13 pomysłów na budżet na przytulną sypialnię

Jeśli chodzi o uczynienie sypialni przytulnym miejscem, nie musi to kosztować fortuny. Zebraliśmy 13 wskazówek, jak stworzyć wygodną sypialnię swoich marzeń bez wydawania dużych pieniędzy.

Ciemne odcienie

Podczas gdy jasne kolory doskonale nadają się do maksymalizacji przestrzeni, ciemniejszy odcień otacza sypialnię, tworząc idealną przestrzeń do relaksu i snu. Miękka pościel w tej bardzo ciemnej przestrzeni dodaje ładnego kontrastu i wygląda jak idealne miejsce.

oświetlenie

Ten pokój z kominkiem, pluszową pościelą i ciepłym dywanem jest uosobieniem przytulnego salonu. Ale jednym z aspektów, który naprawdę poprawia przestrzeń, jest wybór miękkiego oświetlenia. Jeśli oświetlenie górne jest koniecznością, żyrandol to świetny sposób na wprowadzenie przytulności i światła do pomieszczenia.

Dywany

Jeśli Twoja sypialnia jest pokryta twardym drewnem, dywaniki to świetny sposób na dodanie koloru, tekstury i oczywiście ciepła pod stopami. Wypróbuj układanie warstw dywanów w różnych kształtach i wzorach, aby zwiększyć komfort.

Tworząc przytulną sypialnię zawsze możesz mieć pod dostatkiem kocy. Dzięki szerokiej gamie teksturowanych kołder w miękkich neutralnych barwach śniadanie do łóżka jest zawsze najsmaczniejsze.

Indywidualne podejście

Proste dekoracje DIY mogą sprawić, że każda sypialnia będzie bardziej zachęcająca. W tej sypialni szafka nocna wykonana z antycznej walizki dodaje odrobinę osobowości do atmosfery mieszkania.

Baldachim

Pewnym sposobem na dodanie dodatkowego czynnika komfortu do łóżka jest udrapowanie go w zwiewne tkaniny. W tym wnętrzu solidny biały baldachim tworzy przytulny kokon na niedzielny poranek.

Skup swoją uwagę

Ciepłe akcenty drewna i wazon wypełniony świeżymi kwiatami łączą się w tym spokojnym otoczeniu, tworząc raj dla miłośników przyrody. Mając stos książek na szafce nocnej, być może nigdy nie będziesz musiał opuszczać tej spokojnej oazy.

Użyj tekstury

W tym miękkim pokoju delikatna mieszanka tekstur dodaje głębi i zainteresowania neutralnej przestrzeni, od teksturowanej tapety po podłogę ze wzorem w jodełkę. Ta urocza sypialnia to idealne miejsce na relaks z dobrą książką.

Połącz stare i nowe

Łącząc stare i nowe style, możesz sprawić, że Twoja sypialnia nie będzie wyglądać na przestarzałą i stworzyć własny projekt. W tym pokoju wyjątkowy stolik nocny Singer podkreśla wspaniałą podłogę w jodełkę i miętowe łóżko.

READ
Najbardziej niedostępna kobieta według znaku zodiaku

Miękki zagłówek

Każdy pluszowy zagłówek z pewnością doda przytulnej atmosfery do Twojej przestrzeni do wypoczynku, ale jest coś w eleganckim wezgłowiu, który naprawdę dodaje komfortu. Rozważ pokrycie wezgłowia luksusowym materiałem, takim jak aksamit, aby uzyskać bardziej luksusowy wygląd.

Dużo poduszek

Co może być wygodniejszego niż ogromny stos puszystych poduszek? Im więcej, tym lepiej, jeśli chodzi o stworzenie superkomfortowego wnętrza.

Belki sufitowe

Dodanie drewnianych belek stropowych może być większym projektem niż dodanie kilku poduszek do łóżka. Ale ta skórka na pewno opłaci się w przytulnej sypialni. Drewniane akcenty dodają ciepła przestrzeni, a drewniane belki stropowe to sprytny architektoniczny sposób na urozmaicenie wnętrza bez zajmowania miejsca.

Kącik do czytania

Miejsce przy oknie jest doskonałym miejscem do czytania lub po prostu cieszenia się widokiem. Ale czasami taki projekt okna może być kosztowną przyjemnością. Zamiast tego spróbuj stworzyć cichy kącik w sypialni, aby uzyskać podobny efekt.

Mamy nadzieję, że podobał Ci się nasz artykuł. Jeśli masz jakieś pytania, z przyjemnością odpowiemy na nie poniżej w komentarzach!

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: