13 naturalnych zapachów erotycznych, które doprowadzają mężczyzn do szaleństwa

Producent treści i niestrudzony generator pomysłów. Sztuka słowa to moje prawdziwe powołanie.

Sędzia – Margarita Lopukhova

Psycholog rodzinny. Od 8 lat ratuję „rodzinne komórki” przed rozpadem. Pomagam parom odzyskać miłość i zrozumienie.

Jakie zapachy podniecają mężczyzn?

Kobiety nigdy nie przestają się zastanawiać, jakie zapachy podniecają mężczyzn. Psychologowie wspólnie z psychologami Gestalt ustalili topowe zapachy, które bezbłędnie działają na mężczyzn

Trwały aromat

Trwałe aromaty pobudzają wyobraźnię nawet najbardziej nie do zdobycia mężczyzny.

ckliwość

Cukierkowe aromaty odstraszają mężczyzn, ale go nie podniecają. W końcu to właśnie te aromaty są zbyt nachalne.

szlachetne zapachy

Mężczyzn pociąga i ekscytuje zapach drogich i wysokiej jakości perfum. W końcu niesmaczne i tanie perfumy powodują niechęć do kobiety i stwarzają poczucie jej „taniości” i łatwej dostępności.

naturalne zapachy

Mężczyźni są przyzwyczajeni do ziemistych i naturalnych zapachów. W końcu to oni podniecają mężczyznę.

Kwiat

Mężczyźni bardzo lubią zapach kwiatów. Możesz nawet zapytać mężczyznę jaki zapach kwiatów mu się podoba i na tej podstawie wybrać zapach perfum.

Zapach mandarynki i brzoskwini w podświadomości mężczyzny odbierany jest jako zapach naturalnego estrogenu, który jest dla mężczyzny bardzo ekscytujący.

zapach róż

Aromaty cytrusów

Takie zapachy przynoszą mężczyznom uczucie lekkości, a tym samym powodują wzmożony pociąg seksualny do kobiety. Naukowcy udowodnili również, że takie aromaty sprawiają, że podświadomość postrzega swoją partnerkę jako młodą i atrakcyjną, co dodatkowo wzmaga pożądanie mężczyzny i zwiększa jego pobudliwość.

Zapachy lasu

Takie zapachy kojarzą się mężczyznom z rekreacją na świeżym powietrzu. Kobieta, która stale używa takich zapachów, będzie ekscytować jego uwagę do samego końca randki.

świeżość

Zapachy świeżości i morza. Zapachy morza dają człowiekowi uczucie odprężenia i świeżości. Kobieta, która używa takich zapachów, wzbudzi zainteresowanie niemal każdego mężczyzny, zwłaszcza zimą.

Smaki związane z gotowaniem

Zapach czekolady, kawy i fig każe mężczyźnie na poziomie podświadomości całować i dać uczucie lekkości i sprawić, że mężczyzna zareaguje na kobiece zaloty.

jak powąchać dla mężczyzny

Zielone zapachy

Zapachy świeżo skoszonej trawy i bergamotki pomagają usunąć stan zmęczenia u mężczyzny, a co za tym idzie zwiększają jego libido, co powoduje pociąg seksualny do kobiety używającej tego zapachu.

Pikantny

Aromaty korzenne to szczególnie mocne aromaty, które wzbudzają u mężczyzny pożądanie seksualne. Szczególnie słodkawe różne zapachy, które mogą podniecić praktycznie każdego mężczyznę.

READ
12 świetnych life hacków, do których potrzebujesz tego, co masz zawsze pod ręką

Zapach tytoniu

Nie wszyscy mężczyźni lubią ten zapach, ale mężczyźni, którzy często palą cygara, potrafią docenić ten aromat.

Orientalny zapach

Te zapachy mogą dać mężczyźnie poczucie egzotyki, ponieważ mężczyzna z natury szaleje na punkcie takich zapachów i nie pozostanie obojętnym wobec kobiety, która takie zapachy używa.

o zapachach

Ekstrawaganckie zapachy

Do tych zapachów zalicza się zapach mozaiki i kadzidła, a także żywice z nutą szałwii. Są w stanie doprowadzić absolutnie każdego przedstawiciela płci przeciwnej do szaleństwa, ponieważ ten zapach działa na podkorę przedniej części mózgu, która jest odpowiedzialna za aktywność seksualną mężczyzny i może doprowadzić do zmysłów nawet najzimniejszego mężczyznę .

wiśnia

Seksuolodzy dokonali sensacyjnego odkrycia. Mianowicie, że aromaty wiśni budzą w mężczyźnie ogromne i zmysłowe pożądanie. Kobieta, która ma takie zapachy w swoim arsenale, będzie atrakcyjna dla mężczyzny, ponieważ wiśnie zawierają naturalny żeński estrogen i feromon, co oznacza, że ​​mężczyzna nie będzie się opierał.

Lipa pachnie

Psychologowie odkryli, że zapach lipy automatycznie przywraca człowiekowi powrót do dzieciństwa, w którym czuł się bardzo komfortowo. Takie zapachy jednocześnie dają uczucie lekkości i podniecają mężczyznę.

jak pachną kobiety

Zapach pieczenia

Takie zapachy sprawiają, że bardzo ostro reagujesz na kobietę i przyciągasz do niej mężczyznę. Jeśli kobieta pachnie świeżo upieczonym chlebem, mężczyzna automatycznie znajdzie się u jej stóp.

Czysty zapach ciała

Nie ma nic bardziej atrakcyjnego dla mężczyzny niż zapach czystego ciała. Naturalne feromony znajdujące się na kobiecym ciele automatycznie przyciągają mężczyznę, podczas gdy zapach niemytego ciała blokuje postrzeganie przez mężczyznę kobiecych feromonów, co na podświadomość odpycha przedstawiciela płci przeciwnej.

Zapach konwalii

Zapach konwalii bardzo podnieca mężczyznę. Po pierwsze jest to zapach kwiatowy, po drugie przynosi uczucie świeżości, a po trzecie kobieta używająca takich zapachów jest postrzegana przez mężczyznę jako najseksowniejsza i najbardziej atrakcyjna. Od pierwszych sekund, gdy mężczyzna usłyszy ten zapach, nie będzie w stanie oprzeć się kobiecym urokom.

zapachy dla mężczyzn

Oto główne ekscytujące zapachy, które pomogą obudzić seksualne fantazje mężczyzny i sprawią, że będzie on fantazjował o kobiecie przez długi czas.

Psycholog rodzinny. Od 8 lat ratuję „rodzinne komórki” przed rozpadem. Pomagam parom odzyskać miłość i zrozumienie.

READ
7 wskazówek, jak pozbyć się zbliżającej się powieki i uzyskać idealny wygląd

Mężczyzn podnieca naturalny zapach czystego kobiecego ciała. Wielu facetów zauważa, że ​​nie lubi, gdy kobieta używa perfum o wyraźnym, bogatym, ostrym aromacie. To samo dotyczy różnych zapachów na genitalia. Dziewczyny stosują różne smakowe produkty do higieny intymnej, starając się całkowicie wyeliminować naturalny zapach pochwy. I na próżno! Od dawna udowodniono, że ten naturalny zapach działa ekscytująco na facetów, a czasami wzmaga pożądanie seksualne. Dlatego lepiej odmówić używania bogatych, trwałych, ostrych perfum, aby uwieść mężczyznę.

plakat z youtuba

NAJBARDZIEJ SEKSOWNE PERFUMY DLA MĘŻCZYZN według feat. Smiladona

I podziel się ze znajomymi

Komentarze

Aby dodać komentarz, musisz się zalogować.

Copyright © 2018-2022 Intryga. Randki

107258, Rosja, Moskwa, Pogonny proezd, 14с1

Korzystanie z materiałów ze strony intryga.dating jest możliwe tylko z aktywnym hiperłączem do tego zasobu. Wykorzystanie jakichkolwiek materiałów fotograficznych jest dozwolone tylko za pisemną zgodą administracji serwisu. Umieszczanie jakichkolwiek obiektów własności intelektualnej lub innej (wideo, zdjęcia, znaki towarowe, dzieła literackie itp.) na stronie intrigue.dating jest dozwolone tylko dla osób, które posiadają niezbędne prawa do takiego umieszczania. Strona zawiera materiały nieprzeznaczone dla osób poniżej 18 roku życia. Wszelkie informacje na naszym serwisie dotyczące funkcjonalności portali randkowych, kosztu płatnych funkcji i usług, VIPów i ​​Premium mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią oferty publicznej w rozumieniu art. 437 § 2 Kodeksu Cywilnego Federacja Rosyjska.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: