13 najważniejszych rzeczy, które podświadomie podniecają mężczyzn

Mówi się, że kobiety u mężczyzn są podekscytowane jednym narządem – mózgiem. Ale mężczyźni mają różne wyzwalacze podniecenia i nie zawsze jest to czerwona szminka. Co wtedy? Teraz będziesz wiedział.

10 rzeczy, które podniecają absolutnie wszystkich mężczyzn w łóżku (uwaga)

W rzeczywistości męskie podniecenie leży na głębszych płaszczyznach, nawet jeśli zawsze myślałeś inaczej. Nie podniecają ich spinki do włosów i koronki (choć w tym też nie ma nic złego) – podniecają je zupełnie inne rzeczy. Oto lista dziesięciu, na które warto zwrócić uwagę.

1 Kochać swoje ciało

Kobieta, która czuje się nieskrępowana, przekazuje swoją pewność mężczyźnie i „rozpala” go. Kiedy kochasz i rozpieszczasz swoje ciało pięknymi ubraniami, bielizną, ekscytujesz się sobą, podświadomie wzbudzasz pożądanie w mężczyźnie.

2 Emancypacja

Mężczyźni lubią, gdy kobieta nie boi się wyrażać siebie w łóżku, kiedy dotyka się i prowadzi go w seksie. W końcu kto, jeśli nie ona, zna jej strefy erogenne i może przeprowadzić „wycieczkę” po ciele partnera? Takie „wyprawy badawcze” nie pozostawiają go obojętnym.

3 orgazmy

Błędnie uważa się, że jedynym celem mężczyzny w łóżku jest osiągnięcie orgazmu. W rzeczywistości równie ważne jest, aby zadowolić swoją partnerkę. Dlatego kobieta, która nie udaje i dąży do orgazmu każdej płci, powoduje, że jej partner reaguje chęcią jej tego podarowania.

4 Rozwój w seksie

Kiedy kobieta odkrywa alternatywne pieszczoty, uczy się technik, poznaje swoje ciało i ciało partnera, otwiera się w łóżku. Rozwój w seksie pozwala budować ufną intymną komunikację w parze. A to kolejny ekscytujący element dla mężczyzny – szczera rozmowa o seksie. Kiedy kobieta nie wstydzi się mówić o własnych pragnieniach, transmitować swoje fantazje i ucieleśniać je z partnerem.

5 „Trzeci” w łóżku

A ten trzeci na pewno nie będzie zbyteczny. Mowa o sex zabawkach i kosmetykach intymnych. Nie tylko dopełnią Twój seks, ale także odsłonią nowe aspekty seksualności każdego, rozszerzą intymny scenariusz w parze.

6 Różnorodność ról

10 rzeczy, które podniecają absolutnie wszystkich mężczyzn w łóżku (uwaga)

Mężczyznom często przypisuje się instynkty łowieckie, które są praktycznie niemożliwe do zrealizowania w długotrwałym, stabilnym związku. Dlatego ważne jest, aby kobieta pozostała inna, aby wzbudzić zainteresowanie swojego partnera i wzbudzić chęć uczenia się, zdobywania jej raz po raz.

7 Preludium

Powszechnie przyjmuje się, że mężczyzna jest zawsze gotowy na seks – jest to jednak mit. Stres, trudności w pracy, szaleńcze tempo i odpowiedzialność mogą negatywnie wpłynąć na libido mężczyzny. Dlatego przed seksem należy go również „rozgrzać”. Korespondencja seksualna w ciągu dnia, masaż erotyczny, masaż lingamem, ekscytujące otoczenie będą doskonałym „wytrawieniem” partnera przed seksem i momentami wzmogą jego podniecenie.

READ
5 stereotypów na temat życia po 40

8. Inicjatywa

Każdy myśliwy samiec chce wiedzieć, kiedy można zamienić się miejscami ze swoim partnerem. I to jest fakt: mężczyźni są w równym stopniu podekscytowani perspektywą podboju kobiety, jak i bycia podbitym przez nią. Według statystyk ponad 80% mężczyzn czeka na aktywność od partnera. Dlatego pewna siebie kobieta, która nie waha się zainicjować seksu i śmiało twierdzi, że orgazmy zawsze wywołają namiętność u jej partnera.

9. Masaż męskiej strefy G

Ukryta strefa erogenna mężczyzny znajduje się między moszną a odbytem i jest uważana za zewnętrzną projekcję prostaty. Jej głaskanie podczas seksu oralnego, manualnego lub waginalnego podnieca mężczyznę i potęguje jego orgazmy.

10. Jego ubrania

Jest takie powiedzenie: męska koszula na nagim kobiecym ciele jest jak flaga na zdobytej twierdzy. Mężczyzna bardzo lubi, gdy kobieta przymierza jego ubranie. Delikatne ramiona, na które narzucona jest luźna koszula lub marynarka, pobudzają wyobraźnię.

Oczywiście wszyscy mężczyźni są inni i każdy ma swoją własną listę ekscytujących rzeczy. Ale łączy je jedno – bliskość. Kiedy zostaje zachowany i utrzymywany specjalny związek między mężczyzną a kobietą, kiedy partnerzy starają się słyszeć pragnienia i wspierać się nawzajem, iskry między nimi będą nadal iskrzyć nawet dekady później razem.

Kobiety poświęcają dużo czasu i wysiłku, aby stać się bardziej atrakcyjnymi dla mężczyzn. Jednak wszystkie wysiłki pójdą na marne, jeśli nie weźmiesz pod uwagę podświadomego przyciągania. Wybraliśmy 13 rzeczy, które podniecają mężczyzn, działając na poziomie podświadomości. I nie wierz, jeśli twój człowiek temu zaprzeczy. Ponieważ teraz znasz całą prawdę.

Kompozycja muzyczna przypominająca pierwszą randkę lub pierwszy seks

Mężczyźni nie lubią przyznawać się do sentymentalizmu. Ale nie możesz spierać się z podświadomością. Podobnie jak u kobiet, u mężczyzn muzyka wywołuje burzę uczuć. Dzieje się to wbrew ich woli, na poziomie podświadomości.

Perfumy damskie

W wielu przypadkach zapachy odgrywają decydującą rolę. Zdarza się, że podczas seksu coś poszło nie tak. Przyczyną może być obcy zapach. Chociaż twój partner może nawet o tym nie wiedzieć.

Odbicie własnego nagiego ciała w lustrze

Widząc siebie nago w lustrze, mężczyźni podniecają się na samą myśl o swoim wspaniałym ciele i męskiej sile.

READ
Talizmany na rok 2023 dla wszystkich znaków zodiaku

Zabawna walka z ukochaną rano w łóżku

Mężczyźni uwielbiają słodkie rozpieszczanie ze swoją dziewczyną. Pozwoli nawet być silniejszym i założyć go na łopatki, triumfalnie siedząc na górze.

Mężczyźni, podobnie jak koty, uwielbiają być drapani i głaskani po plecach.

Na męskich plecach znajduje się sporo receptorów, które powodują podniecenie. Użyj tego, aby jeszcze bardziej go podniecić.

Pokarmy bogate w afrodyzjaki

Surowi faceci nie lubią „kobiecych produktów”, ale podświadomie są nimi całkowicie zachwyceni. Sprawią się truskawki ze śmietaną i ostrygami.

Czerwona sukienka

Wszyscy wiedzą, że czerwona bielizna podnieca mężczyzn, ale czerwona sukienka wywołuje jeszcze większą burzę uczuć. Jest jak nieugaszony płomień jego nieokiełznanych uczuć.

Świeża pościel

Wiele kobiet nie prasuje pościeli – jest to dla nich wygodniejsze i przyjemniejsze. Ale mężczyźni po prostu uwielbiają świeżo wyprasowane prześcieradła. Czego nie zrobisz dla ukochanej osoby!

Uczucie strachu przyczynia się do pobudzenia, u mężczyzn powoduje erekcję

Łaskotki działają na mężczyzn gorzej niż afrodyzjaki, a stres działa dokładnie odwrotnie. Uczucie strachu, ulotne i ostre, to coś, czego naprawdę nie da się opanować.

Kobieca figurka w męskiej koszuli

Widząc dziewczynę w swojej koszuli, mężczyznę podnieca sama myśl, że jest mała i bezbronna w porównaniu z jego siłą i silnym ciałem. Być może celowo ofiarują nam swoją koszulę, chcąc przedłużyć tak krótką noc przyjemności.

Dziewczyna grająca na gitarze

Zwykle kobiety lubią słuchać śpiewu gitary i dźwięcznych akordów. Ale kiedy gra na gitarze, staje się bardziej seksowna. Ponadto kobieta, która potrafi nauczyć się nawet najprostszych akordów, podbije serce każdego mężczyzny.

Umiejętność rozśmieszenia partnera

Piękna dziewczyna z poczuciem humoru to nie tylko rzadkość, ale także marzenie każdego mężczyzny. Śmiech wywołuje współczucie, które z kolei przeradza się w coś więcej, wywołując w człowieku chęć posiadania.

Pełne oddanie temu, co kochasz

Pochłonięta pracą lub ulubioną rzeczą dziewczyna wygląda bardzo ekscytująco dla mężczyzn. Poważny wygląd, koncentracja i całkowite zanurzenie w pracy kręci mężczyzn nie gorzej niż piękna bielizna.

Jak widać, nie trzeba być długonogą pięknością w drogiej bieliźnie, z szykownym makijażem i super fryzurą. Wygląd oczywiście ma ogromne znaczenie w preferencjach mężczyzn, ale nie są oni odpowiedzialni za to, co dzieje się na poziomie podświadomości.

READ
Pozbądź się zmarszczek łatwo i szybko: 3 sposoby na wygładzenie zmarszczek

Co jeszcze dodałbyś do tej listy? Podziel się z nami swoimi przemyśleniami w komentarzach.

Jeśli podobał Ci się artykuł, zapisz go dla siebie i udostępnij znajomym!

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: