13 rozbitych par celebrytów, które podziwiał cały świat

Wiadomości, zwłaszcza świeckie, są niezwykle krótkotrwałe. Wiele z tego, o czym dziś dyskutują miłośnicy celebrytów, za rok odejdzie w zapomnienie. Tak też stało się z bohaterami naszej dzisiejszej selekcji – kiedyś ich relacja przyciągnęła uwagę światowej społeczności, a dziś możemy jedynie przywołać zdjęcia z tamtych lat i nostalgii za minionymi czasami.

Uma Thurman i Gary Oldman

Na samym początku lat 90. życie popychało młodą Umę Thurman z Garym Oldmanem – byli razem w filmie Henry i June. Przeciwieństwa przyciągnęły natychmiast, a wkrótce brukowce delektowały się szczegółami 20-letniej wschodzącej gwiazdy i aktora, który już miał miejsce i był mądry w hollywoodzkich realiach, który był o 12 lat starszy od swojej ukochanej. Dużo później Uma nazwała Oldmana swoją pierwszą prawdziwą miłością, ale ich romans trwał tylko półtora roku – Thurman nie mógł znieść szalonego stylu życia swojej bratniej duszy.

Thurman i Oldman rozwiedli się w 1992 roku.

Brad Pitt i Gwyneth Paltrow

Gwyneth Paltrow poznała Brada Pitta na planie thrillera Siedem (1995). Między aktorami, którzy grali małżonków, natychmiast powstała niewytłumaczalna chemia. Nawet ich partner w strzelaninie, Morgan Freeman, mówił o niewidzialnych wyładowaniach elektrycznych między nimi. Ale, jak później przyznała Gwyneth, brakowało jej pewności siebie i wszystko zepsuła – w 1997 roku, sześć miesięcy po zaręczynach, para rozpadła się. „Brad był dla mnie zdecydowanie za dobry” – mówi aktorka.

Gwyneth Paltrow i Brad Pitt byli o krok od ślubu

Matta Damona i Winony Ryder

Ta para została przedstawiona przez aktorkę Gwyneth Paltrow, która po zerwaniu z Pittem szukała pocieszenia w ramionach Bena Afflecka, najlepszego przyjaciela Matta Damona. Na imprezie na cześć nowego, 1998 zebrało się wielu przedstawicieli hollywoodzkiego beau monde, ale ci dwaj natychmiast się zauważyli i nie odstąpili. Ich romans trwał dwa lata i zakończył się z winy aktora – zdradził Winonę z Penelope Cruz, nie mogąc oprzeć się urokowi hiszpańskiej urody. Ale Ryder nie żywi urazy do swojego byłego chłopaka: „Jestem bardzo szczęśliwy, że nadal jesteśmy w dobrych stosunkach”.

Winona Ryder i Matt Damon spotykali się przez dwa lata

Jared Leto i Cameron Diaz

Cameron Diaz wyraźnie oddycha nierówno w stosunku do muzyków: od 2015 roku jest żoną Benjiego Maddena z Good Charlotte, poznała Justina Timberlake’a na początku 2000 roku, ale aktor i muzyk Jared Leto pozostaje jedną z najjaśniejszych stron jej życia. Kiedy się poznali, był koniec lat 90. Leto, zamknięty i nietowarzyski chłopak, nie stał się jeszcze światową gwiazdą, ale z Cameronem wszystko szło jak w zegarku: Aniołki Charliego, Vanilla Sky. Po roku romansu Leto złożył ofertę swojej ukochanej, przez kolejne trzy lata prezentowali się jako para młoda, ale w końcu ciągła zazdrość Jareda i zajęcie obojga zmusiły ich do odejścia.

READ
Rihanna ufarbowana na blond

Byli zbyt różni, by być razem.

Ryan Gosling i Sandra Bullock

Pomimo 16-letniej różnicy wieku (nie na korzyść Sandry Bullock), oboje zaczęli spotykać się w 2002 roku, po nakręceniu thrillera Kill Count. Ale chociaż ich romans trwał kilka miesięcy, Ryan Gosling twierdził później, że w jego życiu były dwie główne kobiety – Bullock i Rachel McAdams. To prawda, że ​​​​było to, zanim poznał swoją przyszłą żonę Evę Mendes, więc teraz w jego życiu są trzy główne kobiety. A jeśli policzysz ich dwie córki, to w ogóle pięć.

Ryan Gosling i Sandra Bullock nadal dobrze się dogadują

Nicolas Cage i Brooke Shields

Debiut Nicolasa Cage’a w połączeniu z supermodelką Brooke Shields miał miejsce na premierze filmu „Moon Power” (1987). Co więcej, w tym czasie „liderem sympatii publiczności” była Brooke, która już wyrobiła sobie miano gwiazdy wybiegów, która spotkała się z Johnem F. Kennedy Jr., podczas gdy Nicholas, oczywiście, zagrał w kilku pamiętnych filmy, ale wciąż, według fanów Shields, oczywiście „nie dorosło przed romansem z taką kobietą. Jednak długo nie musieli się o to martwić – już w 1988 roku gwiazdy się rozpadły.

Brooke Shields i Nicolas Cage

Edward Norton i Salma Hayek

Na przełomie lat 90. i 2000. w Hollywood była taka para – ekstrawagancka piękność meksykańskiej krwi i niehollywoodzka prostaczka, pozbawiona jakiegokolwiek snobizmu “Yankee”. Los połączył ich na meczu koszykówki w 1999 roku – obaj kibicowali Lakersom. Wkrótce Edward Norton nie mógł sobie wyobrazić, jak żył wcześniej bez tej lżejszej kobiety o imieniu Salma Hayek. Ale może czasami posuwała się za daleko. Na przykład podczas spaceru zaatakowała dawną pasję Edwarda, piosenkarkę rockową Courtney Love, z powodu zjadliwego komentarza tej ostatniej. W 2003 roku Salma zerwała zaręczyny, przyłapując narzeczonego w łóżku striptizerką.

Kiedyś uważano je za jedną z najpiękniejszych par w Hollywood.

Jake Gyllenhaal i Kirsten Dunst

Kiedy sieć dostała zdjęcia zrobione przez paparazzi na wspólnej kolacji z Jake’em Gyllenhaalem i Kirsten Dunst, niewiele mogło zawierać emocji. Na tych zdjęciach aktorka naprawdę brzydko je, ale z jaką miłością patrzy na nią Jake! Ale to zdjęcie zostało zrobione w 2012 roku, kiedy ich związek dawno już nie istniał.

Tak musi wyglądać prawdziwa miłość

Pochodzili od 2002 do 2004 roku, a Gyllenhaal stał się pierwszym mężczyzną Kirsten w intymnym związku. Jesienią 2004 roku nastąpił kryzys w stosunkach. Krążyły pogłoski, że przyczyną była aktorka Reese Witherspoon, ale nikt nie wie na pewno, oprócz byłych kochanków. Niestety, zdjęcie z restauracji wcale nie jest dowodem ponownego spotkania pary, a raczej próbą nawiązania przyjaznych relacji.

READ
12 rosyjskich gwiazd, które przeszły operację plastyczną

Jake Gyllenhaal i Kirsten Dunst

Macaulay Culkin i Mila Kunis

Było między nimi więcej wspólnego, niż mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Przynajmniej obaj stali się sławni w dzieciństwie. Na początku związku Mila Kunis miała 18 lat, a Macaulay Culkin 21. Romans między nimi trwał dziewięć niesamowitych lat. Dlaczego zerwali, nie wiadomo na pewno. W niektórych publikacjach pojawiła się wersja, że ​​bystra i energiczna Mila była zniesmaczona domowością swojego kochanka. W innych doniesiono, że przyczyną było uzależnienie aktora od narkotyków, zepsute przez wczesną sławę. I choć ich rozstanie było dla Kunis strasznie bolesne, nadal uważa swojego byłego kochanka za jedną z najbliższych.

Mila Kunis i Macaulay Culkin

Keira Knightley i Jamie Dornan

W 2015 roku aktor i modelka Jamie Dornan stał się filmową sensacją po premierze erotycznego thrillera 50 Shades of Grey. Ale niewiele osób wie, że kiedyś (a mianowicie w 2003 roku) miał zaszczyt zostać pierwszym chłopakiem 17-letniej Keiry Knightley, która zrobiła szaloną karierę dzięki Piratom z Karaibów. Nawet na ich wspólnych zdjęciach można prześledzić niezręczność obiektywów aparatu i uwagę wszystkich: Kira dopiero zaczynał przyzwyczajać się do światowej sławy, a Jamie, aspirujący model, wyraźnie czuł się nie na miejscu i czuł „przywiązanie do celebryty ”. Być może dlatego ich para rozpadła się dwa lata później. „Uważam, że mężczyzna powinien być liderem. Nie byłem taki” – wspomina Dornan.

Keira Knightley i Jamie Dornan

Natalie Portman i Moby

Ale gwiazdorska sobowtórka Kiry, Natalie Portman, zaskoczyła kiedyś publiczność, spotykając się z muzykiem Mobym w 2001 roku. Choć tak naprawdę w ich relacji nie było nic zaskakującego – obaj pacyfiści, o ile pamiętają, opowiadali się za humanitarnym traktowaniem zwierząt i odrzuceniem mięsa. Ale powieść okazała się tak krótka, że ​​to wspólne zdjęcie jest prawdopodobnie jedynym w naturze. Po zerwaniu Moby żartował, że zerwał związek z powodu ciągłych nadużyć ze strony fanów Gwiezdnych Wojen.

Natalie Portman i Moby

Angelina Jolie i Jonny Lee Miller

Rozwód z gwiazdą filmu „Trainspotting” Johnnym Lee Millerem Angelina Jolie wciąż uważa swój największy błąd. Według aktorki ten mężczyzna nie pozwolił jej spaść na dno, ponieważ w połowie lat 90. nieustraszenie eksperymentowała z narkotykami, próbując wszystkiego, co oferowały hollywoodzkie kluby nocne. W pewnym momencie piękność zaczęła myśleć, że Johnny spotyka się z nią z litości. Jolie była szaleńczo zakochana i dlatego postanowiła pozwolić jej wybranemu odejść, decydując, że będzie lepiej dla obu.

READ
Motley mini Irina Shayk podkreśliła swoje nogi, ale dodała centymetry do talii

Angelina Jolie i Jonny Lee Miller

Marilyn Manson i Evan Rachel Wood

Zakończmy naszą selekcję niegdyś oburzającym Marilynem Mansonem i jego byłą narzeczoną Evan Rachel Wood, która ostatnio głośno zadeklarowała się dzięki serialowi Westworld. Ich związek wywołał silny negatywny rezonans w prasie. Manson został nawet oskarżony o „molestowanie niewinnej dziewczyny” (choć Evan miał już chłopaka – Jamiego Bella). Jednak w życiu muzyk jest całkowitym przeciwieństwem swojego wizerunku scenicznego. Co więcej, kiedy po raz pierwszy rozmawiała z nim na przyjęciu, aktorka nawet nie rozumiała, z kim rozmawia. Datowali się od grudnia 2006 do listopada 2008, a rok później zerwali, aby się pogodzić, zaręczyć, a kilka miesięcy później zerwać na zawsze.

Cóż, w takim razie jesteśmy spokojni dla tych celebrytów, ponieważ kiedyś naprawdę kochali. Tak, ich rozstanie było dla wielu zaskoczeniem, ale czasami wydaje się, że w showbiznesie jest to akceptowane – kochać, rozstawać się i ponownie zakochiwać. Podobnie jak te pary, których związek, jak sądziliśmy, będzie trwał wiecznie.

Angelina Jolie i Brad Pitt

Byli razem przez 12 lat. Romans między gwiazdami rozpoczął się, gdy Brad był jeszcze żonaty z Jennifer Aniston. Ostatni rok pary był bardzo trudny. W rezultacie Angelina wyznała Bradowi, że kocha innego mężczyznę, z którym spotyka się za plecami męża przez ostatnie 6 miesięcy.

Ben Affleck i Jennifer Garner

Ben zawsze mówił o Jennifer jako kobiecie, która potrafiła wydobyć z niego to, co najlepsze. Wszystkie prace domowe, a także wychowanie trojga dzieci zajmowała się głównie przez nią. Tak więc Ben mógł całkowicie poświęcić się swojej karierze. Zerwali, gdy okazało się, że Ben ma romans z nianią swoich dzieci. Według prasy aktor bardzo tego przeprasza.

Miranda Kerr i Orlando Bloom

Miranda i Orlando byli razem przez 5 lat, ale w 2013 roku kochankowie nagle się rozstali. Nie pojawiły się żadne skandaliczne powody rozpadu tej pary, wszystko jest znacznie bardziej banalne – to napięty harmonogram dla wszystkich, przez co małżonkowie spędzali ze sobą bardzo mało czasu. Po rozwodzie Miranda i Orlando utrzymywali pełne szacunku przyjazne stosunki i angażują się w wychowanie wspólnego syna.

Monica Bellucci i Vincent Cassel

READ
Gwiazdy, które wróciły do ​​pierwszego i nie żałowały

Ta para gwiazd była wzorem do naśladowania, a jej rozpad był dla wielu wielką niespodzianką. Jak się okazało, aktorzy mieszkali w 2 krajach – we Francji i we Włoszech, czyli w rzeczywistości ich małżeństwo można uznać za „gość”. Jak później przyznała Monica, bardzo trudno jest tak żyć, a jeszcze trudniej utrzymać związki.

Johnny Depp i Vanessa Paradis

Po 14 latach małżeństwa Depp zostawił żonę dla Amber Heard, którą poznali na planie. Po zerwaniu Johnny zobowiązał się do opieki nad dziećmi i Vanessą. Rozstanie było cywilizowane, pomimo niewierności i zdrady małżeńskiej ze strony aktora.

Gwyneth Paltrow i Chris Martin

Para była małżeństwem przez 11 lat. „Z sercem pełnym smutku ogłaszamy, że postanowiliśmy się rozstać. Przez prawie rok staraliśmy się wszystko naprawić, byliśmy razem i osobno, myśląc o tym, co może wydarzyć się między nami dalej. Ale podjęliśmy decyzję, że się rozstaniemy, chociaż bardzo się kochamy ” Gwyneth napisała na swojej stronie internetowej. Powodem luki był romans ze słynnym prawnikiem w świecie show-biznesu, Kevinem Yornem.

Megan Fox i Brian Austin Green

Para była razem przez 11 lat. Brian złożył ofertę poślubienia Megan dwukrotnie, za pierwszym razem dziewczyna odmówiła, powołując się na jej nieprzygotowanie do małżeństwa, ale rok później przyjęła drugą propozycję. Przyczyny rozwodu pary nie są określone, ale wiadomo, że Megan była inicjatorką rozwodu. Po rozstaniu para utrzymywała przyjazne stosunki.

ф

Po 20 latach małżeństwa Actonio i Melanie ogłosili rozwód. Powodem, według Melanie, były sprzeczności nie do pogodzenia. Były mąż jest zobowiązany płacić Melanie 65 XNUMX dolarów miesięcznie.Niedługo po rozwodzie Antonio pojawił się publicznie ze swoją nową kochanką Nicole Kempel. Oczywiście to był powód rozwodu po tylu latach małżeństwa.

Courteney Cox i David Arquette

Para mieszkała razem przez 11 lat. Powodem rozwodu był romans Davida z kelnerką. Courtney i jej były mąż zdołali utrzymać przyjazne stosunki dla dobra syna i wspólnego biznesu.

Demi Moore i Bruce Willis

Doświadczenie wspólnego życia 13 lat. Inicjatorem luki była Demi. Kielich jej cierpliwości wypełniały liczne powieści męża, i to pomimo tego, że sama Demi nie była wzorową żoną pod względem wierności małżeńskiej. Po pewnym czasie byli małżonkowie byli w stanie nawiązać normalny kontakt, o czym świadczy obecność Bruce’a na ślubie Demi jako zasadzony ojciec panny młodej.

READ
Gwiazdy, które zastąpiły zęby sztucznymi

Tom Cruise i Nicole Kidman

Trzy dni przed ich dziesiątą rocznicą ślubu niczego niepodejrzewająca Nicole otrzymała list od swoich prawników z informacją, że Tom złożył pozew o rozwód. Powód tak dziwnego zachowania Toma wciąż nie jest znany, poza tym, że do takiego czynu popchnęła go chciwość aktora: zgodnie z amerykańskimi przepisami żona może odebrać majątek po mężu dopiero po 3 latach małżeństwa.

Siergiej i Irina Bezrukow

Była to jedna z najsilniejszych par w rosyjskim show-biznesie, byli razem przez 15 lat. Irina zignorowała wszelkiego rodzaju plotki o zdradzie męża, zachowując rację w każdej sytuacji. Przyczyny rozwodu nigdy nie zostały podane do wiadomości publicznej. Ale wkrótce po rozwodzie okazało się, że Siergiej spotyka się z reżyserką Anną Matinson.

Alena Chmielnicka i Tigran Keosayan

Po 21 latach małżeństwa para ogłosiła separację. Żadnych obraźliwych słów skierowanych do siebie, żadnych zgryźliwych komentarzy. To była naprawdę jedna z pięknych i inteligentnych par rosyjskiego show-biznesu, której rozpad był dla wszystkich wielką niespodzianką. Jak później okazało się, od 2012 roku Tigran zaczął spotykać się z dziennikarką Margaritą Simonyan, od której ma już dwoje dzieci. Warto zauważyć, że Alena jest w przyjaznych stosunkach z obecną żoną Tigrana.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: