, serce nienarodzonego syna przestało bić w siódmym tygodniu ciąży.

Marcia Cross

Marcia Cross z dziećmi. / Zdjęcie: www.domohozayki.com

Została mamą w wieku 45

Amerykańska aktorka telewizyjna, dzięki procedurze zapłodnienia in vitro, po raz pierwszy została matką w 2007 roku, dając mężowi Cross Tomowi dwie córki naraz, Savannah i Eden. Mimo szczęścia macierzyństwa aktorka przyznała, że ​​ciąża i poród były dla niej bardzo trudne.

Holly Hunter

Po lewej Holly Hunter z synami.

Została mamą w wieku 47

Zdobywczyni Oscara nigdy nie reklamowała swojego życia osobistego, ale oczywiście nie udało jej się ukryć narodzin dzieci Claude i Press w 2006 roku. Jednak narodziny bliźniaków nie uczyniły Holly Hunter bardziej otwartym. Wręcz przeciwnie, stara się chronić całą swoją rodzinę przed publiczną uwagą.

Jak wiesz, szczęście nie zależy od wieku, statusu i sytuacji finansowej. Dla kobiety pragnienie zostania matką często staje się jednym z jej życiowych celów. Najważniejsze jest, aby pewnie iść do swojego snu i nie rozpaczać po drodze. Nasze gwiazdy, które po 40 roku życia poznały szczęście macierzyństwa, twierdzą, że ich życie wraz z narodzinami dziecka nabrało nowego znaczenia i jest pomalowane jasnymi kolorami.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: