13 celebrytów, którzy zerwali podczas uzupełniania rodziny

miłość to złożone zjawisko. Czasami historie, które dzieją się w związku dwojga kochających się ludzi, są trudne do wytłumaczenia. Jest to szczególnie ważne w przypadku par, które wielokrotnie się rozstawały i ponownie łączyły. Najwyraźniej miłość okazuje się silniejsza niż najsmutniejsze okoliczności, a ludzie po prostu nie mogą istnieć bez siebie. Chodzi o pary, które zerwały swój związek, ale potem znów się zbliżyły, i opowiem wam dzisiaj LUDZIE MÓWIĄ.

Kate Middleton (33) i książę William (33)

Historia miłosna księżnej i księcia Cambridge sięga 2002 roku, ale para zrobiła sobie krótką przerwę w stosunkach w 2007 roku. Trwało to zaledwie kilka miesięcy, po których kochankowie zagrali wspaniały ślub.

Vladimir Menshov (76) i Vera Alentova (73)

Mieńszow и Alentova razem od 1962 r. jednak po 10 latach życia rodzinnego doszło między małżonkami do niezgody, która trwała około czterech lat. Ale strumień listów wysyłanych do siebie nie zatrzymał się przez cały ten czas. Kiedy ich córka Julia poszedł do pierwszej klasy Wiara uświadomiła sobie, że rodzina jest najważniejszą rzeczą w jej życiu. Para ponownie się zjednoczyła.

Igor Gordin (50) i Julia Menshova (46)

Julia Menshova kiedyś poszła za przykładem rodziców, ale tak jak matka pozostała wierna mężowi. W 1997 Mieńszow i aktor Igor Gordin grał wesele, ale rok później zerwali. 10 lat później, kiedy ich syn Andrzej (17) miała już około 10 lat, para ponownie wyszła za mąż.

Ben Foster (35) i Robin Wright (49)

Rudzik и Ben Poznaliśmy się w 2011 roku na planie filmuBastion» . Od 2013 roku para ta dwukrotnie ogłaszała zarówno zaręczyny, jak i ich zakończenie.

Guram Babliszwili (35) i Anfisa Czechowa (37)

Odległość miłości nie jest przeszkodą. W tym Anfisa и Guram Przekonaliśmy się z własnego doświadczenia, gdy zaraz po spotkaniu musieli rozstać się na miesiąc, aby kontynuować kręcenie w różnych miastach. Gdy tylko spotkali się ponownie, miłość wybuchła z zemsty. Od tego czasu para jest nierozłączna.

Oksana (55) i Leonid (61) Jarmolnik

Oksana Jarmolnik, były kochanek Vladimir Vysotsky (1938-1980), który stał się pierwowzorem bohaterki Oksana Akinszina (28) w filmie „Dzięki, że żyjesz”, żonaty w 1983 Leonid Jarmolnik, ale już pod koniec lat 90. para się rozpadła. Jednak w 1998 roku kochankowie zdali sobie sprawę, że nie mogą bez siebie żyć i ponownie zagrali wspaniały ślub.

READ
Znane dziewczyny, które publicznie nękały byłych kochanków i ich nowe dziewczyny

Roman Kostomarow (38) i Oksana Domnina (31)

Że w 2013 roku Dominina miał romans z aktorem Władimir Jagłycz (32), z którym wygrała program telewizyjny ”okres lodowcowy, wszyscy wiedzieli. Sprawa trafiła jednak na wesele rzymski Mimo to udało mu się zwrócić ukochaną i ponownie ją poślubić.

Sergey Zhigunov (52) i Vera Novikova (57)

W 2009 roku między aktorem Siergiej Żigunow i jego żona Wiara prowadził czarnego kota. Ten kot był Anastasia Zavorotnyuk (44), kolega Siergieja na planie serialu komediowego „Moja jasna niania”. Romans z Anastazja zrujnować małżeństwo Żigunowai trwał tylko dwa lata. Ale najwyraźniej Wiara uznała, że ​​każdy ma prawo popełnić błąd i ponownie wyszła za mąż za marnotrawnego męża.

Aleksander (33) i Aliana (22) Gobozova

Wyjdź za mąż za gwiazdy reality show „House-2” liczne skandale nie przeszkadzały. Jednak ze względu na różnice nie do pogodzenia, nawet narodziny syna Roberta nie uratowały sytuacji. W 2015 roku para złożyła pozew o rozwód. Ale teraz Alexander и Aliana razem ponownie i ponownie legalnie żonaty.

Ekaterina Gordon (35) i Sergey Zhorin (39)

była żona Aleksander Gordon (51) ożenił się z prawnikiem w 2011 r. Siergiej Żorinktóry przyprowadził żonę do łóżka? Szpital Botkinagdzie została zabrana z licznymi pobiciami. Potem oczywiście następuje rozwód. Jednak w 2014 roku para ponownie się połączyła, ale nie przetrwała nawet dwóch miesięcy.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: